forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 03/11/2020 : 22:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by mmihoci

Eto 11-ta najava "Virtualne Interliberske" ture je album je "Tex-Bičevanje".



Znao sam, za ljubitelje Texa perfect, Dylana i dalje čekamo... Cilj mi je skupiti "kolekcionarske" Dylane 1-200 (cca 67 knjiga) ali vrlo sporo to ide, čim ubace DD Color, po 6 mjeseci kasni trobroj itd.



Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 03/11/2020 : 22:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
da se podsetimo kako je to islo:

2012: 6 knjiga
2013: 6
2014: 6
2015: 6
2016: 6
2017: 0
2018: 6
2019: 4
2020: 2

sad, da li ce do kraja godine ici jos cetiri knjige ili ce nadoknaditi i proslogodisnji manjak sa ukupno sest, videcemo
a mozda ova najava gore znaci da ce sledece godine nadoknaditi i manjak iz 2017.
ostaje da se vidi
u svakom slucaju, trenutno smo na knjizi 42 (broju 126), a da je svake godine bilo sest izdanja, ovu godinu bismo zavrsili sa knjigom 54 (brojem 162)
a sledecu (desetu) godinu sa "jubilarnom" knjigom broj 60

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15668 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/11/2020 : 04:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by mmihoci

Mislim da je redovnom Dylanu otežavajuća okolnost što se za te 3u1 knjige čekaju naslovnice za samu knjigu.
Slično kao Nick Raider.


Mislim da to više nije problem... tj. siguran sam ;-)



Taj problem nikada nisam "prokuhao" jer uvijek se može staviti bilo koja od unutarnjih naslovnica kao GLAVNA, primjerice, tako rade u M.Mystere - i što fali???




Nista. Ali taj koncept gostujuceg crtaca naslovnice knjige zapravo je izvanredan. Imas naslovnicu plus, a unutra sve tri origigi. To mi se bas jako svida, naravno pod uvjetom da je crtac dobar, ovaj trenutno na Dylan knjigama to nije, narocito nakon izvanrednog i pedantnog Brindisija. (Nazalost nije prevec dobar ni De Angelis sa zamjenskim copertinama za Castellinija na prvim knjigama za Nathana)

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/11/2020 : 08:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Nista. Ali taj koncept gostujuceg crtaca naslovnice knjige zapravo je izvanredan. Imas naslovnicu plus, a unutra sve tri origigi. To mi se bas jako svida, naravno pod uvjetom da je crtac dobar, ovaj trenutno na Dylan knjigama to nije, narocito nakon izvanrednog i pedantnog Brindisija.



Apsolutno se slazem. Volio bih kada bi i kod Zagora u naredno vrijeme imali slican koncept. Polako ali sigurno Ferrijeve najbolje naslovnice ostaju iza nas, pa bi idealan momenat za tako nesto bio oko LL broja 100, odmah nakon Demona ludila.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15668 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/11/2020 : 10:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Tesko ce do toga sada doci, kad su izdali vec 77 knjiga. Cisto sto mislim da je to kasno prevec, ali kao ideja i nije losa, ali najvise bi volio kad bi LL izdao posebne knjige naslovnica po uzoru na izvornike u Italiji, kao sto je imaju Dylan, Tex, Nathan...to bi bilo nesto. Naravno i za Ferria i Zagora, sve do Piccinellia.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

944 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 05/11/2020 : 08:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Zadnje 12-to izdanje "Virtualne Interliber" ture je 'Dylan Dog: Pripovijesti sutrašnjice 2 - “O smrti i nebu”' kao što su mnogi predviđali/željeli.
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 05/11/2020 : 08:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
Vidiš, ja to uopšte nisam očekivao
To je tek onomad izašlo u Italiji

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15668 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/11/2020 : 09:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Zadnje 12-to izdanje "Virtualne Interliber" ture je 'Dylan Dog: Pripovijesti sutrašnjice 2 - “O smrti i nebu”' kao što su mnogi predviđali/željeli.


Znao sam!
E studeni ce biti 'gadan' za kupce LL izdanja. Najavljene tri ture. 28 knjiga.
Ova srednja tura je cijela A4 albumski format, zanimljivo.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4982 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 05/11/2020 : 12:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Zadnje 12-to izdanje "Virtualne Interliber" ture je 'Dylan Dog: Pripovijesti sutrašnjice 2 - “O smrti i nebu”' kao što su mnogi predviđali/željeli.



