forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/05/2019 : 09:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja sam ga naručio premda ne skupljam Mr. NO-a, eto sviježe i kratki zaokruženi serijal pa reko što da ne :)
A pilot mi se inače sviđa, iako nisam pročitao puno njegovih epizoda.
Jedva čekam da mi stigne to čudo sa Siročadi ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18398 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/05/2019 : 10:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Dobio danas ova 2 nova pilota osvijezena...samo pohvale Bonelliju i Libellusu...jos jedna knjiga i to je to..mogu onda krenut sa Zagorom originale..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/05/2019 : 12:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Dobio danas ova 2 nova pilota osvijezena...samo pohvale Bonelliju i Libellusu...jos jedna knjiga i to je to..mogu onda krenut sa Zagorom originale..



E, i tog Zagora planiram uzet isto, iako ga ne pratim

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/05/2019 : 10:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by teller

Dobio danas ova 2 nova pilota osvijezena...samo pohvale Bonelliju i Libellusu...jos jedna knjiga i to je to..mogu onda krenut sa Zagorom originale..



E, i tog Zagora planiram uzet isto, iako ga ne pratim


Jel se zna koliko ima epizoda tog novog kratkog Zagora tocno?
Ocekujem to kod Libellusa zasigurno. Kao sto je bio onaj M M kratki serijal 'sto bi bilo kad bi bilo' od 12 epizoda u cetiri knjige.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/05/2019 : 10:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
6 ep, napisao je Solar sve u uvodnom postu teme: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=50026

Mislim da su bile i price kako bi bilo fora da svih 6 ep ide u jednu knjigu..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/05/2019 : 11:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi fora, ali mislim da ništa od toga, ako Libellus to pokrene vjerojatno će rastegnuti u 3 knjige kako bi udvostručio zaradu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/05/2019 : 12:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
LL, najvjerovatnije po dvije epizode u tri albuma, format 220x295 mm.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 30/05/2019 : 13:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Kupim i Libellusovo izdanje, a i talijanske originale
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/05/2019 : 14:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Bilo bi fora, ali mislim da ništa od toga, ako Libellus to pokrene vjerojatno će rastegnuti u 3 knjige kako bi udvostručio zaradu.


Zaradu? Pa misljenja sam da si ti skroz razumna osoba i da kuzis situaciju. Tamo nema zarade...jbg.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/05/2019 : 14:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Bolje 3 broja (2-u-1) po 200 kn, nego sve u jednu knjigu za nekih 350 kn i sam bi tako napravio

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/05/2019 : 16:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Bolje 3 broja (2-u-1) po 200 kn, nego sve u jednu knjigu za nekih 350 kn i sam bi tako napravio


Prije ce biti 3 u jedan. Dvije knjige. Svaka po 180 kn. Bez popusta. A sumnjicav sam prema izrazenoj cijeni od 350 kn za 600 stranica otprilike, kako navodis...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 30/05/2019 : 17:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Što nije 64 stranice po broju?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/05/2019 : 17:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je 64 po ep, 384 stranice ukupno. Zagor LL ima nesto preko 300 stranica u koloru, pa ne bi bilo lose sve u istu knjigu ovo da ide. A sad ne znam iskreno koja bi bila realna cijena, bubnuo sam ovo 350 kn.

Recimo, D.J.-eva najnovija Zagor knjiga kosta 229 kn, blizu 700 stranica u koloru.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 30/05/2019 17:29:55
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7266 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/05/2019 : 18:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Cilog Zagora u jednu knjigu. :D


Btw jebenti ovaj trošak da ti jeben, jedva san Siročad odjeba. Dragonero i mulac Jere su mi i previše. :)

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 30/05/2019 18:28:47
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/05/2019 : 19:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da, a čeka nas i Zagor u obliku kakav je ovaj novi Mister No. Sreća koliko čujem samo 6 stripova ide i gotovo. Nekako i to izgurati, počelo je biti teško pratiti sva ta silna izdanja.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/05/2019 : 19:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by DODSFERD

Bilo bi fora, ali mislim da ništa od toga, ako Libellus to pokrene vjerojatno će rastegnuti u 3 knjige kako bi udvostručio zaradu.


Zaradu? Pa misljenja sam da si ti skroz razumna osoba i da kuzis situaciju. Tamo nema zarade...jbg.


