forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/10/2019 : 22:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
I u Hoću Knjigu u Jokera.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/10/2019 : 09:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by DODSFERD

Čisto sumnjam da Libellus s ovakvim mini tiražima može slati stripove u obične knjižare, ako su nekad slali onda je to vjerojatno bilo prije 2012. i onih drastičnih smanjenja.
Ove godine sam bio dosta puta u ŠK na Trgu i nisam tamo vidio Libellus izdanja, a to je kao jedna od poznatijih knjižara.


Ima u Hoću knjigu Libellusa. Nemaju popust prva dva mjeseca, ali sama knjižara ima ponedjeljkom popust pa se uštedi.



U Tisak Media na Trgu ima dosta novih LL izdanja, uključujući i Dragonera.



Vidio sam i ja puno LL-a u Tisak Mediji u Zd u supernovoj.


Nikad tamo Libellus nisam vidio.



Baci oko ako si u Hr, bio ih je popriličan broj na desno od kase, bio sam pred cca mj dana.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/10/2019 : 13:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Budem u 12. mj. baš da vidim.
Znaš li kakve su cijene?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/10/2019 : 13:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Budem u 12. mj. baš da vidim.
Znaš li kakve su cijene?



One sa korica.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/10/2019 : 17:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Tisak media, Portanova, Osijek, imaju Libellus izdanja...
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 14/10/2019 : 21:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vorador

Je li čitao tko ovog novog Thorgala? Se zbilja moraju čitati svi oni dodatni naslovi?



Nemam ovo što će sad izaći, ali sve drugom imam, kako redovnog, tako i Mladost, Vučicu, Kriss i meni je to sve po vezano i neodvojivo.Recimo radnja iz Kriss i Vučice se događa paralelno sa Thorgalom, pa se priče isprepliću.

Edited by - Kerempir on 14/10/2019 21:04:52
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 14/10/2019 : 23:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by Vorador

Je li čitao tko ovog novog Thorgala? Se zbilja moraju čitati svi oni dodatni naslovi?



Nemam ovo što će sad izaći, ali sve drugom imam, kako redovnog, tako i Mladost, Vučicu, Kriss i meni je to sve po vezano i neodvojivo.Recimo radnja iz Kriss i Vučice se događa paralelno sa Thorgalom, pa se priče isprepliću.



Pročitao sam sve Thorgale do sada (osim ovih spin offova jer me nisu zanimali) i nisam stekao dojam da išta fali (s 10. na 11. knjigu počne to račvanje na druge serijale).

Na nekom od topika je bio grafikon i redoslijed čitanja. Jesi li ih čitao tim redoslijedom, kao u nekom američkom crossoveru, ili zasebno svaki serijal?

Jesi li osjetio da ti fale 34. i 35. epizoda Thorgala pri čitanju tih serijala?

Edited by - Vorador on 14/10/2019 23:49:34
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/10/2019 : 23:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Jbg, ja sada čitam šesti Thorgalov LL integral... Do kada mogu čitati samo "redovnog", bez ispreplitanja sa paralelnim izdanjima?
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 14/10/2019 : 23:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Od epizode "Ja, Jolan" kreću jebat s tim dodatnim serijalima :)

To je zadnja epizoda u 10. knjizi.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/10/2019 : 00:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vorador

quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by Vorador

Je li čitao tko ovog novog Thorgala? Se zbilja moraju čitati svi oni dodatni naslovi?



Nemam ovo što će sad izaći, ali sve drugom imam, kako redovnog, tako i Mladost, Vučicu, Kriss i meni je to sve po vezano i neodvojivo.Recimo radnja iz Kriss i Vučice se događa paralelno sa Thorgalom, pa se priče isprepliću.



Pročitao sam sve Thorgale do sada (osim ovih spin offova jer me nisu zanimali) i nisam stekao dojam da išta fali (s 10. na 11. knjigu počne to račvanje na druge serijale).

Na nekom od topika je bio grafikon i redoslijed čitanja. Jesi li ih čitao tim redoslijedom, kao u nekom američkom crossoveru, ili zasebno svaki serijal?

Jesi li osjetio da ti fale 34. i 35. epizoda Thorgala pri čitanju tih serijala?



