forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/10/2014 : 19:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Friki

quote:
Originally posted by Dermentor

Evo i moje skromne kolekcije




Dermentore, hrvatski i srpski nakladnici ima da ti naprave bistu zbog ove kolekcije !



----------
Trenutačno se sluša: Eros Ramazzotti & Andrea Bocelli - Musica e



Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 01/10/2014 : 19:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Bar neki popust na buduce naslove:)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/10/2014 : 20:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Dermentore, alal ti vera!!!

Ovo mi je ubedljivo najbolja kolekcija koju sam video.


Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 01/10/2014 : 20:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Respect!!!


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 01/10/2014 : 20:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dermentor

Hvala inace na lijepim rijecima ya kolekciju, najveci problem koji ce jako skoro doci do izrazaja je nedostatak mjesta :(



Ma nije to problem. Ja ću besplatno udomiti neke tvoje stripove ako hoćeš
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 01/10/2014 : 21:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dermentor

quote:
Originally posted by elva

VAU!
Svaka čast!
Koliko ima tu albuma,znaš možda brojku?



Stvarno nisam nikada brojao, i samo da kazem ova kolekcija je sakupljena u zadnjih 4 godine...


Znači prosječno odvajaš mesečno oko +200 € za sve ovo. Gdje ti se žuri? Mora da proživljavaš puno vremena na hajzlu....
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 01/10/2014 : 21:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Hajzlu?
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/10/2014 : 21:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Dermentor, ne vjerujem, strašna kolekcija, ne znam kada sam vidio bolju!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 02/10/2014 : 23:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dermentor

Hajzlu?

wc
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 02/10/2014 : 23:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Pa bar jednom dnevno:)
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
908 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 03/10/2014 : 03:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:
Originally posted by Dermentor

Hajzlu?

wc


Tako je i na češkom jeziku: hajzl= wc.
Inače riječ hajzl se može upotrijebiti kao uvreda
ili karakteristika za podmuklog,ogavnog čovjeka (seronja).
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/10/2014 : 14:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da jedino meni od ove kolekcije ne ide voda na usta.
Meni su ovakve kolekcije sterilne, i ovde ne vidin puno ljubavi, vidin samo puno novaca.
Očito je da čovik kupuje sve. E sad, je li kupuje sve jer jednostavno to može sebi priuštit ili ima sindrom hrčka neznam, ali znam da nema nikakve šanse da mu se svi ti stripovi sviđaju, i još manje šanse da se to sve pročita, a onda stripovi gube svaki smisao.
Ako je trenutno 40% pročitano, to je po meni plafon. Kupujući sve redom, bez kriterija, nepročitanog će u postotku bit sve više.

Svaka čast, čovik ima pravo radit šta oće, al meni je ovo kako san reka sterilno i bezveze.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/10/2014 15:12:12
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 03/10/2014 : 17:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Pa istina je da je puno novaca ovdje ali vjeruj mi i puno ljubavi prema stripu kao mediju. Vjerujem da nece i nije mi se svaki strip koji sam procitao i cu procitati svidio da bi ga trebao imati ali ako mogu: zasto ne? (tu valjda dolazi sindrom hrcka):) Pokusat cu procitati sve ako je moguce a kao sto sam prije i rekao tu su moji klinci, zena koju navlacim na stripove itd. Meni stripovi nece nikad izgubiti smisao mada mnogi to ne razumiju.

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Izgleda da jedino meni od ove kolekcije ne ide voda na usta.
Meni su ovakve kolekcije sterilne, i ovde ne vidin puno ljubavi, vidin samo puno novaca.
Očito je da čovik kupuje sve. E sad, je li kupuje sve jer jednostavno to može sebi priuštit ili ima sindrom hrčka neznam, ali znam da nema nikakve šanse da mu se svi ti stripovi sviđaju, i još manje šanse da se to sve pročita, a onda stripovi gube svaki smisao.
Ako je trenutno 40% pročitano, to je po meni plafon. Kupujući sve redom, bez kriterija, nepročitanog će u postotku bit sve više.

Svaka čast, čovik ima pravo radit šta oće, al meni je ovo kako san reka sterilno i bezveze.

Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 03/10/2014 : 22:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Izgleda da jedino meni od ove kolekcije ne ide voda na usta.
Meni su ovakve kolekcije sterilne, i ovde ne vidin puno ljubavi, vidin samo puno novaca.
Očito je da čovik kupuje sve. E sad, je li kupuje sve jer jednostavno to može sebi priuštit ili ima sindrom hrčka neznam, ali znam da nema nikakve šanse da mu se svi ti stripovi sviđaju, i još manje šanse da se to sve pročita, a onda stripovi gube svaki smisao.
Ako je trenutno 40% pročitano, to je po meni plafon. Kupujući sve redom, bez kriterija, nepročitanog će u postotku bit sve više.

Svaka čast, čovik ima pravo radit šta oće, al meni je ovo kako san reka sterilno i bezveze.

