forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/08/2019 : 09:51:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala 1Euro prijatelju

Mislim da su dupli samo Mister No 1 i 2 (to su oni reprinti), te sam skužio da imam dupli broj 56 (to je jedan od onih brojeva/priča koje Dnevnik/LMS nije nikada izdao). Jedan od njih ima pečat, pa bi išao povoljno sa ovim reprintima.

Mislim da će mi uskoro bit duple i knjige Veselog Četvrtka Mister No, komplet 1-8. One obuhvaćaju pričama knjige LL 1-28.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 22/08/2019 09:52:01
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/08/2019 : 09:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Hvala 1Euro prijatelju

Mislim da su dupli samo Mister No 1 i 2 (to su oni reprinti), te sam skužio da imam dupli broj 56 (to je jedan od onih brojeva/priča koje Dnevnik/LMS nije nikada izdao). Jedan od njih ima pečat, pa bi išao povoljno sa ovim reprintima.

Mislim da će mi uskoro bit duple i knjige Veselog Četvrtka Mister No, komplet 1-8. One obuhvaćaju pričama knjige LL 1-28.



na žalost ovo sam več čitao 1 i 2 a samo za 56 se ne isplati.
Dobro, nema veze, ako budeš imao više dupliranih, tu sam.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/08/2019 : 10:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ok ili ako imas kog kolegu u Zg-u, ja mu donesem taj 56, a ti ako budes isao na interliber u 11.mjesecu, pokupis

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/08/2019 : 10:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ok ili ako imas kog kolegu u Zg-u, ja mu donesem taj 56, a ti ako budes isao na interliber u 11.mjesecu, pokupis



nemam nikoga u Zagrebu a i na Interliber neču iči, tako da ne trebaš čuvati taj broj, slobodno ga prodaj dalje, siguran sam da češ ga se lako riješiti.
Sve u svemu, hvala na ponudi.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/08/2019 : 11:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Evo, ja jučer realizirao dogovor sa svojim jednim kolegom, kojeg usput pozdravljam i još jednom se zahvaljujem na super suradnji.

Od Zagor kolekcije 1-67, rjeseno je 40 knjiga. Dogovorili smo se da radimo zamjenu, 40 Zagor LL knjiga za 40 Mister No LL knjiga. Ja sam super-zadovoljan, a i moj kolega. Uopce nismo gledali jel netko od nas bolje prosao, niti radili bilo kakve kalkulacije, jako brzo smo se dogovorili. Moram naglasit da je kolega bio jako korektan i ponudio mi je jos dosta stripova u zamjenu pored ovoga, ali bilo mi glupo da mu jos to uzimam posto te brojeve vec imam doma. Ovo od Mister Noa sto je imao je meni bilo i vise nego dovoljno. A i dobio sam jedan lijep poklon

Btw, od moje Zagor kolekcije, otisle su knjige 28-67 (40 knjiga). Tako da je sad za prodaju ostao komplet Zagor LL 1-27 i to ce odmah ici u ponudu (uskoro vise o tome).

Slika Mister Noa od jučer koji su došli i jos nekih koji su mi dosli ovih dana:





E ovakav biznis je najbolji, svako dobije što želi i svi sretni.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 22/08/2019 11:01:33
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/08/2019 : 11:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@1Euro - steta, ali ako nadjes nacina, javi

@DiSkAcH - meni isto tako najbolje, zato sam i napisao da preferiram zamjenu i jos kad imas kolegu koji je skroz ok, postuje dogovor i tocan je

Zaboravio sam napisat da sam dobio knjige MN 1-26, 29, 31, 56-65 i almanahe (1&2). 67 imam, ovih dana dobio 68, 72, 73 i 74. 75-86 imam otprije.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 22/08/2019 11:39:16
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/08/2019 : 12:09:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@1Euro - steta, ali ako nadjes nacina, javi

@DiSkAcH - meni isto tako najbolje, zato sam i napisao da preferiram zamjenu i jos kad imas kolegu koji je skroz ok, postuje dogovor i tocan je

Zaboravio sam napisat da sam dobio knjige MN 1-26, 29, 31, 56-65 i almanahe (1&2). 67 imam, ovih dana dobio 68, 72, 73 i 74. 75-86 imam otprije.



svaka čast! Ubrzo češ i to kompletirati (kao Komandanta Marka), kada uspiješ, bit češ vjerovatno poslednji koji je uspio, jer da sada netko počne iz nule sakupljat, ne znam da li bi mu uspjelo.....
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/08/2019 : 12:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Evo, ja jučer realizirao dogovor sa svojim jednim kolegom, kojeg usput pozdravljam i još jednom se zahvaljujem na super suradnji.

