forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 608

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 09/12/2021 : 17:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Trener Lokomotive "motivira" Livaju za predstojeću utakmicu. Kao, neće im ni zabiti, niti će kome asistirati. Nije valjda pa će ga netko polomiti na početku tekme...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 09/12/2021 : 18:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Možda zna nešto što mi ne znamo, recimo o kazni.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 10/12/2021 : 10:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Bradarić kao nova akvizicija?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/12/2021 : 10:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Možda zna nešto što mi ne znamo, recimo o kazni.


Ne razumin.
Kazna za šta?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/12/2021 : 10:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Imam neki dojam da će se uskoro uključiti poznata mašinerija...

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 10/12/2021 : 11:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tex2

Možda zna nešto što mi ne znamo, recimo o kazni.


Ne razumin.
Kazna za šta?



Kazna za KRKANLUK....mada nisam u zabludi da je tvoja glavurda u stanju to shvatiti.

Još bi i razumio da su to napravili Biuk, Ljubičić....mladi dečki u ludim godinama ali Livaja reperezntativac, profesionalac sa nekim kodeksom ponašanja, odrastao čovjek, idol mladima...

Kao balavac reve ne shvaćajući da je idol tisućama mladih koji će se povesti za njegovim javnim pozivom na mržnju...pa ćemo se opet čuditi kad si budu razbijali glave na nekom odmorištu uz autoput umjesto da popiju 2-3 pive pa zajedno na utakmicu.

Zato Livaja za svoje ponašanje treba snositi posljedice kao što je i sudac Bebek za svoje.

"Voli svoje, poštuj tuđe"....nekima je očito još milijunima kilometara daleko....ali za tebe me ni ne čudi što ti OPET ništa nije jasno.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/12/2021 : 11:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Imam neki dojam da će se uskoro uključiti poznata mašinerija...


I dalje mi nije jasno.
Pitan tebe jer se za razliku od ostalih lumena koji ovde pišu nešto i razumiš u sport.
Kazna Livaji za šta?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/12/2021 : 11:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Pa, mislio sam na kaznu zbog neprimjerenog rječnika, znaš da je sve moguće, ne znam kakav je Pravilnik, ali čitam da je prijavljen.

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tex2

Imam neki dojam da će se uskoro uključiti poznata mašinerija...


I dalje mi nije jasno.
Pitan tebe jer se za razliku od ostalih lumena koji ovde pišu nešto i razumiš u sport.
Kazna Livaji za šta?


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/12/2021 : 11:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Pa, mislio sam na kaznu zbog neprimjerenog rječnika, znaš da je sve moguće, ne znam kakav je Pravilnik, ali čitam da je prijavljen.

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tex2

Imam neki dojam da će se uskoro uključiti poznata mašinerija...


I dalje mi nije jasno.
Pitan tebe jer se za razliku od ostalih lumena koji ovde pišu nešto i razumiš u sport.
Kazna Livaji za šta?




Komedija.

Ali razumin.
Ako danas dozvolimo ovakve stvari, šta očekivat sutra?
Zamisli da sutra neki igrač pokaže majicu ispod dresa na kojoj piše "Uvik kontra Splita". To bi stvarno bija praščaluk jer to nije rivalstvo to je širenje mržnje prema cilome gradu i regiji.
Ili zamisli da sutra igrači počnu pokazivat gole guzice protivničkin navijačima?
Ili još najgore, da nan zagade svetinju pa jedan igrač piva drugome da je svinja debela?

To triba u startu sasić.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7027 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 10/12/2021 : 12:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tex2

Pa, mislio sam na kaznu zbog neprimjerenog rječnika, znaš da je sve moguće, ne znam kakav je Pravilnik, ali čitam da je prijavljen.

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tex2

Imam neki dojam da će se uskoro uključiti poznata mašinerija...


I dalje mi nije jasno.
Pitan tebe jer se za razliku od ostalih lumena koji ovde pišu nešto i razumiš u sport.
Kazna Livaji za šta?




Komedija.

Ali razumin.
Ako danas dozvolimo ovakve stvari, šta očekivat sutra?
Zamisli da sutra neki igrač pokaže majicu ispod dresa na kojoj piše "Uvik kontra Splita". To bi stvarno bija praščaluk jer to nije rivalstvo to je širenje mržnje prema cilome gradu i regiji.
Ili zamisli da sutra igrači počnu pokazivat gole guzice protivničkin navijačima?
Ili još najgore, da nan zagade svetinju pa jedan igrač piva drugome da je svinja debela?

To triba u startu sasić.







