forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/08/2021 : 10:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zašto dupli Supermani?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 16/08/2021 : 10:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Kolekcionar koji nema dupliće nije kolekcionar ...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/08/2021 : 10:49:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Kolekcionar koji nema dupliće nije kolekcionar ...




+1

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3529 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 16/08/2021 : 10:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Svaki duplikat u kolekciji je zauzet prostor koji je mogao otići na neki novi strip
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 16/08/2021 : 11:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
Supermana sam prednaručio sa Bookdepositoryja, zaboravio da sam ga prednaručio pa ga prednaručio drugi put sa Amazona. Nije mi se dalo vraćati, poklonit ću ga nekome. Halo Jones sam kupio jer je super, izdanje je takva bomba da ga je Gibson ponio doma u naručju kad je bio u Hrvatskoj. Osam i pol godina nakon izlaska stripa kupio sam još dva primjerka jer sam bio gnjevan što se tih usranih 300 primjeraka ne može rasprodati. Također ću ih nekome pokloniti. Imam još neke stripove u više primjeraka, ali ništa tragično. Sve ide na poklon jednog dana, nemam namjeru zaraditi na njima.

Lone Wolf and Cub je minijaturan, da. I flipan. Izdanje za siromahe.

The Walking Dead sam počeo kupovati u Compendiumima davno prije Fibrinog izdanja. Pa sam samo nastavio do kraja.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/08/2021 : 11:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pokloni meni😉Supermana.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/08/2021 : 13:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shuckey

Supermana sam prednaručio sa Bookdepositoryja, zaboravio da sam ga prednaručio pa ga prednaručio drugi put sa Amazona. Nije mi se dalo vraćati, poklonit ću ga nekome. Halo Jones sam kupio jer je super, izdanje je takva bomba da ga je Gibson ponio doma u naručju kad je bio u Hrvatskoj. Osam i pol godina nakon izlaska stripa kupio sam još dva primjerka jer sam bio gnjevan što se tih usranih 300 primjeraka ne može rasprodati. Također ću ih nekome pokloniti. Imam još neke stripove u više primjeraka, ali ništa tragično. Sve ide na poklon jednog dana, nemam namjeru zaraditi na njima.

Lone Wolf and Cub je minijaturan, da. I flipan. Izdanje za siromahe.

The Walking Dead sam počeo kupovati u Compendiumima davno prije Fibrinog izdanja. Pa sam samo nastavio do kraja.



Halo Jones....meni jako drag strip, mrvu slabija prva epizoda, ali druge dvije odlične, uz odličan c/b crtež. Ovo Fibrino izdanje mi se jako sviđa i naslovnica. Da, baš šteta da se tako dugo prodavao.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 16/08/2021 : 13:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Halo Jones je bezvremenski strip...zar treba bolji komtentar o vrijednosti ovog remek djela

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 16/08/2021 13:53:01
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/08/2021 : 14:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Shuckey, bravo za Cannona i Goodnight Punpun. :)

Uvik volin vidit bogati miks u kolekciji, pogotovo stripova na engleskom jeziku.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 16/08/2021 : 15:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Shuckey, bravo za Cannona i Goodnight Punpun. :)

Uvik volin vidit bogati miks u kolekciji, pogotovo stripova na engleskom jeziku.



Hvala! Vidim u starim postovima da imaš hrpu stripova na hrpama i po ormarima. I ja sam ih tako taložio mada u mnogo manjoj količini. Ljepše je na polici, vjeruj mi. Ikea je jeftina, a usput se podsjetiš što imaš dok ih slažeš. Kad ih složiš obavezno nabaci slike.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/08/2021 : 15:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shuckey

quote:
Originally posted by vice

Shuckey, bravo za Cannona i Goodnight Punpun. :)

Uvik volin vidit bogati miks u kolekciji, pogotovo stripova na engleskom jeziku.



Hvala! Vidim u starim postovima da imaš hrpu stripova na hrpama i po ormarima. I ja sam ih tako taložio mada u mnogo manjoj količini. Ljepše je na polici, vjeruj mi. Ikea je jeftina, a usput se podsjetiš što imaš dok ih slažeš. Kad ih složiš obavezno nabaci slike.



Iman nekoliko punih polica (te je otac izradija sam), uz jednu veliku hrpu, par manjih i pune ormare i kutije. Dio mi je i dislociran u Zagrebu (billy police boje trule višnje :P). Ne bi imalo smisla da to sad slikam jer stvarno ne izgleda reprezentativno.

