forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kit Teller fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 03/09/2007 : 21:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

ocito nisi citao toga tellera, vise nego ocito.
a prvi texovi prste od zanimljivosti.
ep. 1. ubijen je kauboj kojeg je tex poznavao iz rata.
ep. 2 ubijen je kauboj s crvenim sesirom kojeg je tex poznavao iz rata.
ep. 3 ubijen je kauboj na crnom konju kojeg je tex poznavao iz rata.
ep. 4 ubijen je konj kauboja kojeg tex nije poznavao.
ep. 5 nije ubijen, vec je samo ranjen konj kojeg je tex poznavao dok su mu se svidjali cetveronosci s repom.
i tako, kako rece castelli na mafestu, promijenis sesir i eto nove texove epizode



Pa to i je zanimljivo.
I ovo što si nabrojao je meni zanimljivije gledati nego strip sa starom vješticom, frenkijem i tamo nekim rendžerom koji u svakom broju dobije unaprijeđenje.
Prve Texove mi je gušt čitati jer gledam kako se stvarao legendaran strip, koji dan danas izlazi i glavni je u Bonelliju.
Tex je dogurao do 563 epizode, 11 maxija, 21 giganta, 14 almanaha plus još brojni reprinti. Izlazi već 60 godina, to govori o popularnosti junaka. A što od toga ima Kit Teller? Koliko čitača on ima? Zašto je ukinut kad je imao tako dobre epizode?

Edited by - jack 50 on 03/09/2007 21:53:43
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 03/09/2007 : 21:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

ocito nisi citao toga tellera, vise nego ocito.
a prvi texovi prste od zanimljivosti.
ep. 1. ubijen je kauboj kojeg je tex poznavao iz rata.
ep. 2 ubijen je kauboj s crvenim sesirom kojeg je tex poznavao iz rata.
ep. 3 ubijen je kauboj na crnom konju kojeg je tex poznavao iz rata.
ep. 4 ubijen je konj kauboja kojeg tex nije poznavao.
ep. 5 nije ubijen, vec je samo ranjen konj kojeg je tex poznavao dok su mu se svidjali cetveronosci s repom.
i tako, kako rece castelli na mafestu, promijenis sesir i eto nove texove epizode

Ah, čovječe skoro sam pao sa stolice kad sam ovo pročitao.

Tužna stvar je...........u pravu si!

Tex ima nekih stvarno dobrih epizoda (meni se osobno sviđa El Morisko, Ruralesi... možda i ponajviše...) ali ono prve epizode su kvalitetne otprilike kao i prosječni western iz pedesetih godina da ga gledamo na dvd-u danas......

Svakako, Teller iz najranijeg doba je na toj razini, ali...... nekako sam se na Tellera više navukao u to zlatno doba zs & lms. Možda sam ja upao u vrijeme kad je Teller bio najkvalitetniji....ne znam.

Znam samo da mi strip ok...pojedine epizode i više nego ok.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/09/2007 : 21:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by jack 50

quote:
Originally posted by Curunir

ocito nisi citao toga tellera, vise nego ocito.
a prvi texovi prste od zanimljivosti.
ep. 1. ubijen je kauboj kojeg je tex poznavao iz rata.
ep. 2 ubijen je kauboj s crvenim sesirom kojeg je tex poznavao iz rata.
ep. 3 ubijen je kauboj na crnom konju kojeg je tex poznavao iz rata.
ep. 4 ubijen je konj kauboja kojeg tex nije poznavao.
ep. 5 nije ubijen, vec je samo ranjen konj kojeg je tex poznavao dok su mu se svidjali cetveronosci s repom.
i tako, kako rece castelli na mafestu, promijenis sesir i eto nove texove epizode



Pa to i je zanimljivo.
I ovo što si nabrojao je meni zanimljivije gledati nego strip sa starom vješticom, frenkijem i tamo nekim rendžerom koji u svakom broju dobije unaprijeđenje.
Prve Texove mi je gušt čitati jer gledam kako se stvarao legendaran strip, koji dan danas izlazi i glavni je u Bonelliju.
Tex je dogurao do 563 epizode, 11 maxija, 21 giganta, 14 almanaha plus još brojni reprinti. Izlazi već 60 godina, to govori o popularnosti junaka. A što od toga ima Kit Teller? Koliko čitača on ima? Zašto je ukinut kad je imao tako dobre epizode?



ajde plz procitaj npr. gusara crrnobradog, eto zrtvuj se, pa ces vidjeti na sto mislim

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 03/09/2007 : 22:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir


ajde plz procitaj npr. gusara crrnobradog, eto zrtvuj se, pa ces vidjeti na sto mislim


Dobro, pokušat ću. Vidjet ćemo!

