forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: Orka 3 - Tom's Bar
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Q STRIP
Starting Member

79 Posts

Member since 12/04/2007

Posted - 04/11/2007 : 21:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Q STRIP's Homepage  Send Q STRIP a Private Message  Reply with Quote
>mi neki znamo

O, kraljevsko mi!

mcn

Q STRIP BLOG: http://qstrip.blog.hr
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 05/11/2007 : 12:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

je, nakon novosadskog dogovora, na koji se serem. ali kranjcevic je gutao SVOJU bol...
puno toga bi moglo biti ovako i onako, sto bi mnogi voljeli, srecom mi neki znamo da ne moze...
kao što ne može ni pući, ni crći, ni navići, dragi Darko...



Zar se ne kaze "mnogo toga"

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 12/11/2007 : 16:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Zadnji deo Tomovog bara je u stvari ono do čega je Beradiju stalo. Cela prethodne priče su uvod čitaocu, uvod koji je potreban da bi razumeo poslednju priču.
Jebo te ! ! !
Priča počinje sledećom slikom:
Vidi se deo šanka i na njemu otsci oznojenih čaša i deo kalendara na kome piše da je Božić 1943. godine....
Ono što nam je kasnije Berardi ispričao, a Ivo Milaco nacrtao je jedana od vrhunaca stripa kao umetničke kategorije.
Na zadnjoj tabli vidiš Toma koji je u senci, dok pada sneg i saznaješ da i on zna. Jebem ti!
Neću govoriti o onom Tomovom povratku u sadašnjost, koji je Milaco izveo tako što je iscrtao Tomov lik na proširenom delu flaše. Momci tada dolazi ona. Kakav zaplet, neka ide sve u pičku materinu!
A kad tek pogledaš i nju i njega. Oboje su starci, Tom je starac, Iris, koja je starija od njega,, je starica. Gde su razlozi koji su ih rastavili? Oni su tek posle svog tog vremena potpuno nevažni.... Ubistvo mafijaškog "bosa", Irisinog muža, je postala toliko benigna stvar.... Sve je nevažno. Važan je samo taj dan i "Blu Dalija".
Uh! Živote govno jedno!
Momci, pustite sebi dušu na otavu, pustite one laganije pesme sa Severininog remek-dela "Severgrin" i pročitajte priču o Tomovom baru. Uradite to i budite sigurni da nikada nećete zaboraviti taj dan i ovaj strip.


strip je LU-DI-LO...sinoć sam ga pročitao i čitav dan se ježim na tu posljednju scenu

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 13/11/2007 : 10:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by Raspucin

Zadnji deo Tomovog bara je u stvari ono do čega je Beradiju stalo. Cela prethodne priče su uvod čitaocu, uvod koji je potreban da bi razumeo poslednju priču.
Jebo te ! ! !
Priča počinje sledećom slikom:
Vidi se deo šanka i na njemu otsci oznojenih čaša i deo kalendara na kome piše da je Božić 1943. godine....
Ono što nam je kasnije Berardi ispričao, a Ivo Milaco nacrtao je jedana od vrhunaca stripa kao umetničke kategorije.
Na zadnjoj tabli vidiš Toma koji je u senci, dok pada sneg i saznaješ da i on zna. Jebem ti!
Neću govoriti o onom Tomovom povratku u sadašnjost, koji je Milaco izveo tako što je iscrtao Tomov lik na proširenom delu flaše. Momci tada dolazi ona. Kakav zaplet, neka ide sve u pičku materinu!
A kad tek pogledaš i nju i njega. Oboje su starci, Tom je starac, Iris, koja je starija od njega,, je starica. Gde su razlozi koji su ih rastavili? Oni su tek posle svog tog vremena potpuno nevažni.... Ubistvo mafijaškog "bosa", Irisinog muža, je postala toliko benigna stvar.... Sve je nevažno. Važan je samo taj dan i "Blu Dalija".
Uh! Živote govno jedno!
Momci, pustite sebi dušu na otavu, pustite one laganije pesme sa Severininog remek-dela "Severgrin" i pročitajte priču o Tomovom baru. Uradite to i budite sigurni da nikada nećete zaboraviti taj dan i ovaj strip.


