forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor almanah 2
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

jimi
Junior Member



Croatia
349 Posts

Member since 03/08/2007

Posted - 01/11/2007 : 13:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jimi a Private Message
Napokon je izašel kod nas drugi almanah.

Moje je pitanje zašt su objavili ko drugi broj almanh koji jed u italiji izašel tek 2003, propustili su 4 almanaha od prvog broja.

Jel to možda zato jer prate radnju s redovnim Zagorima?

Only when all is lost, there is something to live for!

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 01/11/2007 : 13:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message
Zato jer ce jedan od gostiju CRŠ-a biti crtac ovog almanaha Marco Verni.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/11/2007 : 14:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
A to mi pomalo vonja da bi i Bonelli ergela mogla lagano u HC. Zaostatak je poprilican.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/11/2007 : 18:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by jack 50

Zato jer ce jedan od gostiju CRŠ-a biti crtac ovog almanaha Marco Verni.


i zato šta bernard nikad ne objavljuje po redu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/11/2007 : 18:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

A to mi pomalo vonja da bi i Bonelli ergela mogla lagano u HC. Zaostatak je poprilican.


da,vrlo moguce...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 01/11/2007 : 18:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by jack 50

Zato jer ce jedan od gostiju CRŠ-a biti crtac ovog almanaha Marco Verni.


i zato šta bernard nikad ne objavljuje po redu...


Isto kao u doba "Dnevnika"

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/11/2007 : 19:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by jack 50

Zato jer ce jedan od gostiju CRŠ-a biti crtac ovog almanaha Marco Verni.


Imat cemo prilkike vidit original i njegovu kopiju!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 01/11/2007 : 20:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message
Bilo je i vrijeme.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 02/11/2007 : 11:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
To je zato da imamo nešto odnijet na potpis i nekom drugom crtacu osim Ferrija. Vjerojatno ce sljedece godine Zagor almanasi izlaziti dalje po redu.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 03/11/2007 : 17:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
I ja mislim isto, svakako je zbog Vernija, a tak ce se prodavati isti broj na CRS-u, za sve koji bi hteli Vernijev potpis. Na zalost, ne znam sta ce se ponuditi Nucciu na potpis, iako bih njegov potpis najvise zeleo, jer Ferrijev i Burattinijev vec imam, a od svih ostalih Nuccio mi je najdrazi
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 03/11/2007 : 17:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message
Dajte mi objasnit šta znaci almanah? Kako odluce koja epizoda ide pod specijal,almanah,redovni,maxi?? Dobro, kapiram maxi, epizode koje napišu bez ogranicenja stranica jel?A drugo?!?
Go to Top of Page

Mlaki
New Member

Croatia
139 Posts

Member since 18/05/2007

Posted - 03/11/2007 : 19:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mlaki a Private Message
mene takoder zanima što je SBE kuca htjela reci s almanahom. koja je razlika izmedu njega i specijala recimo?

s obzirom da je to prvo pojavljivanje vernijevog djela kod nas molio bih ljude koji su vec procitali da daju mišljenje o crtežu.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 03/11/2007 : 19:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
To je još samo jedan Zagor na kioscima!
Cjelovita epizoda
bez nastavaka na 96 stranica
po 25 kuna
skupo i nepotrebno,ali ljudi kupuju
jer je Zagor
a ne NN ili MNo,primjer
kontate?
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 03/11/2007 : 20:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
quote:
Originally posted by Mlaki

mene takoder zanima što je SBE kuca htjela reci s almanahom. koja je razlika izmedu njega i specijala recimo?

s obzirom da je to prvo pojavljivanje vernijevog djela kod nas molio bih ljude koji su vec procitali da daju mišljenje o crtežu.



kopija ferria ali nekako hladna i staticna...beživotna...a još u kombinaciji s burattinijem...koda jedeš nešto loše podgrijano.

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 03/11/2007 : 20:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message
Kakav je crtež, prica?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/11/2007 : 23:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
slab-slaba.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

acika
Junior Member



Trinidad and Tobago
381 Posts

Member since 04/02/2004

Posted - 04/11/2007 : 00:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit acika's Homepage  Send acika a Private Message
quote:
Originally posted by piquet

quote:
Originally posted by Mlaki

mene takoder zanima što je SBE kuca htjela reci s almanahom. koja je razlika izmedu njega i specijala recimo?

s obzirom da je to prvo pojavljivanje vernijevog djela kod nas molio bih ljude koji su vec procitali da daju mišljenje o crtežu.



kopija ferria ali nekako hladna i staticna...beživotna...a još u kombinaciji s burattinijem...koda jedeš nešto loše podgrijano.



