forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 602

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 18/10/2020 : 19:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Salu na stranu, apsolutno sam protiv ovog modela upravljanja Hajdukom, totalno je promasen..vec ako biramo predsjednika/odbor ajmo ga birat direktno kako to recimo radi Barcelona, a taj ce morat svojom imovinom dat garanciju..jbt u ovog Hajduka dojdju baje opustose klub u svakom pogledu, pokupe se ca sa otpremninama i nikom nista..od odgovornosti ni o..

I definitivno sam sad da grad proda svoje dionice drugoj strani, grad kao vecinski vlasnik i jest uzrok svega tj. njegova nebriga za vlastitu imovinu..



Ovo je za početak pozitivan način razmišljanja, koji budi nadu da će te nekad isćupati klub iz mulja i opet ga vratiti na mjesto gdje pripada.

Edited by - logo111 on 18/10/2020 19:07:52
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/10/2020 : 19:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nije to nikakvo sljepilo.Već ima ljudi kojima je draži njihov narodni navijački klub(sa svim manama i vrlinama) od kluba kojeg vode kriminalci.
Da Hajduk vode kriminalci bolila bi me neka stvar za njega.
Pokroviteljski ton ostavi za retardirane kojima je mamić faca.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 18/10/2020 : 19:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Nije to nikakvo sljepilo.Već ima ljudi kojima je draži njihov narodni navijački klub(sa svim manama i vrlinama) od kluba kojeg vode kriminalci.
Da Hajduk vode kriminalci bolila bi me neka stvar za njega.
Pokroviteljski ton ostavi za retardirane kojima je mamić faca.



I kriminalci i "ulica"....ne znaš tko više razvlači u Hajduku.

Sve poštenjaci u "narodnom" klubu....a za burek i kiflu nemate.

Ajde pusti priče Jaki...te floskule ne možeš više ni klincima prodavati.



Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/10/2020 : 19:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ne prodajem ja floskule več ti.
Inače hajduk ima novaca koliko ima.Nije u dugu.Zaradi koliko zaradi.Nije na proračunu grada i države.Ne znam što se ti toliko uopće brineš za Hajduk.Sasvim normalno poslovanje a i ima transparetnije financijska izvješća nego li tvoj klub.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 18/10/2020 : 19:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Daj jel ti stvarno ne vidiš da je Hajduk do promjene na ovaj "uličarski" modela upravljanja bio konkurentan i uspješan klub a sada u zadnjih 10 godina niste bili ni drugi na tablici. Realnost Vam je 5 mjesto ako i to. Gorica je za Vas space-shuttle.

I najgore je što danas cijeli stadion skandira protiv tih jadnih igrača.

A što mogu, limitirani....i ovo je previše što daju. Dobro je da su pobijedili i u Županji.

Kupovani trećerazredni igrači da zamažu oči naivcima kao što si ti, jer novaca nema - maca popapala.

Jaki ostati ćeš zadnji....molim te samo ugasi svijetlo

Edited by - logo111 on 18/10/2020 19:59:49
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/10/2020 : 20:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nakon pustih Gorica, Gziri, slavlja nakon poraza... mene zanima da li je jedan Hajdukovac napokon vidio o čemu se ovdje radi?
Zlotvor mi jw nekako najbliže tome.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/10/2020 : 20:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Da karma, sta bi onda tribalo zadesit gnk da karma dojde na svoje, sve nepravde koje su nanesene ne samo Hajduku nego i ostalim klubovima..

Di je karma koja se trebala vratit onome monstrumu Horvantincicu npr.?