Inače ako ga stvarno kazne onda u qurac poslat cijelu tu mašineriju. Ima li kraj više tom mamićevskom utjecaju?

Neku večer pojavio se Mamić u neko doba noći u hotelu u Ljubuškom na nekoj svečanosti. Samo što mu ne ljube noge dok god vadi eure iz novčanika. Oko njega Čović i cijela lokalna adezejovska elita. Toliko odvratan prizor za ne povjerovati.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 10/12/2021 : 12:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Licemjerstvo na najjače....

A nije Vam smetala ta "mašinerija" kad su suca Bebeka kažnjavali. E moja pravdo.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7027 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 10/12/2021 : 12:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Pa Bebek mi je prvi rođak. Iz prve ruke znam da je Mamićev igrač, ali ne zato što navija za Dinamo već zato što mora tako suditi, inače bi mu davno propala karijera.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/12/2021 : 12:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa kazna bi trebala biti novčana, nikako utakmice zabrane. Mislim da su, u pravilu, za ovakve incidente uvijek kazne bile novčane.

A Bebeku je kazna trebala biti, u najmanju ruku, doživotna zabrana suđenja Hajduku.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/12/2021 : 13:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pa kazna bi trebala biti novčana, nikako utakmice zabrane. Mislim da su, u pravilu, za ovakve incidente uvijek kazne bile novčane.

A Bebeku je kazna trebala biti, u najmanju ruku, doživotna zabrana suđenja Hajduku.



Livaja je seljo beljo. Ali ako u Hrvatskoj planiramo počet kažnjavat seljakluk bit će nas manje nego crnogoraca.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/12/2021 : 14:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ma ne izražavam svoje mišljenje koliko povlačim paralele. Ovo je najsličnije 'klapi Dinamo' iz 2009, a tada su pojedinci kažnjeni novčano. Doduše, ne svi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 10/12/2021 : 14:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Takve pizdarije i puno gore pivaju gotovo svi, posli gotovo svake utakmice, jedina je razlika sto je ovo neko snimio. Bilo kakva kazna je debilizam i licemjerstvo. Kaznjavati nekoga jer je ispao glup... najbolje porez za sve odma uvest.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 10/12/2021 : 14:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
...a i budu li kaznjeni, nece biti kaznjeni zbog toga sto su pjevali, nego zbog toga sto su snimljeni.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tunguska
Starting Member



50 Posts

Member since 06/10/2010

Posted - 10/12/2021 : 15:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tunguska a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Licemjerstvo na najjače....

A nije Vam smetala ta "mašinerija" kad su suca Bebeka kažnjavali. E moja pravdo.



ne znam je li meni nešto promaklo, ali zar su Bebeka kaznili?

4 mjeseca zabrane suđenja (od toga se dva mjeseca ne igra) je kazna?!


Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
591 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 10/12/2021 : 15:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Licemjerstvo na najjače....

A nije Vam smetala ta "mašinerija" kad su suca Bebeka kažnjavali. E moja pravdo.


Slučaj Bebek i "slučaj" Livaja su neusporedivi. Jedan je sudac, čovjek plaćen od strane HNS koji bi trebao biti potpuno nepristran, ali ipak vrijeđa sve navijače i djelatnike jednog kluba koji igra ligu pod istim tim HNS-om, a drugi je igrač jednog kluba koji samo kaže da mrzi drugi klub. Ja u tome "Mrzim Dinamo, srpsko ime to" ne vidim ama baš nikakvo vrijeđanje. Čak mislim da bi i novčana kazna bila presedan. Ako je bude onda počinje neko novo vrijeme u kojem će se trebati kažnjavati pola igrača, doslovno će se moći prijavljivati ih nakon svake utakmice. Šta mislite da igrači na terenu tepaju protivnicima?
Go to Top of Page

Tunguska
Starting Member



50 Posts

Member since 06/10/2010

Posted - 10/12/2021 : 15:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tunguska a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DK24

quote:
Originally posted by logo111

Licemjerstvo na najjače....

A nije Vam smetala ta "mašinerija" kad su suca Bebeka kažnjavali. E moja pravdo.


