forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/01/2019 : 23:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Hm malo smo skrenuli s teme ali rasprava je baš dobra da vas nemam srca opomenuti (a i ja sam malo zabrazdio:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/01/2019 : 23:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Bolje i ovo nego rasprava o cijeni. :D

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/01/2019 : 23:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
U nekom momentu vratit ce se i ta tematika. Ali rasprava o knjigama, nikad nije losa. Dapace, vidite da nas ima kojima je citanje drag sport. Pa stoga dok nas bude, biti ce i svijetla na kraju tunela...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/01/2019 : 00:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Bolje i ovo nego rasprava o cijeni. :D



Da, ona samo baca u depru :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1548 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 15/01/2019 : 08:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko
Tko je pisao ako nije ona i koliko je prodano primjeraka?
Daj neke podatke koji nisu fake.



Nemoj se cimat, to ja tebe malo hecam s obzirom na to kolko su ti Merkelica i Macron prirasli srcu Pa u izdavackim i novinarskim krugovima je javna tajna da je jedan domaci "veliki" novinar Nivesici na knjizi figurirao kao ghost writer, a da su podaci o prodaji iz odredjenih razloga prenapumpani. Ma da je prodala i pola toga sto si napisao, super je prodala.

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by vice

Nema puno lipših stvari od čitanja knjige u kafiću, il na klupi u parku na vedar dan. Lipo je nekad u miru i tišini svog doma, al mi je poseban gušt i čitat i pisat među vrevom i žamorom dnevnih kafedžija il šetača.


Ne znam bas za kafice, ali ja sam masu toga procita na Marjanu. Samo taki gust. A od prosle godine su stavili par klupa na nizini prema Kasjunima, kod spomenika, nema lipje stvari na suncan dan tamo sist sa knjigom, a pogled puca na Ciovo i 'Splitska vrata'.



Ja ljeti najvise volim ko Mr No ovjesit lezaljku u svojem vrtu i onda malo citat, pa malo drijemat. U biti se tamo sakrijem da me nitko ne nadje i ne zajebava. Samo sta tako ne mogu citat Fibrine cigle i Marvelove omnibuse. Propala bi lezaljka.


Evo jedno pitanje iz znatizelje za forumsku populaciju: kolko toga procitate u jednom prosjecnom tjednu? Znaci, kolko tjedno procitate knjiga, stripova, i koje fizicke novine citate?
A kolko prosjecno gledate televizije, ukljucivo filmova i serija? Kolko cesto idete u kino? I kolko cesto visite na netu?

Edited by - fandango on 15/01/2019 08:13:10
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/01/2019 : 09:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Hm. Dakle, ugrubo...
Knjiga: jedno dvije mjesecno, dakle 24 na godinu, tu negdje...beletristike,biografije, dosta vezano za glazbu, malo povjesti... Ne ukljucujem tu niposto, dosadne strucne knjige, razne 'manuale' sa idiotskim tehnikalijama vezanim za posao...to sa strane, i ne racunam ih.
Stripova; zbilja masu. Npr. sve od Fibre prosle godine, ajde nesto se proteglo i u ovu...masa roto Bonellija, gomilu albuma i kiosk izdanja iz Srbije.
Tv, malo i nista. Poneki kasnovecernji film sa suprugom. Trenutno svjetsko prvenstvo u rukometu...
Kino, nekad cesto, svaki tjedan, sad rijetko, s djecom ponesto.
Tisak preletim, padne mi napamet Neletov stih; citao je samo ono podvuceno...salu nastranu, bombardirani smo informacijama 'prikovise', reduciram, koliko mogu...nisu bas prijatne dnevne vijesti.
Internet; gore navedeno vezano za tisak, i samo stripovi com. Ponekad informacije, povjest, you tube za glazbu i samo glazbu. Koncerti, spotovi... drustvene mreze kao 'lice knjige' nemam.
Dodao bi; kazaliste: povremeno. Koncerti: bar desetak velikih stranih bendova van i u tuzemstvu. Zagreb najvise. I jedno dvadesetak nasih bendova godisnje.
Stadion; ne daj boze vise ikad...aj zadnje sam na Poljudu bio na Iron Maiden.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 15/01/2019 : 09:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
ja zaista ne znam kada neki forumaši ili stripofili pročitaju bilo šta s obzirom na vreme i količinu postova ostavljenih na ovom i sličnim forumima i fb grupama. nije mi jasno ni čime se bave u životu kad su non-stop ovde/tamo. da ne pričam o slobodnom vremenu i drugim interesovanjima. očito su nečiji dani duži od 24h.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu

Edited by - morski on 15/01/2019 10:00:47
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/01/2019 : 10:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

ja zaista ne znam kada neki forumaši ili stripofili pročitaju bilo šta s obzirom na vreme i količinu postova ostavljenih na ovom i sličnim forumima i fb grupama. nije mi jasno ni čime se bave u životu kad su non-stop ovde/tamo. da ne pričam o slobodnom vremenu i drugim interesovanjima. očito su nečiji dani duži od 24h.



+ jos ako imaju 4 deteta. to mogu samo najbolji!

Edited by - kasper on 15/01/2019 10:11:47
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/01/2019 : 15:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Tko ono, Dexters ima brata blizanca?
Oni sve rade duplo, a računa se kao jedan :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 15/01/2019 : 15:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

quote:
Originally posted by izivko
Tko je pisao ako nije ona i koliko je prodano primjeraka?
Daj neke podatke koji nisu fake.