Od Zagor kolekcije 1-67, rjeseno je 40 knjiga. Dogovorili smo se da radimo zamjenu, 40 Zagor LL knjiga za 40 Mister No LL knjiga. Ja sam super-zadovoljan, a i moj kolega. Uopce nismo gledali jel netko od nas bolje prosao, niti radili bilo kakve kalkulacije, jako brzo smo se dogovorili. Moram naglasit da je kolega bio jako korektan i ponudio mi je jos dosta stripova u zamjenu pored ovoga, ali bilo mi glupo da mu jos to uzimam posto te brojeve vec imam doma. Ovo od Mister Noa sto je imao je meni bilo i vise nego dovoljno. A i dobio sam jedan lijep poklon

Btw, od moje Zagor kolekcije, otisle su knjige 28-67 (40 knjiga). Tako da je sad za prodaju ostao komplet Zagor LL 1-27 i to ce odmah ici u ponudu (uskoro vise o tome).

Slika Mister Noa od jučer koji su došli i jos nekih koji su mi dosli ovih dana:




Kako mi je drago čuti da si zamijenio one bojanke za prave stripove, pa neka sada King Warrior i ostali zagorovci grizu donju usnu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/08/2019 : 12:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Hvala 1Euro prijatelju

Mislim da su dupli samo Mister No 1 i 2 (to su oni reprinti), te sam skužio da imam dupli broj 56 (to je jedan od onih brojeva/priča koje Dnevnik/LMS nije nikada izdao). Jedan od njih ima pečat, pa bi išao povoljno sa ovim reprintima.

Mislim da će mi uskoro bit duple i knjige Veselog Četvrtka Mister No, komplet 1-8.


Kada ih budeš prodavao staviš oglas na ovu stranicu, tamo je najveća baza fanova VČ knjiga. https://www.galapagos.org

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/08/2019 : 12:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@1Euro - steta, ali ako nadjes nacina, javi

@DiSkAcH - meni isto tako najbolje, zato sam i napisao da preferiram zamjenu i jos kad imas kolegu koji je skroz ok, postuje dogovor i tocan je

Zaboravio sam napisat da sam dobio knjige MN 1-26, 29, 31, 56-65 i almanahe (1&2). 67 imam, ovih dana dobio 68, 72, 73 i 74. 75-86 imam otprije.


Odlično, knjige 27, 28, 30 i 32-55 ćeš relativno lako nabaviti jer su išle u većim tiražima pa nisu problematične.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 22/08/2019 : 13:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja sam se prebacio na Ludens, sada kada se biblioteka skroz približila Zagor priča ritam mi više nije bitan, jer je najvažnije da na neki način imam pokriven taj početni period.



Vidim hvališ Ludens na koji se se prebacio...jer ti kod Libellus Zagora sada smeta boja, pa i ono "nastavlja se" itd...i to je sve OK.

Samo da te podsjetim na jedan tvoj zanimljivi upis na topicu "Zagor kolor od prvog broja- LIBELLUS" od 22.10.2014.g. (str.69) gdje ti tipu koji je odustao od Libelus Zagora i prešao na Ludens si tada napisao - citiram

Originally posted by DODSFERD
"Gdje je sada zaštekalo da odustaješ?
To me podsjeća na one fore: baš sam mislio zbariti onu rasnu crnku/plavušu sa sisama broj 5 ali sam odustao jer sam vidio da je dobra i njezina neugledna prijateljica koja je ravna kao daska."




Edited by - logo111 on 22/08/2019 14:25:26
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39391 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/08/2019 : 14:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A zasto? Pa ima ljudi kojima je gust citati kiosk izdanja. Meni je Zagor extra milion puta bolji od tog Zagora u boji.

Dok kolekciju Teksa ne bi zamenilo nista SC.

