forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/11/2019 : 00:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Hahah novo radno mesto
Izdavanje nebonelija

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/11/2019 : 07:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, mene to zanima, ali me odbija cijena... jel tko čitao?
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 07/11/2019 : 07:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Čovječe ne ljuti se? Imaš isti strip i u izdanju Epicentra. I jeftinije
Nisam čitao.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/11/2019 : 10:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Antoan ih malo bocnuo na njihovom forumu u vezi ovog stripa i odmah je dobio oštar odgovor, momci iz Makarske nisu za šalu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/11/2019 : 11:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ha,ha,ha...nema zajebancije sa Dadotama.

ali dobro,kapiram da su u totalnoj frci oko IL i tri ture izdanih u maltene 20 dana,pa nisu nešto raspoloženi za peckanje.
Pogotovu bez smajlija.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 07/11/2019 11:50:50
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/11/2019 : 12:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Na ovogodišnjem Interliberu koji će se u Zagrebu održati od 12. do 17.11. proslavit ćemo i svoj 15. rođendan, a tim povodom predstavit ćemo i svoje “sretne vrećice”!🙂

Naime, bliži nam se vrijeme darivanja, a kako boljeg dara od stripova jasno da nema, na našemu ovogodišnjem štandu imat ćete priliku kupiti “sretne vrećice” po cijeni od 100, 200, 300 i 400 kuna, a unutra će se nalaziti stripovi koji će biti na popustu do čak 75%!🙂

Naravno, vjerojatno se sad pitate zašto se onda te vrećice zovu “sretne”, a odgovora su dva i oba su vrlo jednostavna. Prvi je taj da će onome tko ih kupi donijeti sreću zbog ogromnog popusta koji će dobiti, a drugi razlog je to što će svaki kupac morati imati i određenu dozu sreće kako bi što bolje prošao jer će sadržaj vrećica za sve kupce biti – nepoznat! Dakle, svi oni koji se odluče kupiti “sretnu vrećicu” novac će praktički davati naslijepo, a sadržaj vrećice moći će otkriti tek kad uklone sve naljepnice kojima će ona biti zaštićena.🙂

No, da ipak ne bude baš potpuno naslijepo, evo zadanog okvira u kojima će se nalaziti sve naše “sretne vrećice”:

- U “sretnoj vrećici” od 100 kn vrijednost stripova koji će se nalaziti unutra bit će minimalno 325 kn (popust od minimalno 69%).

- U “sretnoj vrećici” od 200 kn vrijednost stripova koji će se nalaziti unutra bit će minimalno 675 kn (popust od minimalno 70%).

- U “sretnoj vrećici” od 300 kn vrijednost stripova koji će se nalaziti unutra bit će minimalno 1050 kn (popust od minimalno 71%).

- U “sretnoj vrećici” od 400 kn vrijednost stripova koji će se nalaziti unutra bit će minimalno 1450 kn (popust od minimalno 72%).

Osim toga, a sve s ciljem da kupci budu što zadovoljniji, u svakoj od navedenih vrećica morat će biti minimalno jedna knjiga nekog od junaka iz skupine Martin Mystere, Nathan Never, Tex, Zagor i Mister No, a po vrećicama to bi značilo ovako:

- U “sretnoj vrećici” od 100 kn bit će minimalno jedna (1) knjiga nekog od junaka iz skupine Martin Mystere, Nathan Never, Tex, Zagor i Mister No.

- U “sretnoj vrećici” od 200 kn bit će minimalno dvije (2) knjige nekog od junaka iz skupine Martin Mystere, Nathan Never, Tex, Zagor i Mister No (mogu biti i različiti junaci, tj. može biti npr. jedna knjiga Texa i jedna Zagora).

- U “sretnoj vrećici” od 300 kn bit će minimalno tri (3) knjige nekog od junaka iz skupine Martin Mystere, Nathan Never, Tex, Zagor i Mister No (mogu biti i različiti junaci, tj. može biti npr. jedna knjiga Texa, jedna knjiga Mister Noa i jedna Zagora).

