forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/09/2019 : 14:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
.

Edited by - sumohrvat on 21/12/2019 23:50:15
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/09/2019 : 15:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Dobro onda robert grevs
I nije 28 neho 18 28 je luksuzno izdanje kod preprodavaca 18 je u knjizari s popustom

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/09/2019 : 15:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
.

Edited by - sumohrvat on 21/12/2019 23:45:08
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/09/2019 : 15:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

U redu je ljudi. Svaki od vas par filozofa je već nebrojeno puta jasno dao do znanja kako je Libellus preskup i da ga možeš kupovati jedino ako si bolesnik, psihopat ili patiš od toga da se pokažeš ispred pune police hc stripova. Čemu ta potreba da uvijek istih par likova svaki puta kad Libellus ili Garfield u njihovo ime najavi novu turu da komentirate kako vas to ne zanima, kako je to preskupo, kako su kupci Libellusa ovce za šišanje... Svaki mjesec isto pobogu. Jel odete na forum ljubitelja Merzedesa pa im govorite koliko su glupi jer za jednog Merdžu mogu kupit 6 Dacia? Ljubiteljima Samsunga prilikom izlaska svakog novog modela objašnjavate da postoje i obični mobiteli koji služe isključivo za poruke i zvanje od 300 kn??? Daj se okanite više, svaki od vas je nebrojeno puta već rekao da mu je Libellus govno i svi smo to shvatili. Preskup je... Shvatili smo i to. Ne morate svaku novu turu to opet trubit. Stvarno bi volio doći na ovaj topic i pročitati o novom izdanju, popričati o novoj turi, novim epizodama. A ne svaki puta čitati vaše rasprave i kožentare o ovcama za šišanje.


Potpis. I za cijeli post I za onaj napose vazan dio da napokon vratimo I svrhu ovog topica koji valjda samo tim kvazifilozofima nije jasan, a to je; komentari I price o stripovima.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/09/2019 : 15:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
..

Edited by - sumohrvat on 21/12/2019 23:46:28
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/09/2019 : 15:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ako je čovjek samac ne može na najbolji način iskoristiti sve mogućnosti takvog proizvoda.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 16/09/2019 : 16:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Sad je jasno i odakle oni oštećeni primjerci Lib knjiga, vi obožavaoci ste tek kinky :D
Prevazišli dildo odavno :D
Go to Top of Page

iggyk23
New Member

281 Posts

Member since 02/09/2014

Posted - 16/09/2019 : 16:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send iggyk23 a Private Message  Reply with Quote
ima li ovdje kakav moderator?
zadnjih 15 stranica treba obrisat
koliko je vama ljudi godina
jel ima itko od vas zivot
nit je ovo 2004 nit vam je 19 da se nadjebavate na forumima
totalno passe

Edited by - iggyk23 on 16/09/2019 16:39:40
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/09/2019 : 16:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
.

Edited by - sumohrvat on 22/12/2019 00:24:48
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/09/2019 : 17:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nisam ga jos stigao procitati. Ceka me kad dodem doma. U Italiji ga hvale.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24618 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/09/2019 : 17:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ne stignem sad, ali će svi koji su offtopičarili na poslednjim stranicama (od moje poslednje opomene, stranica 270 ovog topica) biti udaljeni na dva dana ako ne izbrišu ove gluposti.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 16/09/2019 18:13:26
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/09/2019 : 17:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Jel ima ovdje netko da je čitao Deadwood Dick? Koliko je to kvalitetno? Priča? Da uštedim vrijeme ovim hejterima. Preskupo je, hc je, izdao je Libellus i za te pare mogu kupit 2 Umberta Eca. Ajde sad da pišemo u ovom topicu čemu on i služi... O izdanjima Libellusa.




Ja sam čitao u preskupom libellusovom izdanju
Meni je dobar, standardi western
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/09/2019 : 17:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
'Sumo' kazi, kao okorjeli Zagorovac, kakav ti je Le origini, ilitiga Zagor pocetak, u naravno preskupom LL izdanju? Sto ti se cini. Meni je skroz okej. Daje naznake da ce to biti zanimljivo u slijedecim nastavcima, iako ovu prvu epizodu vec poodavno poznajemo.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/09/2019 : 17:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
.

