forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 05/10/2007 : 15:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
Ni ja ne vidim dalje od Bonellija!

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 05/10/2007 : 16:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Pored nekih, Kiklop je nišandžija

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/10/2007 : 17:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

Štovanom puku stripoklepskom predstavljam;
Moja kolekcija... skromna, dražesna kao i čovjek koji ju je prikupljao. I da, sve je ovo na policama Bonelli jer ja uopće ne vidim svrhu kupovanja/skupljanja/čitanja bilo kakvih drugih stripova.






ćudno,ne bi po tebi reka da si tako isključiv

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 05/10/2007 : 18:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Vidite ovu najgornju policu s lijeva na desno... imate tu par CD-ova, DVD-ova, onda 2 Maxmagnusa, 2 crna DD pirata... i onda 3 uvećana primjerka Julie uz 5 regularne veličine. I evo vam na temelju moje slike čisti primjer kako to ipak lijepo može ko-egzistirati na polici.
Go to Top of Page

Akul
Junior Member

Croatia
354 Posts

Member since 08/05/2007

Posted - 05/10/2007 : 22:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Akul a Private Message  Reply with Quote
Ja isto skupljam samo bonelli, ali ne sve junake, i jedva nekako skupim pare za njih, a kamoli za neka druga izdanja...
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 05/10/2007 : 22:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
Isto stanje i kod mene. Trudim se pronaći stripove po što jeftinijoj cijeni...i zasad mi dobro ide nemam tako dalekosežene kolekcije, al još sam mlad, ima vremena
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 06/10/2007 : 00:15:50  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

Vidite ovu najgornju policu s lijeva na desno... imate tu par CD-ova, DVD-ova, onda 2 Maxmagnusa, 2 crna DD pirata... i onda 3 uvećana primjerka Julie uz 5 regularne veličine. I evo vam na temelju moje slike čisti primjer kako to ipak lijepo može ko-egzistirati na polici.

Zadovoljan sam...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 06/10/2007 : 17:09:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
sličan topic na striparni sa fotkama naših članova

http://forum.striparna.com/viewtopic.php?t=254
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 19/11/2007 : 00:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

Moj nered. Ali svi su stripovi u izvanrednom stanju.
http://i24.tinypic.com/2gtdppx.jpg
http://i22.tinypic.com/2edwrrc.jpg
http://i22.tinypic.com/2nib75t.jpg
http://i24.tinypic.com/2u5tcuq.jpg


Uhhh,kad bi postojalo neko drustvo za zastitu stripova,mozda bi isao i na robiju
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 19/11/2007 : 01:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 19/11/2007 : 01:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

davor71
Starting Member



Croatia
24 Posts

Member since 25/10/2007

Posted - 19/12/2007 : 08:11:47  Show Profile Show Extended Profile  Send davor71 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trigger

Inferno - ti si kralj. Najbolja kolekcija koju sam vidio, ali ozbiljno. Ovako po meni izgleda kolekcija stripova nekoga ko voli stripove i ko ih skuplja da bi ih citao, a ne samo zbog stvaranja zauzbica nas obicnih smrtnika.



slazem se s ovim :)

no svako ima svoje guste i nemamo se kaj ljutiti ;)
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 19/12/2007 : 20:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
Cemu kapa serife?!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 10/01/2008 : 22:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote










Evo i moje skromne kolekcije, ali sam jos uvek mlad i zelen pa se nadam da ce se vremenom drasticno uvecati!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 13/12/2008 : 17:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

Nešto novo sa moje strane - što imam od mangi...







mozesh li mi reci de si nabavio ove mange!!!Jel sve preko amazona ili??
pogotovo pitam za akiru i berserk...

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 13/12/2008 : 17:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

quote:
Originally posted by Raspucin

Vidim da ti stripovi idu bolje od Građanskih prava. E moj sinko....