U ovo baš ne vjerujem. Ako Ludens uz svoje svima dostupne cijene može nešto zaraditi, a ne proda ni polovinu tiraža svojih izdanja, onda Libellus također zarađuje jer zadnjih godina gotovo sve rasproda.
Nitko ništa ne radi ako dugoročno nema zaradu od toga, niti ja ne bih išao na posao onako bezveze i bez ikakve koristi. Ako je već takva situacija da sve dođe na isto, onda ću radije ležati kod kuće i spavati do 9-10 h nego ustajati u 5, nekad čak i ranije, ili uopće ne spavati.
Druga je stvar na koji način se gleda ta potencijalna zarada, nekima ona znači solidan iznos dovoljan za opstanak, dok drugi ne priznaju ništa drugo osim uživanja u bogatstvu. Gledajući tako onda se vjerojatno ni ja ni Libellus nećemo obogatiti od svojih poslova, ali ćemo zaraditi dovoljno za normalan život.
Ne vjerujem niti u one priče da neka firma posluje s pozitivnom nulom, to je moguće samo ako ima dodatni izvor zarade i ne ovisi o jednom poslu. Od pozitivne nule se ne živi, hajde probaj kupiti nekakvu robu u trgovini s 0 kuna u džepu, meni to još nikad nije uspjelo, a vjerujem da nije ni drugima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/05/2019 : 19:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Da, a čeka nas i Zagor u obliku kakav je ovaj novi Mister No. Sreća koliko čujem samo 6 stripova ide i gotovo. Nekako i to izgurati, počelo je biti teško pratiti sva ta silna izdanja.




Gadovi!
Ti koji te tjeraju da kupuješ, naravno
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 30/05/2019 : 19:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl
Zaradu? Pa misljenja sam da si ti skroz razumna osoba i da kuzis situaciju. Tamo nema zarade...jbg.


Naravno da nema zarade, sve je to iz ljubavi prema stripu.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/05/2019 : 19:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Tonka24

Da, a čeka nas i Zagor u obliku kakav je ovaj novi Mister No. Sreća koliko čujem samo 6 stripova ide i gotovo. Nekako i to izgurati, počelo je biti teško pratiti sva ta silna izdanja.




Gadovi!
Ti koji te tjeraju da kupuješ, naravno


Pa i jesu, namjerno naprave tako dobro izdanje da ga kupiš iako to ne želiš.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7266 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/05/2019 : 19:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Tonka24

Da, a čeka nas i Zagor u obliku kakav je ovaj novi Mister No. Sreća koliko čujem samo 6 stripova ide i gotovo. Nekako i to izgurati, počelo je biti teško pratiti sva ta silna izdanja.




Gadovi!
Ti koji te tjeraju da kupuješ, naravno



Ne znan za druge, ali pod efektom rasprave o najboljoj ligi između tebe i tintona ja san kupija strip, a da toga nisan bija ni svjestan. Oću pare natrag.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 30/05/2019 : 20:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Dodo moram ti priznati da si iz jednog nabijaca postova, izrastao u ozbiljnog forumasa. Sad imas finih smislenih postova za razliku od ranije. Veliki drugarski pozdrav

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/05/2019 : 21:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by DODSFERD

Bilo bi fora, ali mislim da ništa od toga, ako Libellus to pokrene vjerojatno će rastegnuti u 3 knjige kako bi udvostručio zaradu.


Zaradu? Pa misljenja sam da si ti skroz razumna osoba i da kuzis situaciju. Tamo nema zarade...jbg.


U ovo baš ne vjerujem. Ako Ludens uz svoje svima dostupne cijene može nešto zaraditi, a ne proda ni polovinu tiraža svojih izdanja, onda Libellus također zarađuje jer zadnjih godina gotovo sve rasproda.
Nitko ništa ne radi ako dugoročno nema zaradu od toga, niti ja ne bih išao na posao onako bezveze i bez ikakve koristi. Ako je već takva situacija da sve dođe na isto, onda ću radije ležati kod kuće i spavati do 9-10 h nego ustajati u 5, nekad čak i ranije, ili uopće ne spavati.
Druga je stvar na koji način se gleda ta potencijalna zarada, nekima ona znači solidan iznos dovoljan za opstanak, dok drugi ne priznaju ništa drugo osim uživanja u bogatstvu. Gledajući tako onda se vjerojatno ni ja ni Libellus nećemo obogatiti od svojih poslova, ali ćemo zaraditi dovoljno za normalan život.
Ne vjerujem niti u one priče da neka firma posluje s pozitivnom nulom, to je moguće samo ako ima dodatni izvor zarade i ne ovisi o jednom poslu. Od pozitivne nule se ne živi, hajde probaj kupiti nekakvu robu u trgovini s 0 kuna u džepu, meni to još nikad nije uspjelo, a vjerujem da nije ni drugima.



Za Ivanla me ništa ne čudi, već me čudi da su i dosad zaista razumne osobe poput Nesvrstanog počele širiti zaumnu priču o izostanku profita, dakle onoga što pokreće svaki privatan posao.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/05/2019 : 21:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by DODSFERD

Bilo bi fora, ali mislim da ništa od toga, ako Libellus to pokrene vjerojatno će rastegnuti u 3 knjige kako bi udvostručio zaradu.


