forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/01/2019 : 15:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Nisan se osjetija prozvanim, nego samo kažem.
Ali reču i ovo Libellus-neLibellus, Mercedes ili što šta drugo, ljudi uzimaju za svoje pare šta oče. Ja prvi svoje pare 'spiskam' s guštom na romane...Boli me briga za aute, robu , droge i šta ti ga ja znam...
Samo kažem svoje mišljenje...



Nek ljudi uzimaju šta oće al nek ne prodaju šuplju priču da je dat 1000 Kn za strip ljubav prema stripu.
Neko ko stvarno voli strip bi za tih 1000 Kn kupija brdo drugih stripova. Pa makar i Zagora.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

zovko
New Member

201 Posts

Member since 21/08/2012

Posted - 06/01/2019 : 15:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zovko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Brale šta bi ti reka da je ovo moj site, pajdo ne bi se ti meni baškarija ovde, mrzitelju... ali ne smin...



prvo mlazni avion pa onda sajt
jedno po jedno
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/01/2019 : 15:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Libellusovci su jasno rekli da što manja bude prodaja bit će manja i naklada i s tim će biti veća cijena po primjerku tj.da će oni izdavati sve dok i jedan kupac bude kupovao samo što će onda cijena primjerka biti ohoho
Oni koji skupljaju se mogu nadati da će barem ostati na ovom i da broj kupaca neće znatno otpasti.
Novih kupaca uvijek ima pa eto i ovi koji se pokolju na aukcijama su vjerovatno novi kupci.Samo što je njihov broj manji od kupaca što odustaju pa zato i smanjenje naklade i povećanje cijene.
S reprintima nisu bili zadovoljni prodajom i odustali su od njih.
Po meni,LL izdanja su stvarno za elitu jer treba dosta novca iskeširati za stripove.Ako se prati par serijala to mi je još nekako ali ko kupuje sve ili puno taj se dobro isprsi.
I sve to ide s tendencijom da će biti još skuplje pa ko voli nek izvoli.Što se tiče pada cijena na aukciji može se dogoditi ako puno njih odustane i stavi na aukciju ali čisto sumnjam, jer dosadašnji kupci koji su ostali su fanatici pa neće tako lako odustati od svojih kolekcija a ako i netko odustane gledat će izvući barem novce koje je uložio pa tako ne vjerujem da će biti nekakvo smanjene cijena a pogotovo to važi za najskuplje primjerke.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/01/2019 : 15:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

jere je dva puta otkrija da je zagor smeće


Šta se toga tiče, stvarno san posebna vrsta debila.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/01/2019 : 15:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

Nisan se osjetija prozvanim, nego samo kažem.
Ali reču i ovo Libellus-neLibellus, Mercedes ili što šta drugo, ljudi uzimaju za svoje pare šta oče. Ja prvi svoje pare 'spiskam' s guštom na romane...Boli me briga za aute, robu , droge i šta ti ga ja znam...
Samo kažem svoje mišljenje...



Nek ljudi uzimaju šta oće al nek ne prodaju šuplju priču da je dat 1000 Kn za strip ljubav prema stripu.
Neko ko stvarno voli strip bi za tih 1000 Kn kupija brdo drugih stripova. Pa makar i Zagora.


Zna se, kako nedostatak određenog broja djeluje na kolekcionara. Kako gledat u tu rupu, u nedostatak...jbg. Patologija je to. Bolest, isto ka i navijanje za klub koji ništa nevalja... Trebalo bi tih uputnica za specijaliste što više.
E sad, da su ga nabavili redovno dali bi 10 puta manje, a ako su sad dali 'soma' kuna, oćito je da su mogli i onda...
Ne znam, stvarno misterija...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/01/2019 : 15:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

Nisan se osjetija prozvanim, nego samo kažem.
Ali reču i ovo Libellus-neLibellus, Mercedes ili što šta drugo, ljudi uzimaju za svoje pare šta oče. Ja prvi svoje pare 'spiskam' s guštom na romane...Boli me briga za aute, robu , droge i šta ti ga ja znam...
Samo kažem svoje mišljenje...