Prošao je "sinko" građansko pravo 1 i to kod Kačera
Sve sam dao od druge sem financija. Kod nas je taj predmet pravi bauk, bez 5 sedmica učenja nema prolaza i sve napamet.
Jel ti voliš pravo?
Ja ga mrzim, al ga učim reda radi. Radi neke titulice!



Znaš kad sam ja (ponovo) počeo čitati stripove? Kad sam građansko i ostala prava ponovo položio na pravosudnome.

Tad je vrijeme za rekreaciju.

S tvojim građanskim i stripovima bi izašao na kraj, bez problema, ali s prašinom nikako, alergičan sam za popizditi.

Drži se ti, majstore, i prava i stripova, ima nešto i u tituli (barem našoj). Npr. dobra plaća.

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

Luk-San
Junior Member

Croatia
369 Posts

Member since 01/11/2008

Posted - 13/12/2008 : 19:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Luk-San a Private Message  Reply with Quote
joooooooooooooj od ovih svih stripova zastaje dah!!!!koliko to ga ima....
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 13/12/2008 : 20:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
evo moje drazesne male kolekcije :)

pogled cele police(gornja polica ima dva sloja)


ovo je taj prvi sloj od 2 sloja :D


zatim drugi sloj :D


zatim donja polica


evo kad sam raspodelio vecinu stripova na pod(Nishta od VC mi nije tu a imam sve,kao ni zagor extra LU ni markovi i blekovi od LU i alan ford specijali(svet))


pa shta mislite :D

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 13/12/2008 : 20:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Eh, ja sam sve poslagao u kutije u Sarajevu dok se ne ugrade police (osim Slobodne Dalmacije, to već godinama stoji u jednoj komodi i kupi prašinu), ali već sam počeo popunjavati jednu policu i u Zagrebu, pa čim se konačno uselim naredni vikend, postam jedan fotić.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 13/12/2008 : 20:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Dobar si weljko sinko, dobar si! :)
E, da sam ja imao toliko stripova sa 14-15 godina, gde bi mi sad bio kraj! :(

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 13/12/2008 : 21:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Dobar si weljko sinko, dobar si! :)
E, da sam ja imao toliko stripova sa 14-15 godina, gde bi mi sad bio kraj! :(



xex,veruj mi ove stripove sam ja skupljao od 9 godine,a samo ove godine sve od VC pa ti vidi

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 13/12/2008 : 21:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message  Reply with Quote
markos svaka cast..

Deep into that darkness peering, long I stood there wondering, fearing,
Doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before..
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 13/12/2008 : 21:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
sta reci a ne zaplakati

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 13/12/2008 : 22:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weljko94

quote:
Originally posted by Lord Vader89

Dobar si weljko sinko, dobar si! :)
E, da sam ja imao toliko stripova sa 14-15 godina, gde bi mi sad bio kraj! :(



xex,veruj mi ove stripove sam ja skupljao od 9 godine,a samo ove godine sve od VC pa ti vidi



hehe, ja sam u devetoj imao samo gomilu Mikijevih zabavnika i ponekog Asterixa.

Tek sam negde kasnije poceo sa Horusovim Blekom, Markom, pa preko Zagora do Bonelija i onda dalje do vjecnosti!

Okacicu ovih dana i ja koju sliku svoje skromne kolekcije, kad smo vec poceli sa malim kolekcijama, onda me nece tuci kompleks nize vrednosti!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2505 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 13/12/2008 : 22:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weljko94

quote:
Originally posted by corto33

Nešto novo sa moje strane - što imam od mangi...

http://users.volja.net/corto/slike/mange_1.jpg

http://users.volja.net/corto/slike/mange_2.jpg



mozesh li mi reci de si nabavio ove mange!!!Jel sve preko amazona ili??
pogotovo pitam za akiru i berserk...



Sve su to talijanske mange, nabavljeno u striparnicama u Italiji i na talijanskom ebayu. Inace su fotke dosta stare, stavicu sutra nove


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.45 seconds. Snitz Forums 2000