strip je LU-DI-LO...sinoć sam ga pročitao i čitav dan se ježim na tu posljednju scenu



Dobro, jesam li ja jedini kojeg je ovaj strip ostavio totalno hladnim. Kliše na kliše, lijepo nacrtano, ali ništa posebno. Kao da ste osim Zagora u cijelom životu pročitali dvije lektire, tri puta bili u kinu i eventualno pogledali jednu i po seriju na TV, ako vam je ovo za rezati vene.

Možda je u pitanju sindrom da se na ovako malom tržištu ne kudi ni jedno izdanje, da se ne naškodi urnebesnoj prodaji, pa se zato niko ne javlja sa negativnim kritikama. Ako nemaš šta lipo reć, onda je bolje mučat. S druge strane, malo kontraverze možda nekog dodatno zainteresira za taj strip, pa se plus i minus ponište.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29048 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2007 : 11:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
A cuj, ne znam. Prema onome sto si rekao prije za sv. borbu, ove te melodrame uglavnom ne zanimaju, stoga i nije cudo sto te nije dirnuo. U svakom slucaju, kritike su dobrodosle, nemam apsolutno nista protiv njih.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 11:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell
Možda je u pitanju sindrom da se na ovako malom tržištu ne kudi ni jedno izdanje, da se ne naškodi urnebesnoj prodaji, pa se zato niko ne javlja sa negativnim kritikama. Ako nemaš šta lipo reć, onda je bolje mučat. S druge strane, malo kontraverze možda nekog dodatno zainteresira za taj strip, pa se plus i minus ponište.



Zbog cega mislis da oni koji napisu pohvale ustvari nemaju sto reci a oni koji kude izdanje imaju svoje misljenje?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 13/11/2007 : 11:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

A cuj, ne znam. Prema onome sto si rekao prije za sv. borbu, ove te melodrame uglavnom ne zanimaju, stoga i nije cudo sto te nije dirnuo. U svakom slucaju, kritike su dobrodosle, nemam apsolutno nista protiv njih.



Pobrkao si me s nekim, mislim da protiv Svagdanje borbe nisam nikad ništa negativno rekao, jer u principu protiv tog stripa nemam šta negativno za reći. Čak sam naknadno kupio i Fibrino izdanje, iako imam američko:)

www.stripgen.com
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 13/11/2007 : 11:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by The Hammer of Hell
Možda je u pitanju sindrom da se na ovako malom tržištu ne kudi ni jedno izdanje, da se ne naškodi urnebesnoj prodaji, pa se zato niko ne javlja sa negativnim kritikama. Ako nemaš šta lipo reć, onda je bolje mučat. S druge strane, malo kontraverze možda nekog dodatno zainteresira za taj strip, pa se plus i minus ponište.



Zbog cega mislis da oni koji napisu pohvale ustvari nemaju sto reci a oni koji kude izdanje imaju svoje misljenje?




Možda zato jer obično počne sa navijačima kluba Libellus koji viču: Jupiii, Bravo, Svaka čast, Samo tako, jeeeee, pa se pojačava sa "ovo je remek djelo", "nisam nikad čitao bolji strip", "svaka vam dala", da bi završilo sa svršavanjima i rezanjem vena. Nekako mi to djeluje malo nebalansirano.

