forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/09/2019 : 20:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

Ja sam spreman i za K-plus proizvode & Budget, tako i tako imam 10 kg viška, ali nova sjajna perfektna, moderna sjajno opremljena delux Libellus izdanja imat ću makar samo vodu pio


Svaka čast na ovome, najbolji post u zadnjih mjesec dana.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/09/2019 : 20:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@wolf - hvala ti na lijepim rijecima :)

Sto se tice poskupljenja i ako bude, mislim da bi mogao onda smanjit svojih 6 dnevnih obroka na 4.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/09/2019 : 20:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Kod tebe nema straha, ionako si sve rasprodao.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/09/2019 : 20:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hehe, nemoj tako ajmo reci, napravio rosadu i zamijenio za nesto sto sam stvarno zelio :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 17/09/2019 : 21:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
To ja radim već neko vrijeme. Rješavam se onoga za što sam zaključio da mi više nije primamljivo. A i prostora mi kronično nedostaje.

Zagor kolor ionako nisam ni ranije planirao skupljati. Mislim da si dobro mijenjao.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/09/2019 : 21:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Hehe, nemoj tako ajmo reci, napravio rosadu i zamijenio za nesto sto sam stvarno zelio :)


Ma malo te hvatam u đir, super zamjenu si napravio i ja bi isto napravio.
Dragonero ti isto po meni nije toliko potreban.
Zagora imaš u c/b koji je i meni bolji u takvom izdanju, iako uzimam i dalje LL u boji, Mister Noa si muku mučio, i baš mi je drago da si uhvatio to.
Sada se ne mogu hvaliti po forumu kako sam zadnji koji je kupio kolekciju.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/09/2019 : 08:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

To ja radim već neko vrijeme. Rješavam se onoga za što sam zaključio da mi više nije primamljivo. A i prostora mi kronično nedostaje.

Zagor kolor ionako nisam ni ranije planirao skupljati. Mislim da si dobro mijenjao.


Aha, svakako dobra odluka, nešto što nemam i što ću koristit, što me jako zanima ovo drugo (mislim na Zagor LL) se svelo nažalost samo na slaganje na policu i nisam više vidio svrhe tog mog skupljanja te edicije. Ajde da sam ja to koristio, pa bi rekao čovjek. Ali trebalo mi je neko vrijeme da shvatim da sam zadovoljan sa kiosk izdanjem Zagora koje ujedno i čitam.
quote:
Originally posted by Tonka24

Ma malo te hvatam u đir, super zamjenu si napravio i ja bi isto napravio.
Dragonero ti isto po meni nije toliko potreban.
Zagora imaš u c/b koji je i meni bolji u takvom izdanju, iako uzimam i dalje LL u boji, Mister Noa si muku mučio, i baš mi je drago da si uhvatio to.
Sada se ne mogu hvaliti po forumu kako sam zadnji koji je kupio kolekciju.


Zasad zadnji, iako je kod tebe situacija bila vjerojatno teža zbog pojedinačnog skupljanja i ganjanja po aukcijama. Vidio sam da su mi neki stripovi nepotrebni i da sam se bzv sam uvalio u nekakvo skupljanje kojemu se nije naziralo kraj, ali sva sreća pa sam se "trgnuo" na vrijeme

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/09/2019 : 10:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DinkoJ





quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by wolf
Uglavnom, svima je jasno što te žulja pa nema smisla više gubiti vrijeme.



Ti si taj koji je u privatnom životu jalan - možda ne zbog stripova, nego zbog drugih materijalnih stvari - pa onda to okolo projiciraš na druge, gledajući svijet iz svoje skučene, iskrivljene perspektive, sa stavom da je zgrtanje pojam sreće.



quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by DOMI


Ljudi uvijek najviše mrze ono čemu najviše zavide.
HENRY LOUIS MENCKEN



dakle, zato ne volite Valtera?



quote:
Originally posted by DODSFERD

Pa nije baš u pravu, ja recimo ne mogu imati pivsku trbušinu taman da svakodnevno strpam pola praseta u sebe, ne možeš protiv gena.



quote:
Originally posted by wolf

To je zato jer bježiš od bijesnih putnika koji zbog legendarnih HŽ vlakova stalno kasne na posao...



quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by DODSFERD

Pa nije baš u pravu, ja recimo ne mogu imati pivsku trbušinu taman da svakodnevno strpam pola praseta u sebe, ne možeš protiv gena.


Zato ja dobijem trbušinu makar netko kraj mene pojege griz prasetine 😂😂😂😂



quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by DODSFERD

Pa nije baš u pravu, ja recimo ne mogu imati pivsku trbušinu taman da svakodnevno strpam pola praseta u sebe, ne možeš protiv gena.