Ne postoji karma, postoji samo kompetentnost, organizacija i rad, a toga nazalost u Hajduka kronicno fali..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 18/10/2020 20:35:08
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/10/2020 : 20:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kad se mamićevci počnu brinuti o Hajduku
Pustite vi nas na miru da se mi radujemo i tugujemo svom klubu.
Imati vi svoj..uhhh nemate
Pođite do Međugorja po mišljenje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 28/10/2020 : 21:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Sretan Rođendan!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Nightrock 01
Starting Member



44 Posts

Member since 02/02/2010

Posted - 28/10/2020 : 22:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Nightrock 01 a Private Message  Reply with Quote
SRETAN ROĐENDAN TORCIDI!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/10/2020 : 17:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Hajduk vec ima jednu dramsku seriju i svi smo je gledali, radi se naravno o Velom mistu, ali ovo sta se dogadja sa klubom u zadnjih par miseci ne bi stalo u jednu meksicku telenovelu od iljadu epizoda..

Inace podrska novom predsjedniku, ako nista danas je javno reka ono sta se meni stalno vrti po glavi u zadnje vrime..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 30/10/2020 17:02:06
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 30/10/2020 : 17:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Hajduk vec ima jednu dramsku seriju i svi smo je gledali, radi se naravno o Velom mistu, ali ovo sta se dogadja sa klubom u zadnjih par miseci ne bi stalo u jednu meksicku telenovelu od iljadu epizoda..

Inace podrska novom predsjedniku, ako nista danas je javno reka ono sta se meni stalno vrti po glavi u zadnje vrime..



Novi predsjednik je imao hrabrosti reći što mnogi misle ali do sada nisu rekli. Za početak dovoljno....
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/10/2020 : 18:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Bojim se da je novi predsjednik veliki populist i već je počeo davati izjave da će raditi ono za što nema ovlasti.
A da ne govorim o tome da je bio natječaj za predsjednika a NO nije odlučio uzeti nikoga od kandidata već Jakobušića koji i nije bio kandidat a usput rečeno i koji nema uvjete koji su bili postavljeni u natječaju.
Legalno je ali je krajnje nemoralna odluka NOa što me uopće ne čudi s obzirom kako su dosad radili.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/10/2020 : 19:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Bojim se da je novi predsjednik veliki populist i već je počeo davati izjave da će raditi ono za što nema ovlasti.
A da ne govorim o tome da je bio natječaj za predsjednika a NO nije odlučio uzeti nikoga od kandidata već Jakobušića koji i nije bio kandidat a usput rečeno i koji nema uvjete koji su bili postavljeni u natječaju.
Legalno je ali je krajnje nemoralna odluka NOa što me uopće ne čudi s obzirom kako su dosad radili.




Pa dosad su birali fikuse,zato Hajduk je tu di je, jer nema cvrstu ruku koja ce udrit sakom od stol i rec DOSTA, kad predsjednik jedne takve institucije mora gledat da mu svaku odluku odobri neki kvazi sociolog onda jebes takvog predsjednika..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 30/10/2020 19:01:06
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/10/2020 : 20:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Svaki dosadašnji predsjednik je imao slobodu u svom radu.
Po statutu je NO trebao odlučiti o sklapanju posla većem od 2 milijuna kuna.Odobriti ili neodobriti kao mjeru zaštite da predsjednik ne podivlja i upropasti klub štetnim ugovorima.I to je sve gdje bi NO mogao i trebao se umiješati.da li je to dobro ili ne ovisi o gledištu ali to je trenutno tako dok se ne promijeni i ako se ne promjeni.U biti to im je i posao da pazu da im izabrani predsjednik ne čini ludosti.
To što je neko u NO socilog,trgovac ili zaštitar ne mijenja na stvari jer je tako predviđeno statutom kluba.I sad kad je došao Jakobušić svaki veći posao će mu trebati odobriti NO.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/10/2020 : 20:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Volio bih da sam u krivu-nece mu stoka dat mira. Vec sad mu sapunaju dasku.
Kad kazem stoka, mislim na Naš Hajduk.
Jedan gazda-onda se mozemo nečem nadati.
Dok je stoke i ostalih pizduna koji kao vampiri sišu klub
Bit cemo predmet sprdnje.
Jaki-podržavaš ovaj model?
Jesi kupio pretplatu ?
Od nas 6 pretplatnika ostali smo samo Bernard i ja.
A mi smo za jednog gazdu.
Kako to, kako to?!

