forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

teller
Advanced Member



Slovenia
18402 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/03/2020 : 10:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Preuzeo zadnju turu, procitao Zagorove korjene sad u kompletu kad su gotovi i saznao neke pojedinosti plus, kojih nema u serijalu. Nelose. Okej nacrtano. To me ponukalo da u izolaciji 'napadnem' prvih dvjesto brojeva redovnog Zagora. To sam si zacrtao kao dobru ideju. Ali nakon par tisuca stranica, mucim se... Probat cu izdrzat jos koji dan, mozda mi i krene...


Kud bas sa Zagorom krenuo.. treba si sa Malim Rendzerom počet..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/03/2020 : 16:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu druze, 'rendzerologiju'. Nikako. Ni iz najbolju volju, ni uz duzno postovanje prema tebi i tvom entuzijazmu. Kitovi, Mikiji, pa cak legendarni Texovi ne nalaze mjesta u mojoj zbirci. (Osim Texonea koji su mahom odlicni zbog koncepcije, jedna prica jedan vrhunski crtac)

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 25/03/2020 : 17:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Texa ne čitaš? Ni nakon ZS 600 ti ne valja?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/03/2020 : 17:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Texa ne čitaš? Ni nakon ZS 600 ti ne valja?


Sad sam ovdje duzan jedan posteni 'stripovski' odgovor. NE. Nikako ne mogu provariti koncept, jahanja i didaskalija kroz desetak stranica, da bi pocela iole neka akcija. Sorry, moje misljenje. Cak i pod prijetnjom odmazde vojske Texoljubaca koji ce ovo procitati. Svjestan cak i taljanske maxime, 'da nisi pravi taljan ako nemas par knjizica Texa doma'. Usprkos svjesnosti da je to Bonellijevo cedo. Utemeljitelja kuce, koji je i meni dusu oteo,a dzepove ispraznio. Dakle; NE! Je moj odgovor. Usprkos Claudiu Villi kojeg smatram perjanicom crtaca te kuce i medu tri najbolja naslovnicara ikad, te strip kuce. NE,usprkos kontinuitetu i pokusaju modernizacije koncepta tog najdugovjecnijeg junaka kuce. NE, usprkos odredenoj kolicini simpatija i nostalgije, kojom sam debelo podlozan tom junaku. NE, je ipak moj odgovor. Ali de ne dozivam ipak jos bijesa pravovjernih strip entuzijasta, ipak kupujem Texone-e, i to crno bijele, zbog raznolikosti ruku, mahom probranih crtaca koji ga rade s beskrajnom ljubavlju i ponosom sto su izabrani u taj projekt. I da, uzimam ove price Texove mladosti, koje su sad osvjezenje, a iz istih vizualnih razloga.
Eto posteno da ti odgovorim.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/03/2020 : 17:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Preuzeo zadnju turu, procitao Zagorove korjene sad u kompletu kad su gotovi i saznao neke pojedinosti plus, kojih nema u serijalu. Nelose. Okej nacrtano. To me ponukalo da u izolaciji 'napadnem' prvih dvjesto brojeva redovnog Zagora. To sam si zacrtao kao dobru ideju. Ali nakon par tisuca stranica, mucim se... Probat cu izdrzat jos koji dan, mozda mi i krene...



ti baš nemaš stila, moj ivane

tako star čovjek, a takav dudum za prave stvari
jebote, ne čita se 200 zagora odjednom, nego uzmeš probrano. Nolittine Zombije. napuniš kadu do pola, dosta toplom vodom. zapališ svijeću, zapališ i egzotičnu paprat ako imaš. naprstak jacka danielsa na vešmašinu kraj kade. skineš se i u kadu. žena peče kestene u rolu i bavi se kuhinjsim stvarima.
guštaš u toploj vodi ko vepar, dobro je i zavijati ko vuk.
uzmeš Zombije, otvoriš prvu stranicu... ostalo je povijest. srsi.
kad se voda ohladi, pojačaš temperaturu dodavanjem vrele.
razmišljaš.
nakon određenog vremena zatvoriš strip, izađeš iz kade i sukneš jacka.