Naravno, ni svako negativno mišljenje nije a priori vrijednije, pogotovo jer ima faca kojima i ono šta se sviđa, se sviđa od 1 do 8 broja, onda 3 broja i 54 stranice malo pada, pa se bokun popravlja i na kraju im je sve "Meeh", osim njihovog mišljenja o samom sebi.

www.stripgen.com

Edited by - The Hammer of Hell on 13/11/2007 11:36:40
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 11:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Pa mislim da bi bilo fer dopustiti ljudima da imaju misljenja i suprotna od onoga sto osobno mislis.
Nekome ce nesto biti "do jaja", nekom drugom "prosjecno izdanje" a trecem "XY sranje".
Sva tri misljenja imaju razloge svoje subjektivnosti i misli da su bas oni upravu, i to je normalno.
Mislim da je vecina kritika i pohvala iskrena i da ljudi kad kritiziraju ili kude misle ozbiljno.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29048 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2007 : 11:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by Markos

A cuj, ne znam. Prema onome sto si rekao prije za sv. borbu, ove te melodrame uglavnom ne zanimaju, stoga i nije cudo sto te nije dirnuo. U svakom slucaju, kritike su dobrodosle, nemam apsolutno nista protiv njih.



Pobrkao si me s nekim, mislim da protiv Svagdanje borbe nisam nikad ništa negativno rekao, jer u principu protiv tog stripa nemam šta negativno za reći. Čak sam naknadno kupio i Fibrino izdanje, iako imam američko:)


Ne, sjecam se dobro da si rekao da ti se takvi stripovi u principu ne svidjaju, ali da je ovaj stvarno dobar.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 11:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Zar bi djelovalo balansirano kad bi vecina postova pocela sa; sranje, uaaaa, jebalo vas to, opet to smece... i slicno?
Ili bar treba biti pola komentara negativnih da bude sve u balansu?
Ne zaboravi jednu stvar da ljudi vise ne kupuju bas sve pa ni ne mogu sve komentirati
a sigurno da nije dobro kuditi ili hvaliti nesto sto uopce ne poznas.
Naravno da onda o nekim stvarima pricaju oni koji to i kupuju i uzivaju u tome.
Ne mozes ocekivati da nogometni zaljubljenik prica o boksu ako ga boks ne zanima
i nije gledao neku borbu o kojoj se prica. A i jedno i drugo je sport.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 13/11/2007 : 11:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by Markos

A cuj, ne znam. Prema onome sto si rekao prije za sv. borbu, ove te melodrame uglavnom ne zanimaju, stoga i nije cudo sto te nije dirnuo. U svakom slucaju, kritike su dobrodosle, nemam apsolutno nista protiv njih.



Pobrkao si me s nekim, mislim da protiv Svagdanje borbe nisam nikad ništa negativno rekao, jer u principu protiv tog stripa nemam šta negativno za reći. Čak sam naknadno kupio i Fibrino izdanje, iako imam američko:)


Ne, sjecam se dobro da si rekao da ti se takvi stripovi u principu ne svidjaju, ali da je ovaj stvarno dobar.



To je moguće, a dobar strip je dobar strip, forma i žanr me neće zaustaviti da uživam u njima.

Zajebani su ovi sa fotografskim pamćenjem.:)

www.stripgen.com
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 13/11/2007 : 11:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Zar bi djelovalo balansirano kad bi vecina postova pocela sa; sranje, uaaaa, jebalo vas to, opet to smece... i slicno?
Ili bar treba biti pola komentara negativnih da bude sve u balansu?
Ne zaboravi jednu stvar da ljudi vise ne kupuju bas sve pa ni ne mogu sve komentirati
a sigurno da nije dobro kuditi ili hvaliti nesto sto uopce ne poznas.
Naravno da onda o nekim stvarima pricaju oni koji to i kupuju i uzivaju u tome.
Ne mozes ocekivati da nogometni zaljubljenik prica o boksu ako ga boks ne zanima
i nije gledao neku borbu o kojoj se prica. A i jedno i drugo je sport.



U ovome imaš pravo. Ipak, i pokoja negativna kritika dala bi bolju sliku potencijalnim kupcima.