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/10/2020 : 21:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki


Svaki dosadašnji predsjednik je imao slobodu u svom radu.
Po statutu je NO trebao odlučiti o sklapanju posla većem od 2 milijuna kuna.Odobriti ili neodobriti kao mjeru zaštite da predsjednik ne podivlja i upropasti klub štetnim ugovorima.I to je sve gdje bi NO mogao i trebao se umiješati.da li je to dobro ili ne ovisi o gledištu ali to je trenutno tako dok se ne promijeni i ako se ne promjeni.U biti to im je i posao da pazu da im izabrani predsjednik ne čini ludosti.
To što je neko u NO socilog,trgovac ili zaštitar ne mijenja na stvari jer je tako predviđeno statutom kluba.I sad kad je došao Jakobušić svaki veći posao će mu trebati odobriti NO.



OK tu se slazem, sve mora biti u gabaritima kluba i tu price nema..ali ja nisam mislia samo na to, ima tu puno vise stvari, pr, odnos sa HNS-om, strukom, menadjerima, ugovori igraca, radna zajednica, puno toga triba minjat i tu presidente mora izgurat ono sta je najbolje za klub, odstranit lose tkivo bez milosti, takodjer stavit navijace tamo di im je misto..

I samo da se razumimo ja sam i dalje kontra ovakvog HNS-a i tih spodoba ali nisam za ovakav nacin borbe, jer ona ide na stetu kluba, triba imat svoje ljude tamo i to rijesavat unutar organizacije..

Model mora dozivit transformaciju ako misli opstat, to je sad svima jasno, i nisam za jednog gazdu, navijaci moraju imat svoj kontrolni dio, a grad kao vecinski vlasnik mora nac rijesenje/ strateskog partnera a ne prat ruke od najveceg brenda u gradu i Dalmaciji..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 30/10/2020 21:06:41
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/10/2020 : 21:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ovo kad sam spomenia navijace da moraju biti di im je misto, dva primjera Torcida stavi krpu sa pticom na raketi i vrlo brzo Kos je bivsi (bez obzira sta mislim o doticnom), stavi krpu "Pandja odjebi" i Pandja je sutra bivsi..

Sta je to, je li to nogometni klub ili prcija ulice, nemojte me jebat vise u mozak..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 30/10/2020 21:27:12
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/10/2020 : 21:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Volio bih da sam u krivu-nece mu stoka dat mira. Vec sad mu sapunaju dasku.
Kad kazem stoka, mislim na Naš Hajduk.
Jedan gazda-onda se mozemo nečem nadati.
Dok je stoke i ostalih pizduna koji kao vampiri sišu klub
Bit cemo predmet sprdnje.
Jaki-podržavaš ovaj model?
Jesi kupio pretplatu ?
Od nas 6 pretplatnika ostali smo samo Bernard i ja.
A mi smo za jednog gazdu.
Kako to, kako to?!


Nisam. I sam si napisao zašto nisam a zašto vi jeste.
Vi ste prepoznali da je ovaj Brbićev Hajduk bio jedan gazda tip Hajduka a bit će i Jakobušićev(bar tako mislim).Mene jedan gazda klub baš i ne zanima toliko da bih bio pretplatnik.
A što je još luđe,ovaj hrvatski tip jedan gazda kluba gdje gazda ne uloži kune a gazda je je samo za luđake.
Ako se već hoće jedan gazda model onda neka se dionice prodaju jednom gazdi pa bi bilo tako puno poštenije.
Samo takvog nema koji bi platio onoliko koliko Hajduk vrijedi već ostaju kokošari koji bi glumili gazde s tuđim kapitalom.
By the way,sredstva od pretplate idu u otkup dionica.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/10/2020 : 21:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Ovo kad sam spomenia navijace da moraju biti di im je misto, dva primjera Torcida stavi krpu sa pticom na raketi i vrlo brzo Kos je bivsi (bez obzira sta mislim o doticnom), stavi krpu "Pandja odjebi" i Pandja je sutra bivsi..

