forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 DAREDEVIL - preporuke
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 10/09/2007 : 14:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
U masi stripova koje sam slistio ovo ljeto,bio je i Daredevil:Visionaries od Millera.Jako,jako dobro napisano i malo manje dobro nacrtano,ali stvarno mi se svidjelo(posebno saga sa Elektrom,Bullsey-om i povratkom Kingpina-e to je stvarno super) pa bih htio još.Dakle,što se još isplati pročitati,koje one-shotove/team-upove preporučate i valja li ova "nova" serija (Bendis/Maleev itd.)?Hvala

Bond.James Bond.

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 10/09/2007 : 14:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
tjah, shta znam.. svi hvale tu novu seriju a mene bendis smara pa nisam uspeo da se sto posto uzivim u to... probaj sa regularnom V1 serijom daredevila koju je pisala Ann Nocenti a crtao(uglavnom) Jr.Jr.. ako se ne varam ona je radila od #236 do maltene #300.
nije na nivou tog millerovog DDa ali je svakako angazovano, zabavno i paznje vredno...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 10/09/2007 : 14:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
Meni je Brubakerov i Larkov DD bolji od Bendis-Maleevog i sasvim je OK.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 10/09/2007 : 15:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message  Reply with Quote
Pročitaj Millerov "Born again" i Brubakerov "Devil in the block C" (ili D)?... uglavnom, ovaj zadnji story arc je all-star tekma u zatvoru (DD, Punisher, Kingpin, Bullseye)

Diplomiraj brzo i bez puno truda:

http://studirajlukavo.blog.hr/
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 10/09/2007 : 20:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by realist

Pročitaj Millerov "Born again"



Još jedan glas za sjajni Born Again


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 10/09/2007 : 23:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Elektra Lives Again; Daredevil: The Man Without Fear (Miller + Romita Jr.)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3932 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 11/09/2007 : 00:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message  Reply with Quote
Aco, novi Daredevil je zakon. Ides ovim redosljedom:

PRESKOCIS!!! >> prve tri knjige i krenes od:
Daredevil: Underboss (book 04)
Daredevil: Out (book 05)
Daredevil: Lowlife (book 06)
Daredevil: Hardcore (book 07)
PRESKOCIS!!!! >> Daredevil: Echo (book 08)
Daredevil: King of Hell's Kitchen (book 09)
Daredevil: Widow (book 10)
Daredevil: Golden Age (book 11)
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 11/09/2007 : 00:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
evo i zveles se podao zlom kultu podanika Boga Trejda... [insert music] tam-tam-taaaa...anadrvan bajts d dast:)))

bila je chast sluziti sa vama, gopodine Velese!:)))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3932 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 11/09/2007 : 00:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message  Reply with Quote
ne, ja to kupujem u sveskama, ali znam da ce aco uzeti trejdove, pa da mu olaksam. ;)

smrt trejdovima, zivjeli oversized hc i sveske!!

Edited by - zveles on 11/09/2007 00:39:59
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 11/09/2007 : 00:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zveles

ne, ja to kupujem u sveskama, ali znam da ce aco uzeti trejdove, pa da mu olaksam. ;)

smrt trejdovima, zivjeli oversized hc i sveske!!








**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/09/2007 : 03:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zveles
smrt trejdovima, zivjeli oversized hc i sveske!!


Sasvim se slažem sa tobom.pogotovo ako svešćice stižu redovno.a ako ne onda samo oversize HC

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 11/09/2007 : 09:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message  Reply with Quote
TPBs are my bread and butter :)

Diplomiraj brzo i bez puno truda:

http://studirajlukavo.blog.hr/
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 11/09/2007 : 09:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Elektra Lives Again; Daredevil: The Man Without Fear (Miller + Romita Jr.)



Ionako mi je u planu nabaviti sve od Millera tako da se ovo podrazumjeva.Uzet ću i Elektra:Assasin.



Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 11/09/2007 : 09:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by realist



Brubakerov "Devil in the block C" (ili D)?... uglavnom, ovaj zadnji story arc je all-star tekma u zatvoru (DD, Punisher, Kingpin, Bullseye)



Ovo spada pod redovnu seriju ili je zasebni mini-serijal?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 11/09/2007 : 09:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
@zveles:
Počet ću onda sa 4.trejdom nove serije pa nakon što pročitam vidjeti kako dalje.Naslovnice izgledaju stvarno jako dobro i taj Maleev stvarno zna znanje.

Zašto mi savjetuješ da preskočim TPB1-3 i 8? Ne valja ili te priče nisu bitne za kontinuitet?Ionako nikad nisam bio continuitiy freak pa me to ne smeta previše.

