forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 20/06/2022 : 22:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne znam,ja bi možda zbog simetrije napravio da su police na istim visinama u svakom redu pa onda recimo alan ford da bude u jednom redu preko sva tri poličnjaka ili kako se to već zove 😁😁😁



Nažalost, nemoguće
Nisu sve police iste visine, kako bi se maksimiziralo korištenje prostora (a i ljepše izgleda kad su police prekrojene prema veličini stripa)

Police za mange i Bonelli su jedne veličine, police za amere su druge veličine, a police za fibrine orke i kolorke su treće visine
Donji red je četvrte visine, za stripove najvećeg formata, kako bi stali Konani, Rip Kirbyji i sl.


Sve OK,naravno da zbog različitih dimenzija stripa budu i police rszličitih dimenzija... Ali sam mislio da ih slažeš na sva tri okvira po istom redu recimo....Recimo,prvi red u sva tri okvira bude najveći zbog tih velikih dimenzija. Ne znam,peti red u sva tri okvira bude najmanji da stanu Alan Fordovi cijelom duljinom....
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7889 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/06/2022 : 22:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ajme...divote...
nego daj malo podataka, što je što po policama
pogotovo me intrigira najdonja na prvoj slici

quote:
Originally posted by Renky

Ne nužno da stare revije moraju biti kupus i neuredne🤣🤣

[url=https://ibb.co/GJ7TfvT][/url]

[url=https://ibb.co/gPVQ8M0][/url]

if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 20/06/2022 22:51:25
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/06/2022 : 23:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

ajme...divote...
nego daj malo podataka, što je što po policama
pogotovo me intrigira najdonja na prvoj slici

quote:
Originally posted by Renky

Ne nužno da stare revije moraju biti kupus i neuredne🤣🤣

[url=https://ibb.co/GJ7TfvT][/url]

[url=https://ibb.co/gPVQ8M0][/url]

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

Edited by - Renky on 20/06/2022 23:11:52
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/06/2022 : 23:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Od vrha... Panorama, Eks almanah, Cak, Denis, Strip zabavnik, Stripoteka ( mislim da je ona i na trećoj sa prve slike ), Strip revija VL, Gigant, Super, Biser strip, Spunk, Comic strip, Q, Patak, Comicon, Marvel A4, Zov, Zov Strip, Strip Magazin, Kondor, YU Strip, Naš strip, Tarzan A4, Spunk novosti, Strip 81, Asterixov zabavnik, Biser strip šampioni stripa i oni sitni pokušaji koji su završili neslavno nakon par brojeva... valjda san se sitija svega.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/06/2022 : 23:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Kad vidin sve kolorke na broju, sve mi je jasno.



Oli ima neko da skuplja Kolorke, a da ih nema sve ???

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2523 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 21/06/2022 : 00:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Od vrha... Panorama, Eks almanah, Cak, Denis, Strip zabavnik, Stripoteka ( mislim da je ona i na trećoj sa prve slike ), Strip revija VL, Gigant, Super, Biser strip, Spunk, Comic strip, Q, Patak, Comicon, Marvel A4, Zov, Zov Strip, Strip Magazin, Kondor, YU Strip, Naš strip, Tarzan A4, Spunk novosti, Strip 81, Asterixov zabavnik, Biser strip šampioni stripa i oni sitni pokušaji koji su završili neslavno nakon par brojeva... valjda san se sitija svega.


Blago!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46556 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/06/2022 : 01:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Koga briga za to,pokaži parket!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6071 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/06/2022 : 05:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Kad vidin sve kolorke na broju, sve mi je jasno.



Oli ima neko da skuplja Kolorke, a da ih nema sve ???



Evo me. Krivo si to napisao, treba ići ''ima li netko da kupuje Kolorke, ali samo one koje su mu se svidjele?''.
Ima tu i Orki i svašta nešto drugog, ali samo i jedino ono što mi se sviđa, a ne sve na repertoaru.
SVE kupujem jedino LL Nathana, tu bi kupio i Nathanov prdac u bočici.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 21/06/2022 05:07:01
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/06/2022 : 05:37:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Kad vidin sve kolorke na broju, sve mi je jasno.



Oli ima neko da skuplja Kolorke, a da ih nema sve ???



Evo me. Krivo si to napisao, treba ići ''ima li netko da kupuje Kolorke, ali samo one koje su mu se svidjele?''.
Ima tu i Orki i svašta nešto drugog, ali samo i jedino ono što mi se sviđa, a ne sve na repertoaru.
SVE kupujem jedino LL Nathana, tu bi kupio i Nathanov prdac u bočici.



