forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 02/07/2018 : 23:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Kakva pravdanje. Samo navodim primjer. NESVRSTANI opet se ne bi slozio s tim, ali da ne ulazimo u dubioze ... Ko preko noci hoce da ima veliki kolekciji onda mu nista od toga nije potrebno, ali vecina ljudi to skuplja desetine godina i za taj period sa nekom "normalnom" platom, sa trudom, odvajanjem i ljubavlju se skupi vrhunska kolekcija.
Kao sto sam naveo primjer. Ako ljudi sebi mogu priustiti da puse, mogu priustiti i ogromnu kolekciju kroz dugi niz godina.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 03/07/2018 : 01:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Meni je iskreno žao što sa tolikom kolekcijom, sa toliko pročitanih stripova iz te kolekcije i posjeta tolikim strip festivalima ti toliko malo sudjeluješ u kreaciji ovog foruma jer umjesto da napišeš koju recenziju, komentiraš neko izdanje, crtež ili autora tvoje sudjelovanje na ovom forumu se svodi isključivo na dizanje Libellusa u nebesa i hvaljenje svojom kolekcijom
Stvarno bi bilo lijepo da se malo više angažiraš, da ono što pročitaš ili pohvališ i preporučiš ili negativno ocijeniš.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/07/2018 : 01:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

odakle ti novac za sve ove stripove?
kladionica?



Da li si ti bolestan?Što je s glavom?Odakle tebi pravo da bilo koga to pitaš!
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 03/07/2018 : 02:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Meni je iskreno žao što sa tolikom kolekcijom, sa toliko pročitanih stripova iz te kolekcije i posjeta tolikim strip festivalima ti toliko malo sudjeluješ u kreaciji ovog foruma jer umjesto da napišeš koju recenziju, komentiraš neko izdanje, crtež ili autora tvoje sudjelovanje na ovom forumu se svodi isključivo na dizanje Libellusa u nebesa i hvaljenje svojom kolekcijom
Stvarno bi bilo lijepo da se malo više angažiraš, da ono što pročitaš ili pohvališ i preporučiš ili negativno ocijeniš.



Ima tu dosta istine, samo malo digresija ne hvalim se kolekcijom :) Tema mi je simpaticna i hvalim i druge kolekcije kad neko objavi. Jednostavno slabo pisem po forumima, a i po grupama na facebook, ali zato sam na dosta festivala i druzenja pa tamo pokusavam nadoknaditi :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 03/07/2018 : 02:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Tonka24 sta se nerviras. Covjek ima pravo da pita :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/07/2018 : 02:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Tako može i pitati mogu li ti povaliti ženu.
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 03/07/2018 : 08:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by 1Euro

odakle ti novac za sve ove stripove?
kladionica?



Da li si ti bolestan?Što je s glavom?Odakle tebi pravo da bilo koga to pitaš!


Ovaj forum je puko kad su otišli svi koji su imali imalo smisla za humor...

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/07/2018 : 08:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Tako može i pitati mogu li ti povaliti ženu.



Grubo rečeno, ali u pravu si.

Pristojni ljudi ne zaviruju u tuđ krevet i novčanik.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/07/2018 : 08:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Garfield_Mo, vrlo lijepa i dojmljiva uredno složena kolekcija.

Sjajno je imati ovakav prostor.

I sam imam poveću kolekciju, nažalost ne ovako lijepo složenu. I stalno si postavljam pitanja koliko to ima smisla, odnosno koliko ću naslova pročitati još koji put.

Mada za neke naslove mi to nije ni važno, jednostavno me veseli da ih imam i da ih mogu kada to poželim uzeti u ruke i prolistati ih ili pročitati.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/07/2018 : 08:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
slovenac ima pravo pitati
ja sam se pozalio na nathan never topiku da imam malu placu
ljudi imaju jos manju pa kupuju libelus

vjerojatno manje jedu
ili lazu
ne vidim drug caku

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 03/07/2018 : 10:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Peyo Hvala puno. Polako sve ce to doci na svoje. A kad bi ostavljao naslove koje cu ponovo citati, ne bi ostalo bas puno od kolekcije, ali ovo sto si rekao jednostavno me veseli da ih imam.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/07/2018 : 10:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by 1Euro

odakle ti novac za sve ove stripove?
kladionica?



Da li si ti bolestan?Što je s glavom?Odakle tebi pravo da bilo koga to pitaš!


