forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/05/2019 : 18:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by anto

@jere
ovo je tvoja kolekcija?


Je. Dio.



Imaš puno od Fibre.
Ovaj srednji red bode oči: Spaghetti, Blanco Negro, Jerome, Blast, Tarana, Bernet od Auada, Beli Put. A i ovo ispod sve odabrano, vidi se da je u pitanju znalac..

Iznad Zekana je Lone Wolf?




Iman taman
Bode oči jer su naslagani skupa. U Billy policu standardne visine taman stane format od 28cm. SA, Bookglobe ili Libellus ne stanu.

Je, Lone Wolf.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/05/2019 : 18:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by anto

@jere
ovo je tvoja kolekcija?


Je. Dio.



Ne vidim Magnusov Omnibus. Pretpostavljam da je u onom dijelu koji nije na slikama.




Tu je nesreća, tu je...


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 18/05/2019 : 18:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Billy je dobar jer je jeftin, jednostavan za sastavljanje, i jer ga se može slagat po želji. Jedino bi svima preporučija da za slaganje koriste police od 40cm, a ne one od 80 cm.
Ove od 40cm se sigurno neće iskrivit.

Ove od 80cm se kad ih se preoptereti ipak (šta je i normalno) krive.


Isključivo na širinu 80 sam i mislio.
Staviš samo red Libellusa i dovoljno je da s vremenom ode u tri vražje.
A o težim izdanjima niti da ne govorimo.

Dakle, ukoliko već Billy, onda za hc u svakom slučaju bolje spojiti dva po 40 cm nego jedan duple širine.

A imaju za sve dimenzije polica i ove super komponente za produžetak u visinu:



Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/05/2019 : 18:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule



Dakle, ukoliko već Billy, onda za hc u svakom slučaju bolje spojiti dva po 40 cm nego jedan duple širine.




Upravo tako.
Samo, kod mene je na žalost u pitanju naknadna pamet.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 18/05/2019 : 18:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Bode oči jer su naslagani skupa.




Meni ti naslovi bodu oči jer su po mojem guštu .
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 18/05/2019 : 19:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Billy je dobar jer je jeftin, jednostavan za sastavljanje, i jer ga se može slagat po želji. Jedino bi svima preporučija da za slaganje koriste police od 40cm, a ne one od 80 cm.
Ove od 40cm se sigurno neće iskrivit.

Ove od 80cm se kad ih se preoptereti ipak (šta je i normalno) krive.


Isključivo na širinu 80 sam i mislio.
Staviš samo red Libellusa i dovoljno je da s vremenom ode u tri vražje.
A o težim izdanjima niti da ne govorimo.

Dakle, ukoliko već Billy, onda za hc u svakom slučaju bolje spojiti dva po 40 cm nego jedan duple širine.

A imaju za sve dimenzije polica i ove super komponente za produžetak u visinu:






Sta se ovoga tiče, jedan dobar savjet:

Ja imam billya od 800mm, tri komada jedna do druge i išao sam podici, da bi dobio do 2,5 m jos dvije police "Bonelli" visine i mislio sam uzeti te dodatne komponente, ali mi je cijena tih 3 bila puno veca od jedne cijele billy police........ Tsko da sam jednostavno uzeo jos jedan billy i ubodnom prepilio tocno na 3 komada i ispada savrseno za nadogradnju u visinu.... Tocno mrvu ispod 2.5m a prijelaz se niti ne vidi
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 18/05/2019 : 19:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
https://ibb.co/MD61RH1
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/05/2019 : 20:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2



Sta se ovoga tiče, jedan dobar savjet:

Ja imam billya od 800mm, tri komada jedna do druge i išao sam podici, da bi dobio do 2,5 m jos dvije police "Bonelli" visine i mislio sam uzeti te dodatne komponente, ali mi je cijena tih 3 bila puno veca od jedne cijele billy police........ Tsko da sam jednostavno uzeo jos jedan billy i ubodnom prepilio tocno na 3 komada i ispada savrseno za nadogradnju u visinu.... Tocno mrvu ispod 2.5m a prijelaz se niti ne vidi


Istina, i ovo je dobar savjet.
Polica visine 202cm košta 300Kn. Kad izračunaš po polici(6 komada) ispadne 50Kn polica. Ovaj dodatak s kojin dobiješ još jednu policu je 150Kn.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 18/05/2019 20:00:44
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 18/05/2019 : 20:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

ali mi je cijena tih 3 bila puno veca od jedne cijele billy police.......