danima ne diraš ništa, niakkav strip. onda nastaviš.

to ti je život, a ne tvoje letenje od koncerta do koncerta i čitanje 200 zagora. nezdrave navike i loša disciplina su te unakazile: sada se trebaš učiti kako se jede kruh i pije vino.
kit teller bi te preporodio, samo kad bi ti znao ući u njegov svijet na najpogodnijem mjestu.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/03/2020 : 18:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nelose, Zaratustra.
Al nemam kadu, ne jedem kestene. Ne palim svijece, (fala bogu niko nije umro), ne pusim, al zapalit cu joint kad odem u mirovinu. (Pensjun) koja lipa ric, puna su je justa. Kruv mi pece zena, i to straobalan. Vino je nase, garazno, jebeno. O tom nauke ne trebam. Nista Kit Teller, to me smara, kao i onaj nedavno procitan zivot Trockog.
No drago mi je da me pratis Zaratustra. Pratim i ja tebe.
Zaboravih...Jack je okej u manjim kolicinama. Nisam za taj americi dir. Mada su mi ovi zadnji honey i spicy Jack skroz nelosi. Probao?

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 25/03/2020 18:17:26
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 25/03/2020 : 20:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by velka031

Texa ne čitaš? Ni nakon ZS 600 ti ne valja?


Sad sam ovdje duzan jedan posteni 'stripovski' odgovor. NE. Nikako ne mogu provariti koncept, jahanja i didaskalija kroz desetak stranica, da bi pocela iole neka akcija. Sorry, moje misljenje. Cak i pod prijetnjom odmazde vojske Texoljubaca koji ce ovo procitati. Svjestan cak i taljanske maxime, 'da nisi pravi taljan ako nemas par knjizica Texa doma'. Usprkos svjesnosti da je to Bonellijevo cedo. Utemeljitelja kuce, koji je i meni dusu oteo,a dzepove ispraznio. Dakle; NE! Je moj odgovor. Usprkos Claudiu Villi kojeg smatram perjanicom crtaca te kuce i medu tri najbolja naslovnicara ikad, te strip kuce. NE,usprkos kontinuitetu i pokusaju modernizacije koncepta tog najdugovjecnijeg junaka kuce. NE, usprkos odredenoj kolicini simpatija i nostalgije, kojom sam debelo podlozan tom junaku. NE, je ipak moj odgovor. Ali de ne dozivam ipak jos bijesa pravovjernih strip entuzijasta, ipak kupujem Texone-e, i to crno bijele, zbog raznolikosti ruku, mahom probranih crtaca koji ga rade s beskrajnom ljubavlju i ponosom sto su izabrani u taj projekt. I da, uzimam ove price Texove mladosti, koje su sad osvjezenje, a iz istih vizualnih razloga.
Eto posteno da ti odgovorim.



Da, iskreno
Iskreno, nakon toliko stripovskog staža meni su i dalje sveto trojstvo Zagor, Mister No i Tex.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/03/2020 : 21:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl
Mada su mi ovi zadnji honey i spicy Jack skroz nelosi. Probao?



ne
nemam ja pojma o piću. imam jednu bocu već godinama i tu i tamo zviznem naprstak, u nekim momentima.

moraš se vratiti pravim stvarima, nema stripa bez zagora, kita, gila. ovo kamo si ti krenuo, to je bijedni surogat.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/03/2020 : 21:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by ivanl
Mada su mi ovi zadnji honey i spicy Jack skroz nelosi. Probao?



ne
nemam ja pojma o piću. imam jednu bocu već godinama i tu i tamo zviznem naprstak, u nekim momentima.

moraš se vratiti pravim stvarima, nema stripa bez zagora, kita, gila. ovo kamo si ti krenuo, to je bijedni surogat.


