forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Angel: After the Fall
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 06/09/2007 : 17:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Rešio sam da pokrenem na vreme temu o dugoočekivanom stripu.
Znači, nije u pitanju 6. sezona Angela, već samo nešto što se desilo posle 5. sezone. :) Izdavač je IDW, koji izdaje i ostale Angel stripove. Scenario - Brajan Linč (Spike: Asylum, Spike: Shadow Puppets), crtež - Franko Uru (Spike: Asylum, Spike: Shadow Puppets).
Svi se sećamo klifhengera na kraju pete sezone sa Angelovim "Well personally, I want to slay the dragon".

Evo covera, koji su do sad svi videli:



a evo i prvog teasera:



Geekovi svih zemalja, ujedinite se!
Ovo u sredini je definitivno Angelovo kopile Konor, desno je Harmoni (čije sam gole grudi baš danas video u filmu "the Hatchet"), a levo? Namučilo me je dosta, ali sam onda shvatio (i pročitao nečiji komentar:) da je to Gven, elektro riba!

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 06/09/2007 : 17:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
o ne - konor:(((
harmoni mi je malo iritantna...
ajde gven mi je oke...
lichno me najvishe interesuje dal tje se Nina(d vervulf lejdi) pojavljivati u nekoj znachajnijoj meri...

a crtez je tako-tako. za konora sam pretpostavio da je on, gven na mishitje pogodio a harmoni9 mi na pamet nije pala dok neko nije postavio komentar na privju...

tjah, koga briga... chita mi se svakako ovaj angel... a linch je dovoljno dobar pisac da to pod chika dzosovim nadgledanjem uchini zabavnim...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 07/09/2007 : 00:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Uh, Nina je bas cock-teaserka! Sa sve ukrućenim bradavicama u prvoj njenoj epizodi. :)
Zanimljivo je da je Harmoni tu, s obzirom da je ona izdala Angela.
Gven je nepravedno odsustvovala iz pete sezone, i epizode sa njom su relativno ok, za razliku od cele četvrte.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 07/09/2007 : 01:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
nachelno, nisam toliko potencirao Ninu zbog sexepila joj vetj do specifichnog odnosa sa Angelom al ajd - svakom svoje, valjda:))

istina je ustvari da me u celom konceptu sheste sezone interesuje samo u kom pravcu tje ilirija itji... i mozda dal tje lorna uchiniti mrachnijim konto svih pizdarija nachinjenih u finalu pete sezone...
...ostaje da vidimo...

bitje ovo oke... nadam se malo bolje od Buffy osme sezona koja daje tu i tamo dobrih dijaloga i zadovoljstva da se pricha nastavlja ali navikao sam na malo vetje standarde po pitanju whedonversea...

