forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 222

ivanl
Advanced Member

6002 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/02/2019 :  14:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

quote:
Originally posted by ivanl

No dobro, sad vec mozemo ocekivati dezurne dusebriznike, spasitelje dusa, ispirace mozga i vode rulje koji predvode linc ili potpaljivace lomaca, kako ce nam eto, nesto objasniti...cudi me da vec nisu reagirali.

Imam ti ja takvih i na poslu. Kad stojis naspram covjeka, lakse je. Takve na poslu obavezno posaljem do prvog stabla i kazem:"Idi do stabla i zagrli ga ili se izgalami na njega ili se popisaj uz njega. Uradi sto hoces, ali ima da se vratis uravnotezen i da se normalno ophodis prema svojim kolegama." Al forum je druga stvar.
Nezrelost nije opravdanje. Osobno smatram da je to u najmanju ruku neukusno jer znam desetine ili vise LJUDINA s ove scene kojima bih bubreg dao, a ova sica stalno nesto pucketa i kvari dojam. Meni bi dosadilo, ali eto...

Ima zbilja krasnih ljudi ovdje koji su 'uzgredbudireceno', i vrsni poznavatelji te entuzijasti strip scene. Osobno poznam njih dosta s ovog foruma, kolekcionara, izdavaca, vlasnika striparnica ili prodavaca,pa do pisaca i crtaca , autora ovog nama dragog medija. Jako kvalitetni i osebujni ljudi. Dugo sam pratio ovaj site, prije nego sto sam prelomio da se prijavim, a dosta puta mi je i dozlogrdilo nabacivanje drvlja i kamenja analfabeta, kojima je bitno sve osim stripa. To je nazalost posast i losa strana tehnologije novog doba i prokletstva 'drustvenih' mreza... ali radi najdrazeg nam hobija koji je prerastao tu rijec i pojam, izdrzavam i zlonamjernike, te se uvjek rado vracam raspravi o stripu i na raspolaganju sam svakom kolegi kolekcionaru na pomoci ili savjetu. Zato ovaj forum i site sluzi. I zato mi je drag. Ustvari jedini na kojeg zalazim. Bas zbog masu dobrih i entuzijasticnih strip poklonika. Nemam i ne zalazim na nijednu drugu 'drustvenu' mrezu.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member

Germany
1526 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 04/02/2019 :  15:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
@ivanl: Kod mene isto. Nikakve druge drustvene mreze ni forumi, osim tu i tamo par postova na Darkwoodovom KIZ od VC-a ili na LL kad nesto novo izadje. Na teme o izdanjima koje ne kupujem ne zalazim.Ili se bar trudim.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1119 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 04/02/2019 :  21:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Nova tura od veceras u prodaji

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 04/02/2019 21:02:49
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
14598 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/02/2019 :  04:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Moram priznat da mi je dojadilo i komentiranje njihovih produkata :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

6002 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/02/2019 :  09:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Toliko su dobri, da vise i ne moras...👍
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member

Chile
3393 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 05/02/2019 :  12:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

E to im je sad definitivno k.o. udarac!
Gotovo sve su preživjeli i skoro svemu odoljeli, ali ovo...?
Ne znam stvarno kako dalje i zabrinut sam maksimalno.
Možda bi ljudi trebali pod hitno pokupovati sva njihova još raspoloživa izdanja, dok ih kao izdavača još ima?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
14598 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/02/2019 :  13:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
primijetio sam da si vodeći u atletskoj disciplini pogrešno shvatiti upis

dojadilo mi je komentirati njihove produkte jer su česti a ja ih ne kupujem

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member

Chile
3393 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 05/02/2019 :  14:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
A jbg., šta da ti kažem ili kako da ti pomognem? 🤔
Ne kupujem ni ja đumbir pa zato mi svejedno ako je u Konzumu na ponudi po pet kuna.
Zaobiđem im akcijski letak.

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
14598 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/02/2019 :  15:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
to je isto ko ginekologija
nisam doktor ali volim virnuti :D

nisam kolekcionar libelusa ali volim virnuti što su novo izdali

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

6002 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/02/2019 :  16:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Cujem da je nova tura 'vani'...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member

7668 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/02/2019 :  22:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:

Cujem da je nova tura 'vani'...

Zeljko bi nesto odgovorio u stilu "ne znam kako se tura vani, ali znam turnuti unutra! "
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
14598 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/02/2019 :  22:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
vadim dobro turim jos bolje:D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
14468 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/02/2019 :  14:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Libellus je krasan izdavac..ali za neka bolja vremena i druga geografska prostranstva...kod nas su ljudi navikli da je strip jeftin..kupis uz duhan ili uzmes sa Jutranjim u trafiki...ovo je uzitak..ali trest se svaku turu dal ce poskupit ionako skupo izdanje ili ce se mali tiraz razprodat prve minute..tu ja uzitka ne vidim..
Ostajem na libellusu sa Zagorom Texom i Mister Nojem i to samo redovna izdanja...isto cu jos uzet Torgala i to je sve...volim stripove ali mi vise ne pruzaju takav uzitak da bi za njih jeo korenje...