Nemoj se cimat, to ja tebe malo hecam s obzirom na to kolko su ti Merkelica i Macron prirasli srcu Pa u izdavackim i novinarskim krugovima je javna tajna da je jedan domaci "veliki" novinar Nivesici na knjizi figurirao kao ghost writer, a da su podaci o prodaji iz odredjenih razloga prenapumpani. Ma da je prodala i pola toga sto si napisao, super je prodala.



Ozbiljno me zanima.
Ovo za novinara ne vjerujem. Ti ne znaju sastavit 5 rečenica.
Plus Nives je inteligentnija od njih 90%.
Prodaja mi se čini čak premala.

Have mercy
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 16/01/2019 : 17:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Najavljena nova tura, a u njoj Zagora dva?
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/01/2019 : 18:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

U nekom momentu vratit ce se i ta tematika. Ali rasprava o knjigama, nikad nije losa. Dapace, vidite da nas ima kojima je citanje drag sport. Pa stoga dok nas bude, biti ce i svijetla na kraju tunela...



Još da nas je čitanje izvještilo u pravopisu, gdje bi nam bio kraj...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/01/2019 : 19:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by ivanl

U nekom momentu vratit ce se i ta tematika. Ali rasprava o knjigama, nikad nije losa. Dapace, vidite da nas ima kojima je citanje drag sport. Pa stoga dok nas bude, biti ce i svijetla na kraju tunela...



Još da nas je čitanje izvještilo u pravopisu, gdje bi nam bio kraj...


Di si Klaicu?
Mora ti se priznati vracas se ko porezna prijava.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/01/2019 : 21:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Valteru naporan si s tim Grammar nazi spikama.
Vidio sam tamo da Tonki prigovaraš, sad ovdje...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/01/2019 : 22:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Pa, kad bode u oči ovo nerazlikovanje -ije/-je od strane osobe koja se hvali kako puno čita. A Tonki sam samo skrenuo pozornost da, ako već koristi beogradski sleng, to čini pravilno.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/01/2019 : 22:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Klaicu, opusteno...
Nemoj da te 'zdere' sve. Popij Pektoran. Zazmiri ponekad...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/01/2019 : 08:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Sigurno u podrumu imaš tri kompleta Klaićevih rječnika u glanc-stanju...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/01/2019 : 08:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
A-aa. Nisu glanc, puno se koriste, sto se vidi iz prilzenog...
Rabim ih i konzultiram, svakog drugog ponedijeljka u mijesecu. Nekad i par puta u tijednu.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 17/01/2019 08:50:38
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/01/2019 : 22:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Pa, kad bode u oči ovo nerazlikovanje -ije/-je od strane osobe koja se hvali kako puno čita. A Tonki sam samo skrenuo pozornost da, ako već koristi beogradski sleng, to čini pravilno.


http://hjp.znanje.hr/index.php?show=search_by_id&id=fFZuWBE%3D
https://sh.wiktionary.org/wiki/gotoviti

Briga me čija je riječ, bitno da je ispravno napisana.
U tom trenutku mi je bila idealna za iskoristiti ju.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/01/2019 : 22:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by VALTER

Pa, kad bode u oči ovo nerazlikovanje -ije/-je od strane osobe koja se hvali kako puno čita. A Tonki sam samo skrenuo pozornost da, ako već koristi beogradski sleng, to čini pravilno.


http://hjp.znanje.hr/index.php?show=search_by_id&id=fFZuWBE%3D
https://sh.wiktionary.org/wiki/gotoviti

Briga me čija je riječ, bitno da je ispravno napisana.
U tom trenutku mi je bila idealna za iskoristiti ju.


Moram iskreno priznat da i ja nisam nikad cuo za -gotoviti
Jedan prijatelj iz Banja luke je znao govoriti "ja njega ne gotivim", a mislim da sam cuo tako i u onom legendarnom filmu "Rane" takav isti izraz.

Jedino od "gotoviti" sam cuo za "zgotoviti", kao zavrsiti s necim.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/01/2019 : 09:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ije i je ne kontaju ljudi koji nemaju sluha i sam sam među njima ali ja riječi naučim napamet

meni su čudni ljudi koji ne znaju je li kuća ili kuča
i tako čitav život
ma nauči kao što se piše school i environment nauči napamet da se piše kuća


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/01/2019 : 10:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by VALTER

Pa, kad bode u oči ovo nerazlikovanje -ije/-je od strane osobe koja se hvali kako puno čita. A Tonki sam samo skrenuo pozornost da, ako već koristi beogradski sleng, to čini pravilno.


http://hjp.znanje.hr/index.php?show=search_by_id&id=fFZuWBE%3D
https://sh.wiktionary.org/wiki/gotoviti

Briga me čija je riječ, bitno da je ispravno napisana.
U tom trenutku mi je bila idealna za iskoristiti ju.



Ako si zaista namjeravao upotrijebiti glagog 'gotoviti' (iako ni ja ni kad nisam čuo za takav oblik, ali iz ovog linka koji si stavio proizlazi da bi značenje bilo: pripravljati, pripremati) u kontekstu u kojem si ga upotrijebio, onda ondje napisana rečenica ("...nisam ga nikada gotovio..") nema baš nikakvog smisla.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 18/01/2019 : 10:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Najavljena nova tura. Jedan Zagor i dva DD za mene. Preostalih pet najava ne pratim.
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1917 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 18/01/2019 : 11:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
Reci nam svoje izvore
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/01/2019 : 13:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Bilo na FB-u..
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000