Najesen nabavljam nove police iz Ikee za preuređeni stan i tu ću posložit novije stvari. Taj dio ću onda slikat i objavit ovdje. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/08/2021 : 15:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Držimo te za riječ.
I ja na jesen moram preorganizirat stripove.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/08/2021 : 08:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
@Shuckey:
Strašno lijepa kolekcija, pravi je gušt vidit ovako mišano sve i svašta. Ima svih škola stripa, svakakvih izdanja, ma milina!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

zac
New Member



Italy
180 Posts

Member since 01/12/2005

Posted - 19/08/2021 : 11:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Koliko nas ima podršku od žena u skupljanju stripova?

Možda na početku veze, ali poslije ...

Volio bih znati za takve slučajeve.

Javite se sretnici.



meni je rekla biraj ili ja ili stripovi I evo vec sam single par godina
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 19/08/2021 : 12:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zac

quote:
Originally posted by Peyo

Koliko nas ima podršku od žena u skupljanju stripova?

Možda na početku veze, ali poslije ...

Volio bih znati za takve slučajeve.

Javite se sretnici.



meni je rekla biraj ili ja ili stripovi I evo vec sam single par godina



Stripove možeš posuditi i u knjižnici ...
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 19/08/2021 : 12:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by zac

quote:
Originally posted by Peyo

Koliko nas ima podršku od žena u skupljanju stripova?

Možda na početku veze, ali poslije ...

Volio bih znati za takve slučajeve.

Javite se sretnici.



meni je rekla biraj ili ja ili stripovi I evo vec sam single par godina



Stripove možeš posuditi i u knjižnici ...


I zenu na ulici, ta barem ne gnjavi a funkcionira po sistemu "čist račun duga ljubav"!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/08/2021 : 15:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zac

quote:
Originally posted by Peyo

Koliko nas ima podršku od žena u skupljanju stripova?

Možda na početku veze, ali poslije ...

Volio bih znati za takve slučajeve.

Javite se sretnici.



meni je rekla biraj ili ja ili stripovi I evo vec sam single par godina


znači i ti desanku
ko i ovi u braku

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 25/08/2021 : 15:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Dugo je prošlo, svašta se prominilo pa evo jedan mali update














Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
590 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 25/08/2021 : 15:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Bombončić od police
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 25/08/2021 : 17:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
Super, Paka! Najbolji su trejdovi, tu se najviše vidi koliko je pomno probrano. DC i Marvel se ne zamaraju baš sa izgledom cijele serije na polici, nema poravnavanja niti jedinstvenog dizajna ali meni se baš sviđa tako. Osim Miraclemana, tu su baš napravili džumbus. Odakle ti ovaj crtež
Dredda iza? Je li to Bolland?

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 25/08/2021 : 17:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Hvala obojici

Miracleman je cirkus jer je prva knjiga od američkog Marvela, a dvije druge od Marvel UK. Kad sam naručivao s Bookdepositoryja nisam znao da ima razlike u izgledu pa sam gledao samo cijenu. Sad mi užasno ide na živce ta razlika, ali jebiga.

Šta se Dredda tiče, nije Bolland Da sam njega upoznao pitao bih ga da mi nacrta Animal Mana. Ovo je nacrtao Colin MacNeil na Mafestu. Ako nisi čitao, pročitaj priču Judge Dredd: America koju je on ilustrirao, izgleda fantastično.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3529 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 25/08/2021 : 18:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Mudro probran kolekšn Pakinjo lepo to izgleda iskreno. Ali stvarno moraš da se uozbiljiš sa Asteriksom
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/08/2021 : 21:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Mudro probran kolekšn Pakinjo lepo to izgleda iskreno. Ali stvarno moraš da se uozbiljiš sa Asteriksom



+1!
Slazem se za probran kolekšn, a i ja moram da se uozbiljim sa skupljanjem Asteriksa bas!
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1728 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 25/08/2021 : 23:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Hvala obojici

Miracleman je cirkus jer je prva knjiga od američkog Marvela, a dvije druge od Marvel UK. Kad sam naručivao s Bookdepositoryja nisam znao da ima razlike u izgledu pa sam gledao samo cijenu. Sad mi užasno ide na živce ta razlika, ali jebiga...



Čudo si zaobišao DW Miracleman-a, dve, sjajno odrađene knjige?

Dobra kolekcija. Mislio sam da imaš više Marvela.

Resistance is futile.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/08/2021 : 13:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Fino izgleda! To ti je svi ili imaš još koju policu?
Kompletiraj si tog Asterixa pod obavezno! :D
A i NN-a. :P

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.84 seconds. Snitz Forums 2000