forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 15/11/2019 : 11:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by jaki

Mladi Tex odlicno izgleda i na odlicnom je papiru tako da i boja ne smeta.
Ko Kolorka:)


Zezaš ili stvarno Libellus u ovom slučaju ne koristi onaj sjajni papir koji inače ide u njihova kolor izdanja.



Nije sjajni papir.
Jedno od najboljih libellus izdanja, omjer kvalitet izdanja/tex/cijena ocjena odličan 5

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/11/2019 : 11:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Odlično, točno mi dođe žao što ću ga kupiti tek idući mjesec, tko će to dočekati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/11/2019 : 13:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ne skupljam Texa,(osim giganata gdje gostuju redom majstori crtaci), ali na ovaj De Angelisov uradak rastu zazubice.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 17/11/2019 : 16:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Sjajna izdanja za Interliber. Mladi Tex izgleda opako.
Najviše me ipak oduševio Deadwood Dick 2. Vrijedan pažnje i za anti-bonellijevce. Sjajan western.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 17/11/2019 : 16:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Imaju li u tom mladom Teksu unutra posebno originalne naslovne za sve 4 epizode?

Edited by - delboj on 17/11/2019 16:58:55
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/11/2019 : 17:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
U svojoj najavi su napisali da su sve naslovnice unutra.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 17/11/2019 : 17:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Imaju li u tom mladom Teksu unutra posebno originalne naslovne za sve 4 epizode?



Naravno. Sve Dottijeve naslovnice su unutra.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 17/11/2019 : 17:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Inače, Deadwood Dick je super strip, dajte mu šansu svi koji ste skeptični probati nešto novo.

Ja sam skeptican. Ja sam mu dao sansu. Bomba od stripa.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 17/11/2019 : 17:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Dvojka je puno brutalnija, opakija. Čita se u dahu. Frisenda razvalio crtežom, svaka mu cast. Milina.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/11/2019 : 11:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A hebemu da sam znao, nego Deadwood je neki kratki serijal jelda? 7 epizoda samo?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/11/2019 : 11:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by DODSFERD

Antoan ih malo bocnuo na njihovom forumu u vezi ovog stripa i odmah je dobio oštar odgovor, momci iz Makarske nisu za šalu.



Anto (Anta) i zlonamernost ne idu u isti koš. Malo zajebancije koju nisu ukapirali. Anto je big man.



Bilo je dirljivo za pročitati kako se Antiša zaklinje na ljubav i odanost Izdavaču i najavljuje nove kupnje.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 18/11/2019 : 12:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by DiSkAcH

A hebemu da sam znao, nego Deadwood je neki kratki serijal jelda? 7 epizoda samo?


Da, mislim da ide još jedna knjiga sa 3 epizode. Nisam siguran. Definitivno uzmi u knjižnici pa ako ti se svidi, a siguran sam da hoće, kupi..



Još jedna knjiga sa 3 epizode koje crta Andreucci, i to je to.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/11/2019 : 13:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by DODSFERD

Antoan ih malo bocnuo na njihovom forumu u vezi ovog stripa i odmah je dobio oštar odgovor, momci iz Makarske nisu za šalu.



Anto (Anta) i zlonamernost ne idu u isti koš. Malo zajebancije koju nisu ukapirali. Anto je big man.



Bilo je dirljivo za pročitati kako se Antiša zaklinje na ljubav i odanost Izdavaču i najavljuje nove kupnje.


ganutljivo ili srceparajuće?
(po Matićki ili po Petronićki)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 18/11/2019 13:04:24
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/11/2019 : 19:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nema sto, u ovoj turi Westerna ne fali...Deadwood dick Frisende, mladi Tex od De Angelisa, povratak Magica Venta...sve jedno bolje od drugoga. Odlicna tura sa divljeg zapada.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/11/2019 : 16:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ono što je za Zagor Korijene epizoda Zagor priča to je za ovo izdanje mladog Texa Willera prva epizoda o Texu Tajanstveni totem. Modernije nacrtana i detaljnije ispričana priča koja u originalu ima 32 stranice, a ovdje je ispričana na 250 strana. Saznajemo što se sve dešavalo prije one legendarne vinjete iz prvog broja i kako je uopće došlo do susreta mlade indijanke i Texa.