Edited by - sumohrvat on 22/12/2019 00:09:48
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 16/09/2019 : 18:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
I mene ceka Deadwood Dick, nisam jos pokupio. Vidio sam onih par tabli u najavama i izgledalo mi dobro. Zagor popratno izdanje mi je ok, ne skida s nogu, ali je, kao sto stoji iznad, modernije kadrirano i tu i tamo poneki novi detalj. Kao sto sam vec negdje postao, naravno da bi bilo lijepo da su svih 6 epizoda u jednom ili dva integrala, ali jbg, tako je kako je.
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

735 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 16/09/2019 : 19:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Ja pročitao Deadwooda. Nije loš.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/09/2019 : 20:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ne stignem sad, ali će svi koji su offtopičarili na poslednjim stranicama (od moje poslednje opomene, stranica 270 ovog topica) biti udaljeni na dva dana ako ne izbrišu ove gluposti.



Nema problema. Obrisat ću ja svoje postove. I ne samo postove. ALi tek kad vlasnik portala kaže je li suglasan s time da pojedinci bezobrazno vrijeđaju one koji kupuju luksuzna izdanja definirajući ih kretenima, mračnjacima, sektašima i štošta drugo.
Ako je to prihvatljivo molim da mi se obriše account. Bilo je dosta.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/09/2019 : 20:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
bio sam malo dokon,pa pročitah ovu zadnju raspravu od 270. stranice na ovamo.

koliko vidim,počelo je sve sa upisom bonžoviforever-a,koji sam po sebi je tek obično viđenje Libelusovih cena&co.,ali koji je bio okidač za LL hejtere,u ovom slučaju valtera i morskog.I kasnije se prepirka proširila na ostale dežurne napadače i branioce LL-a.

Ono što mi je bilo najznimljivije,je bila rasprava između wolfa i valtera,u kojoj je wolf prosto pomeo ovog drugog.Ne znam samo da li je valter svestan koliko se izblamirao u toj prepirci.
Nakon toga u duel sa wolfom je ušao verab,ali tu je jasnim argumentima isti akter opet dobio pobedu.

A ova dva posta su rekla sve:

quote:
Originally posted by Dalen

Zaista ne znam čemu sve ovo? Da li je Libellus skup? Je. Jako je skup. Da li je Bonelli (ili bilo koji drugi slični strip) za HC? Nije. Debelo nije i točka. Oni izdavaju Bonellija u vrlo malom tiražu (jer za veći tiraž kod nas nema publike) i imaju cijene koje imaju (grabež cijene da se mene pita, ali nitko nikog ne tjera na kupovinu). Ima ljudi koji kupuju i oni koji ne kupuju. Ma pustite ljudi to više! Ako će netko uzimati HC izdanje Mirka i Slavka neka uzima. Njihovo je pravo jer je to njihov novac i imaju pravo za svoj novac kupovati što ih je volja. Smirite tenzije i uživajte u čitanju stripova, ako uopće i uživate.


quote:
Originally posted by wolf

Jedine etikete koje vas par filozofa lijepite svim neistomišljenicima su - redikuli, mračnjaci, deve'sprvaši, sektaši i slične nebuloze. U nedostatku iole smislenog objašnjenja zašto vas ti HC stripovi toliko žuljaju.

Znaš li, filozofe, zašto sam u zadnje vrijeme i počeo pratiti ovaj dio foruma? Zbog reemovih upisa. Rijedak član kojeg stripovi istinski i zanimaju, a ne zlouporaba foruma za liječenje kojekakvih frustracija.



da sam menhanter,poslao bih na duže hlađenje baš ove što pljuju LL,jer je očigledno da je problem u njima - valtera,morskog i veraba.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4983 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 16/09/2019 : 20:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