Jbg., ja ih uzeo tri komada za 15€, što je skroz ok.
A stavio jedan i na onaj od 80 cm.
Ok, taj je svakako malo „specifičan“. Dvije različite „dubine“ dolje i gore.

I sve to, naravno, nisam kupio novo već iz nekog oglasa, jer kupovina baš novih kod mene svakako nema smisla, s obzirom na to da sam prisiljen prosječno svake pola godine sve iznova pretumbavati.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6932 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 18/05/2019 : 21:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by anto

@jere
ovo je tvoja kolekcija?


Je. Dio.



Ne vidim Magnusov Omnibus. Pretpostavljam da je u onom dijelu koji nije na slikama.




Tu je nesreća, tu je...





Već sam mislio da si ga poslao antu.

On topic:
Bogata ti je ta kolekcija.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 19/05/2019 : 15:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Whetherpine

Pozdrav,
evo da pokažem ako koga zanima, nedavno sam kupio Billy policu u Ikei da si konačno i ja posložim svoje "imanje" kako treba. :)


Samo, nećeš se s modelom Billy baš usrećiti, budeš li u bilo koji od gornjih redova slagao par HC albuma više, a kamoli ga kompletno popunio, vjeruj mi.


Super izgleda! 😊
Osobno sam za manje biblioteke,a sto pise Dukidule je istina za HC. Probao jednom na gornju policu i savija se ploca, prebacio ih na najdonju i tip-top.
A i ovi manji HC-ovi su problematicni po cijeloj duzini sloziti, vec sam jednu policu/plocu dodatno kupio zbog toga.
HC slozim od kraja prema sredini i onda popunim sa kojom figurom da rasteretim plocu.
Ono sa kutnim dijelom Billya je dobra stvar to cu i ja jednom kad budem imao kvadrat vise. A jedan dio ide pod staklo.. Iako nisam ziher ima li Billy serija vrata sa staklom. 🧐


Imam produžetak police i ove Fibrine HaCeove sam stavio gore da mi djeca ne prčkaju po njima. :)
Blade of immortal ću morato očito kompletirati sa Dark Horseom.
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 19/05/2019 : 15:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Ovdje mi je DD, tu imam sve što mi treba osim možda još "očevi i majke" i "dnevnik" od VČ.
Ali uglavnom skupljam hrvatska izdanja.

Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 19/05/2019 : 16:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Ovdje malo šaram, Dampyr, Martin, Nathan, Zagy i Ken.
Damypyr recimo imam sve... Martin i Nathan samo kiosk hrvatski, Zagora bi htio imati samo klasik ali ga baš i ne skupljam jer ne kupuju mi se stripovi jer ih nemam kad čitati... :(
Ionako još imam naramak Fibre za pročitati. Kena sam počeo uzimati zbog hype-a na forumu ali nisam nešto za kaubojce. Više volim horor , sf i fantasy.
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 19/05/2019 : 16:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Ova doljna polica je rezervirana za Asterixa, Krcka(tu moram još nabaviti 2 integrala) i sličnu živinu, ali nešto se ne mogu dočekati ovih Bookglobeovih, neznam dal da počnem sa Čarobnom knjigom.?
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 19/05/2019 : 16:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Ovdje imam nešto knjiga iz moje prijašnje faze dok sam imao vremena čitati, i prazna polica za ženu zbog mira u kući. :)
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 19/05/2019 : 16:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
King, Fibra, Tolkien, Mario Puzzo...
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 19/05/2019 : 16:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Gigerov kutak. Alien tradeovi Dark Horse.
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 19/05/2019 : 16:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Ovo je polica sa različitim knjigama, jedna polica za slikovnice za kćerku, još jedna prazna za ženu.
Ok mi je što imam te prazne police da mi kad tad stripovi mogu evoluirati na njih. Žena to ideju još naravno ne zna.:)
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 19/05/2019 : 16:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Tako to izgleda, ok je taj billy jer uvijek možeš kupiti rezervnu ili dodatnu policu ako zatreba.