Odlično, ugodno su iznenadili s tim! Možda tokom zime dođe i 3.knjiga Pripovijesti sutrašnjice, jer uskoro izlazi u Italiji...
Super i za 2 DD kolorca (27 & 28).

Samo da još "ožive" originalnu DD biblioteku, nema veće sreće

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 05/11/2020 : 14:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by mmihoci

Zadnje 12-to izdanje "Virtualne Interliber" ture je 'Dylan Dog: Pripovijesti sutrašnjice 2 - “O smrti i nebu”' kao što su mnogi predviđali/željeli.



Odlično, ugodno su iznenadili s tim! Možda tokom zime dođe i 3.knjiga Pripovijesti sutrašnjice, jer uskoro izlazi u Italiji...
Super i za 2 DD kolorca (27 & 28).

Samo da još "ožive" originalnu DD biblioteku, nema veće sreće



Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15668 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/11/2020 : 15:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by mmihoci

Zadnje 12-to izdanje "Virtualne Interliber" ture je 'Dylan Dog: Pripovijesti sutrašnjice 2 - “O smrti i nebu”' kao što su mnogi predviđali/željeli.



Odlično, ugodno su iznenadili s tim! Možda tokom zime dođe i 3.knjiga Pripovijesti sutrašnjice, jer uskoro izlazi u Italiji...
Super i za 2 DD kolorca (27 & 28).

Samo da još "ožive" originalnu DD biblioteku, nema veće sreće


Oce to nas Libellus...oce.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16362 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 06/11/2020 : 22:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panic

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by ivanl

67 stranica. Dylan, Pripovijesti sutrasnjice su 185 kuna na 64 stranice. Ne racunajuci prva dvs mjeseca 20% manje.


Juče je izašao prvi dio u Politikinom zabavniku, vjerovanto će ići u 5 dijelova, ako neko u Hrvatskoj hoće to da kupi koštaće ga 95 kuna, nije ni to jeftino.



Kao što ni Legija nepromočivih nije izašla cela, verovatno se i ovo zaustavlja na jednoj priči...


Počela je danas druga priča.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15668 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/11/2020 : 15:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Procitao sam Dr Watsona i Zarda danas. Ne bi nista govorio zbog drugih, ali bas me zanima sto ce i kad ce netko prvi recenzirati.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/11/2020 : 20:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Procitao sam Dr Watsona i Zarda danas. Ne bi nista govorio zbog drugih, ali bas me zanima sto ce i kad ce netko prvi recenzirati.


Zasto i sam ne recenziras kad ti je jos svjeze pamcenje na strip?

Zanima me sta sa onom sesticom DW novela,vele da ide skupa u komplet ili ce se naknadno slati kupcima kad izadje iz produkcije?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/11/2020 : 21:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Dado:
Hrbat smo stavili samo da vidite kako će u konačnici izgledati Zagorov znak, a broj 6 nismo mogli objaviti jer je tek prekjučer izašao u Italiji, a mi smo turu morali ranije poslati u tiskaru.Očekujte ga u prosincu

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/11/2020 : 22:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Aha,tnx,procitao sam to sa 12-tim mjesecom, mislio sam da se sale sa zivcima zagorovih fanova, ali ispada da ce ipak biti nestrpljivih. Ipak igra zivaca.😁
Zasad Mari-Sclavi prica i dva zadnja kolorcionarskih Dydova.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15668 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/11/2020 : 18:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by ivanl

Procitao sam Dr Watsona i Zarda danas. Ne bi nista govorio zbog drugih, ali bas me zanima sto ce i kad ce netko prvi recenzirati.


Zasto i sam ne recenziras kad ti je jos svjeze pamcenje na strip?

Zanima me sta sa onom sesticom DW novela,vele da ide skupa u komplet ili ce se naknadno slati kupcima kad izadje iz produkcije?


Pa trebalo bi...ali onda je manje vremena za citanje. I ovih sat dnevno stripova com je iscupano od vremena za citanje. A za citanje mora biti vremena svaki bozji dan bez obzira na tisucu i jednu obvezu. Makar ne spavao...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 09/11/2020 : 19:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

I ovih sat dnevno stripova com je iscupano od vremena za citanje.

