forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Invincible i The Walking Dead topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 21/03/2009 : 11:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by seinfeld
TWD je postao toliko dosadan da je to smijesno



a-men.
ja sam odustao kod #43 poshto se svetlo na kraju tunela dosade josh uvek nije naziralo.
chak i moj fanbojizam ima granice.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/03/2009 : 11:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Meni nije jasno kako se sa svakim brojem TWDa povecava broj fanova koji to citaju. Da sam poceo da citam TWD od broja 30+ ne da ne bi stigao do broja 40 nego nista vise od Kirkmana ne bi uzeo u ruke...

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/03/2009 : 09:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
imam TWD 1-30,znaci perfektan momenat da tu i stanem!?
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1967 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 22/03/2009 : 10:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

imam TWD 1-30,znaci perfektan momenat da tu i stanem!?



pa ono, ako ti se ne sviđa, prestani.
što se mene tiče, došao sam do 9. knjige i jedva čekam iduću, pošto skenovi ne dolaze u obzir.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 27/05/2009 : 15:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
The Walking Dead Compendium Volume 1 (Paperback)

Editorial Reviews
Product Description
Introducing the first eight volumes of this fan-favorite series collected into one massive paperback collection! Collects The Walking Dead #1-48.
Product Details

* Paperback: 1088 pages
* Publisher: Image Comics (May 20, 2009)

http://www.amazon.com/Walking-Dead-Compendium-1/dp/1607060760/ref=pe_24020_12199450_as_txt_8/

Eat that "Bone one volume edition" :-)))))))))))))!!

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 27/05/2009 : 16:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Meni ne da Walking Dead nije oslabio nego mi je, sve do pochetka ovog novog 'nomadskog' akra bio samo bolji i bolji. Poslednjih 5-6 epizoda mi nisu vrhunac serijala, ali su josh uvek bolje od 99% ostalih stvari.

Poslednja epizoda je recimo bila izvanredna, dok je Invincible, pak (poshto ga vec ovde poredite) vec jedno desetak epizoda relativno bleh (a ponajvishe upravo u poslednjoj epizodi).
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 22/06/2009 : 02:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
um...vau.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 22/06/2009 : 13:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
NEGO!:)))pPP

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 22/06/2009 : 13:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Uh, al ubice me ovo chekanje do sledeceg broja - nikada nisam nijednog lika zheleo zheshce premlacenog.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 23/06/2009 : 14:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
stoji za naslovnice ali svi smo nekako mislili da se chika Kirkman netje usuditi na takav potez... ochito smo se zajebali:)
shto mi je super... dize tenziju i chini strip nepredvidljivim i uzbudljivim... shto retko kojem superheroju u svojim 60im brojevima uspeva.
josh kad bi se kirkman ponekad setio da neki od sabplotova i poveze te nedajboze zavrshi - de bi mu kraj bio!:)
a za premlatjivanje ja josh uvek chekam(vetj nekih 40 brojeva ako me pamtjenje drzi) na drugu rundu sa Battle Beastom.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 23/06/2009 : 14:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Ja nikada ne gledam privju naslovnice niti chitam advance kritike. Kad stigne na daunload, ja skinem u blazhenom neznanju. Tako da POJMA nisam imao.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/08/2009 : 11:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

imam TWD 1-30,znaci perfektan momenat da tu i stanem!?


nema stajanja! Poslije 30 epizode upravo stadoh na najzinimljivijem dijelu. Bacam se na knjige 6-8, devetu sam narucio.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1967 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 13/08/2009 : 20:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
juhu!
http://www.superherohype.com/news.php?id=8609

Darabontove adaptacije Kinga su vrlo dobre, tako da ima nade da će ovo na nešto i ličiti.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4605 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 17/08/2009 : 03:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
i dalje:
i miss NeOM svescice iz Lavirinta :(