Edited by - jack 50 on 03/09/2007 22:04:16
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2007 : 22:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
po meni je Teller dobar serijal baš zato šta počinje i završava.ima svojih 255 epizoda među kojima prilično kvalitetnih.
nema preseravanja ka u texu.brale tex je dosad u tome šta si nabroja ubija bar 2000 ljudi.više nego svi boneli junaci skupa.
ako si fan ramba to je ok,al ne moš meni prodavat priče da je bolji od Tellera.meni nije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/09/2007 : 22:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by DKoor

quote:
Originally posted by Curunir

ocito nisi citao toga tellera, vise nego ocito.
a prvi texovi prste od zanimljivosti.
ep. 1. ubijen je kauboj kojeg je tex poznavao iz rata.
ep. 2 ubijen je kauboj s crvenim sesirom kojeg je tex poznavao iz rata.
ep. 3 ubijen je kauboj na crnom konju kojeg je tex poznavao iz rata.
ep. 4 ubijen je konj kauboja kojeg tex nije poznavao.
ep. 5 nije ubijen, vec je samo ranjen konj kojeg je tex poznavao dok su mu se svidjali cetveronosci s repom.
i tako, kako rece castelli na mafestu, promijenis sesir i eto nove texove epizode

Ah, čovječe skoro sam pao sa stolice kad sam ovo pročitao.

Tužna stvar je...........u pravu si!

Tex ima nekih stvarno dobrih epizoda (meni se osobno sviđa El Morisko, Ruralesi... možda i ponajviše...) ali ono prve epizode su kvalitetne otprilike kao i prosječni western iz pedesetih godina da ga gledamo na dvd-u danas......

Svakako, Teller iz najranijeg doba je na toj razini, ali...... nekako sam se na Tellera više navukao u to zlatno doba zs & lms. Možda sam ja upao u vrijeme kad je Teller bio najkvalitetniji....ne znam.

Znam samo da mi strip ok...pojedine epizode i više nego ok.



nasmijati nekoga namjerno najvece je zadovoljstvo... pogotovo na ovako preozbiljnom forumu
kit ima odlicnih epizoda, to mogu poricati samo oni koji ih nisu citali, a inace citaju bonellija (drugo su ljudi kojima je cijeli bonelli smece)... a cak i u ranima, ima neku dozu cudnog, naivnog humora koji pomalo smrdi na pythone - jedini slucaj u bonelliju!
nego, ne grijesi dusu, da vidis rio bravo i tragace, stare preko 50 godina, na blu-rayu - rekao bi da to nije moguce! izgledaju perverzno dobro! sve je samo pitanje mastera... to, ako si mislio na cjelokupnu kvalitetu a ne samo sadrzaj, jer naveo si DVD...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/09/2007 : 22:18:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

ocito nisi citao toga tellera, vise nego ocito.
a prvi texovi prste od zanimljivosti.
ep. 1. ubijen je kauboj kojeg je tex poznavao iz rata.
ep. 2 ubijen je kauboj s crvenim sesirom kojeg je tex poznavao iz rata.
ep. 3 ubijen je kauboj na crnom konju kojeg je tex poznavao iz rata.
ep. 4 ubijen je konj kauboja kojeg tex nije poznavao.
ep. 5 nije ubijen, vec je samo ranjen konj kojeg je tex poznavao dok su mu se svidjali cetveronosci s repom.
i tako, kako rece castelli na mafestu, promijenis sesir i eto nove texove epizode







Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/09/2007 : 22:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
xixixixi

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 03/09/2007 : 22:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
Tu se apsolutno slažem ali..........što sam imao na umu je prosječni tih doba.
Ja sam i sam ljubitelj dobrog westerna.

Neke koje sam gledao sa ove stranice su zbilje daleko od velikih ostvarenja iako su reklamirani kao takvi:
http://www.cinemacom.com/westerns.html

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/09/2007 : 22:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

ma pusti ga. zna on dobro da tex nece nikad od prvog broja. prvi texovi su na razini zanimljivosti proucavanja insuficijalne elktrorezonance u cetverofaznom poluizmjenicnom sustavu



Hoce,hoce kad-tad.
Ako moze Kit,Mark,Blek sto ne bi Tex?
Mada posteno i meni cak je to vise stvar kolekcionarstva a ne prevelike zelje da ponovo citam te epizode.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/09/2007 : 22:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

xixixixi



Opet te davim s neki mail.
Nista bitno,kad stignes odgovori.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/09/2007 : 22:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by DKoor

Tu se apsolutno slažem ali..........što sam imao na umu je prosječni tih doba.
Ja sam i sam ljubitelj dobrog westerna.

Neke koje sam gledao sa ove stranice su zbilje daleko od velikih ostvarenja iako su reklamirani kao takvi:
http://www.cinemacom.com/westerns.html



tragaci me nikad nisu bas odusevljavali, za razliku od rio brava koji je de facto krimic. ali na blu-rayu sam pao sa stolice. kamerman... pa taj covjek je zasluzio 50 oscara!!! to je samo dokaz da ipak i za strip nije svejedno kako je izdan...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 03/09/2007 : 22:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer
Ako moze Kit,Mark,Blek sto ne bi Tex?
Mada posteno i meni cak je to vise stvar kolekcionarstva a ne prevelike zelje da ponovo citam te epizode.

