forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Spasimo stripovi online!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3464 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 21/09/2007 : 20:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message
Daj, krvi ti... pozivan webmastere, adiminstratore i ostale koji se kuže u internet, da pomognu najboljoj stranici na internetu!!!
Daj ucinite nešto spasite tu stranicu, možda da je primite sebi ili nešto....

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 21/09/2007 : 20:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message
A od cega ju treba spasiti?
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 21/09/2007 : 20:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message










Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3464 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 21/09/2007 : 21:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message
Od cega?
Prvo pretrpan je server jer je uistinmu psjecena, a i neki tip bice ubaciva viruse, uništava cilu stranicu...
Stranica treba pomoc!!!
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 21/09/2007 : 21:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Ko je ovo napisa:
"KOJI KSE OVO KURAC DOGAÐA? A NACU JA KO UNIŠTAVA OVU STRANICU, ODMAN MU PORUCUJEN DA SE SE PAKUJE IBIŽI, JER CE NAJEBAT ÐUBRE JEDNO NAKON SVIH GODINA NAÐEN STRIPOVE KOJE SAN CITA JKO DITE I TI ÐUBRE TO UPROPASTIŠ, A NAPRCIT CU TI SE MAJKE"

P.S. stranica je vec odavno bila osudena na propast.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3464 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 21/09/2007 : 21:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message
Ja!!!
I moj je kompjuter pun jebenih virusa i idu mi na živce tipovi kojima je glavna zanimacija u životu širenje jebenih virusa, naprosto san popizdio, takvi mi idu na živce!!!
A stranica je genijalna ideja, kad san se prikljucio na internet mislo san da je internet pun takvih stranica di možeš besplatno, bez ikakvih gnjavaža procitat strip, a ono svega jedna stranica, zato je ova straniva uistinu vrijedna, ona je ko ugrožena životinjska vrsta!!!
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 21/09/2007 : 21:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Vidim da napadate tipove s dialup internet prikljuccima?
Jel problem u skidanju stripova, ili???
Imal nade!
Moram priznati da je i meni malkice žao.
Nije da citam, ali eto ponekad pregledam što me zanima.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3464 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 21/09/2007 : 21:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Vidim da napadate tipove s dialup internet prikljuccima?
Jel problem u skidanju stripova, ili???
Imal nade!
Moram priznati da je i meni malkice žao.
Nije da citam, ali eto ponekad pregledam što me zanima.

Meni je to jedini izvor stripova... A skidanje stripova( puno njih koji bi u jednonm danu htjeli skiniti priko 2000 stripova!) opako opterecuje server koji je ocito neki nekvalitetan.... plus virusi!!!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 22/09/2007 : 05:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Autor stranice je vecini sa ovog foruma jako dobro poznat. Sto se tice njegove stranice, nemam nista protiv nje, ali imam protiv toga sto se njen autor malo vise okitio tudjim perjem. Mogao je makar da napise odakle mu svi ti skenirani stripovi...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29199 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/09/2007 : 08:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
To je ONAJ Adnan? Cudno mi je, slaganje one stranice zahtijeva malo vise tehnickog znanja, ne bih rekao da ga on ima.

Trouble will find me
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 22/09/2007 : 09:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message
Ja sam tek nedavno poceo pratiti tu stranicu i gledati neke zanimljive isjecke iz nekih stripova koje nemam ali citanje na kompu je bezveze i nema onog osjecaja kada kupiš novi strip na kiosku i ne možeš docekat da dodeš doma da ga procitaš.
Poncho objasni mi molim te kako da mu mi pomognemo.Mislim da je to nemoguce???
DP možda nisam upucen ali odakle mu svi ti stripovi???
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 22/09/2007 : 09:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Autor stranice je vecini sa ovog foruma jako dobro poznat. Sto se tice njegove stranice, nemam nista protiv nje, ali imam protiv toga sto se njen autor malo vise okitio tudjim perjem. Mogao je makar da napise odakle mu svi ti skenirani stripovi...



Prve stripove uzeo je od nekog prijatelja koji se bavi prodajom skeniranih stripova, a kasnije su mu korisnici slali... Tako da nema kicenja tudim perjem... Nigdje nije napisao da je on to skenirao... A stranici se može pomoci samo novcano, valjda...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 22/09/2007 : 10:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Spašeni

Barem na neko vrijeme...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 22/09/2007 : 10:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Vidim da su i naše recenzije prešle na stripovi.online!!!

