forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 602

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 05/02/2023 : 19:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Profa Jakir je odličan trener, drago mi je da je dobro krenuo. Inače, vidim ga kao kandidata za izbornika reprezentacije u budućnosti.

loading...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 05/02/2023 : 20:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/leko-gore-od-ovog-ne-moze/2435505.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m&index_tid=314116

Leko, može Hajduk i gore od ovoga, nadamsw da to nećeš vidjeti
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 06/02/2023 : 07:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/leko-je-napravio-nedopustivu-gresku-razbio-je-svoju-momcad/2435530.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_m
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 06/02/2023 : 08:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
https://www.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/hajduk/luksa-i-niko-vi-ste-na-potezu-ovo-u-sto-je-hajduk-upao-moze-se-rijesiti-samo-na-jedan-nacin-15302895

"Stručnjacima" nije valjao ni Valdas Dambrauskas koji je, ako ništa drugo, iz kola u kolo puhao Dinamu za vrat i gajio nade armiji Hajdukovih navijača...
Go to Top of Page

Macbeth
Junior Member



361 Posts

Member since 19/08/2022

Posted - 06/02/2023 : 13:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Macbeth a Private Message  Reply with Quote
Nikad neću prežaliti Valdasa, kad se sjetim koje apsolutne gluparije od floskula su se bacale: "izgubio je svlačionicu", "nema energije", "nemamo igru"
Nismo imali neki razvijeni stil igre, da, ali jesmo li to imali s Karoglanom? Ne. S Lekom? Ne.
Kakva je energija i atmosfera sad u momčadi? Bolja nego kod Valdasa?

Doduše, nije da ovo već nisam vidio s Carillom i još nekim sezonama gdje je malo falilo i samo je trebalo nastaviti, šutjeti i raditi, al' nema toga ovdje.
Ne znam više uopće zašto se nerviram oko ovoga, sinoć me malo snervalo ali danas sam potpuno ravnodušan
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/02/2023 : 13:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Macbeth

Nikad neću prežaliti Valdasa, kad se sjetim koje apsolutne gluparije od floskula su se bacale: "izgubio je svlačionicu", "nema energije", "nemamo igru"
Nismo imali neki razvijeni stil igre, da, ali jesmo li to imali s Karoglanom? Ne. S Lekom? Ne.
Kakva je energija i atmosfera sad u momčadi? Bolja nego kod Valdasa?

Doduše, nije da ovo već nisam vidio s Carillom i još nekim sezonama gdje je malo falilo i samo je trebalo nastaviti, šutjeti i raditi, al' nema toga ovdje.
Ne znam više uopće zašto se nerviram oko ovoga, sinoć me malo snervalo ali danas sam potpuno ravnodušan


Ja već par godina ne iden na utakmice jer mi je dopizdila nevjerovatna količina samodestrukcije. I to ne ono kad ljudi misle da je Torcida samodestruktivna kad se zbog njih plaćaju kazne, nego kancelarijske samodestrukcije.
Carilla je doša glave idiot Said, i ozlijeda Futacsa taman za utakmicu s Evertonon. Onda je tog istog Futacsa opet doslovno doša glave taj isti Said, jer je popija nogu u glavu umisto njega.
O Valdasu se nakon pola sezone još uvik priča jer još nisan srea nekoga kome je jasno zašto je otiša.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/02/2023 : 13:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A tako ti je to kad jedan gazda udre šakom u stol i radi praktično kako hoće.Mi smo se doveli u situaciju da ovisimo hoće li Jakobušić pogodit trenera ili neće?Tužno je to.
On je korak naprid od Brbića ali je isto nedostojan te uloge.
Valjda će idući predsjednik biti opet korak bolji..

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/02/2023 : 14:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

A tako ti je to kad jedan gazda udre šakom u stol i radi praktično kako hoće.Mi smo se doveli u situaciju da ovisimo hoće li Jakobušić pogodit trenera ili neće?Tužno je to.
On je korak naprid od Brbića ali je isto nedostojan te uloge.
Valjda će idući predsjednik biti opet korak bolji..