Ne znam, Zaratustra, probat cu...
Na mlado je, naucit cu.
Za pice, steta. No mozes i ti nauciti, sto da ne? Nije ni tebi kasno.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18402 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/03/2020 : 21:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by velka031

Texa ne čitaš? Ni nakon ZS 600 ti ne valja?


Sad sam ovdje duzan jedan posteni 'stripovski' odgovor. NE. Nikako ne mogu provariti koncept, jahanja i didaskalija kroz desetak stranica, da bi pocela iole neka akcija. Sorry, moje misljenje. Cak i pod prijetnjom odmazde vojske Texoljubaca koji ce ovo procitati. Svjestan cak i taljanske maxime, 'da nisi pravi taljan ako nemas par knjizica Texa doma'. Usprkos svjesnosti da je to Bonellijevo cedo. Utemeljitelja kuce, koji je i meni dusu oteo,a dzepove ispraznio. Dakle; NE! Je moj odgovor. Usprkos Claudiu Villi kojeg smatram perjanicom crtaca te kuce i medu tri najbolja naslovnicara ikad, te strip kuce. NE,usprkos kontinuitetu i pokusaju modernizacije koncepta tog najdugovjecnijeg junaka kuce. NE, usprkos odredenoj kolicini simpatija i nostalgije, kojom sam debelo podlozan tom junaku. NE, je ipak moj odgovor. Ali de ne dozivam ipak jos bijesa pravovjernih strip entuzijasta, ipak kupujem Texone-e, i to crno bijele, zbog raznolikosti ruku, mahom probranih crtaca koji ga rade s beskrajnom ljubavlju i ponosom sto su izabrani u taj projekt. I da, uzimam ove price Texove mladosti, koje su sad osvjezenje, a iz istih vizualnih razloga.
Eto posteno da ti odgovorim.



Da, iskreno
Iskreno, nakon toliko stripovskog staža meni su i dalje sveto trojstvo Zagor, Mister No i Tex.


moj čovjek, uz to da je meni Kit Teller rame uz rame sa navedenima...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 25/03/2020 : 22:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by velka031

Texa ne čitaš? Ni nakon ZS 600 ti ne valja?


Sad sam ovdje duzan jedan posteni 'stripovski' odgovor. NE. Nikako ne mogu provariti koncept, jahanja i didaskalija kroz desetak stranica, da bi pocela iole neka akcija. Sorry, moje misljenje. Cak i pod prijetnjom odmazde vojske Texoljubaca koji ce ovo procitati. Svjestan cak i taljanske maxime, 'da nisi pravi taljan ako nemas par knjizica Texa doma'. Usprkos svjesnosti da je to Bonellijevo cedo. Utemeljitelja kuce, koji je i meni dusu oteo,a dzepove ispraznio. Dakle; NE! Je moj odgovor. Usprkos Claudiu Villi kojeg smatram perjanicom crtaca te kuce i medu tri najbolja naslovnicara ikad, te strip kuce. NE,usprkos kontinuitetu i pokusaju modernizacije koncepta tog najdugovjecnijeg junaka kuce. NE, usprkos odredenoj kolicini simpatija i nostalgije, kojom sam debelo podlozan tom junaku. NE, je ipak moj odgovor. Ali de ne dozivam ipak jos bijesa pravovjernih strip entuzijasta, ipak kupujem Texone-e, i to crno bijele, zbog raznolikosti ruku, mahom probranih crtaca koji ga rade s beskrajnom ljubavlju i ponosom sto su izabrani u taj projekt. I da, uzimam ove price Texove mladosti, koje su sad osvjezenje, a iz istih vizualnih razloga.
Eto posteno da ti odgovorim.



Da, iskreno
Iskreno, nakon toliko stripovskog staža meni su i dalje sveto trojstvo Zagor, Mister No i Tex.


moj čovjek, uz to da je meni Kit Teller rame uz rame sa navedenima...



