forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Hulk
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 02/03/2008 : 12:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

Je l' cita neko Crvenog...?

Cime je Hulk udario Iron Mana u #2? Sta je ono, neki minijaturni avion?


Crveni Hulk je zadnja stvar koja im je trebala pred veliku premijeru drugog filma.
Sto rece drug Meho, marvel je hteo dva aktivna Hulk serijala, a dobio je jedan sjajan serijal Hulka iz koga je Hulk izbacen i sada ovo nesto crveno...
Stvarno ne mirise na dobro... po ko zna koji put...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 02/03/2008 : 12:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha
a drugi sam kupio Mishi posto je fan Iron Mana.



sve gore od goreg

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 03/03/2008 : 08:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
Crven je od muke što su ga isprangijali na kraju WWH. A sledeći serijal će se zvati Hulk eruption i izbijaće mu lava na nozdrve i dim iz ušiju...

...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 03/03/2008 : 11:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

Samo da sledece ne budu roze Lanterne, sto rece Guy Gardner...



Heh, nije li već kasno za to, with Star Sapphire and all...? ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 13/03/2008 : 23:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message  Reply with Quote
KONAČNO! PRVI INCREDIBLE HULK TRAILER!

SENZACIONALNO!!! HOT! MTV je upravo premijerno objavio prvi službeni trailer za novi Marvelov film The Incredible Hulk s glumcima poput Edwarda Nortona, Liv Tyler, Tim Rotha, Williama Hurta... Bez obzira što je 2003. godine snimljen dosta uspješan film Hulk s Ericom Banom u glavnoj ulozi ovo je "restartanje", tj. novi početak za cijelu Hulk franšizu. Na CBR možete pogledati i hrpu skinutih kadrova iz foršpana. A na MTV linku i HD verziju foršpana. Jedva čekamo 13. lipanj!

PS. Provjerite MFK blog za gornje linkove.

Tally
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 14/03/2008 : 09:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Po traileru izgleda OK, ali kaj nisu jednostavno mogli nastavit onog Hulka koji mi je bio vrlo dobar, nego bezveze počinju iz početka.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/03/2008 : 12:26:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tally

KONAČNO! PRVI INCREDIBLE HULK TRAILER!

SENZACIONALNO!!! HOT! MTV je upravo premijerno objavio prvi službeni trailer za novi Marvelov film The Incredible Hulk s glumcima poput Edwarda Nortona, Liv Tyler, Tim Rotha, Williama Hurta... Bez obzira što je 2003. godine snimljen dosta uspješan film Hulk s Ericom Banom u glavnoj ulozi ovo je "restartanje", tj. novi početak za cijelu Hulk franšizu. Na CBR možete pogledati i hrpu skinutih kadrova iz foršpana. A na MTV linku i HD verziju foršpana. Jedva čekamo 13. lipanj!

PS. Provjerite MFK blog za gornje linkove.


glumci nisu "poput",nego upravo ti glumci.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3302 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 02/08/2008 : 21:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
Osim što Hulk izgleda kao Šrek, meni je film bio OK... kao neki annual, recimo.

Ali Rulk je druga priča... Ako ono u sledećem broju bude pravi Thor a ne Clor, serijal ode u kurac. Dobro, tamo je još od onog pištolja... ILI... Loeb nije najgori scenarista na svetu, pa tu ima neceg sto se ne vidi na prvi pogled (neki mentalist, shapeshifter ili cosmic entity... neko poznat, naravno).

Inače, čitam ovaj WWH proposal i čini mi se da je sve to trebalo da bude mnogo složenije:

http://www.marvel.com/blogs/Tom%20Brevoort/entry/1242

Edited by - Vlaadisha on 03/08/2008 00:14:32
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1161 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 18/08/2008 : 19:41:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote
A ja tek ima da kupim i "Planet Hulk" i "World War Hulk"...

https://www.youtube.com/channel/UCSVFRt10CqkxsU_hZWeo_JA?view_as=subscriber - HororFilm Playground predstavlja
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3302 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 25/09/2008 : 17:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
Gotov prvi arc, a i ja sa njim. Sto rece Djole:

quote:
Kakav krš, jebote. Loebu treba zabraniti pristup svakom mediju, ne samo stripu.


Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 02/10/2008 : 18:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Gledao i ja preksinoć "INCREDIBLE HULK"...

Hulk je siv,puno je to akcije za mene,a i Liv je dosadnija od Spajdijeve pratnje i ima manju glavu,fala Bogu.

Međutim,u zadnjoj sekvenci filma shvatiš čemu ovaj remake.