Ja se ne razumin dovoljno u balun da bi filozofira šta bi ko triba napravit, ali nenormalno mi je da dosegneš konačno neki nivo, i onda umisto da to nadograđuješ ti sve izvrneš naopako?
Razumin drastične promjene kad si nikakav, ali sve razjebat kad nakon pustih godina Hajduk na nešto liči mi je šizofreno.
Pa jeba te zna se kako Leko igra. Jel moguće da nikome nije palo na pamet da bez obzira šta je ime, nije možda idealan za Hajduka?
Da za ono šta on oće Hajduku triba 5 igrača od 5M Eura?
Ili kad su već ostavili Karoglana, očito da čuva misto za Leku, koju gospu nisu Karoglanu rekli da počne uigravat sustave sa 3 iza pa da Leko to nadogradi?

I to sve u sezoni kad se panduri i kriminalci bore za prevlast u tumoru?
Umisto da in isključimo aparate mi pedalamo sobne bicikle i napajamo in aparate strujon?

Inače, znan da san ostarija jer san jučer malome kad je doša sa utakmice objašnjava da se bezveze nervira.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 06/02/2023 : 14:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Valdasu je, navodno, došao glave sukob s jednim igračem Hajduka koji mu je opsovao mater pa su se potom počeli šamarati u svlačionici. Sve bi možda prošlo bez velike pažnje u Hajduku, da taj isti igrač nije u rodu s jednim visokopozicioniranim članom zna se koje stranke. Županijski mogul, a igračeva majka mu je sestra. I tako. "Neš ti meni 'sovat sestru seronjo ruski(dotični slabo poznaje geografiju) Alooo Jakšaaa, znaš one pare od županije-grada-stranke... Ima jedan mali problem" I tako. Lako zamislivo.
Go to Top of Page

Macbeth
Junior Member



361 Posts

Member since 19/08/2022

Posted - 06/02/2023 : 14:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Macbeth a Private Message  Reply with Quote
Što je najsmješnije, upravo ova mlađarija koju smo prodali bi barem TEORETSKI mogla igrati nešto ovakvo kao što Leko hoće. Ne kažem da bi to uspjelo, ali očigledno prodaješ igrače i dovodiš nove za određeni sustav (koji god to bio), da bi onda promijenio trenera i... kurac, ništa, 352 Tudor pt. 2.
Daleko najviše zabrinjavajuće je gledati kako igrači polako tonu, u nas nitko ne proigra, već uvijek to bude kad se maknu od kluba. Jedan Juranović koji je božesačuvaj koliko bodova nas koštao davno prije, danas se proda za dobru lovu... ovi mladi zabijaju u drugim ligama ko blesavi, naravno nije svatko, ali mi potencijal ne znamo iskoristiti godinama.

I onda se oni bave brojanjem članova i natezanjem s HNS-om preko fejsa. Kakvo pucanje sebi u nogu, to je strašno. Kritiziraš suđenje unaprijed kao najveća pičkica, onda oni "kradu" za tebe ovaj put samo da ti "dokažu" da smo i mi močvara Naivno do bola. Naravno, svi su se napalili sad da smo postali sponzorirani klub SuperSporta i da se za nas sude penali dok ne pobijedimo... a mi se kretenski spuštamo na razinu tih idiota, umjesto da se fokusiramo na vlastiti klub i kvalitetom se izborimo.

Nažalost, dobra ideja i zdravi temelji kluba sve više klize u smjeru nekog populizma, reklama i patetike za prosječnog "ko ovo more platit" fanatika. Samo dajemo municiju ovima što zagovaraju da nas kupi šeik/Kerum/tkogod i da nas prestane "vodit ulica". Meni se sve to više počelo gadit, imam dojam da malo tko uopće navija za klub onako iskreno iz nekog oldskul đira, a ne zbog pripadanja gomili i "uvik kontra" điru.
Ne idem ni ja na utakmice više još od zime nakon Gzire iz zdravstvenih (a bogami i financijskih ) razloga, ali ono što mi govori ekipa koja i dalje ide je standardna priča. Istok je istok, sjever je sjever, opet podjele oko članstva, svatko zna sve i svak je najpametniji. A klub je negledljiv.
Go to Top of Page

Macbeth
Junior Member



361 Posts

Member since 19/08/2022

Posted - 06/02/2023 : 14:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Macbeth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Valdasu je, navodno, došao glave sukob s jednim igračem Hajduka koji mu je opsovao mater pa su se potom počeli šamarati u svlačionici. Sve bi možda prošlo bez velike pažnje u Hajduku, da taj isti igrač nije u rodu s jednim visokopozicioniranim članom zna se koje stranke. Županijski mogul, a igračeva majka mu je sestra. I tako. "Neš ti meni 'sovat sestru seronjo ruski(dotični slabo poznaje geografiju) Alooo Jakšaaa, znaš one pare od županije-grada-stranke... Ima jedan mali problem" I tako. Lako zamislivo.