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3464 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 22/09/2007 : 11:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message
Normalno da se citanje stripa preko kompjutora ne može mjerit sa klasicnim citanjem, ali ovako su lako dostupni...
A oni koji se kuže u takve stvari valjda znaju kako se može pomoc, zato san i postavio ovu temu da upozorim na mogucu smrt jedne vec sad institucije....
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 22/09/2007 : 14:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Vidim da su i naše recenzije prešle na stripovi.online!!!



Barem je napisao izvor odakle je preuzeo
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1591 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 22/09/2007 : 14:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
quote:
Originally posted by Poncho

Ja!!!
I moj je kompjuter pun jebenih virusa i idu mi na živce tipovi kojima je glavna zanimacija u životu širenje jebenih virusa, naprosto san popizdio, takvi mi idu na živce!!!
A stranica je genijalna ideja, kad san se prikljucio na internet mislo san da je internet pun takvih stranica di možeš besplatno, bez ikakvih gnjavaža procitat strip, a ono svega jedna stranica, zato je ova straniva uistinu vrijedna, ona je ko ugrožena životinjska vrsta!!!

Skini NOD32 sa stranice nod32 hr
Hrvatska verzija, imaš besplatni trial 30 dana, a onda ili se registriraj, ili ponovno skini trial i pici opet 30 dana!!!

Inace to ti je no.1 antivirus.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29199 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/09/2007 : 15:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Vidim da su i naše recenzije prešle na stripovi.online!!!


Pa ja ne mogu vjerovati, koji je to bezobrazluk. Pitao me je i ja sam mu izricito zabranio da koristi nase recenzije. stvarno, nevjerojatno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 22/09/2007 : 16:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
vidim da se ovde dosta ekipe gnuša citanja stripova na racunalu
moram rec da meni to sasvim fino ide
strip do kojeg nemam šanse doci a imam ga skeniranog i zanima me
mislim
zakaj ne
tj ponuda je ogromna
ko bi da love za sve

jedino što mogu rec
da kad mi se nešto stvarno svidi a procita sam skenirano
onda to kupim - primjer karma
il recimo from hell - tu sam vrlo blizu kad izade
i tu me najviše prijevod zanima
il recimo Af - ima skenova kolko oš , cilu kolekciju i opet ide i klasik

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 23/09/2007 : 03:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

To je ONAJ Adnan? Cudno mi je, slaganje one stranice zahtijeva malo vise tehnickog znanja, ne bih rekao da ga on ima.



Pa danas wizardima na sajtovima mozes da uradis svasta. No, nije se on okitio samo skenovima...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 23/09/2007 : 03:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Sorry Markose, tek sad vidim da si primetio i recenzije, po meni bolje da nisi... moze se covek samo nervirati a ne moze se bas mnogo postici...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 23/09/2007 : 04:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by zagorovsky

Ja sam tek nedavno poceo pratiti tu stranicu i gledati neke zanimljive isjecke iz nekih stripova koje nemam ali citanje na kompu je bezveze i nema onog osjecaja kada kupiš novi strip na kiosku i ne možeš docekat da dodeš doma da ga procitaš.
Poncho objasni mi molim te kako da mu mi pomognemo.Mislim da je to nemoguce???
DP možda nisam upucen ali odakle mu svi ti stripovi???



Pa sa nase scanlations grupe i sa nasih gmail liste.
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 23/09/2007 : 10:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

To je ONAJ Adnan? Cudno mi je, slaganje one stranice zahtijeva malo vise tehnickog znanja, ne bih rekao da ga on ima.


Pa to je radeno u joomli,ne treba vise tehnickog znanja sve je besplatno-lako se koristi samo malo prilagodi svojim potrebama...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29199 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/09/2007 : 17:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Sorry Markose, tek sad vidim da si primetio i recenzije, po meni bolje da nisi... moze se covek samo nervirati a ne moze se bas mnogo postici...


Nisam vidio. Di je to uopce stavljeno? A moze li se nesto postici ili ne, to cemo jos vidjeti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29199 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/09/2007 : 17:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by blueberry

quote:
Originally posted by Markos

To je ONAJ Adnan? Cudno mi je, slaganje one stranice zahtijeva malo vise tehnickog znanja, ne bih rekao da ga on ima.


Pa to je radeno u joomli,ne treba vise tehnickog znanja sve je besplatno-lako se koristi samo malo prilagodi svojim potrebama...


Nisam gledao kod, ali da, sad mi je jasno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 23/09/2007 : 17:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by ---dp---

Sorry Markose, tek sad vidim da si primetio i recenzije, po meni bolje da nisi... moze se covek samo nervirati a ne moze se bas mnogo postici...


Nisam vidio. Di je to uopce stavljeno? A moze li se nesto postici ili ne, to cemo jos vidjeti.




Udi u neke našu recenziranu epizodu pa ceš vidjet
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000