forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 11/01/2016 : 19:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Jao, Bachy, legendarno

loading...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/01/2016 : 07:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Baš, baš dobra fora! Ugođaj za 10!
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 14/01/2016 : 16:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Evo još jedne sterilne Bonelli kolekcije.
Al' ako ništa drugo, bar je polica kvalitetna i sastavljena od šest manjih polica: tri police 200x50 i tri po 80x50.




thekide, zašto imaš duple Marti gigante?
i gdje su ti Ludensovi NNeveri?
i Libellus Dylani a ne VČ?
i Dylan- ostala izdanja?
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/01/2016 : 16:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Šta je ovo. Thekide pizdunu!

Pa koliko si to dobivao na kladionici za ovoliku kolekciju?

Ja ću odgovoriti Igmanu za njegove ludensove Nathane. Biser ih je prodao misleći da će Libellus brže izdavati reprinte. Sad ih vuče za rukav da s tim ubrzaju. Srećom ljudi su razumni i kuže da mi svi više žudimo za novim epizodama.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 14/01/2016 : 16:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

thekide, zašto imaš duple Marti gigante?
i gdje su ti Ludensovi NNeveri?
i Libellus Dylani a ne VČ?
i Dylan- ostala izdanja?


Au IGMANE, al si me izrešetao, a i vala imaš oko sokolovo.

Ajd idemo po redu:
1. Dupli MM giganti - od 2013. kad sam se vratio stripovima prvo što me je zanimalo od Martija su bili giganti. I uspeo sam da ih sve skupim za godinu dana. Pritom sam i dalje imao komplet LMS 1-107 kod ćaleta u vikendici. Onda sam pre 6 meseci naleteo na jeftin komplet Libellus MMa (redovni+almanasi+giganti+zona x...), pa nisam mogao da odolim. Tako da sad pokušavam da se rešim tog jednog kompleta preko beogradskih aukcija.

2. Komplet SD/Ludens NNa sam prodao čim sam ga pročitao pre dve godine. Nadao sam se da će Libellus zatvoriti rupu u dogledno vreme. Možda sam se zeznuo, al kvalitet otiska je stvarno bio očajan, a Nathan mora da se ima u najboljoj mogućoj varijanti.

3. Libellus Dylane nisam ozbiljno skupljao - samo kad naleti neki jeftin primerak. Ali kad sam video za BG sajam na DW štandu 10 brojeva po redu, a cena po komadu solidna (1500 din - oko 95 kuna), rekoh sebi ajd još i to. Tu se i dalje lomim dokle da idem, pokrio sam najvažniji period a za dalje ko zna. Što se tiče VČ kolekcionarca - njega nisam nikad ni uzimao u razmatranje. Tužno izgleda u rukama (iznajmio iz biblioteke jedan) a i cena je slična pa ne pravi razliku.

4. Što se tiče propratnih DD edicija, za sada se pokrivam sa VČ Super-bookom. Ali s obzirom da sam sa Dylanom u najvećem zaostatku (na čekanju 300 komada za čitanje), onda i ne žurim. Čeka me kompletan period SD/LUD 1-130 + VČ 1-100. A imam i SD/LUD Extra 1-89 kojeg takođe planiram da se rešim, da ne dupliram izdanja.

Uh, to je sve.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/01/2016 : 17:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide
4. Što se tiče propratnih DD edicija, za sada se pokrivam sa VČ Super-bookom. Ali s obzirom da sam sa Dylanom u najvećem zaostatku (na čekanju 300 komada za čitanje), onda i ne žurim. Čeka me kompletan period SD/LUD 1-130 + VČ 1-100. A imam i SD/LUD Extra 1-89 kojeg takođe planiram da se rešim, da ne dupliram izdanja.
Uh, to je sve.


Bome ćeš se načitati Dylana...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 14/01/2016 : 18:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by thekide
4. Što se tiče propratnih DD edicija, za sada se pokrivam sa VČ Super-bookom. Ali s obzirom da sam sa Dylanom u najvećem zaostatku (na čekanju 300 komada za čitanje), onda i ne žurim. Čeka me kompletan period SD/LUD 1-130 + VČ 1-100. A imam i SD/LUD Extra 1-89 kojeg takođe planiram da se rešim, da ne dupliram izdanja.
Uh, to je sve.


Bome ćeš se načitati Dylana...


Baš ovih dana čitam recenzije tih starih epizoda pa pravim spisak najboljih, da ih ponesem na letovanje za 6 meseci, a ostalo može da se čita kad god i gde god.
Go to Top of Page

kosinusoid
New Member



190 Posts

Member since 30/05/2015

Posted - 17/01/2016 : 21:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kosinusoid a Private Message  Reply with Quote
I, tko ima najmanji od vas?

Možete li mi molim vas navesti top 5 kolekcija na ovoj temi?

Nažalost neke slike su izbrisane/onemogućene/isteko im rok/pokvarilo se/nema više.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 18/01/2016 : 14:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Tesko je to navesti, posto ima gomila vrhunskih kolekcija. AKo ti nije mrsko listaj otpoceka i nadji koja ti se svidja :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 19/01/2016 : 17:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Thekide odličan ormamr na format stripova. Takvo slično nešto sam tražio za Alan Fordove.
Bachy ovako nešto uz more, inače odlična zamisao.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 19/01/2016 17:16:08
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 19/01/2016 : 17:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69


Bachy ovako nešto uz more, inače odlična zamisao.