Ovaj forum je puko kad su otišli svi koji su imali imalo smisla za humor...


Ja sam " mračnjak " s jako malom dozom humora,jednostavno ne paše mi to i gotovo,ali poštujem one kojima odgovara i nemam ništa kontra...ali ajde malo pogledaj od kakvih likova dolaze takvi komentari,uvijek od jednih te isti...vjeruj mi ti nije humor to je baš kako je napisano,odakle ti,zašto ti imaš a ja ne,ljubomora,zavist i jal...ako je ovaj forum pukao zbog ičega onda je to zbog istih ti koji povračaju svoje bljuvotine po tuđim kolekcijama i libellusu samo zato što oni sebi ne mogu priuštiti.
I za kraj,kad sam jedva smogao 40 kn za zagora redovnog i extra mjesečno,na pamet mi nije palo da pljujem po libellusu,fibri i tuđim kolekcijama zato što ja nemam,sada mogu puknuti 2000 eura na stripove...ako nemaš zavrni rukave da bi imao...najlakše je kukati i srati po drugima kako su se uhljebili,kako su ovo kako ono...što te boli kurac da li netko ima 500 eura za jedan strip?
Ne budi gmizavac nego čovjek!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/07/2018 : 10:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Tonka24

Tako može i pitati mogu li ti povaliti ženu.



Grubo rečeno, ali u pravu si.

Pristojni ljudi ne zaviruju u tuđ krevet i novčanik.


Jest ružno je,ali kako drugo reći...nekima moraš baš tako reći.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/07/2018 : 10:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

slovenac ima pravo pitati
ja sam se pozalio na nathan never topiku da imam malu placu
ljudi imaju jos manju pa kupuju libelus

vjerojatno manje jedu
ili lazu
ne vidim drug caku


Znaš kada ima pravo pitati kad je s tim čovjekom baš dobar i onda mora paziti na način na koji će pitati,ali ovako...ajde ti nekoga pitaj na ulici odakle ti novac za bmw,kladionica?
Pa kupio bi zube po asfaltu...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/07/2018 : 10:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ja znam da mnogima idem na jetru i da me mnogi ovdje ne vole itd ali briga me za to,šala ili ne ne možeš neke stvari ni pomisliti kamoli pisati,svizac zamota u celofan šale,humora a zapravo je jalan i licemjeran.
Nemojte padati na te smicalice,zašto baš uvijek isti se " šale " na taj način,sami dođite do zaključka.
Bilo tko da ima sigurno je na krvav način došao so toga,nije češao muda i samo mu došlo,to što neki vide na svakom koraku Mamiće,Sanadere itd...njihov problem...
Ima li što odvratnije od zavisti na drugoga što ima a ti nemaš?!
Dno dna-kaca ljudskosti!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/07/2018 : 11:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Kakva pravdanje. Samo navodim primjer. NESVRSTANI opet se ne bi slozio s tim, ali da ne ulazimo u dubioze ... Ko preko noci hoce da ima veliki kolekciji onda mu nista od toga nije potrebno, ali vecina ljudi to skuplja desetine godina i za taj period sa nekom "normalnom" platom, sa trudom, odvajanjem i ljubavlju se skupi vrhunska kolekcija.
Kao sto sam naveo primjer. Ako ljudi sebi mogu priustiti da puse, mogu priustiti i ogromnu kolekciju kroz dugi niz godina.



Ma kakve dubioze. To šta se ne slažemo oko Libellusa ili Mafesta nema veze s ovin.Zato san i napisa da pišen iz osobnoga iskustva.
Trud.
Neznan šta bi spadalo pod trud. Ako čitan ili kupujen strip šta je tu trud?
Vrijeme.
Nisan radija par miseci i ima san vrimena koliko oćeš. Ali ajde provaj pogodit koliko san ima para. S druge strane, u tome periodu san uvatija ritam otić u knjižnicu jednom tjedno i uzet 5 stripova. Nedavno san prvi put mora platit zakasninu jer mi je tribalo više od tri tjedna za pročitat tih 5 stripova.
Ljubav.
Koliko ću stripova kupit najmanje ovisi o ljubavi.
Pare
Pare su sve