Uglavnom, kad procitamo prvi broj mladog Willera tu pocinje i prakticno i prva prica iz redovne serije?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/11/2019 : 12:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
da li može netko od vas pogledati strip MISTER NO POVRATAK broj 2, da li u vašem piše naklada 500 ili 400 primjeraka?

Jer na stranici Libellus (izdanja) su napisali kod broja 1 i broj 2 da imaju nakladu 500 primjeraka, dok u mojoj knjizi broj 2 piše 400, pa me zanima gdje su pogriješili:

-ili na svojoj stranici gdje su napisali broj 500
-ili u mojoj knjizi gdje piše broj 400

ako netko ima broj 2, pa da provjeri kolika naklada piše kod njega?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/11/2019 : 13:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

da li može netko od vas pogledati strip MISTER NO POVRATAK broj 2, da li u vašem piše naklada 500 ili 400 primjeraka?

Jer na stranici Libellus (izdanja) su napisali kod broja 1 i broj 2 da imaju nakladu 500 primjeraka, dok u mojoj knjizi broj 2 piše 400, pa me zanima gdje su pogriješili:

-ili na svojoj stranici gdje su napisali broj 500
-ili u mojoj knjizi gdje piše broj 400

ako netko ima broj 2, pa da provjeri kolika naklada piše kod njega?



I kod mene je 400.
A zašto te to brine?
Nešto ne valja sa tvojim knjigama? Javi im se, zamjenit će ti ih.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 26/11/2019 13:10:29
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/11/2019 : 15:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
aaaa ha reprint :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/11/2019 : 16:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by 1Euro

da li može netko od vas pogledati strip MISTER NO POVRATAK broj 2, da li u vašem piše naklada 500 ili 400 primjeraka?

Jer na stranici Libellus (izdanja) su napisali kod broja 1 i broj 2 da imaju nakladu 500 primjeraka, dok u mojoj knjizi broj 2 piše 400, pa me zanima gdje su pogriješili:

-ili na svojoj stranici gdje su napisali broj 500
-ili u mojoj knjizi gdje piše broj 400

ako netko ima broj 2, pa da provjeri kolika naklada piše kod njega?



I kod mene je 400.
A zašto te to brine?
Nešto ne valja sa tvojim knjigama? Javi im se, zamjenit će ti ih.




ma ne, ništa ne fali mojim knjigama, samo mi je bilo čudno, da su napisali na svojoj Libellus stranici, da je naklada 500 a u knjizi 400.
A još čudnije mi je, da imaju samo još 19 neprodanih primjeraka knjige 1 i knjige 2 a naklade su različite. Po toj logici bi se broj 2 več trebao rasprodati, jedino ako je tačno 100 ljudi uzelo samo broj 1 a nisu uzeli broj 2 (šta bi bilo veoma čudno).
Pitanje je samo gdje su onda pogriješili?
Ja mislim da su i broj 2 tiskali u 500 primjeraka, pa su krivom napisali u knjizi broj 400, zato sam i pitao, misleči, da su možda samo kod mene pogriješili ali vjerovatno u svima piše naklada 400. No, nema veze, meni to ni ne smeta, čak mi je bolje, da je naklada manja, to če knjiga biti vrijednija .
A možda su avtomatski tiskali broj 1 za 100 primjeraka više, samo je onda čudno, da imaju jednaki broj neprodatih izdanja (još 19), tako da mi tu nešto ne štima ali nema veze. Meni je važno da sam ja dobio svoje knjige i da če što brže sljediti nastavak. Ne znam ni kada ču ih pročitati, jer imam dosta stripova na čekanju ali svejedno hoču sakupiti cijeli serijal. Veselim se novim knjigama Mister no-a.

Oni koji ste več pročitali, kako vam se čini taj novi Mister no (Povratak), a bez spoilera, samo dojmovi!

Recimo, gdje bi svrstali te priče?
Neki kažu, kako su najbolje priče Mister noa do broja 200 a onda slijedi pad.
Znači, gdje su onda ove priče (ili jedna duga priča, jer se nastavlja), da li bi ona mogla uči u taj top 200 period sa kvalitetom ili kako vi to vidite?

Ili je možda sličnija onim pričama od zaključka (koje je Ludens objavio u onim izmišljenim maxi-jima, gdje se priča završava i bude kraj serijala, kako je Guido Nolita to zamislio), jel to taj nivo ili je bolji?