Nek ljudi uzimaju šta oće al nek ne prodaju šuplju priču da je dat 1000 Kn za strip ljubav prema stripu.
Neko ko stvarno voli strip bi za tih 1000 Kn kupija brdo drugih stripova. Pa makar i Zagora.


Zna se, kako nedostatak određenog broja djeluje na kolekcionara. Kako gledat u tu rupu, u nedostatak...jbg. Patologija je to. Bolest, isto ka i navijanje za klub koji ništa nevalja... Trebalo bi tih uputnica za specijaliste što više.
E sad, da su ga nabavili redovno dali bi 10 puta manje, a ako su sad dali 'soma' kuna, oćito je da su mogli i onda...
Ne znam, stvarno misterija...



Tako je.
Patologija a ne ljubav.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 06/01/2019 : 15:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
pa kaj te muči njofra
kažem ti, pravi elitizam tek počinje, ne kad čitaš te strance palce, nego kad čitaš kita tellera s originalnih tabli. to je viša razina nego popkonzumirati moebiuse i ostale bezveznjake.

ovaj si je kupio za tisuću kuna, epizodu koju može nabaviti za 5kn na sajmu; oko njega gori egzotična paprat, stigli supermodeli iz agencije za višu klasu; okreću mu stranice, potpuno gole; on čita i gušta ko prase dok se ti mučiš i srdiš da to nije ljubav prema stripu.

odi spat

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/01/2019 : 15:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Onda još nisu skupljali:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/01/2019 : 15:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ne tribaš vadit iz konteksta, gubi se smisao. Nečemo bit ka dnevni tisak...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/01/2019 : 15:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Onda još nisu skupljali:)


A sad in palo na pamet, u 2018-toj? Tupilo od nekuženja...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/01/2019 : 15:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

pa kaj te muči njofra
kažem ti, pravi elitizam tek počinje, ne kad čitaš te strance palce, nego kad čitaš kita tellera s originalnih tabli. to je viša razina nego popkonzumirati moebiuse i ostale bezveznjake.

ovaj si je kupio za tisuću kuna, epizodu koju može nabaviti za 5kn na sajmu; oko njega gori egzotična paprat, stigli supermodeli iz agencije za višu klasu; okreću mu stranice, potpuno gole; on čita i gušta ko prase dok se ti mučiš i srdiš da to nije ljubav prema stripu.

odi spat





Da mi se posereš na glavu opet bi mi bija drag.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 06/01/2019 : 15:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
jednom ću doći i napraviti od tebe domoljuba
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/01/2019 : 15:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

jednom ću doći i napraviti od tebe domoljuba


Kako se napravi domoljub?
Lobotomija?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 06/01/2019 15:38:14
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/01/2019 : 16:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by jaki

Onda još nisu skupljali:)


A sad in palo na pamet, u 2018-toj? Tupilo od nekuženja...


Tebi nikad ništa nije jasno
Normalno da će uvijek biti onih koji se kasnije ukrcavaju na vlak.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 06/01/2019 : 16:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zovko

quote:
Originally posted by ivanl

Brale šta bi ti reka da je ovo moj site, pajdo ne bi se ti meni baškarija ovde, mrzitelju... ali ne smin...



prvo mlazni avion pa onda sajt
jedno po jedno



neke ptice nikad ne polete

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/01/2019 : 16:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by jaki

Onda još nisu skupljali:)


A sad in palo na pamet, u 2018-toj? Tupilo od nekuženja...


Tebi nikad ništa nije jasno
Normalno da će uvijek biti onih koji se kasnije ukrcavaju na vlak.



Naravno da ih ima, pa takvima san većinom i proda svoje prve Libellusovce. Bija je baš i momak iz Splita.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/01/2019 : 16:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Nisan se osjetija prozvanim, nego samo kažem.
Ali reču i ovo Libellus-neLibellus, Mercedes ili što šta drugo, ljudi uzimaju za svoje pare šta oče. Ja prvi svoje pare 'spiskam' s guštom na romane...Boli me briga za aute, robu , droge i šta ti ga ja znam...
Samo kažem svoje mišljenje...


