forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 172

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
24051 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/09/2015 :  19:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Samo jedno veliko Pih!😒

Zašto, ne sviđa ti se?

Murskaamme Kasvot Juutalaisten Kuninkaan
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik

Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 20/09/2015 :  19:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Prorok je bila druga priča u izdanju Slobodne Dalmacije, nije mi se osobito svidjela a pročitao sam ju samo jednom i to odavno.

Tu je kratka recka Prozirne senke:

http://www.stripovi.com/recenzije/martin-mystere-mm-sd-2-3-prorok/577/

Prorok - priča značajna samo po tome što u njoj otkrijemo nešto malo o Travisovoj prošlosti i koje mu je prezime. Ili koje mu je ime, svejedno
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
977 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 20/09/2015 :  20:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
I 24. knjiga Dylana Doga izlazi u sljedećoj turi, a epizode u njoj su:

“Šuma ubojica” - Claudio Chiaverotti / Gianluigi Coppola
“Bogomoljkini zločini” - Claudio Chiaverotti / Bruno Brindisi
“Posljednji uštap” - Mauro Marcheselli & Tiziano Sclavi / Giuseppe Montanari & Ernesto Grassani

Inače, riječ je o izvornim epizodama 70 - 72 koje su u Italiji objavljene u razdoblju od srpnja do rujna 1992. godine, a specijalnu naslovnicu za ovu našu knjigu ponovno je potpisao Bruno Brindisi uz fenomenalno koloriranje Ive Svorcine.

Standardno, Dylan Dog 24 koštat će uobičajenih 175 kuna, a posebna cijena tijekom prva dva mjeseca iznosit će 140 kn.

Na kraju evo i popisa epizoda koje biste trebali barem prelistati prije čitanja 24. Dylanove knjige:

“Jack Trbosjek” (DD 1)
“Noći punog mjeseca” (DD 1)
“Napisano krvlju” (DD 16)

Evo kako izgleda DD 24:

[url=http://postimage.org/][/url]
[url=http://postimage.org/app.php]screenshot windows[/url]
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member

7375 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/09/2015 :  21:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:

Samo jedno veliko Pih!😒

Zašto, ne sviđa ti se?

Imam osjecaj da si mislio na novi Dyd, ne naprotiv sve ok,vec sam pohvalio na Dyd topiku naslovnicu i uopce te neprocitane brojeve.
Big Pih je za rezuckanje i seruckanje po najocekivanijem izdanju na strip trzistu sto se tice Bonelli edicije u zadnjih nekoliko godina.
Btw...sad mi je ionako sve manje vaznije..imam Ludensov uncut...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member

Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/09/2015 :  22:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Šuma ubojica - smeće samo takvo.
Bogomoljkini zločini - iznenađujuće vrlo dobar Chiaverotti i odličan Brindisi, sve u svemu ocjena 4+.
Posljednji uštap - M&G podnosim teško do nikako, ali ovo može proći.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
24051 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/09/2015 :  22:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam ništa čitao od ovoga što trenutno ide u DD biblioteci tako da ću malo po malo otkrivati te priče.

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
13027 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/09/2015 :  23:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
meni su ovi brojevi sad vezani za izbjeglistvo...onako
ok su...cak mi ni suma ubojica nije losa
bogomoljkini zlocini su dobri...ideja iz mora ljubavi s al pacinom

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
977 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 21/09/2015 :  00:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
S novom ponudom, ujedno i posljednjom ponudom kompleta,
krećemo od 22.9.2015. (utorak) u 00:01h (dakle riječ je o noći s ponedjeljka na utorak).

Nova ponuda nosi naziv Nathan Never & Martin Mistère giganti, u toj ponudi bit će sljedeća izdanja:

NNG 7 Nathan Never Gigant - Dvije neprijateljice
NNG 8 Nathan Never Gigant - Posljednje Nautilusovo putovanje
NNG 9 Nathan Never Gigant - Paralelni univerzumi
NNG 10 Nathan Never Gigant - Pobunjenici s Marsa
NNG 11 Nathan Never Gigant - Crno srce
NNG 12 Nathan Never Gigant - Ukradena sjećanja
MM 1 R Martin Mistère Gigant - Tajna svetoga Nikole - 2. izdanje
MM 2 R Martin Mistère Gigant - Ksanadu - 2. izdanje
MM 13 Martin Mistère Gigant - Metuzalemov sindrom

dakle ukupno 9 knjiga.

Redovna cijena navedenih izdanja je 1270,00 kn, a akcijska cijena bit će samo 600,00 kn.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
977 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 21/09/2015 :  21:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Sljedeća knjiga koja će izaći u sklopu nove ture nosi naslov “Strava koja je došla s filmskog platna”, a riječ je o desetoj epizodi serijala Priče iz baze Drugdje.

Autori “Strave” su Carlo Recagno (scenarij) i Sergio Giardo (crtež), dok je protagonist jedan od najvećih iluzionista svih vremena - veliki Harry Houdini.

Inače, PIBD 10 u Italiji je izvorno objavljen u rujnu 2007. godine, a unutar 160 stranica, kao i uvijek uostalom, čeka vas i jako zanimljiv dodatak za koji je pored Recagna zaslužan i veliki Alfredo Castelli.

Redovna cijena PIBD 10 bit će 120 kuna, a ona posebna tijekom prva dva mjeseca iznosit će 96 kuna.