Ekipa se okuplja!!!!!!!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 15/10/2008 : 08:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
http://movies.yahoo.com/feature/captainamerica_blog.html

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3302 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 29/01/2009 : 18:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
Skaar vs Surfer - koji tres... odlican!
Go to Top of Page

Naruto
Junior Member



Croatia
329 Posts

Member since 09/02/2009

Posted - 14/02/2009 : 13:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Naruto a Private Message  Reply with Quote
meni se hulk uopće ne sviđa grozno su ga izmislili ono velki zeleni tip kojem niko nije ravan a ak ga streliš z bazukom još je živ pa poludi i onda hiti auto na tebe mislim

Belive it!!!!!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/01/2010 : 22:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kornboy

quote:
Originally posted by vope

Skidam ovih dana komplet WWH sa neta pa me interesuje najprikladniji redosled čitanja. Na prvom broju, na zadnjoj stranici je data WWH roadmap ali mi je pomalo nelogična na prvi pogled. Sugestije?



Procitaj prvo Planet Hulk,
a nakon toga samo regularni WWH,
gomilu tie-inova (koji to cak ponekad i nisu) i ostale minije mozes slobodno (a cak je i preporucljivo) preskocit.


Upravo čitam Planet Hulk. Danas pročitao pola stripa i mogu reći da mi jako odgovara. Poslužit ću rečenicom koju sam nedavno pročitao na forumu: "Upravo ovako stripovi trebaju izgledati". Krasno nacrtano, lako štivo, strip ne traži skoro nikakvo predznanje, zanimljiva priča. Ispunio je sva moja očekivanja i više. Preporuke svima koji ne traže u svemu remek djelo već će se zadovoljiti sa par sati dobre stare zabave.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 06/01/2010 : 22:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
Znao sam da ćeš se i ti oduševiti!
Ja sam Planet Hulk pročitao za dva dana, a odmah treći prešao na WW Hulk i njega slistio za jedno veče. Zaista stripovi vredni čitanja!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/01/2010 : 15:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

Znao sam da ćeš se i ti oduševiti!
Ja sam Planet Hulk pročitao za dva dana, a odmah treći prešao na WW Hulk i njega slistio za jedno veče. Zaista stripovi vredni čitanja!


Biti će i kod mene 2 dana, a za WW Hulk ću ipak pričekati dok ne dođe na red za nabavu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 07/01/2010 : 17:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Man_of_Steel

Znao sam da ćeš se i ti oduševiti!
Ja sam Planet Hulk pročitao za dva dana, a odmah treći prešao na WW Hulk i njega slistio za jedno veče. Zaista stripovi vredni čitanja!


Biti će i kod mene 2 dana, a za WW Hulk ću ipak pričekati dok ne dođe na red za nabavu...


Usput možeš darazmisliš o pribavljanju i Son of Hulka, nadovezuje se na celu WW Hulk priču ko kec na desetku. Stvarno su maheri što se tiče navlačenja na njihove stripove!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

TinK2
Junior Member

Croatia
321 Posts

Member since 31/12/2007

Posted - 13/01/2010 : 15:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send TinK2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Naruto

meni se hulk uopće ne sviđa grozno su ga izmislili ono velki zeleni tip kojem niko nije ravan a ak ga streliš z bazukom još je živ pa poludi i onda hiti auto na tebe mislim



Poanta cijele Hulk price je (ili bi, po meni, barem trebala biti) alegorija ranjivosti tog bica cudnog, bez obzira na snagu i velicinu. Tj., je on velik i strasan i snazan, ali je istovremeno jako bolestan i jako uplasen. To bas nije lijepa prica, kad malo razmislis.
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 15/01/2010 : 11:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
Cini mi se da je Marvel izbacio neku All-Hulk zajebanciju tipa Hulk, Red Hulk, Son of Hulk, She Hulk itd. svi u jednom stripu, tabacina na 100 nacina i tako to...

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 27/01/2010 : 20:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Cini mi se da je Marvel izbacio neku All-Hulk zajebanciju tipa Hulk, Red Hulk, Son of Hulk, She Hulk itd. svi u jednom stripu, tabacina na 100 nacina i tako to...



Nakon WWH-a ovaj strip je pošao niz brdo, čekam bolje dane da ga ponovo uzmem u ruke. Loeb mu j-ba mj-ku.

...
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 27/01/2010 : 22:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
a cemu Loeb nije j-ba mj-ku

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/01/2010 : 15:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Skinuo Hulka, pa ćemo pogledati!


Evo i trailera:
http://www.youtube.com/watch?v=cf13JRZKspM

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

nolo contendre
Junior Member



Serbia
411 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/01/2010 : 17:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nolo contendre a Private Message  Reply with Quote
I ja sam ovo skinuo baš juče.Videćemo..

Kad je o stripovima reč WW Hulk mi je bolji od ovoga.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/02/2010 : 16:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Pogledao crtani... I mogu reći da mi se poprilično svidio! Mislim da više manje prati radnju storylinea Planet Hulk s minornim promjena, odnosno promjenom kraja i to što u filmu nema Surfera (kojeg su zamijenili s Beta Ray Billom).

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000