Pa naravno, svako mi je ljeto takvo, rastegnem ležaljku u lijepom hladu i čitaj uz pivicu ili koji drugi hladni prehrambeni napitak... kad mi bude vruće samo se bućnem u more...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 20/01/2016 : 13:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Maloprije kupljeno u striparnici Darkwood:




http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/01/2016 : 15:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Fino. Sigurno si prva dva platio jeftinije nego ja svoja kolorca...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 20/01/2016 : 16:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Fino. Sigurno si prva dva platio jeftinije nego ja svoja kolorca...



Otprilike, da.
;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 21/01/2016 : 23:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
malo sam sredja police sa ovim šta planiram sljedeće čitat
na prvoj slici je samo DD i ovih par nathana sta nisu stali uz regularne zbog visine.
na drugoj su Lazarus i Mister No sta sam nedavno počea čitat
ispod su Martiji od SD/Ludens/dnevnikovi
na zadnjoj su neki Mr No LMS,dampir i random maxi-ji




stršljen spašen
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 21/01/2016 : 23:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Lijepo, jednostavno i uredno :)

Go kneel and weep
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 24/01/2016 : 11:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Evo malo i mene

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 24/01/2016 : 11:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Ovo mi je nova polica od rigipsa, sad služi za knjige, a prvobitno je bila namijenjena za stripove. U budučnosti možda ipak dobije prvobitnu namjenu


Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 24/01/2016 : 12:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
Evo i moje kolekcije. Nažalost jedan velik dio je u kutijama ( Zlatna serija, ex-YU A4 stripovi ala Stripoteka, EKS, Biser i slični). Minus je i to da nemam sve u jednoj sobi na dobrim regalima kao što imaju neki tu. Te su mi kolekcije najbolje.





del Fibre










vsega po malo


srbski SC albumi (peter pan, Raptors, Gipsy, Bič božji, Korrigans, Mortadelc, Karusel


Herman albumi


albumi razno


slovenski albumi Tintin, Asterix, Snoopy, Lucky Luke ter Darkwood albumi


Libellus PIBD, Superbook, MM almanah


Libellus kompleti Magični Vjetar, Demian, Skriveno lice


Libellus komplet MM Biblioteka, Zona X


Libellus komplet Mister No + 2 Zagorčka


Libellus Tex kolekcije, Shangai Devil


Libellus A4 albumi (Klara, Riđobradi, Thorgal, Sužanjstvo, IR$, itd.)
srbski Bonelli stripi PP, Padora, Darkwood, FormaB
spodnja polica Stripbumerang revija + albumi + Strip revija


mange, da ne bo kdo rekel da jih nič nimam :lol:


Alan Ford extra in klasik


razno


bolj na stranskem tiru: Mister No VČ, Dampyr VČ, Marvel, LMS, slovenski bonelli in še marsikaj he he




Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/01/2016 : 12:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Evo malo i mene



Zar ti nije žao iskoristiti ovako velike police za džepna izdanja kada na njih možeš smjestiti čak i gigante.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 24/01/2016 12:17:35
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/01/2016 : 12:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Evo malo i mene



Ikea "Billy" polica?
Imam jos dvije krace police nemontirane, cekaju veci prostor.



Vec sad imam frku koje stripove maknuti da napravim mjesta.
Vjerojatno cu one koji su procitani u kutije.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 24/01/2016 13:06:31
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/01/2016 : 12:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

Evo i moje kolekcije. Nažalost jedan velik dio je u kutijama


Kao sto sam napisao prethodnom clanu neki stripovi moraju u kutije, kod mene su kiosk izdanja vec spakirana, dok ovi HC su na polici,nazalost zbog nostalgije(citaj:Bonelli) su na polici inace bi zavrsili isto u kutijama.
A i kad opet vidim LibMNo,ponavljam se, ali ti hrbati su jednostavno nemastovito dizajnirani.Nevezano za sadrzaj, ali to me je i odvratilo od kupovine Mnoa.Imam ih samo 7 komada,ali od sume stripova to drvo se ne vidi.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 24/01/2016 : 13:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
jang ovo je strasno. Nevjerovatno je sta sve imas. Odavno nisam vidio bolju kolekciju. Od mene sve pohvale!

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 24/01/2016 : 13:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

Evo i moje kolekcije.



Impresivna kolekcija.

Taman sam pomislio da li ima nešto što nisi kupio, ali čini se da ti nedostaje XII - 4. knjiga, neki Neznanci, Zvitorepci i dr.

Osim toga neke police su ti opterećene vrlo teškim knjigama. Možda da ih malo prerasporediš po težini?
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/01/2016 : 13:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Od mene sve pohvale!


Pohvala i sa moje strane!
Htio bih da obratim pozornost na one tvoje police sa slike "moje misljenje o libellusu", gdje si kupio iste i koliko?

Jer po debljini ploca mislim da su ziher bolje od onih ikeinih, jer meni se 33 lib Zagor kolora savija opasno i bilo bi bolje da se malo "pojacaju" nekim boljim modelom.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000