Normalno da je sindrom hrčka, nije nam baš sve potrebno, treba napraviti prioritete u životu. Sindrom hrčka je ozbiljna bolest. Moja majka recimo ima tu bolest, samo što ona kupuje druge gluposti, pa ima 5000 tanjira, 1000 čaša, 1000 servisa, 500 šoljica za kafu i to nikada neće biti korišćeno, ali je tu uložen novac umest da se investira u nešto pametnije. Ima puno hrčaka na planeti.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/10/2014 : 23:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Izgleda da jedino meni od ove kolekcije ne ide voda na usta.
Meni su ovakve kolekcije sterilne, i ovde ne vidin puno ljubavi, vidin samo puno novaca.
Očito je da čovik kupuje sve. E sad, je li kupuje sve jer jednostavno to može sebi priuštit ili ima sindrom hrčka neznam, ali znam da nema nikakve šanse da mu se svi ti stripovi sviđaju, i još manje šanse da se to sve pročita, a onda stripovi gube svaki smisao.
Ako je trenutno 40% pročitano, to je po meni plafon. Kupujući sve redom, bez kriterija, nepročitanog će u postotku bit sve više.

Svaka čast, čovik ima pravo radit šta oće, al meni je ovo kako san reka sterilno i bezveze.



Pa dobro, uvijek postoji opcija do čovjek em što ima puno para također i voli sve te stripove i da ih je sve pročitao

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 03/10/2014 : 23:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Izgleda da jedino meni od ove kolekcije ne ide voda na usta.
Meni su ovakve kolekcije sterilne, i ovde ne vidin puno ljubavi, vidin samo puno novaca.
Očito je da čovik kupuje sve. E sad, je li kupuje sve jer jednostavno to može sebi priuštit ili ima sindrom hrčka neznam, ali znam da nema nikakve šanse da mu se svi ti stripovi sviđaju, i još manje šanse da se to sve pročita, a onda stripovi gube svaki smisao.
Ako je trenutno 40% pročitano, to je po meni plafon. Kupujući sve redom, bez kriterija, nepročitanog će u postotku bit sve više.

Svaka čast, čovik ima pravo radit šta oće, al meni je ovo kako san reka sterilno i bezveze.

Normalno da je sindrom hrčka, nije nam baš sve potrebno, treba napraviti prioritete u životu. Sindrom hrčka je ozbiljna bolest. Moja majka recimo ima tu bolest, samo što ona kupuje druge gluposti, pa ima 5000 tanjira, 1000 čaša, 1000 servisa, 500 šoljica za kafu i to nikada neće biti korišćeno, ali je tu uložen novac umest da se investira u nešto pametnije. Ima puno hrčaka na planeti.


O kakvom to sindromu vi pričate?
Dermentor je ljepo objasnio zašto ima toliko stripova te zašto skuplja toliko raznih izdanja (iako nije da se treba ikome opravdavat), i onda se tu nađe par ljudi koji ga idu "analizirat".
Zašto ne počnete prvo od sebe? Zapitajte se zašto vas toliko smeta to što netko drugi radi sa svojim novcima i vremenom.
Uostalom, ovo je strip forum i ako mislite da je skupljanje i čitanje stripova gubitak vremena i novaca onda ne znam šta uopće tu zalazite.

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/10/2014 : 00:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Izgleda da jedino meni od ove kolekcije ne ide voda na usta.
Meni su ovakve kolekcije sterilne, i ovde ne vidin puno ljubavi, vidin samo puno novaca.
Očito je da čovik kupuje sve. E sad, je li kupuje sve jer jednostavno to može sebi priuštit ili ima sindrom hrčka neznam, ali znam da nema nikakve šanse da mu se svi ti stripovi sviđaju, i još manje šanse da se to sve pročita, a onda stripovi gube svaki smisao.
Ako je trenutno 40% pročitano, to je po meni plafon. Kupujući sve redom, bez kriterija, nepročitanog će u postotku bit sve više.

Svaka čast, čovik ima pravo radit šta oće, al meni je ovo kako san reka sterilno i bezveze.



Pa dobro, uvijek postoji opcija do čovjek em što ima puno para također i voli sve te stripove i da ih je sve pročitao



Nema šanse.
Ovo je ka da skupljaš svu muziku pa odeš po novu turu CD-ova:
Karleuša, Tubular bells, Exploited, Đani Maršan, Carmen, Mladen Burnać, Pixies, Elio Pisak, Motorhead, Michael Bolton, National, Lepa Brena.
I sve ti dobro, sve voliš?

Za novce me uopće nije briga, to je osobna stvar.
Trošin i ja više nego bi tribalo, ali nema šanse da kupujen ono šta neću čitat.
Ovakve su kolekcije stripova koji se vole ka predmeti. Sadržaj je manje bitan.
Čovik je sam napisa da je pročita 40%.
To mi se ne sviđa.

@Dermentor
Ništa osobno(OK, osin one ružne loptice na polici).

