forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 607

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/08/2022 : 13:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Problem konferencijske lige je da od 32 mjesta u skupinama 14 mjesta otpada na ispale iz LP i EL pa nije lako ući ni u KL a još pogotovo kad nisi nositelj pa izvučeš puno jače klubove.
Kiksevi u zadnjim godinama sa slabijim protivnicima nam sigurno nisu pomogli u koeficijentu.
Sa novom shemom europskih natjecanja 2024/2025 ulaze neke promjene.
Znam da neće biti druge šanse za ispale iz viših natjecanja u nižim u grupama ali ne znam za kvalifikacije.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4850 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 28/08/2022 : 18:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

Sad nije Sport nego trgovina



A tada, '95., nije bila trgovina, već pljačka.

Još dan danas se otplaćuju dugovi onoga što su zamračili Lepi Nadan, Rozić i ostali hdz prvotimci.

Nisam ja naravno to ništa tada kužio. Bio sam mulac i guštao, ostale su mi lipe uspomene na utakmice na koje su me vodili ćaća i did, no danas bih radije ovakav Hajduk, nego takav, jebo i četvrtfinale Lige prvaka.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/08/2022 : 18:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Doduše onda su i pare dolazile kako su i odlazile-netrasparentno i potpuno neprihvatljivo gdje se društvena lova ulagala u klub i zatim se raspršila bez ikakve odgovornosti.
Mi smo s tim prestali od kada je udruga preuzela biranje NOa a neki drugi su uživali još dugo godina u državnoj i gradskoj sisi a simpatizeri im se rugali s protivnicima kako im "jedan gazda"uspješno vodi klub.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/08/2022 : 18:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by adriano

Sad nije Sport nego trgovina



A tada, '95., nije bila trgovina, već pljačka.

Još dan danas se otplaćuju dugovi onoga što su zamračili Lepi Nadan, Rozić i ostali hdz prvotimci.

Nisam ja naravno to ništa tada kužio. Bio sam mulac i guštao, ostale su mi lipe uspomene na utakmice na koje su me vodili ćaća i did, no danas bih radije ovakav Hajduk, nego takav, jebo i četvrtfinale Lige prvaka.


Al ti ne bi kra da možeš?
Politički korektnije, al se ti ne bi snaša da možeš?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 28/08/2022 18:50:42
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4850 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 28/08/2022 : 19:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
A ko mi brani snać se? Dovoljno pametan fala bogu jesam. Mora da je onda nešto drugo što me priječi.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4323 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/08/2022 : 20:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Ispada da na ovim prostorima Samo lopovi imaju rezultate
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by adriano

Sad nije Sport nego trgovina



A tada, '95., nije bila trgovina, već pljačka.

Još dan danas se otplaćuju dugovi onoga što su zamračili Lepi Nadan, Rozić i ostali hdz prvotimci.

Nisam ja naravno to ništa tada kužio. Bio sam mulac i guštao, ostale su mi lipe uspomene na utakmice na koje su me vodili ćaća i did, no danas bih radije ovakav Hajduk, nego takav, jebo i četvrtfinale Lige prvaka.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/08/2022 : 20:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

A ko mi brani snać se? Dovoljno pametan fala bogu jesam. Mora da je onda nešto drugo što me priječi.


Reka je jedan put jedan pametan čovik: "Ne trolaj barabo".

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/08/2022 : 00:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Hvala VARu na dobro obavljenom poslu.
Druga akcija za nas ne vrijedi a ni za dva crvena ne bi bacili pogled.
Bitno je da su Mikanovićev start provjeravali...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/08/2022 : 07:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Hvala VARu na dobro obavljenom poslu.
Druga akcija za nas ne vrijedi a ni za dva crvena ne bi bacili pogled.
Bitno je da su Mikanovićev start provjeravali...




Ne vrijedi za nikoga pa eto ni za vas - ako je igrač u pozicija zaleđa (u prvoj akciji) bio aktivan nema više druge akcije - a bio je aktivan. (Pravilo nogometne igre br.11)

Sumnjam da baš ne znaš, ali ako je upisu svrha kmečanje, onda ok....
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/08/2022 : 10:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Baš malopri pogleda dva nedosuđena čista penala protiv dinama.
Lijepo je znati da će dinamov ulazak u ligu prvaka osigurati puno božićnica u sudačkoj organizaciji.
Happy Christmass!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/08/2022 : 11:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Baš malopri pogleda dva nedosuđena čista penala protiv dinama.
Lijepo je znati da će dinamov ulazak u ligu prvaka osigurati puno božićnica u sudačkoj organizaciji.
Happy Christmass!