A sad bok jer moram ići brisati prašinu sa polica...



Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/05/2019 : 19:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Odlično izgleda, prva liga!
Pogotovo Gigerov kutak (obožavam franšizu), ja npr imam samo ona zadnja dva HC-a od 40-e godišnjice(unutra je prvih 5-6 TPB-a), ali ću vj uzet sad ovu novu verziju omnibusa koje su počele izlazit za Aliens, AvP i Predator.
...a što se tiče nasjedanja na hajp...a ne znam, ja ipak dobro razmislim jer ima toliko toga što stvarno želim da se ne želim opeć sa nečim što neću čitat.
Obavezno prvoprivju ili čak pročitam u knjižnici i onda kupujem.



-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 19/05/2019 : 21:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Može neki link na te nove omnibuse?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/05/2019 : 23:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Whetherpine - predivno jedino fali malo više Zagora

@Nesvrstani - kod tebe isto lijepo, svaka čast

Neka je ova tema zaživjela malo, još da Ivanl i Teller stave slike svojih kolekcija, pa da mogu umrijet sretan.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 19/05/2019 23:10:47
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 20/05/2019 : 08:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Tnx ReemCP, i tvoja Bonelli kolekcija izgleda opako.
Ja pak svaštarim od svega po malo, jedino mi je DD za ozbiljno.
Još imam jedno 200-300 Superstrip Alan Fordova koje sam skupljao kao klinac i od onda ih nisam čitao. Samo ta kolekcija je dosta ofucana pa mi stoji na tavanu. To bi najradije zamijenio za AF klasik kad bi mogao.
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 20/05/2019 : 08:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Billy je dobar jer je jeftin, jednostavan za sastavljanje, i jer ga se može slagat po želji. Jedino bi svima preporučija da za slaganje koriste police od 40cm, a ne one od 80 cm.
Ove od 40cm se sigurno neće iskrivit.




Ja sam uzeo ovaj kutni Billy komplet od 80 cm jer je bio na akciji.
Da sam slagao posebno elemente mislim da bi ispalo skuplje.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/05/2019 : 08:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Odlično izgleda, prva liga!
Pogotovo Gigerov kutak (obožavam franšizu), ja npr imam samo ona zadnja dva HC-a od 30-e godišnjice(unutra je prvih 5-6 TPB-a), ali ću vj uzet sad ovu novu verziju omnibusa koje su počele izlazit za Aliens, AvP i Predator.
...a što se tiče nasjedanja na hajp...a ne znam, ja ipak dobro razmislim jer ima toliko toga što stvarno želim da se ne želim opeć sa nečim što neću čitat.
Obavezno prvo privju ili čak pročitam u knjižnici i onda kupujem.






Evo, AvP još nije izašao (umjesto omnibus sada se zovu ''essential'' i mislim da je format mrvu veći):

https://www.darkhorse.com/Search/essential

A ja imam ova dva (isti strip tj početak Aliensa, samo je prva knjiga fensi HC sa dodatcima i c/b umjesto u boji, druga je u boji i obje su cca 32x20cm):

https://www.bookdepository.com/Aliens-30th-Anniversary-The-Original-Comics-Series-Mark-Verheiden-Mark--Nelson/9781506700786

https://www.bookdepository.com/Aliens-Original-Comic-Series-2-Sam-Kieth/9781506703565?ref=pd_detail_1_sims_b_p2p_1

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000