- U “sretnoj vrećici” od 400 kn bit će minimalno četiri (4) knjige nekog od junaka iz skupine Martin Mystere, Nathan Never, Tex, Zagor i Mister No (mogu biti i različiti junaci, tj. može biti npr. jedna knjiga Texa, jedna knjiga Mister Noa, jedna knjiga Nathana Nevera i jedna Zagora).

Što se tiče vremenskog ograničenja naslova koji će se moći naći unutra, u “sretnim vrećicama” neće se moći pronaći izdanja koja su izašla nakon 10.11.2017., a oni stripovi koji budu u njima nalaze se po našim kriterijima (iz različitih razloga) ispod razine glancera za štand, no opet iznad razine da budu među oštećenima. Jasno, u “sretnim vrećicama” neće biti svih brojeva svih junaka, ali unatoč tome zasigurno će biti riječ o atraktivnoj opciji za sve one koji bi htjeli iznenaditi nekoga (ili možda čak i sebe, zašto ne) simpatičnim darom koji višestruko nadmašuje njegovu cijenu. I još jedan detalj: knjige u “sretnim vrećicama” neće biti označene nikakvim pečatom, natpisom, naljepnicom i slično.🙂

Na kraju još samo informacija da je količina “sretnih vrećica” ograničena, a osim kupovine na štandu moći će se naručiti i putem našega e-maila info@libellus.hr sve do isteka zaliha.🙂

Sretno svima!🙂

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 07/11/2019 : 12:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ha,ha,ha...nema zajebancije sa Dadotama.

ali dobro,kapiram da su u totalnoj frci oko IL i tri ture izdanih u maltene 20 dana,pa nisu nešto raspoloženi za peckanje.
Pogotovu bez smajlija.



Tako si i mene raspizdio, jer ne stavljaš smajlije!
Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 07/11/2019 : 12:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message  Reply with Quote
u svakoj sretnoj vrećici, čovječe ne ljuti se
tako se to radi :)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/11/2019 : 12:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
To nije način za komunikaciju sa kupcima, nevažno ima li taj kupac jedan ili sto njihovih stripova.
Ako nisi spreman na forumsku interakciju, nemoj pisati po forumu. I točka.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/11/2019 : 12:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ha,ha,ha...nema zajebancije sa Dadotama.

ali dobro,kapiram da su u totalnoj frci oko IL i tri ture izdanih u maltene 20 dana,pa nisu nešto raspoloženi za peckanje.
Pogotovu bez smajlija.


Nije stvar u šali već u nečem drugom. Iako ih već dugo nema na forumu oni jako dobro znaju što se ovdje piše, tko ih voli a tko ne voli, tko ih kritizira u vezi cijena i načina izdavanja, tko je odustao od nekog njihovog serijala i prestao ga kupovati, tko koliko piše i ima puno više postova nego stripova u kolekciji. Odatle ona izjava kako oni rade dok drugi palamude, a zaboravljaju da su i oni bili jako aktivni i puno pisali u svoje vrijeme, što se vrlo lako može provjeriti. http://forum.stripovi.com/pop_profile.asp?mode=display&id=444
Ako ih već nije briga za tuđe mišljenje i kako drugi troše svoj novac, zašto onda skaču na svaki upis koji se imalo razlikuje od standardnih hvalospjeva.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/11/2019 : 13:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Anto, ako si mislio da ispadneš duhovit trebao si ispričati vic, kao ovaj na primjer:

Vraća se Mujo od doktora: 'Fato, večeras ne smiješ ništa jesti!'
'Zašto?!?'
'Rekao mi je doktor da ne liježem na pun trbuh!'
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/11/2019 : 13:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Obzirom kakve sam sreće da bi od 100 pički iz vreće kurac napipao tako bi i iz Sretne vreće vjerovatno duplikate sve dobio 😂😂😂


to nije sretna vreća nego vreća na sreću

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/11/2019 : 13:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kaže Mujo Hasi:
"Haso jučer sam ti ženu spasio od silovanja."
"Kako?"kaže Haso.
"Nagovorio sam je."