Pa nek' je i vama "kapnulo pola milijuna Eura" od ulaska Dinama u LP

Inače mijenjaju se treneri, igrači, predsjednici, uprave....a konstanta su rezultat i kmečanje


Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 29/08/2022 : 21:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Jaki, čekaj da Diname malo odmakne i stvori bodovnu zalihu pa će biti penala i za Hajduk.
Tek je počelo prvenstvo, gdje se žuriš.

Nesvrstani, ti si mi ka pi**a, majčina ljubav je bezuvjetna, a očevu treba zaslužiti.
Kakva dvojka, kakav loš Hajduk, samo tvrdo, kontra mraku kontra sili, neće nas ovi lažni purgeri iz bosne zajebavati.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/09/2022 : 19:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2392314&index_ref=clanak_procitaj_jos_m
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/09/2022 : 23:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Hajduk - Belupo 5:1, jako dobra predstava Hajduka, ali gledajuci ovi utakmicu jedna misao mi se vrtila po glavi u vezi Biuka a to je da bi on moga biti Hajdukov Hezonja, znaci njega sigurno glava ne boli posli utakmice..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 04/09/2022 23:02:41
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/09/2022 : 23:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
A ne znam šta reć. Izgleda da svi ovi nadareni mladci imaju neki blok u glavi kad bi trebali eksplodirati. Tako i Biuk postaje novi Ljubičić po količini zicera koje je ove godine promašio.

Trebalo bi biti strpljivo s njim, ali ne znam dokle.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/09/2022 : 23:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Biuk ne napreduje.To što je igra danas igra je i prije dvi godine.Lagan korak,dribling i ulaz ali ga sad svi znaju pa ga dupliraju i tako ga sprijeće.Liva noga mu je za hodanje pa ne zna dodat i onda ostaje šut desnom a ni taj ga ne ide.Možda bi biilo bolje da igra na desnoj strani pa bi bar ubačaj imao a Livi i Kale neka vataju u 16 metara.?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/09/2022 : 08:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Biuk ne napreduje.To što je igra danas igra je i prije dvi godine.Lagan korak,dribling i ulaz ali ga sad svi znaju pa ga dupliraju i tako ga sprijeće.Liva noga mu je za hodanje pa ne zna dodat i onda ostaje šut desnom a ni taj ga ne ide.Možda bi biilo bolje da igra na desnoj strani pa bi bar ubačaj imao a Livi i Kale neka vataju u 16 metara.?


A ko ti to garantira?
Ako ga pribaci desno možda skužimo da nezna centrirat.
Ovu sezonu ga ne triba dirat. Neka igra pa ćemo vidit.
Nažalost(?) on vridi više od Ljubičića i nisan siguran da bi mu agent prista na posudbu, tako da neka pokaže šta može ovu sezonu i bog ga veselija. Nek ide di oće, a Hajduk nek uvati šta više.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/09/2022 : 10:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
U par utakmica je bio ordinirao desno i imao je dobrih ubačaja pa čak i jednu asistenciju a i kornere je izvodio.Kad ti je desna noga ta onda bi ga probao desno.Teže mu je dati gol otamo ali puno bolje za ubačaje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/09/2022 : 11:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

U par utakmica je bio ordinirao desno i imao je dobrih ubačaja pa čak i jednu asistenciju a i kornere je izvodio.Kad ti je desna noga ta onda bi ga probao desno.Teže mu je dati gol otamo ali puno bolje za ubačaje.


Ma je, ali on baš ima predispozicije za ovo šta trenutno igra. Ja bi ga (najčešće)drža di je. Pa vidit koliko je stvarno dobar.
Čak i u kontekstu prodaje. Ubačaji s desne strane su najčešće posal desnih bekova, malo ko igra s klasičnin krilima.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12834 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 12/09/2022 : 15:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Dambrauskas bivši. Karoglan preuzima.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29190 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/09/2022 : 15:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Iznenađenje otkaz Dambrauskasu, jest da nije neki trener, ali brzo su mu zaboravili osvajanje kupa.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29190 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/09/2022 : 15:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
38 utakmica na klupi, 60 % pobjeda

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12834 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 12/09/2022 : 15:36:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Baš tako. S kim bi se to Hajduk trebao boriti za prvo mjesto? S Mikanovićem? Neka, hvala.
Go to Top of Page

Macbeth
Junior Member



361 Posts

Member since 19/08/2022

Posted - 12/09/2022 : 18:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Macbeth a Private Message  Reply with Quote
Ne može se reći da je Hajduk imao neku igru s Dambrom, ali ovako je nikad ni nećemo imati... ne može se ovako svakog napucati nakon jednog lošeg niza. Ovo je više besmisleno. A ja osobno imam osjećaj da smo precijenili roster igrača i da nije baš sve toliko ni do trenera...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29190 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/09/2022 : 20:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Kad je zadnji put Hajdukov trener bio na klupi duže od jedne godine?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 607 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.67 seconds. Snitz Forums 2000