Bacite pogled:

[url=http://postimage.org/]images upload[/url]
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
24051 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/09/2015 :  21:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Konačno je Libellus najavio nešto što me ne zanima pa da mi novčanik sačuva malo perja, za sada je omjer 4-2.

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member

Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/09/2015 :  22:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:

Konačno je Libellus najavio nešto što me ne zanima pa da mi novčanik sačuva malo perja, za sada je omjer 4-2.

PIBD te ne zanima
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
24051 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/09/2015 :  23:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ni Martin ni PIBD, ali je nužno da ima i takvih serijala... i sva sreća da ih ima.

Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
13197 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/09/2015 :  07:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:

takode,...imam martija do 30 i nekoliko prica koje su okej ali bas za ovu na prvi pogled nebi mogo rec da je zanimljiva...
Odkacio sam martija i dilana, prioriteti su mi zlatna trojica..Tex,Zagor i Mister No.

----KARABINA SLIM-----zaslužuje bolje izdanje! Nepravedno zapostavljen junak se mora vratiti u staroj slavi!
Da je pravde Fibra bi ga objavila jer je SAMO DOBAR STRIP!
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3024 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 22/09/2015 :  08:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:

Zaboravio sam na to..ali mislim na ovu extra ediciju.

I u extra ediciji fale pasice, cini mi se s kraja epzode ili s pocerka, mozda i obe. Uporedjivao sa VC. A VC su usporili strasno.
Kakogod da se okrenemo dupe nam otpozadi
A da ne pricam o visku naslovica i ponavljanju istih kasnije. Onda ocajan sken...

I u klasiku...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
13027 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/09/2015 :  09:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
teller odustao

svašta

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
24051 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/09/2015 :  10:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nikada to ne bih od njega očekivao, prije bih rekao da će duplirati neka Libellus i VČ izdanja.

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
13027 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/09/2015 :  11:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
recesija

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
977 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 24/09/2015 :  17:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Sljedeće izdanje u ovoj našoj novoj turi nosi naslov “Zagor Story”, a riječ je o 31. knjizi Zagorove biblioteke u kojoj vas čekaju sljedeće tri epizode:

Eskimo (Nolitta & Donatelli / Bignotti)
Zagor Story (Nolitta & Bignotti)
Pobuna trapera (Nolitta & Bignotti)

Kako i sami već vjerojatno znate, ove epizode objavljene su u izvornim brojevima 79-81 koji su u Italiji izašli u razdoblju između siječnja i ožujka 1972. godine, a nakon svršetka uzbudljive pustolovine s Eskimom i “Snježnim sokolovima”, koja je inače započela u prošloj knjizi, ovdje vas očekuje i sjajna priča s Eddyjem Rufusom u glavnoj ulozi.

Što se cijene tiče, kao i obično, tijekom prva dva mjeseca Zagor 31 koštat će 156 kuna, a potom standardnih 195!

Bacite pogled:

[url=http://postimage.org/app.php]how to use print screen[/url]
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member

Croatia
2570 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 24/09/2015 :  19:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
ocekivana naslovnica

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
24051 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/09/2015 :  19:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Moje želje su bile naslovnica za Eskima ali znao sam da će teško biti dvije zaredom iz iste epizode (koja i nije nešto dugačka).

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member

Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/09/2015 :  20:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:

Moje želje su bile naslovnica za Eskima ali znao sam da će teško biti dvije zaredom iz iste epizode (koja i nije nešto dugačka).

Ma sve su unutra, sta ima veze
Meni bas svejedno koja je udarna.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
977 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 25/09/2015 :  00:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Evo, polako smo došli i do najave za zadnju knjigu koja će biti u sastavu ove naše sljedeće ture, a to je “Rolling Town”.

Naravno, već prema samom naslovu jasno vam je da je riječ o 32. knjizi Zagorove redovne biblioteke, a epizode koje vas čekaju u njoj su:

Željezna cesta (Nolitta & Donatelli)
Bijela maska (Nolitta & Donatelli)
Indijanski cirkus (Nolitta & Ferri)

Navedene priče izvorno su u Italiji objavljene u brojevima 82, 83 i 84 (travanj - lipanj 1972.), a u njima vas čekaju dvije napete pustolovine: prva s inženjerom Robsonom, Vukom Samotnjakom, Atkorom i tajanstvenim čovjekom s bijelom maskom u glavnim ulogama, a druga s legendarnim Rodom “Kolekcionarom” McCarthyjem.

Na kraju još samo napomena da će Zagor 32, kao i obično uostalom, tijekom prva dva mjeseca koštati 156 kuna, a potom standardnih 195!

Bacite pogled:

[url=http://postimage.org/]image hosting 12mb[/url]
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik

Croatia
24843 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/09/2015 :  06:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Zagor ima tri metra :)
Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
13197 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/09/2015 :  08:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Zagor ima tri metra :)

nije kriv Zagor ako skaće na vlakiću!

----KARABINA SLIM-----zaslužuje bolje izdanje! Nepravedno zapostavljen junak se mora vratiti u staroj slavi!
Da je pravde Fibra bi ga objavila jer je SAMO DOBAR STRIP!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
24051 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/09/2015 :  09:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Samo da ne naleti nekakav tunel, jer od ta 3 metra ne bi puno ostalo.

Go to Top of Page
Page: of 172 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000