Gledan i cudim...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/06/2022 : 05:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Od vrha... Panorama, Eks almanah, Cak, Denis, Strip zabavnik, Stripoteka ( mislim da je ona i na trećoj sa prve slike ), Strip revija VL, Gigant, Super, Biser strip, Spunk, Comic strip, Q, Patak, Comicon, Marvel A4, Zov, Zov Strip, Strip Magazin, Kondor, YU Strip, Naš strip, Tarzan A4, Spunk novosti, Strip 81, Asterixov zabavnik, Biser strip šampioni stripa i oni sitni pokušaji koji su završili neslavno nakon par brojeva... valjda san se sitija svega.



Nema dugo, sve te revije prodao sam jednom nasem clanu ovog cijenjenog forumw.
Covjek sat vremena iznosio kutije iz moje kuce u svoje vozilo...
Zena plesala od srece, pitala trebali 'ruke', dodi nam i drugi put, fala in lipa...
Jbg. Sad mi je zao.
Ostavio sam samo Cak i Zov.
Ono...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 21/06/2022 : 07:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Kad vidin sve kolorke na broju, sve mi je jasno.



Oli ima neko da skuplja Kolorke, a da ih nema sve ???


Sve Kolorke kupuju ljudi sa viškon para i manjkon ukusa.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/06/2022 : 08:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Kad vidin sve kolorke na broju, sve mi je jasno.



Oli ima neko da skuplja Kolorke, a da ih nema sve ???


Sve Kolorke kupuju ljudi sa viškon para i manjkon ukusa.



Ediciju Kolorka/Orka ka da san ja osobno urediva. Sve mi je top. Najbolje od romana ikad. A i da nije, popizdija bi da mi fali koja, no to je nemoguce da se desi i u najludoj mogucoj nocnoj mori i katalizmickom scenariju. Parustine i ukus posebice, individualna su stvar, (ne zanimaju me ni jedan ni drugi pojam, kod drugih).

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 21/06/2022 08:14:12
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 21/06/2022 : 10:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Nemoguće. Prilično san siguran da ni Marku sve u Kolorci nije top. Smisao te biblioteke je raznolikost kvalitetnog utoliko da ima za svakog ponešto. Ne i za svakog sve.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/06/2022 : 10:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Nemoguće. Prilično san siguran da ni Marku sve u Kolorci nije top. Smisao te biblioteke je raznolikost kvalitetnog utoliko da ima za svakog ponešto. Ne i za svakog sve.



Upravo... imam sve ali samo da vidin kako svit diše, daleko da je sve TOP. Bitno je da je nekome Top... i da takvih ima dovoljno kao kupaca.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2741 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 21/06/2022 : 11:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
A i zašto bi moralo sve biti TOP u činjenici da netko ima sve. Normalno je da kolekcija ima boljih i lošijih djela, različitih škola, drugačijih autora, raznovrsno....uopće je nebitno da baš sve u kolekciji mora biti TOP.
Da je tako nitko ne bi imao kolekciju veću od 10-tak stripova
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/06/2022 : 12:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
al kako nije parket bitan i police te soba

kad je sve cakum pakum ti vidiš da je čovjek zadovoljio svoje osnovne potrebe (kuća i poso) i onda ide nadgradnja

al kad vidiš odron parket tepih i zidove te stare ormare... ti znaš da ovaj čovjek uskraćuje na sebi za stripove
kad su mu ormari takvi i pod... i soba

a tek podstanari... oni neće ulagati u tuđe

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 21/06/2022 : 12:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by vice

Nemoguće. Prilično san siguran da ni Marku sve u Kolorci nije top. Smisao te biblioteke je raznolikost kvalitetnog utoliko da ima za svakog ponešto. Ne i za svakog sve.



Upravo... imam sve ali samo da vidin kako svit diše, daleko da je sve TOP. Bitno je da je nekome Top... i da takvih ima dovoljno kao kupaca.


Ti onda spadaš u ove sa viškon para.
Sve legitimno.
Ja neke od tih stripova ne bi drža doma ni da su mukte.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 21/06/2022 12:11:38
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6071 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/06/2022 : 12:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by vice

Nemoguće. Prilično san siguran da ni Marku sve u Kolorci nije top. Smisao te biblioteke je raznolikost kvalitetnog utoliko da ima za svakog ponešto. Ne i za svakog sve.