Ili se radi o nivoju Afričke sage.

Gdje bi vi to svrstali, na koji nivo?

Edited by - 1Euro on 26/11/2019 16:35:26
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/11/2019 : 20:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vjerojatno su obje knjige tiskane u istom tiražu, nema smisla da se razlikuju s obzirom da su izašle u isto vrijeme.
Svejedno mi je tu nešto čudno, neki dan je na njihovom web shopu knjiga 1 bila rasprodana a dvojka na 6 primjeraka, dok je sada stanje potpuno drugačije.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/11/2019 : 20:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
možda su počeli doštampavati :P

ja imam jednu knjigu iz edicije znak sagite na prvoj stranici 200 u cip na kraju 100 primjeraka tiraž :D

istina je negdje između

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

nenad.nbgd
Starting Member



Serbia
20 Posts

Member since 27/11/2013

Posted - 27/11/2019 : 14:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send nenad.nbgd a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro
Oni koji ste več pročitali, kako vam se čini taj novi Mister no (Povratak), a bez spoilera, samo dojmovi!

Recimo, gdje bi svrstali te priče?
Neki kažu, kako su najbolje priče Mister noa do broja 200 a onda slijedi pad.
Znači, gdje su onda ove priče (ili jedna duga priča, jer se nastavlja), da li bi ona mogla uči u taj top 200 period sa kvalitetom ili kako vi to vidite?

Ili je možda sličnija onim pričama od zaključka (koje je Ludens objavio u onim izmišljenim maxi-jima, gdje se priča završava i bude kraj serijala, kako je Guido Nolita to zamislio), jel to taj nivo ili je bolji?

Ili se radi o nivoju Afričke sage.

Gdje bi vi to svrstali, na koji nivo?



Meni je odličan! "Sele" su mi te četiri (do sada izašle) priče vrhunski, "progutao" sam ih doslovce, a sada ću lagano uživati u svakoj pojedinačno. Po meni, negde u nivou sa zlatnim dobom MrNoa (Afrika). I kao što sam napisao i na drugom mestu, nisam 10 dana ništa od recenzija čitao po forumima da ne bih možda previše očekivao, pa se posle razočarao. ;)
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/11/2019 : 20:35:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
A povratak Magicnog nitko ne spominje... Kakvo vam je to izdanje?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 27/11/2019 : 21:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Od kad je afrička saga zlatno doba Mister Noa??? Dobre su ove nove epizode, definitivno ne spadaju u red onih najboljih, ali su dobre. Definitivno bolje od perioda koji je izlazio u Veselom Četvrtku i perioda koji je izlazio u Strip Agentu. Meni osobno negdje u rangu boljih priča iz Slobodne Dalmacije.



Znači dno
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 28/11/2019 : 00:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

A povratak Magicnog nitko ne spominje... Kakvo vam je to izdanje?



Ja ga pročitao prije nekoliko dana. Dobra priča, ali ništa posebno. Niti blizu najboljim epizodama. Još mi je u sjećanju epizoda 130 gdje se je Magični odrekao pištolja i odlučio ostati živjeti kod Estrelle. I nakon što se je u prvoj novoj epizodi Poe pojavio na njihovom ranču slijedilo je iznenađenje. Malo drugačije sam zamišljao moguće događaje nakon epizode 130. Ali Manfredi je očigledno imao svoje planove!

Pročitao sam i Deadwood Dicka. Odličan strip, pogotovo druga knjiga. Crni humor, odlični dijalozi, likovi, akcija, crtež... priča nije nešto orginalna, ali je odlična! Baš dobar Western! Sviđa mi se i završetak. Za razliku od završetka Magičnog. Ali dobro, Magični valjda ide dalje, pa će i tu Manfredi nešto pametno napisati.

Danas sam završio Nathana ponovno rođenje. Odlično napravljeno! Za razliku od Godine nulte, priče koja se može čitati nevezano uz redovnu seriju, kao nekakvu priču iz paralelnog svemira, Ponovno rođenje je direktno vezano za Nathanov univerzum. Puno puno detaljnije saznajemo o događajima sa Nedom Maceom i Ann Never, kako je nastajala Agencija Alfa i mnoge druge stvari. Tko želi ponovno početi čitati Nathana kronološki, preporučam početi sa ove dve knjige.

Uskoro je na redu mladi Tex!

Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000