Sta je to, je li to nogometni klub ili prcija ulice, nemojte me jebat vise u mozak..


Otelo se to kontroli čin je izglasan onaj drugi NO.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/10/2020 : 21:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by globinjo

Volio bih da sam u krivu-nece mu stoka dat mira. Vec sad mu sapunaju dasku.
Kad kazem stoka, mislim na Naš Hajduk.
Jedan gazda-onda se mozemo nečem nadati.
Dok je stoke i ostalih pizduna koji kao vampiri sišu klub
Bit cemo predmet sprdnje.
Jaki-podržavaš ovaj model?
Jesi kupio pretplatu ?
Od nas 6 pretplatnika ostali smo samo Bernard i ja.
A mi smo za jednog gazdu.
Kako to, kako to?!


Nisam. I sam si napisao zašto nisam a zašto vi jeste.
Vi ste prepoznali da je ovaj Brbićev Hajduk bio jedan gazda tip Hajduka a bit će i Jakobušićev(bar tako mislim).Mene jedan gazda klub baš i ne zanima toliko da bih bio pretplatnik.
A što je još luđe,ovaj hrvatski tip jedan gazda kluba gdje gazda ne uloži kune a gazda je je samo za luđake.
Ako se već hoće jedan gazda model onda neka se dionice prodaju jednom gazdi pa bi bilo tako puno poštenije.
Samo takvog nema koji bi platio onoliko koliko Hajduk vrijedi već ostaju kokošari koji bi glumili gazde s tuđim kapitalom.
By the way,sredstva od pretplate idu u otkup dionica.



Možda je Zdravku Reiću osta broj od onoga Glovera. Onaj je parija ozbiljan poslovan čovik.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/10/2020 : 23:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Uglavnom,sad i da dođe neko željan stvarno kupiti Hajduka on ne bi imao dovoljno dionica raspoloživih za kupnju da bi postao većinski vlasnik pa je sada iluzorno razmišljati o toj opciji.
Hajduk je "osuđen" na ovaj model,koji je u biti isti kao i prije jer se promijenilo samo to što umjesto Grada Splita koji je davao nadzornike sad prepušteno udruzi NH da organizira izbore za nadzornike.Znači nije prepušteno udruzi upravljanje klubom pa čak ni direktno određivanje npr.vodstva udruge ko će biti nadzornik već samo organiziranje izbora među članstvom.A kako smo vidjeli među ččlanstvom je ionako većina koja uopće ne podržava model navijačkog kluba.Apsurdno ali je tako.A tako je jer udruga NH nije htjela monopolirati tj da joj se da moć da samo vodstvo udruge bira nadzornike kao što je prije gradsko vijeće Grada Splita biralo nadzornike umjesto da su ih birali svi građani Grada Splita na izborima kao što ih bira sad cjelokupno članstvo Hajduka.
Znači sad imamo više demokracije i neke kontrolne mehanizme ali uzalud je kad svi predsjednici odbijaju bilo kakvu veću organizaciju kluba već se sve vodi na tu sam dok sam tu.Tj.svi predsjednici(ne računam Huljaja jer je bija kratko)su se trudili prvenstveno sebe održat u sedlu pa bi im nekakva organiziranija uprava u klubu išla protiv njih samih jer bi ih bilo lakše zamjeniti.Ovako ispada da je najbolji slogan naših predsjednika:Hajduk,to sam ja!
Na žalost i Jakobušić mi se čini takvim.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/10/2020 : 10:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki


Uglavnom,sad i da dođe neko željan stvarno kupiti Hajduka on ne bi imao dovoljno dionica raspoloživih za kupnju da bi postao većinski vlasnik pa je sada iluzorno razmišljati o toj opciji.
Hajduk je "osuđen" na ovaj model,koji je u biti isti kao i prije jer se promijenilo samo to što umjesto Grada Splita koji je davao nadzornike sad prepušteno udruzi NH da organizira izbore za nadzornike.Znači nije prepušteno udruzi upravljanje klubom pa čak ni direktno određivanje npr.vodstva udruge ko će biti nadzornik već samo organiziranje izbora među članstvom.A kako smo vidjeli među ččlanstvom je ionako većina koja uopće ne podržava model navijačkog kluba.Apsurdno ali je tako.A tako je jer udruga NH nije htjela monopolirati tj da joj se da moć da samo vodstvo udruge bira nadzornike kao što je prije gradsko vijeće Grada Splita biralo nadzornike umjesto da su ih birali svi građani Grada Splita na izborima kao što ih bira sad cjelokupno članstvo Hajduka.
Znači sad imamo više demokracije i neke kontrolne mehanizme ali uzalud je kad svi predsjednici odbijaju bilo kakvu veću organizaciju kluba već se sve vodi na tu sam dok sam tu.Tj.svi predsjednici(ne računam Huljaja jer je bija kratko)su se trudili prvenstveno sebe održat u sedlu pa bi im nekakva organiziranija uprava u klubu išla protiv njih samih jer bi ih bilo lakše zamjeniti.Ovako ispada da je najbolji slogan naših predsjednika:Hajduk,to sam ja!
Na žalost i Jakobušić mi se čini takvim.


A vidiš ja mislin da nama baš triba jaki predsjednik. Normalno da ne u onon smislu u kojen Globinjo misli, ali predsjednik koji ima viziju i muda, koji će imat slobodu dovest ljude sa kojima će radit, ali i odgovarat kad zasere. Znači nikakav veliki vođa nego ozbiljan poslovan čovik kojeg će nadzirat članovi kroz NO u ovakvon ili nekakvon drugačijen obliku.
Ovaj trenutni model je nažalost samouništen. Jebeš predsjednika u krajnjen slučaju. Pogledaj samo kakav pad kvalitete imaš kad su izbori u pitanju. Onaj prvi NO(bez obzira na osobne dojmove) je sastavljen od ozbiljnih ljudi sa ostvarenin karijerama, ovo posli su mediokriteti kojima je izbor u NO Hajduka dobra svar za CV i ništa drugo.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 31/10/2020 : 11:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Tako je.Ali da smo imali dobrog predsjednika NO bi prakticno bio neprimjetan i nepotreban.Tada ne bi čak ni bilo važno jesu li članovi NO bolji ili lošiji.Njiho jedini i najvažniji posao je izabrat dobrog predsjednika a oni ne da nisu izabrali dobrog nego nisu ni birali jer je njihov plan bija vratit Brbića.Jedini plan!Njihova funkcija je bila da povrate njega u sedlo pa šta bude.
A vidili smo što je bilo.
Odjebali smo remetilački purgerski element i vratili nase hajdukovce od stoljeva sedmog.Jebeš stručnost,rezultate,statut,kodeks,natječaje i ostale pizdarije...Samo je bilo važno da si iz hajdukova bazena i prika s Brbićem.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/10/2020 : 12:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Tako je.Ali da smo imali dobrog predsjednika NO bi prakticno bio neprimjetan i nepotreban.Tada ne bi čak ni bilo važno jesu li članovi NO bolji ili lošiji.Njiho jedini i najvažniji posao je izabrat dobrog predsjednika a oni ne da nisu izabrali dobrog nego nisu ni birali jer je njihov plan bija vratit Brbića.Jedini plan!Njihova funkcija je bila da povrate njega u sedlo pa šta bude.
A vidili smo što je bilo.
Odjebali smo remetilački purgerski element i vratili nase hajdukovce od stoljeva sedmog.Jebeš stručnost,rezultate,statut,kodeks,natječaje i ostale pizdarije...Samo je bilo važno da si iz hajdukova bazena i prika s Brbićem.


Ma jebeš Brbića, ali pogledaj koji redikuli su bili oni koji su ga prvi put potirali. Pad je krenija tada. Brbić sad samo zabija zadnje brokve u lijes.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 31/10/2020 12:48:42
Go to Top of Page
Page: of 602 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.08 seconds. Snitz Forums 2000