a zashto se mi prepisujemo po forumu ovako kad mozemo na dcju u ril tajmu - josh mi nije jasno:))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 07/09/2007 : 03:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Da ne bi zvrjao prazan ovaj deo foruma. :) Kad se Markos već pomučio da ga otvori, treba to ceniti (za razliku od obrukanog "Underground" dela).
Po meni je Angel kao lik (a i kao serija, bogami) izgubio dosta onog trena kad se zacopao u Kordeliju. Od tada sve ide nizbrdo...
Ovde bi valjalo ubiti Gana, oterati Iliriju bilo gde, Lorna ne pozivati nazad, Vesa ostaviti mrtvog... i krenuti od nule. Angel. Sam. Bez ikoga. Uz, naravno, Spikeovo ometanje i nadmetanje. To jedino može odvesti u dobrom smeru.
No, kao što vidimo iz tizera, to se neće desiti. Opet će biti najgori mogući team-up. Meni je sve to malo sleasy.
Treba se vratiti korenima. Roots, bloody roots.
I treba raditi krosovere sa Bafi S8 i obrnuto. :) Znam, znam... IDW drži prava i ne da...
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 07/09/2007 : 04:09:59  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
boze sachuvaj - bafi vishe nikako sa ejndzelom - to nikad ne izadje na dobro vetj na brutalno sapunjavo i patetichno(oh, julijOoooooo - oh bernarEEeEEEEee(oh, pardon - pogreshan quote:)).
zato sam uglavnom i mrzeo Jossove epizode(hush, OMWTF i chosen(...valjda je u chosen onaj zadnji susret sa angelom..ne setjam se najbolje) iskljuchene)... previshe su sladunjave...
a da si ziv i zdrav angel je bio sam u prvih 10 minuta(+ - 9:) od "city of..." tako da taj povratak korenima bash i ne radi posao kako ti mislish.
znachi angel ti je od pochetka tretje sezone izgubio na dozivljaju...
ne znam, meni je peta sezona najbolja od svih i da nisu morali sve da zbrzaju pred kraj bila bi josh i odlichnija.
mislim, alo - ilirija!!!!!!!!
NAJbolji lik u celoj seriji.
jebesh spajka... on se gradio u bafi i ovde je bio samo zato shto producenti nisu hteli da iskeshiraju ako njega ne uvrste u petoj sezoni... nishta novoga karakterom nije doprineo tako da sem komik rilifa ne vidim toliko potrebe za spajkom...
lorn je druga pricha zato shto se od druge sezone naovamo ukorenio i vishe/manje uvek bio good guy. obzirom na dogadjaje bilo bi interesantno videti na kakvom je SAD mestu.
nadam se i grusalagu koji je naprasno u chetvrtoj sezoni nestao(da ne smeta ejndzelu) i nikad se nije objasnilo(ni u seriji ni u stripovima) u kom se pravcu zaputio.
gan je po prichama trebalo da bude povampiren i glavna zlotja u 6oj sezoni...
ne verujem da tje to i ovde biti sluchaj poshto je ochekivano ali nikad se ne zna...

i tak` - zodsovljujem!

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - BlekenDekara on 07/09/2007 04:11:02
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 07/09/2007 : 09:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
Get a room, you two

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 07/09/2007 : 13:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
This is our room!!!
Čekamo još da nam se Djole prilključi i žurka može da počne!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 07/09/2007 : 16:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
ja vetj uveliko vedzbam za taj susret trija fantastikus!




**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 23/11/2007 : 01:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Izadje strip. Ima neko komentar?
Meni deluje simpaticno. I prilicno nisam ocekivao da vidim Veslija. Samo sto se zavrsilo suvise brzo. Proklete sveske.
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 23/11/2007 : 08:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DusMan

Izadje strip. Ima neko komentar?
Meni deluje simpaticno. I prilicno nisam ocekivao da vidim Veslija. Samo sto se zavrsilo suvise brzo. Proklete sveske.



Previše zbrkano. Zadnju epizodu sam gledao prije prilično vremena i ne sjećam se baš tko u tom trenutku kome šta gdje i zašto, osim da je Wesley ubijen, preostali idu u uličicu i dolazi zmaj. Gdje je i šta je bilo sa Ilirijiom pojma više nemam. Onda dođe strip, lijepo nacrtan, ali opet moram pogađati koji je koji lik, Wesley je "živ", a cliffhanger mi ne znači ništa, jer nemam pojma koje je ono čudovište na kraju, iako sam gledao sve epizode Angela i Buffy.

Zbrka.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 23/11/2007 : 10:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Ne znam ni ja ko je cudoviste. Mozda neki uebervampir... Pa dobro, to za pogadjanje likova je isto kao i kod Buffy s8. Nisam ni ja Wesleya prepoznao, dok ga onaj demon nije oslovio.
Ilirija se valjda pojavljuje u sledecim svescicama, isto kao i Spike.
Ja sam se citajuci strip zaista setio cele pete sezone i ovo zaista deluje kao pravi nastavak, i meni je za prvu svescicu to dosta.
Meni je sasvim razumljivo, otkrivaju nam deo po deo slagalice.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/11/2007 : 11:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Pa prilično je očigledno,i po izgledu, i po odeći da je uber vampri u stvari (spojler)Gunn. I da Wesley nije živ, nego je pod ugovorom sa W&H, i da se ugovor proteže i posle života - to smo već videli sa Lajlom na kraju 4. sezone.

