forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 SPAWN - PREDNARUDŽBE uz popust od 25%
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 01/09/2007 : 17:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by torca

quote:
Originally posted by hello
Ako ne koristiš u svom životu niti jednu piratsku stvar duboko ti se izvinjavam, ali mislim da koristiš i briga me za to. Ako misliš da sam ja bezobrazan ili nešto gore evo da te podsjetim nekih tvojih strelica prema meni:


najjednostavnije moguce: skenirane stripove ne citam, ali u globalu protiv piratluka nemam nista protiv. kao uostalom niti protiv bezobrazluka. zadnja sam osoba na ovom forumu koja bi te prozivala radi tih stvari. krivo si shvatio, umislio si, ne znam sta, ali si definitivno pogrijesio.
quote:

Profesionalnost na forumu: ako redovito pratiš forum vidio bi da je gotovo nemoguće biti profesionalan.


prije ce bit da nikog nije briga za profesionalizam. ruku na srce, situacija je takva da im se to ni ne moze obit u glavu jer broj ljudi koji nece kupit ukras za policu radi takvih stvari je mizeran.
quote:

Dešavalo se da Nebojša - urednik najveće izdavačke kuće pošalje par kupaca na forumu u onu stvar, a i Marko - urednik Fibre se znao zakačiti sa svojim kupcima.


znam. to je istina, ali nije opravdanje. nisam te htio predstavit kao crnu ovcu, ako na to ciljas.
quote:

U ovih nekoliko godina na forumu doživio sam samo napade od tri člana foruma, smješno ali sva tri su iz Splita.


to sta gomila ljudi voli odrzavat nekakav privid foruma koji kao da je izasao iz pjesme branka kockice, a onda se krvnicki posvadjaju nakon sta prestanu trpit u sebi sve, ide njima na dusu.
ti nisi nikakva zrtva i ovo nije napad, nego predstavljanje stvari onakvima kakve jesu. zasrao si i gotovo. ja ti nemam vise nista za rec.

Sve 5 i Amen, ti misliš da si ti u pravu, ja da sam ja u pravu i mogli bi danima izvlačiti jedan drugome rečenice iz konteksta, a istina je vjerojatno negdje u sredini. Ja uvijek želim vidjeti ono dobro u ljudima i nisam ti ništa zamjerio, vjerujem ipak da imaš dobre namjere, a to sam rekao i neki dan jednom drugom članu. Više mi nemaš ništa za reći negativno i to je OK, ali ako imaš bilo kakav prijedlog bilo bi mi drago da mi pošalješ na mail.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 01/09/2007 : 18:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by torca
takodjer, kad se prica o postarini uglavnom se misli i za deranje koze na carini. nebitan element sta se tice stripove, al za ostale stvari itekako bitan.


Naravno. O tome sam i mislio.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 01/09/2007 : 18:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Čini mi se kao da i nema baš neke velike želje za izdanjem SPAWN-a na hrvatskom jeziku

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 01/09/2007 : 19:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
@hello
Pa tek si jučer stavio ovaj topic. Vikend je, ljudi su moru, roštiljaju, itd. I sam se sebi čudim što sam i ja tu (valjda zato jer sam nešto prehlađen pa mi se baš ne ide u more ). Sačekaj koji dan. Ne možeš suditi na osnovu jednog dana kako ljudi razmišljaju. Mene osobno Spawn ne zanima, ali ne znači da nema dosta onih koje zanima.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 01/09/2007 : 19:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Sad ću ja da se pravim pametan pa da pitam ono što niko nije do sad:
Jel postoji mogućnost da se otkupi tih par epizoda na koja neko drugi grži prava? Znači, da se kontaktira držalac prava i pita koja je cena i tako to.
U suštini, cena ne bi trebala da bude različita od druge dve priče koje se kupuju od Imagea.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 01/09/2007 : 19:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DusMan

Sad ću ja da se pravim pametan pa da pitam ono što niko nije do sad:
Jel postoji mogućnost da se otkupi tih par epizoda na koja neko drugi grži prava? Znači, da se kontaktira držalac prava i pita koja je cena i tako to.
U suštini, cena ne bi trebala da bude različita od druge dve priče koje se kupuju od Imagea.