Iako mi čak i nije teško povjerovati u takvo nešto, isto su mi te neke "insajderske" tvrdnje i procurene poruke iz tih nekih tajnih Whatsapp grupa totalno neuvjerljive. Svakakve se gluposti plasiraju u medije od raznih sumnjivih pojedinaca, da je baš to tako odjednom puklo, ne vjerujem... al tko će znat.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/02/2023 : 14:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Valdasu je, navodno, došao glave sukob s jednim igračem Hajduka koji mu je opsovao mater pa su se potom počeli šamarati u svlačionici. Sve bi možda prošlo bez velike pažnje u Hajduku, da taj isti igrač nije u rodu s jednim visokopozicioniranim članom zna se koje stranke. Županijski mogul, a igračeva majka mu je sestra. I tako. "Neš ti meni 'sovat sestru seronjo ruski(dotični slabo poznaje geografiju) Alooo Jakšaaa, znaš one pare od županije-grada-stranke... Ima jedan mali problem" I tako. Lako zamislivo.


Tih "navodno" san čuja baren 20.
Čak i da je istina, opet mi nije jasno.
Ako je nogometno sve OK, a problem je druge vrste, dovest ćeš nogometno istoga ili sličnoga trenera, a ne dijametralno suprotnoga trenera. Zbog ovakvih stvari je nedopustivo da sportski direktor dovodi igrače a predsjednik trenera.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/02/2023 : 14:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Macbeth

Što je najsmješnije, upravo ova mlađarija koju smo prodali bi barem TEORETSKI mogla igrati nešto ovakvo kao što Leko hoće. Ne kažem da bi to uspjelo, ali očigledno prodaješ igrače i dovodiš nove za određeni sustav (koji god to bio), da bi onda promijenio trenera i... kurac, ništa, 352 Tudor pt. 2.
Daleko najviše zabrinjavajuće je gledati kako igrači polako tonu, u nas nitko ne proigra, već uvijek to bude kad se maknu od kluba. Jedan Juranović koji je božesačuvaj koliko bodova nas koštao davno prije, danas se proda za dobru lovu... ovi mladi zabijaju u drugim ligama ko blesavi, naravno nije svatko, ali mi potencijal ne znamo iskoristiti godinama.

I onda se oni bave brojanjem članova i natezanjem s HNS-om preko fejsa. Kakvo pucanje sebi u nogu, to je strašno. Kritiziraš suđenje unaprijed kao najveća pičkica, onda oni "kradu" za tebe ovaj put samo da ti "dokažu" da smo i mi močvara Naivno do bola. Naravno, svi su se napalili sad da smo postali sponzorirani klub SuperSporta i da se za nas sude penali dok ne pobijedimo... a mi se kretenski spuštamo na razinu tih idiota, umjesto da se fokusiramo na vlastiti klub i kvalitetom se izborimo.

Nažalost, dobra ideja i zdravi temelji kluba sve više klize u smjeru nekog populizma, reklama i patetike za prosječnog "ko ovo more platit" fanatika. Samo dajemo municiju ovima što zagovaraju da nas kupi šeik/Kerum/tkogod i da nas prestane "vodit ulica". Meni se sve to više počelo gadit, imam dojam da malo tko uopće navija za klub onako iskreno iz nekog oldskul đira, a ne zbog pripadanja gomili i "uvik kontra" điru.
Ne idem ni ja na utakmice više još od zime nakon Gzire iz zdravstvenih (a bogami i financijskih ) razloga, ali ono što mi govori ekipa koja i dalje ide je standardna priča. Istok je istok, sjever je sjever, opet podjele oko članstva, svatko zna sve i svak je najpametniji. A klub je negledljiv.