Inace, ovo sto je Reem zamenio je super. Nista bolje od menjaze. A ratosiljaj se VC-a kad imas Libellus. Ja sam moje utrapio pre nekih 6-7 meseci.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/08/2019 : 14:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ovakve zamene su najbolja stvar - svako je dobio ono što želi i šta mu treba;mada je objektivno reem prošao bolje jer je dobio jedan jako dobar serijal koji i danas može da čita i uživa u njemu,a rastosiljao se stripa čija je jedina funkcija ukrašavanja polica i povremeno listanje kako bi se podsećalo na stara dobra vremena (dobro,ni to nije loše ako ćemo pošteno).

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 22/08/2019 14:28:10
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/08/2019 : 14:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

svaka čast! Ubrzo češ i to kompletirati (kao Komandanta Marka), kada uspiješ, bit češ vjerovatno poslednji koji je uspio, jer da sada netko počne iz nule sakupljat, ne znam da li bi mu uspjelo.....

Hvala, aha, ove više-manje nisu toliko zahtjevne za skupit, dosta često ih ima na aukcijama po povoljnim cijenama neke sam si već i rezervirao, par je tu onih "kritičnih", ali bit će Istina, teško je sad da se krene od nule. Prošle godine je bio jedan komplet za 14 tisuća, ali bilo mi je puno to odjednom za dati. Tako da sam se nekako i bio odlučio za Zagora koji je u tom trenutku komplet bio nešto jeftiniji. Ali eto, došlo je do preokreta i Mister No je ponovno "u igri"

quote:
Originally posted by DODSFERD

Kako mi je drago čuti da si zamijenio one bojanke za prave stripove, pa neka sada King Warrior i ostali zagorovci grizu donju usnu.

A znam da on, vjerojatno i ostali/neki ne odobravaju ovakav moj postupak, ali ja sam zadovoljan a i kolega koji je radio razmjenu

quote:
Originally posted by DODSFERD

Kada ih budeš prodavao staviš oglas na ovu stranicu, tamo je najveća baza fanova VČ knjiga. https://www.galapagos.org



Javio mi se već jedan kolega na p.m. i rezervirao sam mu knjige meni će uskoro postat duple, a inače su sjajna zamjena ako nemaš LL 1-28. Meni je slučajno ovaj deal upao, pa će mi postat uskoro viška.

Slika tih knjiga kad su mi došle prošle godine (proljeće):







quote:
Originally posted by DODSFERD

Odlično, knjige 27, 28, 30 i 32-55 ćeš relativno lako nabaviti jer su išle u većim tiražima pa nisu problematične.

E, baš sam to sad pisao gore gdje sam citirao 1Eura zapravo, zaboravih spomenut da imam 50-51-52 koje mi je baš on poslao i to jako povoljno, 75kn komad

quote:
Originally posted by sawitch

Inace, ovo sto je Reem zamenio je super. Nista bolje od menjaze. A ratosiljaj se VC-a kad imas Libellus. Ja sam moje utrapio pre nekih 6-7 meseci.

Aha, meni je ova razmjena isto super kolega mi je ovim potezom puno uštedio stresa dok bi ja pratio po aukcijama kad će se koja pojavit i po kakvim ciframa, pogotovo ove 60-61-62-63-64-65. A ove od Veselog se već javio jedan kolega

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 22/08/2019 14:30:04
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39391 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/08/2019 : 14:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ne prdi.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/08/2019 : 14:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ovakve zamene su najbolja stvar - svako je dobio ono što želi i šta mu treba;mada je objektivno reem prošao bolje jer je dobio jedan jako dobar serijal koji i danas može da čita i uživa u njemu,a rastosiljao se stripa čija je jedina funkcija ukrašavanja polica i povremeno listanje kako bi se podsećalo na stara dobra vremena (dobro,ni to nije loše ako ćemo pošteno).

Pa ne znam tko je bolje prošao, ja mislim da smo oboje obojici nam je zajedničko da bi htjeli još dosta tog pratit, ali svjesni smo da to i ne ide baš tako lako. A i ja bih dodao, ponovio da imam ionako toliko toga za čitat, a i najveća mi je muka kad nešto duplam i kad mi nešto stoji samo kao ukras na polici. Najvažnije mi da su knjige otišle u prave ruke

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/08/2019 : 14:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Kolega? Dakle, šumar?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/08/2019 : 14:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Kolega po stripu, strip-kolega I ti si mi kolega

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/08/2019 : 14:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by anto

ovakve zamene su najbolja stvar - svako je dobio ono što želi i šta mu treba;mada je objektivno reem prošao bolje jer je dobio jedan jako dobar serijal koji i danas može da čita i uživa u njemu,a rastosiljao se stripa čija je jedina funkcija ukrašavanja polica i povremeno listanje kako bi se podsećalo na stara dobra vremena (dobro,ni to nije loše ako ćemo pošteno).