Ovo bi otkupio direktno od TMP international, Image je otkupio prava također od njih. Pa mogao bih pokušati kontaktirati Neila Gaimana za broj 9 ali ne garantiram uspjeh. U biti jako bi se potrudio, a pokušat ću još pronaći način kako da snizim tiskarske troškove, ali sve je to uzalud ako nema interesa. Vidjet ćemo kroz sljedeći tjedan još reakcije forumaša i nadam se da ću ipak ovo objavit jer bi bilo super imati gotovo sve najbolje američke nezavisne stripove u hrvatskom izdanju: BONE, USAGI, Strangers in paradise, SPAWN.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr

Edited by - hello on 01/09/2007 19:37:43
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 02/09/2007 : 01:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Ako ti treba direktan kontak sa Gaimanom, mozda mogu to da ti sredim.
Go to Top of Page

bookglobe
New Member

296 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 02/09/2007 : 02:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bookglobe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

PS. Ti se sad praviš neki veliki legalista, a baš me zanima imaš li licencirane Windowse, Excell, Word, Acess i ostalo, je li ti svaki CD koji imaš original, svaka igrica koju imaš original.

------------------------------------------------------------
ne pravim se nista. tvoji problemi su licemjerje i kronicni nedostatak profesionalizma, a ne lopovluk.

Licemjerje je koristiti "piratske" stvari, a drugome onda spočitavati kako daje savjet ljudima "uvijek se može skinuti s NETA".

---------------------------------------------------------------------


da ti nisam sve rekao u recenici koju si kvotao, mislio bih da si jednostavno bezobrazan. bolje da ti ne kazem sta ovako mislim.


Ako ne koristiš u svom životu niti jednu piratsku stvar duboko ti se izvinjavam, ali mislim da koristiš i briga me za to. Ako misliš da sam ja bezobrazan ili nešto gore evo da te podsjetim nekih tvojih strelica prema meni:
-blago nama s ovakvim izdavačima
-dabogda bankrotirao i nikad više ništa ne objavio
-tvoji problemi su licemjerje i kronični nedostatak profesionalizma
-mislio bih da si samo bezobrazan bolje da ti ne kažem šta ovako mislim
Profesionalnost na forumu: ako redovito pratiš forum vidio bi da je gotovo nemoguće biti profesionalan. Dešavalo se da Nebojša - urednik najveće izdavačke kuće pošalje par kupaca na forumu u onu stvar, a i Marko - urednik Fibre se znao zakačiti sa svojim kupcima. Upravo zato što je ovo forum, puno različitih ljudi,neki zajebavaju, neki provociraju, neki vrijeđaju, neki hvale, neki podržavaju a zajednička im je jedino ljubav prema stripu. Bilo je iznošenja prljavog veša, svega i svačega. U ovih nekoliko godina na forumu doživio sam samo napade od tri člana foruma, smješno ali sva tri su iz Splita.
Na otvaranju ovog topica zamolio sam za savjete, prijedloge..i sl.
Zahvaljujem se Mifugu, realistu, aftermathu, Pavel01, HC-u,





Hola! Ne znam otkud ja u ovoj priči? Možda imam selektivnu memoriju, ali ne sjećam se da sam ikoga na ovom forumu (druga je stvar u e-mail prepisci koja je objavljena na forumu) nisam poslao u onu stvar. Citat molim. Ili ispriku za izmišljotinu.

Nebojša
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 02/09/2007 : 03:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aftermath

boja HC, mislim da sve preko 200 str. treba u HC, bojim se da će se SC raspadati



Ako mi se SC Watchmeni i Cerebus nisu raspali, neće ni ovo. Pod uvjetom da je uvez kvalitetan, naravno.
Go to Top of Page

Tomislav
Average Member

Croatia
812 Posts

Member since 23/08/2002

Posted - 02/09/2007 : 08:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomislav a Private Message  Reply with Quote
Ja bi jeftiniju varijantu. Za 80 kuna sigurno kupujem a sve preko toga(ili eventualno do 100kn) nema sanse.
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 02/09/2007 : 08:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message  Reply with Quote
jel možeš možda postaviti neku sliku da vidimo razliku između c/b i u boji?
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 02/09/2007 : 12:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bookglobe

quote:
Originally posted by hello

PS. Ti se sad praviš neki veliki legalista, a baš me zanima imaš li licencirane Windowse, Excell, Word, Acess i ostalo, je li ti svaki CD koji imaš original, svaka igrica koju imaš original.

------------------------------------------------------------
ne pravim se nista. tvoji problemi su licemjerje i kronicni nedostatak profesionalizma, a ne lopovluk.

Licemjerje je koristiti "piratske" stvari, a drugome onda spočitavati kako daje savjet ljudima "uvijek se može skinuti s NETA".

---------------------------------------------------------------------


da ti nisam sve rekao u recenici koju si kvotao, mislio bih da si jednostavno bezobrazan. bolje da ti ne kazem sta ovako mislim.