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/01/2010 : 18:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Treba mi informacija o tome koliko Invincible Ultimate Collection vol. 4 ima stranica. Moj primjerak nema koliko piše da treba imati.
Ako bi neki vlasnik navedenog bio ljubazan da prebroji (ali baš prebroji, ne treba mi službeni podatak sa interneta), značilo bi mi (čisto da znam imam li faličan primjerak).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 21/01/2010 18:12:08
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 25/01/2010 : 00:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Amazon kaže:
Product Details
Hardcover: 336 pages

U mom primerku se priča završava sa stranom na kom ide dijalog "I won't let you down." Posle toga ide između 20 i 30 strana sketchbooka.
Jbg, mrzi me da brojim baš svaku stranu. Ako uzmeš na čitanje verovatno ćeš primetiti da li fali neka strana.

Edited by - DusMan on 25/01/2010 00:24:22
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/01/2010 : 16:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DusMan

Amazon kaže:
Product Details
Hardcover: 336 pages

U mom primerku se priča završava sa stranom na kom ide dijalog "I won't let you down." Posle toga ide između 20 i 30 strana sketchbooka.
Jbg, mrzi me da brojim baš svaku stranu. Ako uzmeš na čitanje verovatno ćeš primetiti da li fali neka strana.


Svagdje na internetu piše da ima 336 strana.
Moj primjerak ima 312 strana.
Ako ti se da, potvrdi. Vjerujem da ipak svi primjerci imaju 312 str. (nemam dojam da je faličan). Upravo počinjem knjigu 3 tako da ubrzo ide i ta četvrta pa ću valjda skontati da li nešto fali (no, kakve Kirkman rezove pravi, nije obavezno)...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 25/01/2010 16:30:25
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/01/2010 : 20:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kornboy

Ako ti ista znaci, regularni deveti trejd zavrsava sa istom scenom koju je Dusman spominjao. Inace zna se cesto potkrasti greska sa brojem stranica, pogotovo u prebiljezbama, a to se naravno kasnije samo copira / pejsta i nikad ne provjerava kasnije.

Ako ti je bas frka, postavi pitanje na kirkmanovom forumu, siguran sam da neces dugo cekati na odgovor:
http://www.imagecomics.com/messageboard/viewforum.php?f=2&sid=ca72b141680852bec95b70e47e63d31a


Da mi je baš frka pritisnuo bih DuSmana da broji.
Nije frka, vjerujem da su ipak oni pogriješili. Listao sam i ne vidim da bi išta moglo faliti.

Uh, kako je ovo dobar strip. Evo već 3 dana ne ispuštam iz ruku. Negdje sam na pola treće knjige i upravo su se Mark i Nolan zakrvili protiv 3 Viltrumovca (iznutrica do koljena). Genijalni momenti na svakoj stranici. Baš mi je žao što ovo nije dostupno svima u nekom urednom izdanju (BP, Fibra ili netko treći). Stvarno vrijedi i novca i vremena.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 25/01/2010 20:34:06
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1967 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 25/01/2010 : 23:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan


Uh, kako je ovo dobar strip.



vidimo po avataru ;)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 26/01/2010 : 21:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Uh, kako je ovo dobar strip. Evo već 3 dana ne ispuštam iz ruku. Negdje sam na pola treće knjige i upravo su se Mark i Nolan zakrvili protiv 3 Viltrumovca (iznutrica do koljena). Genijalni momenti na svakoj stranici. Baš mi je žao što ovo nije dostupno svima u nekom urednom izdanju (BP, Fibra ili netko treći). Stvarno vrijedi i novca i vremena.


Hoćeš da kažeš da je Lavirintovo izdanje neuredno?
Inače, da... Zaista jako dobar strip, samo je očigledno da ga Kirkman ne piše više za sveščice, već za HC izdanja, jer je maltene nemoguće pratiti ga mesečno.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/01/2010 : 21:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by Obi-wan

Uh, kako je ovo dobar strip. Evo već 3 dana ne ispuštam iz ruku. Negdje sam na pola treće knjige i upravo su se Mark i Nolan zakrvili protiv 3 Viltrumovca (iznutrica do koljena). Genijalni momenti na svakoj stranici. Baš mi je žao što ovo nije dostupno svima u nekom urednom izdanju (BP, Fibra ili netko treći). Stvarno vrijedi i novca i vremena.