U redu je ljudi. Svaki od vas par filozofa je već nebrojeno puta jasno dao do znanja kako je Libellus preskup i da ga možeš kupovati jedino ako si bolesnik, psihopat ili patiš od toga da se pokažeš ispred pune police hc stripova. Čemu ta potreba da uvijek istih par likova svaki puta kad Libellus ili Garfield u njihovo ime najavi novu turu da komentirate kako vas to ne zanima, kako je to preskupo, kako su kupci Libellusa ovce za šišanje... Svaki mjesec isto pobogu. Jel odete na forum ljubitelja Merzedesa pa im govorite koliko su glupi jer za jednog Merdžu mogu kupit 6 Dacia? Ljubiteljima Samsunga prilikom izlaska svakog novog modela objašnjavate da postoje i obični mobiteli koji služe isključivo za poruke i zvanje od 300 kn??? Daj se okanite više, svaki od vas je nebrojeno puta već rekao da mu je Libellus govno i svi smo to shvatili. Preskup je... Shvatili smo i to. Ne morate svaku novu turu to opet trubit. Stvarno bi volio doći na ovaj topic i pročitati o novom izdanju, popričati o novoj turi, novim epizodama. A ne svaki puta čitati vaše rasprave i kožentare o ovcama za šišanje.



Bravo!

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2521 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 16/09/2019 : 20:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
@anto
i ti bi kao trebao biti prosvjetni radnik? kakav loš vic! vozili se avionom mujo, englez i libellusovac i ovaj zadnji kaže: vi me mrzite jer se meni tako prohtjelo i svi popadaše od smijeha i valjaše se danima.
daj odrastite već jednom. nikog nije briga za vas i vaše kolekcije. umišljene mimoze, zaključajte se u bunker tako ćete biti sigurni da se s javne tribine ne odlomi koje slovo i padne vam na glavu. sakrijte usput i svoje kolekcije da se slučajno ne zgužvaju kad ih "hejteri" pogledaju kroz ekran.
bezumlje na najjače... attention whoring drama.

hejt, jal & rock 'n' roll

Edited by - verab on 16/09/2019 20:55:53
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/09/2019 : 21:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sto sve sebi dopustaju likovi... Na siteu o stripovima, ne smijes pricati o stripovima. Na topicu Libellusa ne bi smio pricati o tom nakladniku i njegovim izdanjima...mislim stvarno...
A taman smo se vratili prici o stripovima. Dajmo, malo mira i nastavimo dalje pricati i onom cemu je ovdje i mjesto.
Kako je Zoran gore napisao, zasad sve videno u 'pocetku' Zagora. Ali lijepo i moderno kadrirano. Meni se svidjelo. I ja .islim da su mogli pricekati svih 6 epizoda pa 'izbaciti' jednu knjigu, ali dobro je i ovako. Ostaje da vidimo, u nastavcima sto dolaze i nesto novoga u zivotu mladog Patricka...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/09/2019 : 21:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
@verab
pa vazda su nastavnici/profesori bili mutni igrači,ne znam šta ti nije jasno.
Inače,htedoh editovati post (ali eto,prestigao si me) u fazonu "ali pošto mi je veber simpa lik,njega treba pomilovati",jer stvarno si mi gotivan,i utoliko mi je čudnije što si u ovoj glupoj priči.

sa druge strane,za wolfa znam da je hard bonelijevac (ili mi se tako samo čini),te slabo pratim šta piše i stvarno me je prijatno iznenadio svojim,krajnje normalnim (što je sve veća retkost),ali i promućurnim izjavama.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 16/09/2019 21:19:57
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2521 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 16/09/2019 : 21:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

@verab
pa vazda su nastavnici/profesori bili mutni igrači,ne znam šta ti nije jasno.
Inače,htedoh editovati post (ali eto,prestigao si me) u fazonu "ali pošto mi je veber simpa lik,njega treba pomilovati",jer stvarno si mi gotivan,i utoliko mi je čudnije što si u ovoj glupoj priči.

sa druge strane,za wolfa znam da je hard bonelijevac (ili mi se tako samo čini),te slabo pratim šta piše i stvarno me je prijatno izennadio svojim,potpuno normalnim,ali i promućurnim izjavama.


slučajno sam upao u ovu priču, nadam se nikad više. toliko ludila prati ovaj topik da mi je muka.
i ti si meni sjajan lik. jedan od najomiljenijih. ni ja ne znam što nam ovo treba.

