forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 289

Garfield_Mo
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1196 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 24/09/2019 :  19:55:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Već smo nagovijestili da će ova tura biti u znaku Thorgalovih izdanja, a sad je vrijeme i da to službeno potvrdimo objavljivanjem pripadajućih naslovnica.🙂

Dakle, prvi album iz Thorgalova svijeta koji će se naći u ovoj turi je 3. integral Mladosti, a više detalja o ovom izdanju (te svim ostalima iz sljedeće ture) očekujte do kraja ovog mjeseca...😎

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

7446 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/09/2019 :  20:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
I, idu I Torgali...To se cekalo!
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

Croatia
2383 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 24/09/2019 :  20:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Thorgaaal, stvarno vrhunsko štivo.

odabrao Ðelo Hadžiselimovic,tekst citao Miljenko Kokot
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4003 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 24/09/2019 :  21:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Ne bih se složio. Tex je vjerojatno za dvije glave viši od djevojke, samim time ima i nožurinu u usporedbi s istom, a i treba se uzeti u obzir da Tex nosi čizme dok je djevojka bosa.

Nema šanse da cijelo djevojčino tijelo stane ispred njegove noge, trebale bi njene noge biti prepuštene iza. Osim ako ona nije patuljčica.

Conan je za dvije glave veći od Belit, pa vidi kako je to majstor Buscema nacrtao:

Ako guglaš tu pozu, nećeš nigdje naći na ništa slično Villinoj naslovnici, jer je to fizički nemoguća poza.

'Izvadio sam prst iz tegle s pekmezom i stavio ga u nos!'
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

7446 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/09/2019 :  21:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kad pogledas pozornije, onda ima smisla u tome da bi djevojcine noge/stopala trebale biti iza desnog Texovog bedra. To stoji. Jbg. desi se I najvecima. Giru, Hermannu, Manari...moze I Villi. Ili je djevojka stvarno mala rastom...
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4003 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 24/09/2019 :  21:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Kad pogledas pozornije, onda ima smisla u tome da bi djevojcine noge/stopala trebale biti iza desnog Texovog bedra. To stoji. Jbg. desi se I najvecima. Giru, Hermannu, Manari...moze I Villi. Ili je djevojka stvarno mala rastom...

Villa konstantno griješi u anatomiji, recimo pogledaj ovdje desnu Texovu ruku i reci da je to normalan položaj i dužina ruke:

A to je random naslovnica koju sam izguglao za par sekundi.

Ali da ne davim dalje s ovim, samo sam htio pokazati ljudima da na naslovnicama trebaju gledati i dalje od sisa i da je naslovnica s vezanim mrtvacem možda bila (anatomski) bolji izbor :)

'Izvadio sam prst iz tegle s pekmezom i stavio ga u nos!'
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member

Croatia
13779 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/09/2019 :  21:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Istina Vila ima anatomskih pogrešaka. Meni su na to davno ukazali.
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

Croatia
2383 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 25/09/2019 :  10:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by ZoranC

Aj, aj, vec sedma najava, a jos nista za mene. Neka, u zadnjoj turi je bilo 5/10 za mene. Izgleda da ce ostati 5/18 kad zbrojim obje ture.
Sumo, Ivane, valja li ovaj team up? Mozda trebam pitati nekog neutralnijeg, znam da ti, Ivane, pratis Dragonera, a ja ne. No, ipak...

Ne valja... Sudar paralelnih svjetova. Već viđeno u puno boljoj verziji Zagora u Mordoru. Na krilima noći. Ja sigurno neću duplati ovo jer je Veseli sasvim korektno odradio.

Ispravak netočnog navoda... Malo me jučer pekla savjest zbog mojeg odgovora. Točnije zbog tvojeg odgovora kada si napisao da odustaješ od kupnje zbog mojeg komentara. Ja sam ovaj strip pročitao čim je izašao i iskreno sam napisao da mi se nije svidio. U trenutku kada sam ja čitao ovaj strip Libellus još nije izdavao Dragonera tako da sam na ovaj team up gledao isključivo iz kuta Zagorovca. Nakon pročitanih dvadesetak epizoda Dragonera jučer sam ponovo uzeo ovaj strip u ruke i moram priznati da mi je sada dojam poprilično drugačiji. Priču je napisao Stefano Vietti koji je ipak jedan od autora Dragonera i koliko je god ovo team up ova priča lagano naginje na Dragonerov svijet. Ajmo reć ovako, Zagor je tu sporedni glavni glumac. Puno je lakše čitati ovaj strip i uživati u njemu kada si se već susreo sa svijetom Dragonera, tehnokrata, gulova i ostalih nego samo banuti iz Zagorovog svijeta. Konačni dojam nakon drugog čitanja je da je ovo sasvim solidan strip, fino ispričana avantura na 130 strana za koju je ipak poželjno predznanje iz svijeta Dragonera i koja će se zasigurno više svidjeti ljubiteljima ovog junaka, ali niti okorjeli Zagorovci ne bi ipak trebali biti razočarani.

Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1196 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 25/09/2019 :  19:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Kao što i sami već znate, jučer smo potvrdili da će ova tura biti u znaku Thorgalovih izdanja, a drugo od njih je naša Vučica broj 3!😉

Više detalja o ovoj knjizi (i o svim ostalima iz 9. ovogodišnje ture) očekujte do kraja ovog mjeseca, a mi se dotle vraćamo u rudnik...😎

Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member

Germany
1609 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 25/09/2019 :  22:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Sumo, ne razmisljaj o tome. Tendencija je vec bila da ne bih uzeo. Da sam cuo da je bomba od stripa mozda bih uzeo, ali ova sporedna prosjecna izdanja mi ne leze. Za Dragonero fanove ok, ali ja nisam taj, tako da, sve ok.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1196 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 25/09/2019 :  23:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
U našoj novoj turi koja će izaći u prvoj polovini listopada bit će ukupno deset izdanja, a nakon Mladosti i Vučice i sedmo od njih ponovno se odnosi na svijet legendarnog Thorgala jer je riječ o 4. integralu Kriss od Valnora!🙂

Više detalja o ovoj knjizi (kao i o svim ostalima iz 9. ovogodišnje ture) očekujte do kraja ovog mjeseca, a mi se dotle vraćamo na kopanje...😉

Edited by - Garfield_Mo on 25/09/2019 23:32:40
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1196 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 26/09/2019 :  10:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Da bi se zaokružila cijela dosadašnja priča Thorgalova univerzuma i povezale ama baš sve niti, završni detalj čini upravo 12. integral redovnog serijala koji će se također naći u sljedećoj turi.🙂

Više detalja o njemu i o svim ostalim knjigama iz naše 9. ovogodišnje ture očekujte do kraja ovog mjeseca, a mi vam dotle želimo sretan i uspješan četvrtak!😎

Go to Top of Page

njofra32
Average Member

619 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 26/09/2019 :  11:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Naslovnice vrh vrhova.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

7446 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/09/2019 :  11:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
I evo Torgala 'kao u prici'. Jesmo ga se i nacekali.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1196 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 26/09/2019 :  15:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Sredinom 7. mjeseca objavili smo “Clear Water”, prvi dio Zagorovih “Korijena”, a sada je došlo vrijeme za najavu drugog dijela koji nosi naslov “Zakletva”!🙂

Naravno, to je deveta knjiga (od ukupno deset) u ovoj našoj devetoj ovogodišnjoj turi, a više detalja o njoj te o svim ostalima iz ove ture očekujte do kraja ovog mjeseca!😉

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member

Croatia
15171 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/09/2019 :  16:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by njofra32

Naslovnice vrh vrhova.

Prava ljepota
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member

Croatia
15171 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/09/2019 :  16:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ajde neka deseta knjiga bude Zagor :)
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member

Croatia
3979 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 26/09/2019 :  17:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Ajde neka deseta knjiga bude Zagor :)

sigurno, čisto sumnjam da će biti Dylan Dog, nema šanse
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2295 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/09/2019 :  18:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A bilo bi dobro da bude bar još 1 Nathan. :(

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

udarnik007
Junior Member

Croatia
449 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 26/09/2019 :  18:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Slozio bih se s Nathanom ali,
moze i Mister No Revolution ili
Deadwood Dick...

Volim te mama,
al' ne više od
DINAMA!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
32437 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/09/2019 :  19:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ide Zagor 3
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

7446 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/09/2019 :  20:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Mozda cak Mr No Revolution ide...ali najvise bi volio sto brze popunjavanje Nathanovih redovnih epizoda.
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

Croatia
2383 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 26/09/2019 :  20:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
2 zagora... Pas mater. Ode badžet 😭😭😭😭

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member

Croatia
15171 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/09/2019 :  22:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Znači idu 2 knjige Korijena?
Ili Korijeni i broj 70?
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member

Croatia
1841 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 26/09/2019 :  23:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Korijeni 2 i 3.
Go to Top of Page
Page: of 289 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000