Pa ne znam tko je bolje prošao, ja mislim da smo oboje obojici nam je zajedničko da bi htjeli još dosta tog pratit, ali svjesni smo da to i ne ide baš tako lako. A i ja bih dodao, ponovio da imam ionako toliko toga za čitat, a i najveća mi je muka kad nešto duplam i kad mi nešto stoji samo kao ukras na polici. Najvažnije mi da su knjige otišle u prave ruke


ako ti je strip važan zbog čitanja,ti si bolje prošao,što rekoh već.
ako ti je strip važan da možeš da ga jednog dana dobro zavaljaš,on je bolje prošao.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/08/2019 : 14:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Isključivo zbog čitanja ovako nekako razmišljam:
quote:
Originally posted by sawitch

Meni ovo nece vise izaci iz kuce dok sam ziv...


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/08/2019 : 15:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Isključivo zbog čitanja ovako nekako razmišljam:
quote:
Originally posted by sawitch

Meni ovo nece vise izaci iz kuce dok sam ziv...




Ili ovako nekako https://postimg.cc/DmGwtZQX

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/08/2019 : 16:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja sam se prebacio na Ludens, sada kada se biblioteka skroz približila Zagor priča ritam mi više nije bitan, jer je najvažnije da na neki način imam pokriven taj početni period.



Vidim hvališ Ludens na koji se se prebacio...jer ti kod Libellus Zagora sada smeta boja, pa i ono "nastavlja se" itd...i to je sve OK.

Samo da te podsjetim na jedan tvoj zanimljivi upis na topicu "Zagor kolor od prvog broja- LIBELLUS" od 22.10.2014.g. (str.69) gdje ti tipu koji je odustao od Libelus Zagora i prešao na Ludens si tada napisao - citiram

Originally posted by DODSFERD
"Gdje je sada zaštekalo da odustaješ?
To me podsjeća na one fore: baš sam mislio zbariti onu rasnu crnku/plavušu sa sisama broj 5 ali sam odustao jer sam vidio da je dobra i njezina neugledna prijateljica koja je ravna kao daska."




Ne da mi se sada kopati po toj temi, ali pretpostavljam da se radilo o zajebanciji jer je u to vrijeme 90% mojih upisa bilo takvo.
Ima ona stara koja kaže ''jebeš čovjeka koji ne mijenja mišljenje'', a kako godine idu postoji vjerojatnost da će male sise postati zanimljivije od onih velikih.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/08/2019 : 18:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

A da mi je zanti zbog čega je tebi valovit, jedino ako si ih držao u frižideru.
Pa kod tebe je kada uđeš u stan usred zime kao na Maldivima.

Kod mene preko ljeti u kuci je kao u frizideru (nemam nikakav klima uredjaj, samo prirodno). A ljeti sam ih bio i nabavio ali to ne smeta nimalo.
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ili ovako nekako https://postimg.cc/DmGwtZQX


quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne da mi se sada kopati po toj temi, ali pretpostavljam da se radilo o zajebanciji jer je u to vrijeme 90% mojih upisa bilo takvo.
Ima ona stara koja kaže ''jebeš čovjeka koji ne mijenja mišljenje'', a kako godine idu postoji vjerojatnost da će male sise postati zanimljivije od onih velikih.


I kod mene je vladala ta neka euforija kod Zagor LL-a, ali i kod Dragonera. Isto promijenio misljenje. Dogodi se. Neplanirano.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/08/2019 : 19:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Valovitost= vlaznost zraka u prostoriji

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 22/08/2019 : 20:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Valovitost= vlaznost zraka u prostoriji



Ne mora biti. Promjena temperatura je dovoljna za valovitost. Iznesi stripove iz tople prostorije u hladnu to ce se desiti, i obrnuto.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000