KO NE CITA I KUPUJE MALOG RENDŽERA NE CITA NIŠTA I NEK CUTI ZAUVIJEK!
A DA...HOCEMO I VELIKOG BLEKA U KOLORU!

Edited by - teller on 07/02/2019 14:10:48
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member

Colombia
38170 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/02/2019 :  14:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Libellus je krasan izdavac..ali za neka bolja vremena i druga geografska prostranstva...kod nas su ljudi navikli da je strip jeftin..kupis uz duhan ili uzmes sa Jutranjim u trafiki...ovo je uzitak..ali trest se svaku turu dal ce poskupit ionako skupo izdanje ili ce se mali tiraz razprodat prve minute..tu ja uzitka ne vidim..
Ostajem na libellusu sa Zagorom Texom i Mister Nojem i to samo redovna izdanja...isto cu jos uzet Torgala i to je sve...volim stripove ali mi vise ne pruzaju takav uzitak da bi za njih jeo korenje...

La libertad sublime derrama las auroras de su invencible luz.La humanidad entera,que entre cadenas gime,comprende las palabras del que murió en la cruz

Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
11577 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/02/2019 :  15:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member

Croatia
3731 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 07/02/2019 :  21:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:

Mozda ih treba odvikavati od duhana i navikavati na kvalitetniji strip... Samo preusmjere sredstva...
Tako da ne tjeraju cijelu populaciju "u prosjek", a i ostat ce im u dzepu pokoji novcic
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

6002 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/02/2019 :  04:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Uvjek je to ista, bespredmetna i nepotrebna rasprava. Tko sto cini sebi cini, rekla bi moja pokojna nona. Mogao bi svatko izbaciti cigarete, naravno...ali nekima je to neopisivi gust a ne porok. Neka svatko uzima sto hoce za svoj novac. Jbg. ljudi se i drogiraju, zar ne? A znaju gdje to vodi. Ja se eto, bas volim drogirati stripovima. Pa tako i Libellusom.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member

Chile
3393 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/02/2019 :  09:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ja se eto, bas volim drogirati stripovima. Pa tako i Libellusom.

Samo što razna kiosk izdanja dođu kao joint a Libellus poput crack-a/heroina.

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

6002 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/02/2019 :  10:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Ja se eto, bas volim drogirati stripovima. Pa tako i Libellusom.

Samo što razna kiosk izdanja dođu kao joint a Libellus poput crack-a/heroina.

U jednu ruku da, u drugu ruku ne...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

12283 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/02/2019 :  22:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:

Što si do sada uzimao? Čega si se odrekao od junaka?

Život je krunica sastavljena od sitnih nevolja koju filozofi prebiru smijuci se!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member

Croatia
5467 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/02/2019 :  08:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ne razumijem, pa korijenje i bobice su dio zagorovštine, to Zagor i Čiko uvijek jedu kad pješače daleko.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member

7668 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/02/2019 :  08:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Bobice su pretece proteinskih stangica. 😁
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

19285 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/02/2019 :  09:18:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Ne razumijem, pa korijenje i bobice su dio zagorovštine, to Zagor i Čiko uvijek jedu kad pješače daleko.

Teller je rendzer, on jede bifteke debljine tri prsta.

Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
14468 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 09/02/2019 :  11:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:

Što si do sada uzimao? Čega si se odrekao od junaka?

odreko sam se dilana..martija..nathana i svih popratnih izdanja osim kod texa...
Uzimam jos Thorgala..Rimske orlove i to je to..to cu nastavit do kraja...
Ovaj Tex kolor edicija gubi smisao
..poslje 12 broja su krenuli na najbolje epizode..tako da sad Poruku ta hu naha koja vredi max 36 kuna na kiosku treba platit 250..zbog kolora..blestavog papira i hc uveza...ovo vise nije normalno...evo oz ove ture 2 zagora i 2 texa 100 eura...
A kako te the besst nikad za zivota nece bit objavljene i u redovnoj cb tex biblioteki a to zelis imat jer je Dnevnik kupus..n8sam ciclija za svaki euro kad nesto volim ali nisam ni lud pa znam kad nesto precijenjeno.

KO NE CITA I KUPUJE MALOG RENDŽERA NE CITA NIŠTA I NEK CUTI ZAUVIJEK!
A DA...HOCEMO I VELIKOG BLEKA U KOLORU!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

12283 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/02/2019 :  15:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da, po turi oko 100 e. A ture su svaki mjesec. Ja mislim prekinuti Martina, ionako imama možda 5-6 komada.
Dylana, Zagora i Pilota planiram ispratiti do kraja. Ako mi bude previše mislim da je Zagor ili Dylan na listi za odstrel.

Život je krunica sastavljena od sitnih nevolja koju filozofi prebiru smijuci se!
Go to Top of Page
Page: of 222  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000