Zaradu? Pa misljenja sam da si ti skroz razumna osoba i da kuzis situaciju. Tamo nema zarade...jbg.


U ovo baš ne vjerujem. Ako Ludens uz svoje svima dostupne cijene može nešto zaraditi, a ne proda ni polovinu tiraža svojih izdanja, onda Libellus također zarađuje jer zadnjih godina gotovo sve rasproda.
Nitko ništa ne radi ako dugoročno nema zaradu od toga, niti ja ne bih išao na posao onako bezveze i bez ikakve koristi. Ako je već takva situacija da sve dođe na isto, onda ću radije ležati kod kuće i spavati do 9-10 h nego ustajati u 5, nekad čak i ranije, ili uopće ne spavati.
Druga je stvar na koji način se gleda ta potencijalna zarada, nekima ona znači solidan iznos dovoljan za opstanak, dok drugi ne priznaju ništa drugo osim uživanja u bogatstvu. Gledajući tako onda se vjerojatno ni ja ni Libellus nećemo obogatiti od svojih poslova, ali ćemo zaraditi dovoljno za normalan život.
Ne vjerujem niti u one priče da neka firma posluje s pozitivnom nulom, to je moguće samo ako ima dodatni izvor zarade i ne ovisi o jednom poslu. Od pozitivne nule se ne živi, hajde probaj kupiti nekakvu robu u trgovini s 0 kuna u džepu, meni to još nikad nije uspjelo, a vjerujem da nije ni drugima.



Za Ivanla me ništa ne čudi, već me čudi da su i dosad zaista razumne osobe poput Nesvrstanog počele širiti zaumnu priču o izostanku profita, dakle onoga što pokreće svaki privatan posao.




Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/05/2019 : 21:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by DODSFERD

Bilo bi fora, ali mislim da ništa od toga, ako Libellus to pokrene vjerojatno će rastegnuti u 3 knjige kako bi udvostručio zaradu.


Zaradu? Pa misljenja sam da si ti skroz razumna osoba i da kuzis situaciju. Tamo nema zarade...jbg.


U ovo baš ne vjerujem. Ako Ludens uz svoje svima dostupne cijene može nešto zaraditi, a ne proda ni polovinu tiraža svojih izdanja, onda Libellus također zarađuje jer zadnjih godina gotovo sve rasproda.
Nitko ništa ne radi ako dugoročno nema zaradu od toga, niti ja ne bih išao na posao onako bezveze i bez ikakve koristi. Ako je već takva situacija da sve dođe na isto, onda ću radije ležati kod kuće i spavati do 9-10 h nego ustajati u 5, nekad čak i ranije, ili uopće ne spavati.
Druga je stvar na koji način se gleda ta potencijalna zarada, nekima ona znači solidan iznos dovoljan za opstanak, dok drugi ne priznaju ništa drugo osim uživanja u bogatstvu. Gledajući tako onda se vjerojatno ni ja ni Libellus nećemo obogatiti od svojih poslova, ali ćemo zaraditi dovoljno za normalan život.
Ne vjerujem niti u one priče da neka firma posluje s pozitivnom nulom, to je moguće samo ako ima dodatni izvor zarade i ne ovisi o jednom poslu. Od pozitivne nule se ne živi, hajde probaj kupiti nekakvu robu u trgovini s 0 kuna u džepu, meni to još nikad nije uspjelo, a vjerujem da nije ni drugima.



Za Ivanla me ništa ne čudi, već me čudi da su i dosad zaista razumne osobe poput Nesvrstanog počele širiti zaumnu priču o izostanku profita, dakle onoga što pokreće svaki privatan posao.







quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Omašio si ceo fudbal.
Poanta je da trenutno u Hrvatskoj imamo svega. Pa ko šta voli nek izvoli. Libellus je samo dio te ponude.
Druga poanta je da hrvatski izdavači, slagali se ili ne slagali sa njihovon politikon, nisu od danas do sutra.
Libellus izdanja ne kupujen, ali dovodit u pitanje njihovu ozbiljnost je blesavo, a tvrdit da pune džepove poprilično bezobrazno.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/05/2019 : 21:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Tonka24

Da, a čeka nas i Zagor u obliku kakav je ovaj novi Mister No. Sreća koliko čujem samo 6 stripova ide i gotovo. Nekako i to izgurati, počelo je biti teško pratiti sva ta silna izdanja.




Gadovi!
Ti koji te tjeraju da kupuješ, naravno



Ne znan za druge, ali pod efektom rasprave o najboljoj ligi između tebe i tintona ja san kupija strip, a da toga nisan bija ni svjestan. Oću pare natrag.




To nije bila rasprava, nego lekcija
Ali mali ništa da nauči...

Pare vraćamo, naravno, i to ja osobno, 60% onoga što si platio pod uvjetom da strip nemam
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.84 seconds. Snitz Forums 2000