Tu se u potpunosti slažem.........zamijenio bih tu dvojicu za jednog poštenog Texa bez da trepnem!

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/09/2007 : 22:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Curunir

ma pusti ga. zna on dobro da tex nece nikad od prvog broja. prvi texovi su na razini zanimljivosti proucavanja insuficijalne elktrorezonance u cetverofaznom poluizmjenicnom sustavu



Hoce,hoce kad-tad.
Ako moze Kit,Mark,Blek sto ne bi Tex?
Mada posteno i meni cak je to vise stvar kolekcionarstva a ne prevelike zelje da ponovo citam te epizode.



bolje stedi pare za LL debeljušine i Wii

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2007 : 22:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
u močvari, je recimo odlična epizoda

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2007 : 22:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Curunir

ma pusti ga. zna on dobro da tex nece nikad od prvog broja. prvi texovi su na razini zanimljivosti proucavanja insuficijalne elktrorezonance u cetverofaznom poluizmjenicnom sustavu



Hoce,hoce kad-tad.
Ako moze Kit,Mark,Blek sto ne bi Tex?
Mada posteno i meni cak je to vise stvar kolekcionarstva a ne prevelike zelje da ponovo citam te epizode.



bolje stedi pare za LL debeljušine i Wii



al če LL krenit?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/09/2007 : 22:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Curunir

xixixixi



Opet te davim s neki mail.
Nista bitno,kad stignes odgovori.



pa ne moras mi to reci na forumu. mogao si mi, kako sam to jednom rekao vec, poslati pismo u kojem me obavjestavas da cu dobiti brzojav (telegram) u kojem ce pisati da mi stize sms da cu na teletextu vidjeti da imam poruku na forumu kako mi je stignuo novi mejl

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/09/2007 : 22:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

u močvari, je recimo odlična epizoda



da, prica odlicna! malo naivan scenarij, ali sve skupa skroz dobro!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 03/09/2007 : 22:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message
quote:
Originally posted by DKoor
ali ono prve epizode su kvalitetne otprilike kao i prosječni western iz pedesetih godina da ga gledamo na dvd-u danas......



A tko je uopće rekao da su prve epizode Texa kvalitetne?
Ja sam samo rekao da mi je veći gušt čitati prve brojeve Texa nego najbolje Tellerove.
Inače, meni je gušt i gledati westerne iz pedesetih
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/09/2007 : 22:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Curunir

ma pusti ga. zna on dobro da tex nece nikad od prvog broja. prvi texovi su na razini zanimljivosti proucavanja insuficijalne elktrorezonance u cetverofaznom poluizmjenicnom sustavu



Hoce,hoce kad-tad.
Ako moze Kit,Mark,Blek sto ne bi Tex?
Mada posteno i meni cak je to vise stvar kolekcionarstva a ne prevelike zelje da ponovo citam te epizode.



bolje stedi pare za LL debeljušine i Wii



al če LL krenit?



Na zalost ne misli na Lazarusa nego tako skracuje Libellus
I ja bi voleo da neko nastavi s Lazarusom.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2007 : 22:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
jebga,več san pomislija na debele knjižurine Larija

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/09/2007 : 22:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Curunir

ma pusti ga. zna on dobro da tex nece nikad od prvog broja. prvi texovi su na razini zanimljivosti proucavanja insuficijalne elktrorezonance u cetverofaznom poluizmjenicnom sustavu



Hoce,hoce kad-tad.
Ako moze Kit,Mark,Blek sto ne bi Tex?
Mada posteno i meni cak je to vise stvar kolekcionarstva a ne prevelike zelje da ponovo citam te epizode.



bolje stedi pare za LL debeljušine i Wii



Manje troskova imam oko cerkice nego sto je to slucaj s LL
Al' j... ga kad volem HC
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/09/2007 : 22:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
jadno dete

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7022 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 05/09/2007 : 15:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

po meni je Teller dobar serijal baš zato šta počinje i završava.ima svojih 255 epizoda među kojima prilično kvalitetnih.
nema preseravanja ka u texu.brale tex je dosad u tome šta si nabroja ubija bar 2000 ljudi.više nego svi boneli junaci skupa.
ako si fan ramba to je ok,al ne moš meni prodavat priče da je bolji od Tellera.meni nije.




Tako je. Potpuno se slažem. Zbog toga i zbog broja izašlih epizoda me Tex i ne zanima. Kit je potpuno drugačiji strip. Kit je u prvom broju dijete, a u zadnjem odrastao muškarac koji odlazi iz Rendžera. Ima također dosta fantastičnih epizoda, a to također volim.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 13/09/2007 : 10:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Evo za fanove Malog rendžera par vijesti. Prva je da je novih 6 brojeva poslano u tiskaru i nadamo se da će biti zavšeni za dva-tri tjedna. Druga vijest: prodaja MR je izvrsna i gotovo sigurno će se ispuniti moja predviđanja da će se do Nove godine MR rasprodati.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000