To po strani - dobra postavka, ponegde dobri dijalozi ("There's no sun and no moon. You know what that does to a werewolf?" "Makes you bi-curious?" - prajsles ), ali je scenario ipak solidno konfuzan, a crtež mu ni najmanje ne pomaže.

Any way you put it, I'm on board for the ride.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 23/11/2007 : 11:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Ovo za spojler stvarno nisam skontao. Doduse, mogu da se vadim da sam strip citao jutros u 2, pa da zato nisam ukapirao. :P
Za Veslija smo skontali i nas dvojica... ipak je prilicno ocigledno, posto se u par navrata to narocitao naglasava. :)

Nisam mogao da se ne zapitam dok sam citao "Zasto i za Buffy i za Angela uzimaju, u sustini, lose crtache i jos svi govore kako su oni super?".
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/11/2007 : 12:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
A šta ja znam, meni je bilo očigledno i ko je vampir, naročito jer su naglasili to za "uniforme", odnosno trenerke...

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 27/11/2007 : 22:47:18  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
a eve i mene sa ovetjim zakashnjenjem prochitah i vishe ili manje ostah razocharan.
da djole ne skrenu paznju i spojlerova dao bi ovome osrednju dvojchicu. ovako tri za dobar klifhenger.
crtez je katastrofa i muljavom tushu uopshte ne pomaze grozan tmurni kolor koji ubija svaki pokushaj da se udubish u radnju.
naravno da tju pratiti dalje ali taj IDW bi stvarno mogao da nadje neke pristojnije crtache za najbolje im prodavanje serijale.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 23/12/2007 : 14:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Pfff... posle pročitane druge sveske nisam više tako entuzijastičan, kao što sam bio posle prve. Crtež je još gori, maltene se ništa ne dešava u ovom broju, pojavio se Spike (big deal!), ne ide baš u smeru u kom sam očekivao da će ići... Sve u svemu loše, ali ne isključujem mogućnost da možda postoji eventualna šansa da u nekom trenutku krene na bolje.

Očekivao sam i prisniji susret sa Ninom.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/01/2008 : 12:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Heh, ako ništa drugo, Lynch pravi veoma dobre twistove i solidne cliffhangere. Crtež malo bolji/čitljiviji, ali sve i dalje izgleda nekako zbrzano/zbrkano.

I'm still reading.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 25/01/2008 : 21:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

ja vetj uveliko vedzbam za taj susret trija fantastikus!






BAN ZA DOBAR DAN!
Please dont do this...
Stvarno lose utice na moje skrhano zdravlje...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 31/03/2009 : 23:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote


'Angel' star Andy Hallett, 33, dies of heart failure

Mar 30, 2009, 09:35 PM | by Christine Spines

Categories: Film, Legacy

Actor and musician Andy Hallett died on Sunday night at Cedars-Sinai hospital in Los Angeles. He was 33 and had endured a five-year battle with congestive heart disease. Hallett was best known as Lorne, the friendly demon who reads people when they open up at the karaoke mic, on the TV series Angel. It was a role that show creator Joss Whedon wrote specifically for Hallett, after Whedon saw the entertainer performing the blues at a Los Angeles nightclub.

In 2004, just as Angel's run was ending, Hallett saw a doctor after suffering debilitating fatigue and learned that he had the degenerative disease. Too tired to take on acting work, he shifted back to singing occasionally around town and attending fan conventions when he could. He is survived by his father, Dave Hallett, who was at his bedside and will hold the funeral near his home in Cape Cod, Mass.


RIP

Edited by - DusMan on 31/03/2009 23:32:49
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 31/03/2009 : 23:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Čuo sam, strašna vijest. Tim više što mi je Lorne bio jedan od najdražih likova Buffyversea.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 31/03/2009 : 23:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Neee!

Bio je valjda najbolji lik u toj seriji.

RIP
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000