Ako ne koristiš u svom životu niti jednu piratsku stvar duboko ti se izvinjavam, ali mislim da koristiš i briga me za to. Ako misliš da sam ja bezobrazan ili nešto gore evo da te podsjetim nekih tvojih strelica prema meni:
-blago nama s ovakvim izdavačima
-dabogda bankrotirao i nikad više ništa ne objavio
-tvoji problemi su licemjerje i kronični nedostatak profesionalizma
-mislio bih da si samo bezobrazan bolje da ti ne kažem šta ovako mislim
Profesionalnost na forumu: ako redovito pratiš forum vidio bi da je gotovo nemoguće biti profesionalan. Dešavalo se da Nebojša - urednik najveće izdavačke kuće pošalje par kupaca na forumu u onu stvar, a i Marko - urednik Fibre se znao zakačiti sa svojim kupcima. Upravo zato što je ovo forum, puno različitih ljudi,neki zajebavaju, neki provociraju, neki vrijeđaju, neki hvale, neki podržavaju a zajednička im je jedino ljubav prema stripu. Bilo je iznošenja prljavog veša, svega i svačega. U ovih nekoliko godina na forumu doživio sam samo napade od tri člana foruma, smješno ali sva tri su iz Splita.
Na otvaranju ovog topica zamolio sam za savjete, prijedloge..i sl.
Zahvaljujem se Mifugu, realistu, aftermathu, Pavel01, HC-u,





Hola! Ne znam otkud ja u ovoj priči? Možda imam selektivnu memoriju, ali ne sjećam se da sam ikoga na ovom forumu (druga je stvar u e-mail prepisci koja je objavljena na forumu) nisam poslao u onu stvar. Citat molim. Ili ispriku za izmišljotinu.

Nebojša

Ljudski je grješiti, ali je i ljudski priznati da si pogrješio. Prelistao sam neke starije topice i osim malo žešće rasprave nije bilo nikakvog slanja u onu stvar. Nažalost ona e-mail prepirka je vjerojatno utjecala na moj sud, ali to nije opravdanje i molio bih vas da prihvatite moju ispriku.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

bookglobe
New Member

296 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 02/09/2007 : 12:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send bookglobe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by bookglobe

quote:
Originally posted by hello

PS. Ti se sad praviš neki veliki legalista, a baš me zanima imaš li licencirane Windowse, Excell, Word, Acess i ostalo, je li ti svaki CD koji imaš original, svaka igrica koju imaš original.

------------------------------------------------------------
ne pravim se nista. tvoji problemi su licemjerje i kronicni nedostatak profesionalizma, a ne lopovluk.

Licemjerje je koristiti "piratske" stvari, a drugome onda spočitavati kako daje savjet ljudima "uvijek se može skinuti s NETA".

---------------------------------------------------------------------


da ti nisam sve rekao u recenici koju si kvotao, mislio bih da si jednostavno bezobrazan. bolje da ti ne kazem sta ovako mislim.


Ako ne koristiš u svom životu niti jednu piratsku stvar duboko ti se izvinjavam, ali mislim da koristiš i briga me za to. Ako misliš da sam ja bezobrazan ili nešto gore evo da te podsjetim nekih tvojih strelica prema meni:
-blago nama s ovakvim izdavačima
-dabogda bankrotirao i nikad više ništa ne objavio
-tvoji problemi su licemjerje i kronični nedostatak profesionalizma
-mislio bih da si samo bezobrazan bolje da ti ne kažem šta ovako mislim
Profesionalnost na forumu: ako redovito pratiš forum vidio bi da je gotovo nemoguće biti profesionalan. Dešavalo se da Nebojša - urednik najveće izdavačke kuće pošalje par kupaca na forumu u onu stvar, a i Marko - urednik Fibre se znao zakačiti sa svojim kupcima. Upravo zato što je ovo forum, puno različitih ljudi,neki zajebavaju, neki provociraju, neki vrijeđaju, neki hvale, neki podržavaju a zajednička im je jedino ljubav prema stripu. Bilo je iznošenja prljavog veša, svega i svačega. U ovih nekoliko godina na forumu doživio sam samo napade od tri člana foruma, smješno ali sva tri su iz Splita.
Na otvaranju ovog topica zamolio sam za savjete, prijedloge..i sl.
Zahvaljujem se Mifugu, realistu, aftermathu, Pavel01, HC-u,





Hola! Ne znam otkud ja u ovoj priči? Možda imam selektivnu memoriju, ali ne sjećam se da sam ikoga na ovom forumu (druga je stvar u e-mail prepisci koja je objavljena na forumu) nisam poslao u onu stvar. Citat molim. Ili ispriku za izmišljotinu.