Zato ja dobijem trbušinu makar netko kraj mene pojege griz prasetine 😂😂😂😂



Gdje je bačva, tu je pipa



quote:
Originally posted by zeljko

Ispod velikog brda dobar kukuruz raste



quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by velka031

Samo da se dvije turice ne spoje u jednu, bit će to opako :)


Onda će ići ona pjesma:








I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/09/2019 : 10:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Dva dana hlađenja i pripremanja govora kako imam nešto lično protiv vas, kako je ovo diktaura i slično.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 18/09/2019 : 14:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

PPK? Nista to... samo Gavrilovic I Pik...ako zatreba


Ma lako tebi jer si garant pun k’o brod pa možeš i PIK/Gavrilović i Libellus plus i sve ostalo.
Al’ ja prije toga bar 3x moram razmisliti hoću li i taj PPK moći ako kupim bar jedno izdanje iz tamo neke ture, a u slučaju dva ili više, po tri mjeseca za redom i kruh od prethodnog dana.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 18/09/2019 : 16:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ma dobar je Libellus. Kvaliteta im je na mjestu, pa ne zalim za novac. Ja svoje uglavnom uzimam preko pika.
Mene neki ispadnu oko 40 beba, sto je dobra suma za jedan, kvalitetni, tvrdokoricni strip. Mada, ako uzimam od njih onda su to uglavnom kraci serijali. Dobra je meni i Fibra, imam nesta malo od njih ali sam super zadovoljan.

Mozda uskoro krenem sa Dragonerom od njih, imam zelju da udem u svijet tog stripa.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/09/2019 : 17:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sa Dragonerom neces pogrijesiti. Sad, ne znam ti ukus I stripovske navike, ali evo predobronamjerni savjet od mene za taj serijal. Uostalom, tek je poceo, uzmi 'procheckiraj' pa vidi ideli ti...Lako ces prodati, ako ti se ne svidi.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 18/09/2019 : 17:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Sve imam vecu zelju a nesta me koci. Imam dosta debeljuca u regalu koje nisam jos procitao.
Znam da je Dragonero srednjovjekovni zanr sa fantazijom sto jako volim. Imam nekog iskustva sa Dungensom i Dragonsom tako da... Vjerovatno uzmem ako naletim na piku.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/09/2019 : 20:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by anto

@verab
pa vazda su nastavnici/profesori bili mutni igrači,ne znam šta ti nije jasno.
Inače,htedoh editovati post (ali eto,prestigao si me) u fazonu "ali pošto mi je veber simpa lik,njega treba pomilovati",jer stvarno si mi gotivan,i utoliko mi je čudnije što si u ovoj glupoj priči.

sa druge strane,za wolfa znam da je hard bonelijevac (ili mi se tako samo čini),te slabo pratim šta piše i stvarno me je prijatno izennadio svojim,potpuno normalnim,ali i promućurnim izjavama.


slučajno sam upao u ovu priču, nadam se nikad više. toliko ludila prati ovaj topik da mi je muka.
i ti si meni sjajan lik. jedan od najomiljenijih. ni ja ne znam što nam ovo treba.


da smo nekim slučajem različitih polova,nakon ovakvih izjava bi ladno mogli da se smuvamo.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2279 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 18/09/2019 : 23:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Iako sam ih prije par godina pitao i dobio negativan odgovor,sada su ipak najavljeni spacijalci od Martija,prvih sedam brojeva ću sigurno kupiti jer su Dnevnikovi grozno loši,ostali su mi sasvim dobri od SA.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 19/09/2019 : 08:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

Iako sam ih prije par godina pitao i dobio negativan odgovor,sada su ipak najavljeni spacijalci od Martija,prvih sedam brojeva ću sigurno kupiti jer su Dnevnikovi grozno loši,ostali su mi sasvim dobri od SA.



tko je najavio specijalce od Martija? možeš pojasniti?

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 19/09/2019 : 09:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
Pa Libellus
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2279 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 19/09/2019 : 10:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Sa Libellus foruma:

Martin Mystere, Dylan Dog, Nick Raider specijali - hoćete li ih objavljivati? Pošto su gledajući hronologiju već trebali biti Smile


MM-a smo najavili i to ide uskoro (kao i MNo). Što se NR-a tiče, realno je očekivati da ćemo i to objaviti, ali termin u ovom trenutku ne možemo precizirati. Što se Dylana tiče - vidjet ćemo.Smile
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 19/09/2019 : 12:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Ovo mi je promaklo posto navracam samo na jedan LL forum, Najave LL izdanja. Super za pilot specijale, ostalo ne pratim.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 19/09/2019 : 14:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Zna li itko što se događa s Tex knjigama 103 i 104? Koliko znam, bile su najavljene, ali nisam upratio da su izašle.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/09/2019 : 15:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Sve imam vecu zelju a nesta me koci. Imam dosta debeljuca u regalu koje nisam jos procitao.
Znam da je Dragonero srednjovjekovni zanr sa fantazijom sto jako volim. Imam nekog iskustva sa Dungensom i Dragonsom tako da... Vjerovatno uzmem ako naletim na piku.


Zanimljiva definicija: srednjovjekovni zanr sa fantazijom. Svida mi se. Kako rekoh, probaj...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39127 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/09/2019 : 16:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ako sam dobro shvatio LL ce objavljivati specijale MM i MN???

@Selanne
Mislim da ce to ici krajem ovog meseca. Najave su pocele ali nisu i zavrsene.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 19/09/2019 : 16:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Zna li itko što se događa s Tex knjigama 103 i 104? Koliko znam, bile su najavljene, ali nisam upratio da su izašle.



Nisu još izašle. Kažu da je bila gužva u tiskarama zbog školskih knjiga pa ova tura kasni.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 19/09/2019 : 16:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Hvala obojici.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 19/09/2019 : 17:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Korg

Pa Libellus



Odličnoooo!! Taman da i to kompletiram!
Nadam se da će LL brzo pratiti i sezonu II onog novog "Kolor-Martija"

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000