Ja sam ih čitao redom kako su izlazili i dobija se dosta bolji uzisak, nego kada se čita samo glavni serijal. Ali nije nužno čitati ih da bi se ovaj glavni razumeo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 15/10/2019 : 11:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Vorador

quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by Vorador

Je li čitao tko ovog novog Thorgala? Se zbilja moraju čitati svi oni dodatni naslovi?



Nemam ovo što će sad izaći, ali sve drugom imam, kako redovnog, tako i Mladost, Vučicu, Kriss i meni je to sve po vezano i neodvojivo.Recimo radnja iz Kriss i Vučice se događa paralelno sa Thorgalom, pa se priče isprepliću.



Pročitao sam sve Thorgale do sada (osim ovih spin offova jer me nisu zanimali) i nisam stekao dojam da išta fali (s 10. na 11. knjigu počne to račvanje na druge serijale).

Na nekom od topika je bio grafikon i redoslijed čitanja. Jesi li ih čitao tim redoslijedom, kao u nekom američkom crossoveru, ili zasebno svaki serijal?

Jesi li osjetio da ti fale 34. i 35. epizoda Thorgala pri čitanju tih serijala?



Ja sam ih čitao redom kako su izlazili i dobija se dosta bolji uzisak, nego kada se čita samo glavni serijal. Ali nije nužno čitati ih da bi se ovaj glavni razumeo.



Thorgalova mladost
I u redovnom Thorgalu postoje priče iz njegove mladosti a koje su sada izdvojene u zaseban spin off, a te priče su dobre (i u redovnom i u spinoffu) i objašnjavaju pozadinu nekih Thorgalovih životnih prekretnica, a sada su me zaintrigirali sa Slive, praktički nedorečeni likom koji je otvorio Thorgalov serijal

Kriss
Ista je umrla u redovnom Thorgalu ali se i vratila u svom spinoffu ostavljajući utjecaja na Thorgalovu obitelj, prvenstveno na Jolana koji ovdje dobiva dobiva nastavak svoje priče započete u redovnom Thorgalu. Ne sumnjam kako će se njezin put ispreplesti u redovnoj seriji sa putevima Thorgala i njihovog sina, što bi moglo zbuniti čitatelje koji nemaju pojma kako se uopće vratila. Također dobivamo pozadinu priče kako je uopće ušla u redovni serijal gdje je odmah ostavila upečatljivi trag.

Vučica
Dok Thorgal traga za svojim sinom, ovdje dobivamo priču što se događa da ostatkom njegove obitelji. I Vučica će sigurno ići u redovni serijal, ali sad će biti promijenjena, odraslija i možda mračnija? Njena ponovna pojava u redovnoj seriji mogla bi biti začuđujuća i neuvjerljiva bez ovog spin offa. Uživam u njenim pričama jer najviše odražavaju fantasy elemente koji su se pomalo zagubili u ostalim izdanjima, premda mi je primjerice 2. tom pomalo razvučen.

Također u tim pričama se vraćaju neki sporedni likovi, ljudski i fantastični, koji su u redovnoj seriji imali velikog utjecaja, a ovdje je pokazano kako su ti dodiri sa Thorgalom i njegovom obitelji na iznenađujuće načine ostavili traga i na njima samima.

Inače se u redovnoj seriji osjeća na kraju Van Hammeovog perioda znatan zamor materijala, dapače loše su mi i patetične te epizode i Thorgal je u redovnoj i popratnoj seriji sa novim autorima doživio nove osvježavajuće vrhunce. To se vidi čak i u Rosinskijevom radu koji je te zadnje Van Hammeove epizode tek odrađivao, a onda ponovo eksplodirao nakon njegovog odlaska.

Uglavnom, vrlo preporučam kompletiranje.

Što se tiče kronološkom čitanja, čitao sam kako su izlazili a ne po nekakvoj tablici i nisam osjetio nikakav hendikep pritom.

Edited by - Kerempir on 15/10/2019 11:35:43
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/10/2019 : 13:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima koji ste objasnili :)
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 16/10/2019 : 21:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Jedna informacija koja bi mogla biti zanimljiva. Libellus je trenutno izdao 999 knjiga :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 16/10/2019 : 21:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Jedna informacija koja bi mogla biti zanimljiva. Libellus je trenutno izdao 999 knjiga :)



jel 1000-tita besplatna ??