Slučaj Bebek i "slučaj" Livaja su neusporedivi. Jedan je sudac, čovjek plaćen od strane HNS koji bi trebao biti potpuno nepristran, ali ipak vrijeđa sve navijače i djelatnike jednog kluba koji igra ligu pod istim tim HNS-om, a drugi je igrač jednog kluba koji samo kaže da mrzi drugi klub. Ja u tome "Mrzim Dinamo, srpsko ime to" ne vidim ama baš nikakvo vrijeđanje. Čak mislim da bi i novčana kazna bila presedan. Ako je bude onda počinje neko novo vrijeme u kojem će se trebati kažnjavati pola igrača, doslovno će se moći prijavljivati ih nakon svake utakmice. Šta mislite da igrači na terenu tepaju protivnicima?



točno to, ako ćemo pravo i suci znaju poslati igrača u (BIIP) ... tokom utakmice. Pa sigurno i to možemo kazniti
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 10/12/2021 : 15:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DK24

quote:
Originally posted by logo111

Licemjerstvo na najjače....

A nije Vam smetala ta "mašinerija" kad su suca Bebeka kažnjavali. E moja pravdo.


Slučaj Bebek i "slučaj" Livaja su neusporedivi. Jedan je sudac, čovjek plaćen od strane HNS koji bi trebao biti potpuno nepristran, ali ipak vrijeđa sve navijače i djelatnike jednog kluba koji igra ligu pod istim tim HNS-om, a drugi je igrač jednog kluba koji samo kaže da mrzi drugi klub. Ja u tome "Mrzim Dinamo, srpsko ime to" ne vidim ama baš nikakvo vrijeđanje. Čak mislim da bi i novčana kazna bila presedan. Ako je bude onda počinje neko novo vrijeme u kojem će se trebati kažnjavati pola igrača, doslovno će se moći prijavljivati ih nakon svake utakmice. Šta mislite da igrači na terenu tepaju protivnicima?


Pravilnik i Kodeks po kojem je uređeno ponašanje nogometnih djelatnike ne radi ama baš nikakvu razliku između sudaca ili igrača ako su uključeni u vrijeđanje ili širenje mržnje prema drugom ili drugačijem.

Kad jedan Livaja, koji je idol tisućama mladih poziva na mržnju...nemojte se čuditi kad se naša djeca, kao što sam već pisao, povedu za njegovim riječima pa im je normalno šipkom i palicom po nekakvim odmaralištima provodite njegove riječi u djelo.

Ako ne vidite odgovornost za izgovorene riječi i širenje mržnje u javni prostor bez obzira od koga dolazi suca, trenera, igrača Dinama, Hajduka ili Rijeke... - nebitno...ja vam tu ne mogu pomoći.

Puno bi bolje bilo da je umjesto krkanskog "Mrzin Dinamo, srpsko ime to", poručio mladima "Voli svoje, poštuj tuđe".

Bio bi veći frajer.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/12/2021 : 16:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Koliku kaznu je trebao dobiti Vrsaljko za širenje mržnje prema Englezima?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 10/12/2021 : 16:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Koliku kaznu je trebao dobiti Vrsaljko za širenje mržnje prema Englezima?



Da je trebao, FIFA bi ga već kaznila.

Govor mržnje i sportsko narugivnje protivniku koji je prije utakmice bio uobičajeno bahat i omalovažavao te kao protivnika, pa na kraju izgubio nije isto, ma ni slično.

'Englezi, la papa, kući, spavanje, Hrvati na postolju. Idemo, draga nacijo, veselite se. Englezići blijedi, idemo treniranje... idu kući, ali praznih ruku. Laganini. To je bilo, znači, šamaranje od prve do zadnje minute i, naravno, penali nisu bili. Draga nacijo, pozdrav' kaže Vrsaljko

Edited by - logo111 on 10/12/2021 16:56:26
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
591 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 10/12/2021 : 16:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Naš u19 izbornik je sa razglasa na punom stadionu uzvikivao ustaški pozdrav. Jel to za doživotno izbacivanje iz nogometa? Kažem ti, eventualna kazna za Livaju i Subašića će biti početak masovnog kažnjavanja
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/12/2021 : 16:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by tinton

Koliku kaznu je trebao dobiti Vrsaljko za širenje mržnje prema Englezima?



Govor mržnje i sportsko narugivnje protivniku koji je prije utakmice bio uobičajeno bahat i omalovažavao te kao protivnika, pa na kraju izgubio nije isto, ma ni slično.

'Englezi, la papa, kući, spavanje, Hrvati na postolju. Idemo, draga nacijo, veselite se. Englezići blijedi, idemo treniranje... idu kući, ali praznih ruku. Laganini. To je bilo, znači, šamaranje od prve do zadnje minute i, naravno, penali nisu bili. Draga nacijo, pozdrav' kaže Vrsaljko



Ozbiljno širenje mržnje i neprijateljstva.
A vidjelo se što je to proizvelo i na ovom EP zbog nevjerojatne količine mržnje od tebe i drugih prema toj naciji.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 608 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.31 seconds. Snitz Forums 2000