forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

Shtef
Junior Member

Croatia
315 Posts

Member since 01/09/2007

Posted - 17/11/2016 : 02:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Shtef a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Kolekcija za prste polizat , dekorirana s Mehanotehnika vestern figuricama ,kanu , pištolj ....., pa šta još treba da kauboj poželi.



Ma to se skupljalo po cijelom svijetu. Colt 45 iz Spanjolske, luk i strijela iz Grand Canyona, kanu i satori iz Vankuvera. A plasticne figurice uspomena iz djetinstva.
Go to Top of Page

Shtef
Junior Member

Croatia
315 Posts

Member since 01/09/2007

Posted - 17/11/2016 : 02:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Shtef a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by sumohrvat

Svaka čast na Robertu Ludlamu....



Matareški krug je koliko vidim "duplić".

Prvi Ludlum kojeg sam pročitao.

Good old times ...



Ja sam krenuo sa akvitanskom zavjerom i strazarima apokalipse. A te tada sam otkrio Jasona.
Obično kod Ludluma svi krenu sa Bourneom :)


Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/11/2016 : 10:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Put za Omahu je jedan toliko netipičan Ludlum... oduševila me ta knjiga. Prepuna humora,a i dalje odlična akcija
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/11/2016 : 10:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Bonelli i Betmeni. Lepo, lepo. Vidim da imas duplog Zagora LIB 23 za crne dane :)


Patak odmah sa okom za pazarenje.


Pa, normalno
Samo što je Patak odradio svoj pazar za 23-ojčicu


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/11/2016 : 10:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shtef

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Bonelli i Betmeni. Lepo, lepo. Vidim da imas duplog Zagora LIB 23 za crne dane :)


Jedan ima manje ostecenje na rubu. Taj ce na otpis kad dodje kriza.


Nema šta. Iako vlada epidemija glanceritisa, otići će za tili čas ako mu staviš normalnu cenu.
Inače, oko Batmana, nećeš se ljututi ako te pitam: kod đavola nisi zbavio "Ludnicu Arkham" Morrisona i McKeana i (ne mogu ukapirati koji je ono krajnje desno ali) Millerove "Godinu prvu" i "Mračnog viteza? Apsolutna preporuka na svaku od ove tri priče.

i još jednom na kolekciju

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Shtef
Junior Member

Croatia
315 Posts

Member since 01/09/2007

Posted - 17/11/2016 : 12:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Shtef a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak saw

quote:
Originally posted by Shtef

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Bonelli i Betmeni. Lepo, lepo. Vidim da imas duplog Zagora LIB 23 za crne dane :)


Jedan ima manje ostecenje na rubu. Taj ce na otpis kad dodje kriza.


Nema šta. Iako vlada epidemija glanceritisa, otići će za tili čas ako mu staviš normalnu cenu.
Inače, oko Batmana, nećeš se ljututi ako te pitam: kod đavola nisi zbavio "Ludnicu Arkham" Morrisona i McKeana i (ne mogu ukapirati koji je ono krajnje desno ali) Millerove "Godinu prvu" i "Mračnog viteza? Apsolutna preporuka na svaku od ove tri priče.

i još jednom na kolekciju




Ono desno je Year one. Betmena sam kupio kad sam bio u USA. Mozda sad kad opet odem, potrazim neku striparnicu i krenem u nabavu. To je vise onako spontano nego planski.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/11/2016 : 21:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja na svojim policama od Prime mogu slagati u 2 reda čak i Libellus izdanja jer su duboke oko 35 cm.
Kako su već prepune, uskoro u planu imam kupovinu nekakvog ormara u kojem na police stanu i 3 reda stripova (60 cm). Znam da je krajnje nepraktično, ali nedostatak prostora me natjerao na takav ''očajnički'' potez.





A ja već kod samog Libellusovog Zagora pred stalnim problemom.
Nekako im svako malo pronalazim novi "dom", tj. prebacujem ih iz jednog ugla u drugi, a od sva četiri zida 95% ograđeno policama.
Eto tako i trenutno. Stane taman još naručeni broj 42, a zatim, haj'mo ih ponovo na neko novo mjesto.






Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 19/11/2016 15:50:11
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/11/2016 : 21:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Da se izrazim stripovski: "!?!"

Imas HC Zagore i od Libellusa, Veselog i Ludensa? Pogotovo zadnja dva, oba hc sb fazon? Čemu?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 17/11/2016 : 21:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Onaj Messi mozda prodje Z-a ,ali Chicu nema sanse, taj brani sve.
Nego, Zagorov peacemaker, od plastike? Za kupiti negdje ili vlastiti rad?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/11/2016 : 21:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Onaj Messi mozda prodje Z-a ,ali Chicu nema sanse, taj brani sve.
Nego, Zagorov peacemaker, od plastike? Za kupiti negdje ili vlastiti rad?


Aaaa jok Messi, to je "Fussballgott" Paolo Maldini.
A peacemaker je ručni radi, kvazi "individuelle Sonderanfertigung", težak skoro 1.200 gr.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/11/2016 : 21:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shtef

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Kolekcija za prste polizat , dekorirana s Mehanotehnika vestern figuricama ,kanu , pištolj ....., pa šta još treba da kauboj poželi.