Da sam sad zloban, napisao bih nešto u stilu:
„Sat dnevno!? Ponekad mi se učini da te zapažam 24h, gdjegod da kliknem.”
Ali nisam, pa neću.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15668 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/11/2020 : 23:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by ivanl

I ovih sat dnevno stripova com je iscupano od vremena za citanje.

Da sam sad zloban, napisao bih nešto u stilu:
„Sat dnevno!? Ponekad mi se učini da te zapažam 24h, gdjegod da kliknem.”
Ali nisam, pa neću.


24 sata, svaki sat po par minuta, i eto ti... Mjesto za stalno vješanje po forumu je već odavno rezervirano za neke druge članove. A zaista i jesu iz mog grada...


Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 12/11/2020 : 15:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
Izabrala sam preko 500 kn stripova i imam pravo i na 1 gratis, i već 2 sata razmišljam što uzet:
1. Odmetnuti - čitala pred 10 godina, sjećam se da mi se jako svidio, apokalipsa nešto, rado bih ponovno pročitala
2. Thorgal Vučica - fali mi Thorgala u životu, ovaj nisam čitala, jako mi se sviđa naslovnica
3. Tex 49 - Krvave tračnice - fali mi i Texa, ne znam kakva je ova epizoda
4. Nathan Never - Ponovno rođenje 1 - ne znam kakvo je ovo, al opet fali mi Nathana u životu
5. Coney island - kakvo je?
6. Demian 9 - Pogrešni odabiri - kakvo je?
7. Magični vjetar - Rat Bika Koji Sjedi / Rosebud / Poginuo 25. lipnja

Eto! preporuke, molim ....

Edited by - nika331 on 12/11/2020 15:13:41
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 12/11/2020 : 15:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nika331

Izabrala sam preko 500 kn stripova i imam pravo i na 1 gratis, i već 2 sata razmišljam što uzet:
1. Odmetnuti - čitala pred 10 godina, sjećam se da mi se jako svidio, apokalipsa nešto, rado bih ponovno pročitala
2. Thorgal Vučica - fali mi Thorgala u životu, ovaj nisam čitala, jako mi se sviđa naslovnica
3. Tex 49 - Krvave tračnice - fali mi i Texa, ne znam kakva je ova epizoda
4. Nathan Never - Ponovno rođenje 1 - ne znam kakvo je ovo, al opet fali mi Nathana u životu
5. Coney island - kakvo je?
6. Demian 9 - Pogrešni odabiri - kakvo je?
7. Magični vjetar - Rat Bika Koji Sjedi / Rosebud / Poginuo 25. lipnja

Eto! preporuke, molim ....


Ja bi ovo s ove liste. 3u1 i to je sve.
Davno sam to pročita i bilo je jako dobro.

Ma da koliko vidim na njihovom webu još imaju Oči i tama.
http://www.libellus.hr/i/oci-i-tama/278/0/-2

Meni je bilo vrhunsko.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985

Edited by - split85 on 12/11/2020 15:18:36
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 12/11/2020 : 15:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
Čitala sam Oči i tama, isto davno, Odmetnuti su me se više dojmili ...
hvala, uzet ću u obzir!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/11/2020 : 15:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
meni su Oči i tama slabašne,a ja bih joj preporučio Odmetnute.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2502 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 12/11/2020 : 16:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nika331
2. Thorgal Vučica - fali mi Thorgala u životu, ovaj nisam čitala,



Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/11/2020 : 16:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nika331

Izabrala sam preko 500 kn stripova i imam pravo i na 1 gratis, i već 2 sata razmišljam što uzet:
1. Odmetnuti - čitala pred 10 godina, sjećam se da mi se jako svidio, apokalipsa nešto, rado bih ponovno pročitala
2. Thorgal Vučica - fali mi Thorgala u životu, ovaj nisam čitala, jako mi se sviđa naslovnica
3. Tex 49 - Krvave tračnice - fali mi i Texa, ne znam kakva je ova epizoda
4. Nathan Never - Ponovno rođenje 1 - ne znam kakvo je ovo, al opet fali mi Nathana u životu
5. Coney island - kakvo je?
6. Demian 9 - Pogrešni odabiri - kakvo je?
7. Magični vjetar - Rat Bika Koji Sjedi / Rosebud / Poginuo 25. lipnja

Eto! preporuke, molim ....


Coney Island....
Jedini je barem zasebna cijelina...
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000