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 16/09/2019 : 21:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by sumohrvat

Jel ima ovdje netko da je čitao Deadwood Dick? Koliko je to kvalitetno? Priča? Da uštedim vrijeme ovim hejterima. Preskupo je, hc je, izdao je Libellus i za te pare mogu kupit 2 Umberta Eca. Ajde sad da pišemo u ovom topicu čemu on i služi... O izdanjima Libellusa.




Ja sam čitao u preskupom libellusovom izdanju
Meni je dobar, standardi western

Prva knjiga odlična, drugu kad izađe možete i preskočit, treča must read, klasični Lansdale, ali ipak ako je netko slučajno čita Lansdaleovu knjigu nek preskoči strip, razočarat će se debelo

Beware the Jabberwock, my son!

Edited by - shalilo6 on 16/09/2019 21:31:29
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 16/09/2019 : 21:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

bio sam malo dokon,pa pročitah ovu zadnju raspravu od 270. stranice na ovamo.

koliko vidim,počelo je sve sa upisom bonžoviforever-a,koji sam po sebi je tek obično viđenje Libelusovih cena&co.,ali koji je bio okidač za LL hejtere,u ovom slučaju valtera i morskog.I kasnije se prepirka proširila na ostale dežurne napadače i branioce LL-a.

Ono što mi je bilo najznimljivije,je bila rasprava između wolfa i valtera,u kojoj je wolf prosto pomeo ovog drugog.Ne znam samo da li je valter svestan koliko se izblamirao u toj prepirci.
Nakon toga u duel sa wolfom je ušao verab,ali tu je jasnim argumentima isti akter opet dobio pobedu.

A ova dva posta su rekla sve:

quote:
Originally posted by Dalen

Zaista ne znam čemu sve ovo? Da li je Libellus skup? Je. Jako je skup. Da li je Bonelli (ili bilo koji drugi slični strip) za HC? Nije. Debelo nije i točka. Oni izdavaju Bonellija u vrlo malom tiražu (jer za veći tiraž kod nas nema publike) i imaju cijene koje imaju (grabež cijene da se mene pita, ali nitko nikog ne tjera na kupovinu). Ima ljudi koji kupuju i oni koji ne kupuju. Ma pustite ljudi to više! Ako će netko uzimati HC izdanje Mirka i Slavka neka uzima. Njihovo je pravo jer je to njihov novac i imaju pravo za svoj novac kupovati što ih je volja. Smirite tenzije i uživajte u čitanju stripova, ako uopće i uživate.


quote:
Originally posted by wolf

Jedine etikete koje vas par filozofa lijepite svim neistomišljenicima su - redikuli, mračnjaci, deve'sprvaši, sektaši i slične nebuloze. U nedostatku iole smislenog objašnjenja zašto vas ti HC stripovi toliko žuljaju.

Znaš li, filozofe, zašto sam u zadnje vrijeme i počeo pratiti ovaj dio foruma? Zbog reemovih upisa. Rijedak član kojeg stripovi istinski i zanimaju, a ne zlouporaba foruma za liječenje kojekakvih frustracija.



da sam menhanter,poslao bih na duže hlađenje baš ove što pljuju LL,jer je očigledno da je problem u njima - valtera,morskog i veraba.



anto, koji je poznat po tome koliko pazljivo cita postove i komentare, nasao da proziva nekoga
pa ti covece nista shvatio nisi, ali nema veze, u dobrom si drustvu

ako sam ja negde prosuo hejt na LL, voleo bih da mi pokazes taj citat

povremeni sam kupac njihovih izdanja, i cela prica nema nikakve veze sa njima kao izdavacima ili ljudima koji su iza te kuce, vec sa pojedincima na ovom forumu koji se vredjaju zato sto neko iznosi misljenje/tezu/analizu

sto se tice brisanja komentara, kazem, ako ih ima uvredljivih s moje strane - ban, samo neka mi se pokazu pre ili posle iskljucenja

toliko od mene, morao sam da repliciram antu znajuci da ima puno skimmera (ljudi koji povrsno citaju, je l')

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000