Kupujem, zasad još ne čitam ponovno (pročitao sam cijeli serijal)... Epizode koje ekipa spominje u topiku "antologijske stvari" su odlične.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/04/2020 : 10:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
LL je najavio tiskanje slijedece sezone Sirocadi, Ringo no.1 knjige. Sjajna vijest, samo steta sto ne izbace sve odjednom kao za prosli Mafest. Slijedeca tura opet nosi svasta-nesto zanimljivo; Agenciju Alfu 19, Dragonera 11, Zagora 74, MM-a 109...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/04/2020 : 14:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Da, rekli su da neće cijelu sezonu, nego voako pomalo.
Šteta jer su sezone cijeline. Svejedno sam hepi jer Siročad ide dalje. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/04/2020 : 15:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kao, da je neki dogadaj, da bi onda 'izbacili' sve knjige. A ovako ce jednu po jednu. Ja cu po svojoj staroj navadi sacekati sve pa na citanje. Uglavnom dobro da ide dalje, kod Libellusa nema stajajanja jednom kad zagrizu.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/04/2020 : 17:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
rekle su Dade da će ići i neki Spirou na proleće - izgleda da je bilo ludom radovanje.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/04/2020 : 18:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

rekle su Dade da će ići i neki Spirou na proleće - izgleda da je bilo ludom radovanje.



Pa još smo u proljeću.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/04/2020 : 18:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
i to što rečeš

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/04/2020 : 19:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Za onu turu iza ove vec je najavljen Nathan Never redovna knjiga broj 15. Cak se De Angelis potrudio malo vise na naslovnicama nego sto mu je obicaj zadnjih godina. Mozda bude i Spirou.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 03/04/2020 : 21:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Da, te naslovnice su mu bolje od ovih zadnjih. Ipak je i to daleko od Castellinija. De Angelis je bio najbolji kad je naslijedio Castellinija. Tamo u tom periodu je bilo njegovih fenomenalnih naslovnica. Što ide dalje to postaje sve slabiji i slabiji.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/04/2020 : 09:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

Da, te naslovnice su mu bolje od ovih zadnjih. Ipak je i to daleko od Castellinija. De Angelis je bio najbolji kad je naslijedio Castellinija. Tamo u tom periodu je bilo njegovih fenomenalnih naslovnica. Što ide dalje to postaje sve slabiji i slabiji.


Ziva istina.
Kad je nasljedio genijalnog Castellinija davao je sve od sebe, da bi se dokazao nakon takvog genijalca i bio je dobar. Osobno sam ga recimo, gledao dok je crtao fanovima, za jedan crtez oko sat vremena bi potrosio. Jako puno detalja bi radio, zbilja se trudio. A danas ga je malo manje briga i to se vidi. Od onih nekadasnjih gotickih, atmosfernih slika usao je u obicnu gazu i odradivanje.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/04/2020 : 11:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kazu da mozda cak krajem tjedna 'izleti' nova tura iz tiskare. A ako ne onda slijedeci tjedan. Nisu sigurni. Vjerovatno to znaci nakon praznika rada.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/05/2020 : 09:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sutra mi valjda stize nova tura...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/05/2020 : 10:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
A već su počeli sa najava za slijedeću, Zagor Tvrdokrilac je jedna od epizoda koju ću rado imati i u ovom izdanju, a Libellus je već prešao na epizode na ZS 700.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/05/2020 : 11:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa bas mi je drago za Dragonera i Sirocad Ringo, oni su u ovoj i slijedecoj najavljenoj. Dragonero ide 'ko blesav', a za Ringa, kazu; bit ce knjiga po turi, sto je takoder zaista brzo. Ostalo standardno, klasicno, za svakog po nesto...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/05/2020 : 22:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
samo za alaniusfordiusa:


Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 08/05/2020 22:23:38
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000