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/11/2019 : 14:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Obzirom kakve sam sreće da bi od 100 pički iz vreće kurac napipao tako bi i iz Sretne vreće vjerovatno duplikate sve dobio 😂😂😂




Iz isog razloga mi ne pada na pamet bakćati se s tim
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 07/11/2019 : 14:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

To nije način za komunikaciju sa kupcima, nevažno ima li taj kupac jedan ili sto njihovih stripova.
Ako nisi spreman na forumsku interakciju, nemoj pisati po forumu. I točka.



Njihov je odgovor bio potpuno legitiman da stanu o obranu omalovažavanju autora i njegovog rada na dotičnom stripu kojeg uzgred kupac nije niti imao u ruci što je u svakom slučaju nije korektno.

Jedno je kritika pročitanog a drugo je omalovažavanja nekog na ovakav način....



Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/11/2019 : 14:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ove sretne vreće niti nisu namijenjene kolekcionarima, uglavnom preprodavačima kojima nije bitno što se nalazi unutra, već samo da bude što jeftinije.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 07/11/2019 : 14:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ove sretne vreće niti nisu namijenjene kolekcionarima, uglavnom preprodavačima kojima nije bitno što se nalazi unutra, već samo da bude što jeftinije.


ili novim kupcima koji imaju malo libellusa u kolekciji...a možda onda i krenu kompletirat serijal koga inače nebi
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/11/2019 : 14:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bosko

u svakoj sretnoj vrećici, čovječe ne ljuti se
tako se to radi :)



Izvrsna ideja, na taj način bi brzo rasprodali tiraž tog stripa umjesto da im godinama stoji u skladištu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 07/11/2019 : 14:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ha,ha,ha...nema zajebancije sa Dadotama.

ali dobro,kapiram da su u totalnoj frci oko IL i tri ture izdanih u maltene 20 dana,pa nisu nešto raspoloženi za peckanje.
Pogotovu bez smajlija.


hajde priznaj da su ti obecali ovaj strip gratis samo da dignes malo prasine i publiciteta oko ovog izdanja, da se ipak proda koji primjerak vise.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 07/11/2019 : 15:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Bosko

u svakoj sretnoj vrećici, čovječe ne ljuti se
tako se to radi :)




Izvrsna ideja, na taj način bi brzo rasprodali tiraž tog stripa umjesto da im godinama stoji u skladištu.


Što se tiče vremenskog ograničenja naslova koji će se moći naći unutra, u “sretnim vrećicama” neće se moći pronaći izdanja koja su izašla nakon 10.11.2017.

Edited by - bubo on 07/11/2019 15:03:50
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39115 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/11/2019 : 15:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ova vreca bi mi bila bomba pre godinu dana, sada sam uhvatio korak sa Libellusom pa bih izvukao brdo duplikata.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/11/2019 : 16:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ove vrećice su skroz dobra šema.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/11/2019 : 18:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Ove vrećice su skroz dobra šema.




daj pojasni kaj je tu dobro..možda ti fali mr.no a u vrečici tex..za mene je to totalno bez veze

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/11/2019 : 18:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by lwood

Ove vrećice su skroz dobra šema.




daj pojasni kaj je tu dobro..možda ti fali mr.no a u vrečici tex..za mene je to totalno bez veze

Moš npr pokloniti nekom. Škrtico a i uvik moš minjat ,prodat,itd.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/11/2019 : 18:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by lwood

Ove vrećice su skroz dobra šema.




daj pojasni kaj je tu dobro..možda ti fali mr.no a u vrečici tex..za mene je to totalno bez veze

Moš npr pokloniti nekom. Škrtico a i uvik moš minjat ,prodat,itd.



da to se nisam sjetio..imaš pravo - škot u srcu škrtac u duši

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.81 seconds. Snitz Forums 2000