Znaš onu priču kad leprir zamahne krilima na jednom kraju Svijeta pa izazove uragan na drugom ? Nakon aukcija od rocco21 meni se javio neki specijalac privatno i ponudio mi jedan od mister noa za iznos koji je formirao prema zadnjim aukcijama... još se telac uvrijedio i tražio da se nađemo u gradu pa da mu ponovim u lice to što sam mu izdjeliio preko poruka☺☺☺☺☺☺☺☺☺
Sljedeće aukcije od rocca21 je početna cijena bila preko 500 kn. Nakon što ovaj Vlado na aukcijama javno kaže da daje 1000 kn onda možeš misliti koja će biti sljedeća početna cijena. A kad se i ispucaju ovi biseri šta daju po 1000 kn cijena se neće smanjivati jer će svatko htjeti toliko zaraditi. Pa ti sad vidi jel isključivo njegova stvar šta će raditi sa svojim parama ili ima utjecaj i na nas ostale.
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 06/01/2019 : 16:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
Prirodno je da je nekim ljudima krivo, jer ne mogu da kupe sve sto ih interesuje, ali lakse sa time pomiriti kada se uzme nesto jos kvalitetnije recimo, a jeftinije.
I sam volim MNoa, ali zato i volim zasto je uradjen sa kompletnim pricama. Koju uspem da uzmem po pristojnoj ceni, ok, koju ne uspem idemo sken. Kratak je zivot, necete ga procitati mozda jos jednom i to ako je odlican..
Opet mislim da onaj ko bude prodavao MNo komplet ce se sutati u guzicu ako uspe da vrati ulozen novac, a kamoli ako je dao 1000kn za jedan primerak.
Jbg ljudi Libellus je napravio brutalan izgled izdanja, koji daleko premasuje kvalitet unutrasnjosti i to su ljudi i naplatili. Razumem ih zasto ne rade reprinte, ali im to sebicno i zameram. Da li je stvarno toliki problem organizovati pretplatu za reprint, ne znam, meni se cini da nije, ali ja nemam pojma o izdavanju stripova i koje tu sve zavrzlame mogu da postoje. Iskreno ima vas toliko koji ih bolje poznaju pa apelujte kod njih. Slazem se da su dosta para ulozili, ali su realno i zaradili.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/01/2019 : 17:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by jaki

Onda još nisu skupljali:)


A sad in palo na pamet, u 2018-toj? Tupilo od nekuženja...


Tebi nikad ništa nije jasno
Normalno da će uvijek biti onih koji se kasnije ukrcavaju na vlak.


Baš opozitno...masu toga mi je i suviše jasno...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/01/2019 : 17:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by zovko

quote:
Originally posted by ivanl

Brale šta bi ti reka da je ovo moj site, pajdo ne bi se ti meni baškarija ovde, mrzitelju... ali ne smin...



prvo mlazni avion pa onda sajt
jedno po jedno



neke ptice nikad ne polete


Yep, a neke su 'obletile' prikoviše, pa in je dosta...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/01/2019 : 17:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Mislim da bi im se reprint nekih brojeva isplatio iz barem dva razloga. Prvi jer bi i prodali tih pedesetak dodatnih primjeraka, a drugi je jer bi ljudi popunili rupe u kolekciji pa bi vratili volju da nastave sa kupnjom. A ovako ljudi samo odustaju sve dok ovi iz Libellusa ne budu radili po jedan primjerak za Garfielda. S posvetom naravno. Ta posveta će ionako bit jedino što će pročitat od cijelog stripa. Ako...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/01/2019 : 17:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
malo dotiska da se ubije siva ekonomija

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/01/2019 : 18:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by ivanl

Nisan se osjetija prozvanim, nego samo kažem.
Ali reču i ovo Libellus-neLibellus, Mercedes ili što šta drugo, ljudi uzimaju za svoje pare šta oče. Ja prvi svoje pare 'spiskam' s guštom na romane...Boli me briga za aute, robu , droge i šta ti ga ja znam...
Samo kažem svoje mišljenje...