Ma to se skupljalo po cijelom svijetu. Colt 45 iz Spanjolske, luk i strijela iz Grand Canyona, kanu i satori iz Vankuvera. A plasticne figurice uspomena iz djetinstva.


baš ove figurice indijanaca sam i ja imao kao klinac;lepo je videti ih ponovo.
Ja sam svoje sve pogubio u igri.

@patak i dule
momci,hebale vas ove kurton kesice.Kad ih vidim,zgrozim se.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 17/11/2016 21:50:06
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/11/2016 : 21:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
@patak i dule
momci,hebale vas ove kurton kesice.Kad ih vidim,zgrozim se.


Ma nije to još ništa. Ako ne griješim, patak bar samo "ekskluzivce" umotao, a kod mene svako kiosk izdanje, svaki magazinčić, ma svaki list u kurtonima.
Eto, jedino pola Zagor Libellusa mi se još nije dalo, jer ih, kao što napisah, nonostop premještam.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/11/2016 : 22:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A na onih 68 Blekova (koji se, naravno, ne vide na slici) kurtoni mogu stajati do sudnjeg dana s obzirom koliko često se upotrebljavaju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/11/2016 : 23:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

A na onih 68 Blekova (koji se, naravno, ne vide na slici) kurtoni mogu stajati do sudnjeg dana s obzirom koliko često se upotrebljavaju.


Naravno. Vidiš da im ne može dosaditi, u ugodnom društvu su, također ukurtonjenih i netaknutih Markova. & Co.




Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 18/11/2016 : 01:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
DukiDule odlična kolekcija , ona knjiga 50 godina Zagor je vjerovatno Talijanska,meki i tvrdi uvez 1000 Zagorovih svjetova ,Talijanski Zagor kolor prvi broj.......,oni iz Bonelija mogli bi ti pozavidjet.
Teksov poster ... ja ga baš kupija jučer kod Columba u Splitu.
Gledam ove Ludensove kolekcionarske knjige kako su im lipi hrbati,pogotovo su mi lipše ove tanje .
Ovo je jedna od lipših kolekcija na forumu .
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 18/11/2016 : 01:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Hvala na komplimentu Rakosi, mada te fotke nisam postavio u smislu topica (tu sam inače teški posesivac ), nego su bile samo kao reakcija na Dodsferdova dva posta.
A i na njima su samo pogledi na dva zida, od četiri....prve od moje dvije stripovske prostorije.
Da, imam podosta rijetkih, meni dragih "Talijana" (Zagora i Texa) a domaći posteri su Pan-ovi.
U svakom slučaju, hvala.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/11/2016 : 08:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
@patak i dule
momci,hebale vas ove kurton kesice.Kad ih vidim,zgrozim se.



DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 19/11/2016 : 15:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Fakat stoji, da su ova izdanja Fibre toliko različitih formata da čovjek stvarno pojma nema u koje dijelove polica ih uvaliti!



Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

danilo9899
New Member



Serbia
108 Posts

Member since 15/12/2015

Posted - 28/11/2016 : 18:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send danilo9899 a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav ljudi,evo moje kolekcije

Izvinite neke slike su malo mutnije :D




















Sta reci? Koju posluku porati?
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 28/11/2016 : 20:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Like!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 28/11/2016 : 20:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Volija bi da je malo više klasik Zagora i OP-a ali u svakom slučaju lijepa kolekcija .
Go to Top of Page

miskod66
New Member



Serbia
170 Posts

Member since 13/04/2010

Posted - 28/11/2016 : 20:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send miskod66 a Private Message  Reply with Quote
Je li ovo moguće


quote:
Originally posted by stasa10








Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 28/11/2016 : 20:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Danilo super kolekcija 😊 kakvi su osvetnici od darkwoda? Kontam nabaviti..

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

danilo9899
New Member



Serbia
108 Posts

Member since 15/12/2015

Posted - 28/11/2016 : 20:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send danilo9899 a Private Message  Reply with Quote
Nikakvi :D

Gradjanski rat mi je bio najbolji. Ultron napada je bitan zbog cele price isto kao Mracna vladavina, ali nista vise od toga. Tajna Invazija mi je neki prosek a Doba Ultrona mi je debelo ispod proseka.

Zavisi koliko volis Osvetnike i koiko volis taj period. Meni je Bendis kao autor u ovo novije vreme bas los.

Sta reci? Koju posluku porati?
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 29/11/2016 : 11:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by danilo9899

Nikakvi :D

Gradjanski rat mi je bio najbolji. Ultron napada je bitan zbog cele price isto kao Mracna vladavina, ali nista vise od toga. Tajna Invazija mi je neki prosek a Doba Ultrona mi je debelo ispod proseka.

Zavisi koliko volis Osvetnike i koiko volis taj period. Meni je Bendis kao autor u ovo novije vreme bas los.


Sto se Marvela tice tu sam pocetnik. Ponekad uzmem od DW,ČK ponešto i pročitam, tako da nemam nekog kontinuiteta. Znaci sljedeca nabavka Gradjanski rat

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000