@Dekara:trejdovi su zakon;-))

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3932 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 11/09/2007 : 10:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Zašto mi savjetuješ da preskočim TPB1-3 i 8? Ne valja ili te priče nisu bitne za kontinuitet?Ionako nikad nisam bio continuitiy freak pa me to ne smeta previše.



trejdovi 1-3 nisu toliko dobri. iako pocetak te nove serije pise kevin smith, meni je uzasno odbojan, mozda zbog crteza joa quesade. uglavnom, puno ljudi se slaze da novi daredevil punom tenzijom zapocinje tek od story arca underboss, tj. cetvrte knjige.

trejd broj 8 je gostovanje davida macka i nema veze sa kontinuitetom. stovise, nema previse veze ni sa samom formom stripa; to je nesto vise kao konceptualno umjetnicko promisljanje lika daredevila; pretenciozno i nepotrebno.

devil in block d ce biti 12. ili 13. redovita knjiga. to je takodjer odlicno, direktan nastavak na bendisa. tamo gdje su bendis/maleev stali, nastavili su brubaker/lark i potpuno preuzeli kontinuitet te nastavili jednako kvalitetno.

Edited by - zveles on 11/09/2007 10:42:28
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3932 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 11/09/2007 : 11:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message  Reply with Quote
offtopic, sutra u americi izlazi jubilarni daredevil 100. pet stranica unutra je oslikao marko djurdjevic. izgleda fenomenalno. :)
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 11/09/2007 : 12:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
Jel' tko citao Quesadin 'DD: Father'?

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 11/09/2007 : 12:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco
Uzet ću i Elektra:Assasin.



izdanje koje mi je tamo negde 95e potpuno promenilo poimanje stripa.
nikad ga posle toga nisam uzeo ponovo da chitam(iz straha da se ne razocharam) ali iz te perspektive - ne postoji bolja preporuka...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 11/09/2007 : 13:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zveles

offtopic, sutra u americi izlazi jubilarni daredevil 100. pet stranica unutra je oslikao marko djurdjevic. izgleda fenomenalno. :)



valjda tje se brzo pojaviti skenirano pa da mi ostali smrtnici to overimo:))PPpp

ne znam, nisam neshto preterano odushevljen sa djurdjevitjevim naslovnicama...
jeste, impresivne su kad ih prvi put vidish ali posle stote nekako mi sve liche jedna na drugu... josh sad kad mu je i zena krenula da radi par naslovnjacha koje su na isti kalup/kolorit/stil malo sam se od svega smorio...
opet, za tu stripsku izvedbu sam jako zainteresovan za videti... mozda je tu malko i experimentisao...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

no dice
New Member

Serbia
208 Posts

Member since 02/03/2006

Posted - 11/09/2007 : 18:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send no dice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara
ne znam, nisam neshto preterano odushevljen sa djurdjevitjevim naslovnicama...
jeste, impresivne su kad ih prvi put vidish ali posle stote nekako mi sve liche jedna na drugu... josh sad kad mu je i zena krenula da radi par naslovnjacha koje su na isti kalup/kolorit/stil malo sam se od svega smorio...



Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/09/2007 : 20:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

U masi stripova koje sam slistio ovo ljeto,bio je i Daredevil:Visionaries od Millera.Jako,jako dobro napisano i malo manje dobro nacrtano,ali stvarno mi se svidjelo(posebno saga sa Elektrom,Bullsey-om i povratkom Kingpina-e to je stvarno super) pa bih htio još.Dakle,što se još isplati pročitati,koje one-shotove/team-upove preporučate i valja li ova "nova" serija (Bendis/Maleev itd.)?Hvala


Elektra: Assasin svakako, ali nemoj odustati. Zahtjeva koncentraciju i paznju, ali vrijedi svake potrosene sekunde vremena. Plus Born again. To su stvarno vrhunske stvari, zajedno sa Visionaries (pogotovo vol.2)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 12/09/2007 : 12:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Sienkiewicza iznimno cijenim,a o njegovoj Elektri sam čuo samo pohvale tako da to sigurno uzimam.
A Visionaries Vol.2 su stvarno dobri,ne samo saga sa Elektrom već i ona priča sa nasiljem nad ženama,povratkom Kingpinga itd.Čini mi se da je Miller to pisao u vrijeme dok mu je bilo 25 godina ili tako nešto što je stvarno fascinantno.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 13/09/2007 : 21:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Sienkiewicza iznimno cijenim,a o njegovoj Elektri sam čuo samo pohvale tako da to sigurno uzimam.
A Visionaries Vol.2 su stvarno dobri,ne samo saga sa Elektrom već i ona priča sa nasiljem nad ženama,povratkom Kingpinga itd.Čini mi se da je Miller to pisao u vrijeme dok mu je bilo 25 godina ili tako nešto što je stvarno fascinantno.



svakako nabavi derdevil; love and war od millera i sienkiewicza!
to je one-shot, neki prestiz format. mislim da su to radili drito prije elektre. to je moj prvi susret sa sienkiewiczem. apsolutno remekdjelo!

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 13/09/2007 : 23:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message  Reply with Quote
definitivno devil in cell block d.... iako je dio redovne serije može se bez problema čitati posebno. ne sjećam se kad me nešto iz marvela tako dobro zabavilo (osim ultimatesa naravno)

Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals of time.
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 14/09/2007 : 08:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message  Reply with Quote
Naravno, smrt Foggy Nelsona nikog ne može ostaviti ravnodušnim ;)

Diplomiraj brzo i bez puno truda:

http://studirajlukavo.blog.hr/
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.4 seconds. Snitz Forums 2000