Haug.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29048 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2007 : 12:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Cuj, na Fibrine stripove je svakako bilo negativnih kritika. Od Basni, Presvetog srca, ljubavi i raketa i dalje... I stvarno nemam nista protiv toga. Ja sam napravio sve sto je u mojoj moci da ljudima olaksam izbor, dao sam im stvarno debele previewa, hrpu informacija, zao mi je ako se netko razocara, ali sad, sto je takvih relativno malo, mozda zato sto ljudi ipak donesu unaprijed odluku, na osnovu tih previewa pa ipak ne kupe - a onda ni ne kritiziraju.

Trouble will find me
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 13/11/2007 : 16:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by alanmaras

strip je LU-DI-LO...sinoć sam ga pročitao i čitav dan se ježim na tu posljednju scenu



Dobro, jesam li ja jedini kojeg je ovaj strip ostavio totalno hladnim. Kliše na kliše, lijepo nacrtano, ali ništa posebno. Kao da ste osim Zagora u cijelom životu pročitali dvije lektire, tri puta bili u kinu i eventualno pogledali jednu i po seriju na TV, ako vam je ovo za rezati vene.

Možda je u pitanju sindrom da se na ovako malom tržištu ne kudi ni jedno izdanje, da se ne naškodi urnebesnoj prodaji, pa se zato niko ne javlja sa negativnim kritikama. Ako nemaš šta lipo reć, onda je bolje mučat. S druge strane, malo kontraverze možda nekog dodatno zainteresira za taj strip, pa se plus i minus ponište.



Kao što su dečki gore rekli: svatko ima pravo na svoje mišljenje...ja se rijetko javljam u vezi stripova ali je ovo toliko dobro da sam morao ...
...jedino ne znam zašto si odgovarao na moj post jer se nisi meni obratio a i ovo što pišeš nije nikakva replika na moj post...pretpostavljam da je lapsus ili nešto slično

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."

Edited by - alanmaras on 13/11/2007 19:24:33
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 17/11/2007 : 01:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
procitao sam preview jos nedavno i mogu reci da mi se jako svidio. svakako strip koji cu sigurno uzeti.
inace mi se biblioteka orka veoma dopada. basne su mi bas legle(jedan od boljih stripova koje sam procitao u posljednjih godinu dana, a procitao sam ih jako jako puno), iako imam par zamjerki koje su vjerovatno plod autorovog nepoznavanja nekih detalja, odnosno povodjenja za kliseiziranim predstavljanjem odredjenih stvari(ljudi, obicaja,...). presveto srce me nije odusevilo koliko je recimo odusevilo ostalu publiku, ali pretpostavljam da je razlog tome sto sam strip citao nabrzaka, u 12 navece, u vozu, dok sam se vracao iz zagreba, mrtav umoran, nakon derneka i neprospavane noci :-) odlucio sam da pustim da se malo otkiseli, i da ga opet procitam kad budem imao dosta vremena da to mogu na miru prozvakati.
sve u svemu: NAPRIJED ORKA!!!

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 17/11/2007 : 10:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message  Reply with Quote
Jako,jako dobro no na zalost malo prekratko.Steta sto si Berardi nije dao truda pa izmedju 1 i 4 price nije ubacio jos pokoju,tako da dobijemo opus od bar 100-120 strana.Cini mi se da je bilo potencijala obraditi jos pokojeg marginalca koji zalazi u birtije.Milazzo je genijalan.
Jedina moja zamjerka - prekratko!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1578 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 17/11/2007 : 23:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Ne zanima me baš ali crtež mi se svidio.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6087 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 27/11/2007 : 10:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Pročitao u jednom dahu.Odavno me neki strip nije ovako oduševio i stvarno ne mogu vjerovat da su Berardi i Milazzo stali na ovih 50-ak stranica.
Berardi zna stvoriti jake likove i emocije,a Milazzo..pa mislim da je ovdje u svojoj top-formi,posebno zadnja priča sa snježnnom kulisom oduzima dah.Remek djelo.
Meni su sve priče podjednako drage,jedino mi je prva nešto lošija i ne ostavlja tako snaža utisak.Svi hvale zadnju priču koja naravno da je fenomenalna ali po meni,u istom rangu je i Delta blues.
Marko,svaka čast na ovom stripu-uz Bosanske basne za mene najbolje što je Fibra izdala do sada.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 27/11/2007 : 14:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Cuj, na Fibrine stripove je svakako bilo negativnih kritika. Od Basni, Presvetog srca, ljubavi i raketa i dalje... I stvarno nemam nista protiv toga. Ja sam napravio sve sto je u mojoj moci da ljudima olaksam izbor, dao sam im stvarno debele previewa, hrpu informacija, zao mi je ako se netko razocara, ali sad, sto je takvih relativno malo, mozda zato sto ljudi ipak donesu unaprijed odluku, na osnovu tih previewa pa ipak ne kupe - a onda ni ne kritiziraju.