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 16/10/2019 : 22:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Jedna informacija koja bi mogla biti zanimljiva. Libellus je trenutno izdao 999 knjiga :)



jel 1000-tita besplatna ??



Ne bi se bunio

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/10/2019 : 23:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Jedna informacija koja bi mogla biti zanimljiva. Libellus je trenutno izdao 999 knjiga :)



jel 1000-tita besplatna ??


Jedino u slučaju ako imaš dosadašnjih 999 doma

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 17/10/2019 : 19:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Jedna informacija koja bi mogla biti zanimljiva. Libellus je trenutno izdao 999 knjiga :)



jel 1000-tita besplatna ??


Jedino u slučaju ako imaš dosadašnjih 999 doma



Imam i nevjerujem da ce 1000-tita biti gratis :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 17/10/2019 19:30:37
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/10/2019 : 04:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Vorador

quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by Vorador

Je li čitao tko ovog novog Thorgala? Se zbilja moraju čitati svi oni dodatni naslovi?



Nemam ovo što će sad izaći, ali sve drugom imam, kako redovnog, tako i Mladost, Vučicu, Kriss i meni je to sve po vezano i neodvojivo.Recimo radnja iz Kriss i Vučice se događa paralelno sa Thorgalom, pa se priče isprepliću.



Pročitao sam sve Thorgale do sada (osim ovih spin offova jer me nisu zanimali) i nisam stekao dojam da išta fali (s 10. na 11. knjigu počne to račvanje na druge serijale).

Na nekom od topika je bio grafikon i redoslijed čitanja. Jesi li ih čitao tim redoslijedom, kao u nekom američkom crossoveru, ili zasebno svaki serijal?

Jesi li osjetio da ti fale 34. i 35. epizoda Thorgala pri čitanju tih serijala?



Ja sam ih čitao redom kako su izlazili i dobija se dosta bolji uzisak, nego kada se čita samo glavni serijal. Ali nije nužno čitati ih da bi se ovaj glavni razumeo.


Ja sam ih takoder citao po redosljedu izlaska iz tiska. I cinilo mi se to u redu za kontinuitet. Jucer sam uzeo ova cetiri nova albuma i sad cu u narednim danima procitati sve ponovo. Cijeli serijal, bas imam zelju ponovo se svega podsjetiti.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/10/2019 : 04:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Jedna informacija koja bi mogla biti zanimljiva. Libellus je trenutno izdao 999 knjiga :)


Nisam uopce brojao i racunao. Leti to vrijeme...inace, svaka im cast. Zivili nam D & D!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/10/2019 : 19:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Sljedeća najava iz naše nove ture odnosi se na četvrtu knjigu Zagorovih “Korijena”, a naslov joj je “Srdžba”!Smile

Naravno, detaljne informacije o svim izdanjima iz desete ovogodišnje ture očekujte do kraja ovog mjeseca...Cool




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/10/2019 : 21:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Meni najbolja naslovnica iz ove edicije, očito će oni ovo brzo "obaviti"...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/10/2019 : 23:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Baš brzo ide, poslije ove još dvije i kompletan mini serijal :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/10/2019 : 03:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Jedna informacija koja bi mogla biti zanimljiva. Libellus je trenutno izdao 999 knjiga :)



jel 1000-tita besplatna ??


Jedino u slučaju ako imaš dosadašnjih 999 doma



Imam i nevjerujem da ce 1000-tita biti gratis :)


Bas me ovo intrigiralo, pa sam 'bacio oko', ako sam dobro izbrojao ja ih imam 643!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 19/10/2019 : 09:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Još bi me i zanimalo puno toga, ali nema se mjesta, a banana kutije i u podrum zgrade i nije neko rješenje... Što neću svako malo uzeti u ruke, preslagivati, listati, čitati, to mi i ne treba... I tako dolazimo do brojke 2500-3000 stripova trenutno i to je to. Iako je i to relativna brojka, npr. Fibrini omnibusi Živi mrtvaci su "samo" tri stripa, a imaju zajedno preko 3000 stranica i teški su preko 9 kg :)
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/10/2019 : 13:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Prebroio i bome sam se iznenadio koliko puno zapravo imam stripova od Libellusa...367 komada..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000