forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 u Ye&^te!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 08/09/2007 : 00:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
jel iko prochitao novi Y?!!

sve ide super i u najboljim manirima ustaljene sapunjare... cvetje, drvetje, skrivena ljubav koja nije toliko skrivena, poljubac u nagoveshtaju i onda - dum!(pun intended:)

ja naglas izgovaram "U JEBOTE!" a cimer me bledo gleda i prevrtje ochima...

bio je i red da se chika BKV malo povrati sa Y-om...
napokon se ponovo radujem i s nestrpljenjem ischekujem novu svesku...

josh dva komata i nema vishe.



**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - BlekenDekara on 08/09/2007 00:05:54

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/09/2007 : 03:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
čekam da iziđe sve pa da pročitam u par dana

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 08/09/2007 : 03:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
kao što je netko već rekao:
ubijam u slučaju spojlera :)

ja to polako usput, tek sam na trećem trejdu.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 08/09/2007 : 07:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
Fenomenalan broj, koji je uz to najbolji argument za digitalne stripove. U slijedećih 6-12 mjeseci koliko je potrebno da zadnji trejd dođe do nas, biće nemoguće izbjeći spoiler koji je u stanju totalno sjebati doživljaj.

Inače, totalno se slažem: Y jebote!

www.stripgen.com
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/09/2007 : 10:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
E, pa ja cu ga pokusat izbjeci. Stao sam na trecem trejdu prije 3 godine cekajuci da izadje sve i da to procitam u komadu i ... ako mi netko spoila ... uh.

Trouble will find me
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 08/09/2007 : 14:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
a ja mislio da su snobishe i lezilebovitji oni shto chekaju na trejd da krenu sa chitanjem... ispade da postoji jedna potpuno nova i nadasve opasnija vrsta strip parazita:)PppPpPp

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/09/2007 : 15:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
ti da cutis:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/09/2007 : 16:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

a ja mislio da su snobishe i lezilebovitji oni shto chekaju na trejd da krenu sa chitanjem... ispade da postoji jedna potpuno nova i nadasve opasnija vrsta strip parazita:)PppPpPp


U početku sam bio žestoko protiv skenova,ali sam promijenio mišljenje.To je izvrsna mogućnost da pročitaš(besplatno)stripove koje ne bi nikad kupio a i mogućnost je da ti se neki novi strip svidi pa da ga kupiš u papirnatom izdanju(Brončano doba).Vrijedi i obrnuto.Neke stripove koje sam sigurno mislio kupiti u papiru nakon čitanja skenova nisam kupio(Civil war).

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 08/09/2007 : 17:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Stao sam na trecem trejdu prije 3 godine cekajuci da izadje sve i da to procitam u komadu


Ja sam pokupio prvih pet ove godine, i poslednjih pet ću iduće, i taman iz dva dela. Samo jednom se pravi greška zvana čitanje Bonea još malo pa deset godina. ;)

A inače, Y mi postaje dobar tek od četvrtog trejda (drop dead, dekara ;) ), pre toga mi je samo... okej.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 08/09/2007 : 18:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
evo, meni dekara skinuo junf! nisam mogo cekat svesku, pa procito skenirano.
mrzim bkv-a!

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 08/09/2007 : 19:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzuka

evo, meni dekara skinuo junf! nisam mogo cekat svesku, pa procito skenirano.
mrzim bkv-a!





chisto josh malo da krchkamo trejd parazite i rovarimo po savesti te im chinimo chekanje do trenutka chitanja(leto 2008e:) maximalno neugodnim :))

[sve ima svoju cenu - jelte.]




isechak iz dzukinog mejla po prochitanom broju:

"jebemumater!!!!!!
celavu!!!
nabijem ga!"



da, chika dzuka je sve lepo sumirao u par rechca koje su svima proshle po glavu po chitanju.
samo shto ja nisam mogao tako lepo i jasno da srochim:))
toliko je shokantno deshavanje u svesKi


**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 08/09/2007 : 21:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzuka

evo, meni dekara skinuo junf! nisam mogo cekat svesku, pa procito skenirano.
mrzim bkv-a!



I ja isto! Gad! Srcedrpajuce do boli.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/09/2007 : 22:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Dekaro, crkni

Trouble will find me
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 08/09/2007 : 23:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Dekaro, crkni



a evo samo za druga markosa SPOJLER iz pomenute epizode:))

ovaj put sam ipak malo tolerantan bio pa sam dotichni SPOJLER ubeleo da se ne vidi.

ako prevuchete mishem preko prikazatje vam se dotichni SPOJLER koji je promenio strip scenu u momentu i precepio internet na pola u delitju sekunde.

daklem - SPOJLER sledi ispod!


ma daj, niste valjda stvarno mislili da tju vam pokvariti zadovoljstvo chitanja najbolje epizode Ya od #37 naovamo te trenutka koji je pomerio na (mnogo)bolje kvalitetu ionako iznadprosechno dobrog naslova... ajde, ajde - nisam ja takav!:))

A!? shta kazete?
uFFfFfffff...
rekoh ja - SHOKANTNO!!!

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/09/2007 : 23:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
izbacit cu te:-)

Trouble will find me
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 08/09/2007 : 23:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

izbacit cu te:-)



ne bi valjda!!!!!!!!!!??:)))


**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - BlekenDekara on 08/09/2007 23:44:45
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/09/2007 : 00:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Jok, ti bi:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 09/09/2007 : 01:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Markos

izbacit cu te:-)



ne bi valjda!!!!!!!!!!??:)))





haha, obožavam tu scenu

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/09/2007 : 03:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Markos

izbacit cu te:-)



ne bi valjda!!!!!!!!!!??:)))




joj,rasplakao sam se od dragosti

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 09/09/2007 : 03:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Jok, ti bi:)






**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/09/2007 : 03:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 09/09/2007 : 13:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
ubijash me, dekara!!!! : )))

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/09/2007 : 13:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
hahahhahhaha zakooooon:)

Nego, dzuka, na coveru imam, brat bratu, 25 kila manje. Sad moram na dijetu da ne ispadnes los crtac:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 09/09/2007 : 13:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
kaver nije moj. ne brini, unutra ces bit realisticnije portretiran! : )

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 09/09/2007 : 13:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
prva sveska ide za crsh, ako nekog interesuje:))

pretplate se primaju od danas do zakljuchka broja.
cijena?
prava sitnica - A4 HC 12strana c/b + kolor kaver - 83 eura(u prodaji tje biti znatno skuplji).

sve uplate(kesh u koverti)na:
dejan djokovitj
gvozdena paunovitja 25
32000 chachak, srBija


:)))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - BlekenDekara on 09/09/2007 13:49:50
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/09/2007 : 13:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
ma, znas sta... daj mi tri komada, pa kol'ko kosta da kosta:)

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000