Prodaja mlađarije je za mene dobar posal.
6.5M za Igrača koji godinu dana stagnira je super lova.
2.4 za Ljubičića pristojno. Ako bude tribalo, posut ću se pepelon, ali nije to neka ekstra klasa. Biuk je neusporedivo talentiraniji igrač.

E da i nije pošteno izvlačit Juranovića za kojega san ja prvi mislija da je škovaca, i ostale Hajdukove prodaje.
Hajduk je fenomenalno prodava igrače s obziron da je glavni izlog, tj. reprezentacija rezerviran za gazdine eksponate.
Veća je umjetnost prodat Vukušića, Radoševića, Ibričića ili Balića za 4-5M Eura nego Modrića prodat za 25M.
Iako je svakome ko ga je baren jedan put uživo vidija bilo jasno da je Vlašić kvalitetniji igrač od Halilovića, o njemu nije priča niko, a Everton ga je kupija nakon šta su ga vidili na terenu.
halilović je istovremeno bija glavna mlada zvijezda, pozivan u reprezentaciju, a Hanza medija ga je prodavala od Šangaja do Tottenhama za 20M Eura.

Pitanje za domaći rad:
Za koliko para bi se Vlašić proda uz tretman koji je ima Halilović?



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 06/02/2023 14:59:08
Go to Top of Page

Macbeth
Junior Member



361 Posts

Member since 19/08/2022

Posted - 06/02/2023 : 15:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Macbeth a Private Message  Reply with Quote
Ma slažem se, ionako su bili vječni talenti, realno ni ne može mnogo više od toga.
Samo, šta sad dalje? Ne kupuješ nikog, ovo što imaš sad je... još i dobro za HNL, al ništa više.
Go to Top of Page

Macbeth
Junior Member



361 Posts

Member since 19/08/2022

Posted - 06/02/2023 : 15:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Macbeth a Private Message  Reply with Quote
Haladonu odbijam komentirati, mogao bi se tko i naljutiti od agramera na forumu, koje mazanje očiju, kad se sjetim...

Što se ostalih prodaja tiče, i dalje ne vidim što je tu dugoročni cilj. Postat klub koji stvara nove mlade talente pa se tako financira? Ok, ali po meni se to potrefilo na par generacija par igrača, a da mi izbacujemo talente, ne baš... golmanska škola zakurac pogotovo.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/02/2023 : 15:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Macbeth

Ma slažem se, ionako su bili vječni talenti, realno ni ne može mnogo više od toga.
Samo, šta sad dalje? Ne kupuješ nikog, ovo što imaš sad je... još i dobro za HNL, al ništa više.


Ništa.
Ne nerviraj se, to je jedino šta možeš.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 06/02/2023 : 15:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Sve vam je to biznis... Dinamo = Čarobna knjiga.😁

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Macbeth
Junior Member



361 Posts

Member since 19/08/2022

Posted - 06/02/2023 : 15:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Macbeth a Private Message  Reply with Quote
Da... do sljedeće subote
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 08/02/2023 : 19:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/hajduk-majstorijom-vuskovica-prosao-u-osminu-finala-juniorske-lige-prvaka/2436497.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m

Bar mladi nisu u krizi. Šteta ovog crvenog kartona.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/02/2023 : 20:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
do te utakmice Vuško puni 16 i seli se u prvu ekipu.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 10/02/2023 : 08:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da se Ferro vraća u Hajduk.
Go to Top of Page

Macbeth
Junior Member



361 Posts

Member since 19/08/2022

Posted - 10/02/2023 : 10:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Macbeth a Private Message  Reply with Quote
Ne sviđa mi se taj trend povratnika u Hajduk. Ispada da stvarno nitko drugi neće doći...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 10/02/2023 : 10:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Prijelazni rok gori nego u Realu.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 11/02/2023 : 16:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
I Hajduk našao žrtvu, 4-1 protiv Varaždina. 2 gola Pukštaša.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 11/02/2023 : 20:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Awaziem je zbilja stroj za greške. Slabo gledam utakmice u zadnje vrijeme i trudim se ne nervirati ali žao mi staroga.
Duboko je u osamdesetima, a proživljava svaku utakmicu Hajduka kao da je finale svjetskog prvenstva.
Go to Top of Page
Page: of 602 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1 seconds. Snitz Forums 2000