Hoćeš da kažeš da je Lavirintovo izdanje neuredno?
Inače, da... Zaista jako dobar strip, samo je očigledno da ga Kirkman ne piše više za sveščice, već za HC izdanja, jer je maltene nemoguće pratiti ga mesečno.


Na žalost da. Pojedinačne sveske, nema boje, nema dodatnih materijala. Najveća zamjerka je završetak na broju 13. Ne kažem da je uredništvo Lavirinta krivo (možda je to sve moralo tako, nisam izdavač pa ne znam). Ali, kao kupac, kažem da to nije uredno izdanje za Nepobedivog (on zaslužuje bolje). Uredno je ovo što sada čitam... Jedino da su još numerirali stranice.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/04/2010 : 15:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Nisam citao Invincible ima jedno godinu dana otprilike.
Danas sam procitao brojeve 57-70. Vau, koji strip! Hocu jos! Odmah! Zakuhalo se, gusto, rat pocinje u broju 71!



"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 06/04/2010 : 21:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
ja maloprije procitao prvi broj i to cisto zato sto je toliko spominjan na ovom forumu, cini se kao zarazan strip jedva cekam dvicu

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 06/04/2010 : 22:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Na žalost da. Pojedinačne sveske, nema boje, nema dodatnih materijala. Najveća zamjerka je završetak na broju 13. Ne kažem da je uredništvo Lavirinta krivo (možda je to sve moralo tako, nisam izdavač pa ne znam). Ali, kao kupac, kažem da to nije uredno izdanje za Nepobedivog (on zaslužuje bolje). Uredno je ovo što sada čitam... Jedino da su još numerirali stranice.


Sad tek videh ovo. Izjava blago rečeno nije fer. U vreme kad su kupljena prava za Invinvicble nije bilo trejdova, HCova, dodatnih materijala i svih tih divnih stvari za kolekcionare. Za Kirkmana niko nije čuo u to vreme, za Invincible još manje - jedan forumaš je mislio da će biti izdavani Morrisonovi Invisibles. Sad je lako pričati, kad je Kirkman postao ultra-poznat. U ono vreme nije bilo lako ni pričati, a kamoli delati.

A da je bio u boji, ne bi stigao ni do broja 13.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/04/2010 : 22:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Obi-wan

Na žalost da. Pojedinačne sveske, nema boje, nema dodatnih materijala. Najveća zamjerka je završetak na broju 13. Ne kažem da je uredništvo Lavirinta krivo (možda je to sve moralo tako, nisam izdavač pa ne znam). Ali, kao kupac, kažem da to nije uredno izdanje za Nepobedivog (on zaslužuje bolje). Uredno je ovo što sada čitam... Jedino da su još numerirali stranice.


Sad tek videh ovo. Izjava blago rečeno nije fer. U vreme kad su kupljena prava za Invinvicble nije bilo trejdova, HCova, dodatnih materijala i svih tih divnih stvari za kolekcionare. Za Kirkmana niko nije čuo u to vreme, za Invincible još manje - jedan forumaš je mislio da će biti izdavani Morrisonovi Invisibles. Sad je lako pričati, kad je Kirkman postao ultra-poznat. U ono vreme nije bilo lako ni pričati, a kamoli delati.

A da je bio u boji, ne bi stigao ni do broja 13.


Iz perspektive izdavača, svaka kritika, cendranje, negodovanje se može učiniti da nije fer jer se direktno osporava izdavački trud.
No, ono što moraš shvatiti i ti i ostali koji se bave time, da nas razmažene i nikada potpuno zadovoljne kupce, ne zanimaju opravdanja (često potpuno razložna), već samo krajnji rezultat.
Ja: oće trejd u boji
Ti: neće moći
The end

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000