Znaš onu priču kad leprir zamahne krilima na jednom kraju Svijeta pa izazove uragan na drugom ? Nakon aukcija od rocco21 meni se javio neki specijalac privatno i ponudio mi jedan od mister noa za iznos koji je formirao prema zadnjim aukcijama... još se telac uvrijedio i tražio da se nađemo u gradu pa da mu ponovim u lice to što sam mu izdjeliio preko poruka☺☺☺☺☺☺☺☺☺
Sljedeće aukcije od rocca21 je početna cijena bila preko 500 kn. Nakon što ovaj Vlado na aukcijama javno kaže da daje 1000 kn onda možeš misliti koja će biti sljedeća početna cijena. A kad se i ispucaju ovi biseri šta daju po 1000 kn cijena se neće smanjivati jer će svatko htjeti toliko zaraditi. Pa ti sad vidi jel isključivo njegova stvar šta će raditi sa svojim parama ili ima utjecaj i na nas ostale.


Jest. Stoji. Ima svašta... Ja osobno kad sam' raspaćao' jedan komplet Superstrip Alan Forda 1-448, po realnim ocjenama od -4,4 i 4+ po više nego pristojnim cijenama, sad vidim, doslovno, prepoznajem moje bivše stripove, na aukcijama po navućenoj i lažnoj ocjeni odličan, (5), i 'kure', idu i za ozbiljne pare... Ko je tu nerealan? Kupac, koji ne prepoznaje vrijednost/očuvanost ili bezobrazni prodavač koji precijenjuje stripove... Svaka roba ima svog kupca staro pravilo, jbg. A ja kad sam ih prodavao, naveo bi svaku malu sitnicu, fleku, boru, 'grišpu', nedostatak, bla bla, jer mislim da je to moralno...nego samo mi nije jasno kako poslje dobiju ti prodavači pozitivan komentar...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 06/01/2019 : 20:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Mislim da bi im se reprint nekih brojeva isplatio iz barem dva razloga. Prvi jer bi i prodali tih pedesetak dodatnih primjeraka, a drugi je jer bi ljudi popunili rupe u kolekciji pa bi vratili volju da nastave sa kupnjom. A ovako ljudi samo odustaju sve dok ovi iz Libellusa ne budu radili po jedan primjerak za Garfielda. S posvetom naravno. Ta posveta će ionako bit jedino što će pročitat od cijelog stripa. Ako...


Zna li neko sta je razlog zasto se izdanje ne reprintaju. Mislim na taj razlog o kome vise nece da pricaju.
Mislim kad se vec zahuktala prica, hajde da probamo da na njihovom forumu trazimo reprinte. Pa bar da se dobije konacan odgovor zasto misle da im se to ne isplati. Ja mislim da bi im se ovih 10-20 brojeva MNo-a isplatilo, tj. ako nista ne bi bili u gubitku.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/01/2019 : 20:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zare80

quote:
Originally posted by sumohrvat

Mislim da bi im se reprint nekih brojeva isplatio iz barem dva razloga. Prvi jer bi i prodali tih pedesetak dodatnih primjeraka, a drugi je jer bi ljudi popunili rupe u kolekciji pa bi vratili volju da nastave sa kupnjom. A ovako ljudi samo odustaju sve dok ovi iz Libellusa ne budu radili po jedan primjerak za Garfielda. S posvetom naravno. Ta posveta će ionako bit jedino što će pročitat od cijelog stripa. Ako...


Zna li neko sta je razlog zasto se izdanje ne reprintaju. Mislim na taj razlog o kome vise nece da pricaju.
Mislim kad se vec zahuktala prica, hajde da probamo da na njihovom forumu trazimo reprinte. Pa bar da se dobije konacan odgovor zasto misle da im se to ne isplati. Ja mislim da bi im se ovih 10-20 brojeva MNo-a isplatilo, tj. ako nista ne bi bili u gubitku.


Zato šta su probali sa reprintima prvih brojeva MM i MN, i MM giganata i zato šta in od 250 doštampanih primjeraka vjerovatno 248 i dan danas stoji na skladištu.
Ljudi su našli idealan model za sebe i ljude oko sebe i ne pada in na pamet ulazit u avanture sa novin reprintima. Ne podržavan njihovu izdavačku politiku ali ih razumin.
Ko želi bit dio elite neka se prilagodi.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.68 seconds. Snitz Forums 2000