forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 196

sumohrvat
Senior Member

Croatia
2471 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/11/2019 :  10:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
A gdje si stavio one strane Zagore šta sam ti poslao? To podložio da se ne klimaju police 😂😂😂😂

odabrao Ðelo Hadžiselimovic,tekst citao Miljenko Kokot
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member

Croatia
13829 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 06/11/2019 :  15:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DinkoJ

...sad malo ozbiljno, nema potrebe uspoređivati Zagora, Mister No, Dylana itd. Svaki od njih popunjava svoju posebnu nišu i ja ne znam kako je kod vas ali ja imam nalete da mi dođe pa mi se čita Zagor onda baš mi se čita Alan Ford pa nakon nekog vremena čita mi se Dylan Dog pa Marti itd. To je i ljepota različitih vrsta stripova pa sve ovisi o raspoloženju.

Ovo stoji, samo nekako ta želja da u određenom trenutku želiš čitati određenog junaka a u drugom nekom određenom trenutku drugog junaka nema veze s time tko je bolji junak. A što se tiče tko je bolji junak to je ustvari škakljiva tema i nekako stvar ukusa.

Mijenjanje mišljenja oko izdanja, dizajna, izgleda stripa je sasvim O.K.
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
6085 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/11/2019 :  22:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

A gdje si stavio one strane Zagore šta sam ti poslao? To podložio da se ne klimaju police 😂😂😂😂

Stavio sam ih u jedan regal sa staklom (stoje na Tarzanu ), jer mi bilo žao da ovdje budu na polici, ali i razlog da djeca kad se igraju u tom prostoru, da ne bi ti Zagori slučajno dobili boju i postali "kolorci" Kad je nećakinja vidila onu strisciu, pitala me jel ona može tog Zagora obojiti Tako da sam spremio te stripove na sigurno, zajedno sa ostalim Zagor korijenima, Zagor od D.J.-a (The Lost World) i ostalom mini kolekcijom HC stripova.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 196 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000