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 04/10/2014 00:20:15
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/10/2014 : 00:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej

quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Izgleda da jedino meni od ove kolekcije ne ide voda na usta.
Meni su ovakve kolekcije sterilne, i ovde ne vidin puno ljubavi, vidin samo puno novaca.
Očito je da čovik kupuje sve. E sad, je li kupuje sve jer jednostavno to može sebi priuštit ili ima sindrom hrčka neznam, ali znam da nema nikakve šanse da mu se svi ti stripovi sviđaju, i još manje šanse da se to sve pročita, a onda stripovi gube svaki smisao.
Ako je trenutno 40% pročitano, to je po meni plafon. Kupujući sve redom, bez kriterija, nepročitanog će u postotku bit sve više.

Svaka čast, čovik ima pravo radit šta oće, al meni je ovo kako san reka sterilno i bezveze.

Normalno da je sindrom hrčka, nije nam baš sve potrebno, treba napraviti prioritete u životu. Sindrom hrčka je ozbiljna bolest. Moja majka recimo ima tu bolest, samo što ona kupuje druge gluposti, pa ima 5000 tanjira, 1000 čaša, 1000 servisa, 500 šoljica za kafu i to nikada neće biti korišćeno, ali je tu uložen novac umest da se investira u nešto pametnije. Ima puno hrčaka na planeti.


O kakvom to sindromu vi pričate?




Nema ovde nikakvih "mi".
Timber Bil je priča za sebe.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/10/2014 : 00:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Izgleda da jedino meni od ove kolekcije ne ide voda na usta.
Meni su ovakve kolekcije sterilne, i ovde ne vidin puno ljubavi, vidin samo puno novaca.
Očito je da čovik kupuje sve. E sad, je li kupuje sve jer jednostavno to može sebi priuštit ili ima sindrom hrčka neznam, ali znam da nema nikakve šanse da mu se svi ti stripovi sviđaju, i još manje šanse da se to sve pročita, a onda stripovi gube svaki smisao.
Ako je trenutno 40% pročitano, to je po meni plafon. Kupujući sve redom, bez kriterija, nepročitanog će u postotku bit sve više.

Svaka čast, čovik ima pravo radit šta oće, al meni je ovo kako san reka sterilno i bezveze.



Pa dobro, uvijek postoji opcija do čovjek em što ima puno para također i voli sve te stripove i da ih je sve pročitao



Nema šanse.
Ovo je ka da skupljaš svu muziku pa odeš po novu turu CD-ova:
Karleuša, Tubular bells, Exploited, Đani Maršan, Carmen, Mladen Burnać, Pixies, Elio Pisak, Motorhead, Michael Bolton, National, Lepa Brena.
I sve ti dobro, sve voliš?


Ovi nisu izdali album već 11 godina... ali to nije razlog da ne čujemo nešto staro da mlađe generacije znaju kakva se muzika radila prije više od 30 godina.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 04/10/2014 01:02:02
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 04/10/2014 : 09:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Andrej

quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Izgleda da jedino meni od ove kolekcije ne ide voda na usta.
Meni su ovakve kolekcije sterilne, i ovde ne vidin puno ljubavi, vidin samo puno novaca.
Očito je da čovik kupuje sve. E sad, je li kupuje sve jer jednostavno to može sebi priuštit ili ima sindrom hrčka neznam, ali znam da nema nikakve šanse da mu se svi ti stripovi sviđaju, i još manje šanse da se to sve pročita, a onda stripovi gube svaki smisao.
Ako je trenutno 40% pročitano, to je po meni plafon. Kupujući sve redom, bez kriterija, nepročitanog će u postotku bit sve više.

Svaka čast, čovik ima pravo radit šta oće, al meni je ovo kako san reka sterilno i bezveze.

Normalno da je sindrom hrčka, nije nam baš sve potrebno, treba napraviti prioritete u životu. Sindrom hrčka je ozbiljna bolest. Moja majka recimo ima tu bolest, samo što ona kupuje druge gluposti, pa ima 5000 tanjira, 1000 čaša, 1000 servisa, 500 šoljica za kafu i to nikada neće biti korišćeno, ali je tu uložen novac umest da se investira u nešto pametnije. Ima puno hrčaka na planeti.


O kakvom to sindromu vi pričate?




Nema ovde nikakvih "mi".
Timber Bil je priča za sebe.


Ma i mislio sam u prvom redu na njega

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/10/2014 : 12:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dermentor svaka cast, samo naprijed radi sto te volja, briga te za druge kad vide ovo mogu samo lajati na mjesec

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 16/10/2014 : 12:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
Ma Andrej ne obraćaj pozornost na timbera, on si uzeo za neko pravo da drugima govori kako da troše svoj novac, zamisli naše drskosti ha? :D
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/10/2014 : 20:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Josip2000

Ma Andrej ne obraćaj pozornost na timbera, on si uzeo za neko pravo da drugima govori kako da troše svoj novac, zamisli naše drskosti ha? :D


timber bi morao u pope...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/10/2014 : 10:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Burattinijeva kolekcija stripova i knjiga
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/10/2014 : 14:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Burattinijeva kolekcija stripova i knjiga



Njemu ovo nije kolekcija stripova nego kolekcija stručne literature.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000