Onaj ko ga ne kupi na osnovu previewa ne bi ga kupio ni ovako,tako da je to ipak prava stvar sto dajes toliko informacija.
I dalje mislim da tu Libellus gresi sto ne da preview,ne za Bonellije - to ionako vecina uzima po inerciji jer se sve vec zna,ali za ove ostale bi trebali.
Ali ja se nisam resio ni na jedno Libellusovo nebonellijevo izdanje bas iz neznanja o cemu se radi,kakav je prevod i sl.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6220 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 04/12/2007 : 23:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Marko, čestitke i na ovom izdanju, sve je bila istina! I nisam zaplakao na kraju zbog otkrića identiteta "osobe I", jer sam očekivao da to bude ona (jebiga, to je već providno), ali je Milazzo prenio svaku moguću emociju više od bilo kojih riječi!
(Uzdiše, sklapa laptop i okreće se Larcenetu...)
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 05/12/2007 : 18:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav Emiru. Jesi li živ, čoveče? Nema te sto godina.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/12/2007 : 15:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Marko, čestitke i na ovom izdanju, sve je bila istina! I nisam zaplakao na kraju zbog otkrića identiteta "osobe I", jer sam očekivao da to bude ona (jebiga, to je već providno), ali je Milazzo prenio svaku moguću emociju više od bilo kojih riječi!
(Uzdiše, sklapa laptop i okreće se Larcenetu...)



Ja nisam provalio jer se od uzivanja u crtezu nisam mnogo ni trudio
Jos jedan odusevljen kupac,a da bi shvatili koliko trebao bi mi Milazzo,jer ni ja ne umem recima da opisem koliko mi je jak ovaj album.
Nekako je sve jednostavno a opet savrseno.
Sve preporuke za ovaj album

@Markos
Ajde da ne citiram ono sto si napisao u uvodu,ali kad se ocekuju njihovi dalji radovi u okviru biblioteke Orka i koliko jos toga ima?
Napisao si u uvodu da jedva cekas,onda pozuri s tim

Edited by - Tex Willer on 06/12/2007 15:53:21
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29048 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/12/2007 : 16:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je da vam se svidja.
Imam u planu jos 3 albuma, bar jedan ce ici dogodine, mozda i dva, u sklopu Biblioteke Orka. Naslovi su Detektiv Marvin: Slučaj Marion Coleman, Tiki - dječak ratnik i Welcome to Springwille.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/12/2007 : 17:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Drago mi je da vam se svidja.
Imam u planu jos 3 albuma, bar jedan ce ici dogodine, mozda i dva, u sklopu Biblioteke Orka. Naslovi su Detektiv Marvin: Slučaj Marion Coleman, Tiki - dječak ratnik i Welcome to Springwille.



Ovaj put mi ne idu na listu cekanja,kad zavrsim s izdanjima koja redovno kupujem(tu je recimo Ken,ali mi je ovaj njihov rad bolji i od Kena),nego upadaju na listu redovnih kao i Spageti braca.
Moracu po zavrsetku nekih poslova ovih dana da idem opet na preview nekih Fibrinih izdanja.

Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000