Upravo... imam sve ali samo da vidin kako svit diše, daleko da je sve TOP. Bitno je da je nekome Top... i da takvih ima dovoljno kao kupaca.


Ti onda spadaš u ove sa viškon para.
Sve legitimno.
Ja neke od tih stripova ne bi drža doma ni da su mukte.



Pa naravno, zauzimaju mjesto (a i novčano je teško sve popratiti) onima koji ti/mi se stvarno sviđaju i želim/o ih čitati više od jednom. Za sve ostalo tu je gradska knjižnica.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 21/06/2022 12:31:31
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/06/2022 : 12:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by vice

Nemoguće. Prilično san siguran da ni Marku sve u Kolorci nije top. Smisao te biblioteke je raznolikost kvalitetnog utoliko da ima za svakog ponešto. Ne i za svakog sve.



Upravo... imam sve ali samo da vidin kako svit diše, daleko da je sve TOP. Bitno je da je nekome Top... i da takvih ima dovoljno kao kupaca.


Ti onda spadaš u ove sa viškon para.
Sve legitimno.
Ja neke od tih stripova ne bi drža doma ni da su mukte.



I manjkom ukusa?
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12979 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 21/06/2022 : 12:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

al kako nije parket bitan i police te soba

kad je sve cakum pakum ti vidiš da je čovjek zadovoljio svoje osnovne potrebe (kuća i poso) i onda ide nadgradnja

al kad vidiš odron parket tepih i zidove te stare ormare... ti znaš da ovaj čovjek uskraćuje na sebi za stripove
kad su mu ormari takvi i pod... i soba

a tek podstanari... oni neće ulagati u tuđe



Najjači
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 21/06/2022 : 13:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by vice

Nemoguće. Prilično san siguran da ni Marku sve u Kolorci nije top. Smisao te biblioteke je raznolikost kvalitetnog utoliko da ima za svakog ponešto. Ne i za svakog sve.



Upravo... imam sve ali samo da vidin kako svit diše, daleko da je sve TOP. Bitno je da je nekome Top... i da takvih ima dovoljno kao kupaca.


Ti onda spadaš u ove sa viškon para.
Sve legitimno.
Ja neke od tih stripova ne bi drža doma ni da su mukte.



I manjkom ukusa?


Ne.
Renky ima ukusa.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/06/2022 : 14:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jbg.
Ja najvolim kad imam, a najminije kad neman.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/06/2022 : 14:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by vice

Nemoguće. Prilično san siguran da ni Marku sve u Kolorci nije top. Smisao te biblioteke je raznolikost kvalitetnog utoliko da ima za svakog ponešto. Ne i za svakog sve.



Upravo... imam sve ali samo da vidin kako svit diše, daleko da je sve TOP. Bitno je da je nekome Top... i da takvih ima dovoljno kao kupaca.


Ti onda spadaš u ove sa viškon para.
Sve legitimno.
Ja neke od tih stripova ne bi drža doma ni da su mukte.



I manjkom ukusa?


Ne.
Renky ima ukusa.




Ok, nisi tako rekao prije par postova pa provjeravam
(Sve Kolorke kupuju ljudi sa viškon para i manjkon ukusa)
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 21/06/2022 : 14:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by vice

Nemoguće. Prilično san siguran da ni Marku sve u Kolorci nije top. Smisao te biblioteke je raznolikost kvalitetnog utoliko da ima za svakog ponešto. Ne i za svakog sve.



Upravo... imam sve ali samo da vidin kako svit diše, daleko da je sve TOP. Bitno je da je nekome Top... i da takvih ima dovoljno kao kupaca.


Ti onda spadaš u ove sa viškon para.
Sve legitimno.
Ja neke od tih stripova ne bi drža doma ni da su mukte.



I manjkom ukusa?


Ne.
Renky ima ukusa.




Ok, nisi tako rekao prije par postova pa provjeravam
(Sve Kolorke kupuju ljudi sa viškon para i manjkon ukusa)


Je, moja greška.
Tribalo je pisat i(ili).
Nije ni Ladić čovik bez ukusa, samo nema mjeru.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 21/06/2022 14:31:39
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/06/2022 : 14:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ok, onda cu se radije svrstati u one sa viškom para :D


(Edit: fali mi 40 kolorki pa nisam siguran brojim li se u skupinu onih koji imaju sve)

Edited by - supermark on 21/06/2022 14:52:31
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000