Nebojša

Ljudski je grješiti, ali je i ljudski priznati da si pogrješio. Prelistao sam neke starije topice i osim malo žešće rasprave nije bilo nikakvog slanja u onu stvar. Nažalost ona e-mail prepirka je vjerojatno utjecala na moj sud, ali to nije opravdanje i molio bih vas da prihvatite moju ispriku.



Prihvaćeno.
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 02/09/2007 : 19:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message  Reply with Quote
ja definitivno želim vidjeti spawna na hrvatskom, ali nikako cb; taj strip jednostavno mora biti u boji, a bilo bi poželjno i da bude sc

Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals of time.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28989 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/09/2007 : 20:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
U c/b sigurno necu kupiti, u boji mozda. Nekako me Spawn nikad nije privlacio, a pogotovo ako ce neke epizode nedostajati (mada mi je jasna problematika).

Trouble will find me
Go to Top of Page

ivana
Starting Member



Croatia
64 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 02/09/2007 : 21:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivana a Private Message  Reply with Quote
svakako bi htjela spawnovce, doduše čitam ih na engleskom al ne bi bilo loše i koje naše izdanje vidjet, svejedno jel cb il u boji...ja nekako čak više volim cb!!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/09/2007 : 22:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Vidiš, to mi nikad nije bilo jasno. Nisam nigdje čuo da se Dave Sim protivi reprintu broja u kojem Spawn susreće njegovog Cerebusa. Možda mi je promaklo.

Biće da McFarlane i Image ne žele plaćati prava Simu za reprint.

Ali opet, to je velika šteta. Ta epizoda sa Cerebusom je vjerojatno najbolja Spawnova priča od svih, po meni.



Pa nije da se protivi - takav je dogovor bio od početka.

DA ne govorimo da bi posle svega što se zbilo oko Anđele i oko Miraclemana bilo prilično licemerno od McFarlanea da objavljuje taj deveti krug pakla. ;)

Što se SC BW ili HC kolor varijante tiče - nisam siguran kako bi McFarlaneov crtež izgledao BW ili grejovan...

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

tony starks
Average Member



South Sandwich Islands
833 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 02/09/2007 : 22:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tony starks a Private Message  Reply with Quote
boja, SC, ali Hellspawn, integral :)

(Homer to Marge): I didn't lie!!I was writing fiction with my mouth!!
>>The best cartoon niggas was Tom and Jerry, man.<< Ghostface
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 02/09/2007 : 23:49:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam za Spawna na hrvatskom, u boji svakako,
e da i imam brojeve Spawna 8,9 i 10

mladenlov@gmail.com

Edited by - mladen13 on 03/09/2007 00:21:56
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 03/09/2007 : 00:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Što se SC BW ili HC kolor varijante tiče - nisam siguran kako bi McFarlaneov crtež izgledao BW ili grejovan...



interesantno, ali nisam mogao pronatji mekfarlanovog spawna u c/b na netu...
spajdija ima kolko otjesh ali ovoga ni od korova... izgleda da chika todd nije prodavao svoje originale po odlasku iz marvela...

ali zato capulloa ima kolko otjesh i to u c/b izgleda 30 puta bolje nego u onom nesretjnom koloru.




stoga - glas za c/b... s/c naravno...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 03/09/2007 : 07:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
A s obzirom na to da Kapulo kreće tek tamo negde od broja 20, a ovde se priča o objavljivanju prvih deset...

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 03/09/2007 : 11:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

ako Spawn izadje kod nas u bilo kakvoj opremi, uzimam ga


Također.
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1917 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 03/09/2007 : 12:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
Uzimam(ako bude sc u roku mjesec dana a hc&kolor u roku godinu dana )
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 03/09/2007 : 14:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message  Reply with Quote
ovaj gore c/b ne izgleda loše, ali vidim da to nije iz prvih 10 epizoda
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 03/09/2007 : 16:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
kapulo je BOLJI crtach od mekfarlana ali ovo je ako se ne varam mekfarlanov tush tako da vishe ili manje skontash o chem se tu radi i kako moze da bude.

kao shto rekoh - njegovih originalnih tabli od spawna ni od korova na netu da bi ovo i potvrdilo ali tu je (http://comicartfans.com/GalleryRoom.asp?GSub=4906)prethodna spiderman faza koja je oku ugodnija negoli u onom ploshnom koloru te nema bojazni da isti sluchaj ne bi bio i sa spawnom.

kakogodbilo - ja sam vishe za Savage Dragona iz te Image faze ako vetj moze da se bira(a ne moze:) ali jasno mi je da finansijska konstrukcija tu bash i ne radi posao kao ovde...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000