www.stripovimk.tk
"more je suvise slano,zasecirimo ga" GRUNF
Go to Top of Page

Mlaki
New Member

Croatia
139 Posts

Member since 18/05/2007

Posted - 04/11/2007 : 10:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Mlaki a Private Message
sad sam procitao i moram se ne složiti. nakon dužeg vremena napokon jedna odlicna prica. stvarno odlicna. burattinija volim i inace, iako naravno ima loših stvari kao nedavno s ovim insektima. ali ovo je jako dobro. tko voli "bijes ratnika osaga", "dugo putovanje", "napuštenu utvrdu" uživat ce u ovom almanahu garantirano. od pocetka do kraja napeto i jako zanimljivo, a takoder i ona mucna atmosfera koja daje dodatnu kvalitetu. ajde, nadam se da ce se javiti koji istomišljenik! :-)

o crtežu bi se dalo razgovarati, iako i tu ne bih bio previše kritican. nije to tako loše. ali naravno, kad je sadržaj dobar manje smeta i pokoji nedostatak kod crteža.
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 04/11/2007 : 13:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
quote:
Originally posted by Mlaki

sad sam procitao i moram se ne složiti. nakon dužeg vremena napokon jedna odlicna prica. stvarno odlicna. burattinija volim i inace, iako naravno ima loših stvari kao nedavno s ovim insektima. ali ovo je jako dobro. tko voli "bijes ratnika osaga", "dugo putovanje", "napuštenu utvrdu" uživat ce u ovom almanahu garantirano. od pocetka do kraja napeto i jako zanimljivo, a takoder i ona mucna atmosfera koja daje dodatnu kvalitetu. ajde, nadam se da ce se javiti koji istomišljenik! :-)

o crtežu bi se dalo razgovarati, iako i tu ne bih bio previše kritican. nije to tako loše. ali naravno, kad je sadržaj dobar manje smeta i pokoji nedostatak kod crteža.


Bravo, jedva cekan!

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

bitola
Average Member



USA
821 Posts

Member since 22/02/2003

Posted - 04/11/2007 : 22:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send bitola a Private Message
quote:
Originally posted by Mlaki

sad sam procitao i moram se ne složiti. nakon dužeg vremena napokon jedna odlicna prica. stvarno odlicna. burattinija volim i inace, iako naravno ima loših stvari kao nedavno s ovim insektima. ali ovo je jako dobro. tko voli "bijes ratnika osaga", "dugo putovanje", "napuštenu utvrdu" uživat ce u ovom almanahu garantirano. od pocetka do kraja napeto i jako zanimljivo, a takoder i ona mucna atmosfera koja daje dodatnu kvalitetu. ajde, nadam se da ce se javiti koji istomišljenik! :-)

o crtežu bi se dalo razgovarati, iako i tu ne bih bio previše kritican. nije to tako loše. ali naravno, kad je sadržaj dobar manje smeta i pokoji nedostatak kod crteža.


E bas mi jhe drago za ovu ocenu.
I za prvi almanah prvicne su reakcije bile lose ali kad sam ga procitao uopce nije bio los.
Nadam se da ce i ovaj drugi biti dobar.
Go to Top of Page

Mlaki
New Member

Croatia
139 Posts

Member since 18/05/2007

Posted - 05/11/2007 : 08:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mlaki a Private Message
meni je prvi stvarno bio loš. :-)

ovaj mi je 10 puta bolji.

ja kad uzmem citat zagora jedino tražim da mi bude zanimljiv, da mi ga je gušt citat, a ne da imam osjecaj da ga citam reda radi, na silu. a ovoga sam progutao, akcija i napetost od pocetka do kraja...
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 05/11/2007 : 09:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
a meni je prvi 10 puta bolji...

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/11/2007 : 13:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
naslovnica- prilicno nezanimljiva

crtez- vrlo dobar, jedan od boljih (po meni) crtaca

prica- vrlo dobra, jedna od najboljih u zadnje vrijeme, jedina zamjerka mi je dio kada zagor upada u onu rupu sa pumom ()

sve u svemu- 7/10
Go to Top of Page

Mlaki
New Member

Croatia
139 Posts

Member since 18/05/2007

Posted - 05/11/2007 : 15:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mlaki a Private Message
[quote]Originally posted by supermark

naslovnica- prilicno nezanimljiva

slažem se za naslovnicu. osim što je nezanimljiva, ponovno je gotovo iskopirana jedna vinjeta iznutra na naslovnici (što sam prvi put primijetio na traperskoj izvidnici). al što je to sa zagorovom facom? ferri nikad ne nacrta takvu facu u stripu, a na naslovnicama da. pa tko onda te naslovnice crta? zagor izoblicen do neprepoznatljivosti, mora da je jako ljutit...
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 05/11/2007 : 17:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
svi ovi komentari navode me na zakjlucak da je kod Zagora vrijeme za svodjenje racuna, varam li se?

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 05/11/2007 : 18:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Mlaki
slažem se za naslovnicu. osim što je nezanimljiva, ponovno je gotovo iskopirana jedna vinjeta iznutra na naslovnici (što sam prvi put primijetio na traperskoj izvidnici). al što je to sa zagorovom facom? ferri nikad ne nacrta takvu facu u stripu, a na naslovnicama da. pa tko onda te naslovnice crta? zagor izoblicen do neprepoznatljivosti, mora da je jako ljutit...


meni se na prvi pogled ucinilo da je Verni nacrta naslovnicu.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000