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

fckinfine
Starting Member



Serbia
40 Posts

Member since 18/12/2017

Posted - 03/07/2018 : 12:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit fckinfine's Homepage  Send fckinfine a Private Message  Reply with Quote
tonka, brate, od reci do reci. nikad mi nece biti jasno zasto neko misli da ce imati vise ako drugi ima manje. nemam nikada problem da kazem kolko sam za sta dao para, al zna se kako se i kome to prica.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4588 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 03/07/2018 : 12:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
kao ucesnik u konverzaciji mislim da je drug član tonka ovaj put debelo u pravu tj. imamo potpuno isti pogled na stvar tj. istomisljenici smo

e sad to naravno moze da se protumaci kao odsustvo humora

guranje nosa u tudje zivote nije humor i bezbroj puta smo dozivljavali to od odredjenih persona ovde, traziti meru u tome sta je prihvatljivo a sta nije u zadiranju u tudju privatnost je isto sranje... i potpuno je covek u pravu - pocinje sa sto toliko trosis na libellusova izdanja preko koliko zaradjujes i sto vozis mercedes do zene i kako se ko oblaci... gde to vodi i od kad je to humor ne znam...

i isto vezano za kolekcije - mislim da je nenormalno da odredjene kolekcije koje su poput garfildove po svim kriterijumima impresivne izazivaju toliko zavisti i ljubomore te i da to govori vise o tim ljudima nego o kolekciji

i naravno da su pare vrlo vazan uslov da se stvori takva kolekcija ali da se vratimo na pocetak pravo coveka je da trosi na sta on hoce a postovanje coveka je uvazavanje tog prava

sangue navajo
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/07/2018 : 12:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Stoji šta pišeš, koliko ko zarađuje i kako troši je osobna stvar.
Ali malo je čudan ovaj dio sa guranjen nosa u privatnost. Svako ko ovde stavi slike svojih kolekcija je na neki način sam svoju privatnost gurnija drugima pod nos.
Budimo realni, svako ko ovde stavi slike se doša pohvalit, ili da se narodski izrazin "malo pokurčit".
I ne triba svugdi vidit zavist.
Neznan za druge, ali onako od oka, mislin da iman više stripova od Garfielda, samo ne vidin zašto bi to tribalo bit važno.

I evo, sad se i ja kurčim.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/07/2018 12:55:55
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4588 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 03/07/2018 : 13:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
i treba da se kurčiš i ja te podržavam i jedva čekam da vidim tvoju kolekciju

i želim ti da bude još veća ludja i bolja


sangue navajo
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/07/2018 : 13:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

i treba da se kurčiš i ja te podržavam i jedva čekam da vidim tvoju kolekciju

i želim ti da bude još veća ludja i bolja




Ne želin da drugi guraju nos u moju privatnost.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/07/2018 : 13:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by zeljko

slovenac ima pravo pitati
ja sam se pozalio na nathan never topiku da imam malu placu
ljudi imaju jos manju pa kupuju libelus

vjerojatno manje jedu
ili lazu
ne vidim drug caku


Znaš kada ima pravo pitati kad je s tim čovjekom baš dobar i onda mora paziti na način na koji će pitati,ali ovako...ajde ti nekoga pitaj na ulici odakle ti novac za bmw,kladionica?
Pa kupio bi zube po asfaltu...


ja sam transparentan meni to nije problem
pitaj sto zelis
ovo je forum

ali ako imas placu lupam 1000 eura 10 godina kao samac
a kolekciju 100000 eura
to je poso za financijsku inspekciju

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4588 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 03/07/2018 : 14:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Combatrock

i treba da se kurčiš i ja te podržavam i jedva čekam da vidim tvoju kolekciju

i želim ti da bude još veća ludja i bolja




Ne želin da drugi guraju nos u moju privatnost.



onda cu zamisljati tu divnu kolekciju u miru svoje privatnosti ... a i tvoje

sangue navajo
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7266 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/07/2018 : 14:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Combatrock

i treba da se kurčiš i ja te podržavam i jedva čekam da vidim tvoju kolekciju

i želim ti da bude još veća ludja i bolja




Ne želin da drugi guraju nos u moju privatnost.



onda cu zamisljati tu divnu kolekciju u miru svoje privatnosti ... a i tvoje



Ovo zvuči ko da ćeš se i dirat na misli o toj potencijalno obdarenoj, sočnoj, nevjerojatno privlačnoj kol...

Šala mala

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4588 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 03/07/2018 : 14:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
ne zadiri mi u privatnost i fetiše

sangue navajo
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000