forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: Svebor i Plamena
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 05/12/2007 : 13:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message  Reply with Quote
ohoho, znači vraćam se preko libellusa...
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 05/12/2007 : 14:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Ajde Marko, molim te sačuvaj mi jedan primjerak da se ne razgrabi prije nego dođem u Zagreb (po posljednjim informacijama, već u siječnju).
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28962 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/12/2007 : 14:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Saljivdzija, a?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 05/12/2007 : 15:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Saljivdzija, a?


Ma hajde, šala mala. Ali valjda će se neki ljudi u ZG sjetiti da su to nekad ko mali voljeli pa kupiti kao uspomenu...
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 06/12/2007 : 01:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Svebor i Plamena je izasao, biti ce u zagrebackim striparnicama jos veceras. Za Sloveniju i Srbiju jos ne znam, kad bude dogovoren uvoz, obavijestit cu vas.



a ja nek dezuram na forumu da vidim obavjest ili da saznam slucajno preko nekog treceg?

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1919 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 06/12/2007 : 11:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzuka

quote:
Originally posted by Markos

Svebor i Plamena je izasao, biti ce u zagrebackim striparnicama jos veceras. Za Sloveniju i Srbiju jos ne znam, kad bude dogovoren uvoz, obavijestit cu vas.



a ja nek dezuram na forumu da vidim obavjest ili da saznam slucajno preko nekog treceg?



PA znas da su autori uvijek neshvaceni od izdavaca

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28962 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/12/2007 : 11:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzuka

quote:
Originally posted by Markos

Svebor i Plamena je izasao, biti ce u zagrebackim striparnicama jos veceras. Za Sloveniju i Srbiju jos ne znam, kad bude dogovoren uvoz, obavijestit cu vas.



a ja nek dezuram na forumu da vidim obavjest ili da saznam slucajno preko nekog treceg?


Veceras ces imati dostavu!:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 06/12/2007 : 12:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
a potpisivanje? kak da objasnim kčerima da stričeki nisu niš nacrtali nutra?!? ;)

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28962 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/12/2007 : 12:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Teku dogovori, sljedeci petak, najvjerojatnije.

Trouble will find me
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15030 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/12/2007 : 12:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

a potpisivanje? kak da objasnim kčerima da stričeki nisu niš nacrtali nutra?!? ;)



bum ti ja nacrtal

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 06/12/2007 : 13:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by dzuka

quote:
Originally posted by Markos

Svebor i Plamena je izasao, biti ce u zagrebackim striparnicama jos veceras. Za Sloveniju i Srbiju jos ne znam, kad bude dogovoren uvoz, obavijestit cu vas.



a ja nek dezuram na forumu da vidim obavjest ili da saznam slucajno preko nekog treceg?


Veceras ces imati dostavu!:)



vidimo se veceras...

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 06/12/2007 : 14:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

bum ti ja nacrtal


ti nemreš ni sebi nacrtat...

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 06/12/2007 : 15:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzuka
a ja nek dezuram na forumu da vidim obavjest ili da saznam slucajno preko nekog treceg?



a to ti je tak uvijek :-) ili vidiš na kraju dok svi već pročitaju i iskomentiraju kakvo je izdanje :-)

nego ja se za to bilježim i drage volje da mi se autori potpišu. jedino se još moram dogovorit da mi se to nekak i dostavi :-) imam i ideju kako a sa markosom dogovorit način plaćanja (e-banking) :-)


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 06/12/2007 : 16:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>nego ja se za to bilježim i drage volje da mi se autori potpišu.

A 'oš se ti meni potpisati na onaj primjerak ZG NEWSA di su te uslikali?

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 06/12/2007 : 17:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>nego ja se za to bilježim i drage volje da mi se autori potpišu.

A 'oš se ti meni potpisati na onaj primjerak ZG NEWSA di su te uslikali?

mcn



more, nema problema


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 06/12/2007 : 23:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
JIIIIIPPPPIIIIIIJEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!
donio markos, maloprije!
sretjan i ponosan!
fala, marko! fala melina! : )

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28962 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/12/2007 : 13:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pozivamo sve prijatelje stripa na promociju Svebora i Plamene koja će se održati u Profil Megastoreu, Bogovićeva 5, Zagreba, u petak 14.11.2007 u 19:30 sati. Na promociji će biti prisutna sva trojica autora: Darko Macan, Goran Sudžuka i Matija Pisačić od kojih ćete moći dobiti potpis i crtež. Vidimo se!

Trouble will find me
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 10/12/2007 : 14:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Pozivamo sve prijatelje stripa na promociju Svebora i Plamene koja će se održati u Profil Megastoreu, Bogovićeva 5, Zagreba, u petak 14.11.2007 u 19:30 sati. Na promociji će biti prisutna sva trojica autora: Darko Macan, Goran Sudžuka i Matija Pisačić od kojih ćete moći dobiti potpis i crtež. Vidimo se!

Maloprije sam na pauzi čitao Dubrovački list i dubrovački pjevač Stjepan Gleđ uzeo je umjetničko ime MARKOS

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 10/12/2007 : 16:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Pozivamo sve prijatelje stripa na promociju Svebora i Plamene koja će se održati u Profil Megastoreu, Bogovićeva 5, Zagreba, u petak 14.11.2007 u 19:30 sati. Na promociji će biti prisutna sva trojica autora: Darko Macan, Goran Sudžuka i Matija Pisačić od kojih ćete moći dobiti potpis i crtež. Vidimo se!



kolko će bit strip tamo? vidio sam u mc-u 210 kn, to mi je malo preveć... s popustom je trebalo na crš-u bit 180 kn, to je već u redu...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28962 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/12/2007 : 17:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
200 kuna u Libellusu je najniza maloprodajna cijena.

Trouble will find me
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/12/2007 : 19:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
u petak 14.11.2007 u 19:30 sati.




https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28962 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/12/2007 : 12:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ova je promocija stvarno ukleta:)
Nazalost, Profil je promijenio raspored i promocija Svebora i Plamene se odgađa za prvi mjesec:(
Sorry, ljudi.

Trouble will find me
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 12/12/2007 : 19:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ova je promocija stvarno ukleta:)
Nazalost, Profil je promijenio raspored i promocija Svebora i Plamene se odgađa za prvi mjesec:(
Sorry, ljudi.


ma ne treba nama promocija, nek ti ova tri nešto nacrtaju na par primjeraka i onda se nađemo negdje da platiš pivu i to je to

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 13/12/2007 : 00:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Ja sam čuo da je kamion koji je vozio ceo tiraž, pao u potok i upropastio sve primerke (potok, a ne kamion).

Jel može jedna želja? Odložite to lepo za MaFest, taman mi odgovara. ;)
Go to Top of Page

BO
Junior Member

Croatia
351 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/12/2007 : 20:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send BO a Private Message  Reply with Quote
Strip koji me najvise odusevio ove godine!
Strip koji sam tjedan dana bacao na stranu misleci ovo je radjeno za osnovnoskolce,budem ga procitao "neki drugi dan".Medjutim uhvatim ga se
kasno sinoc i ostao sam odusevljen!Zarazno stivo,do 4 ujutro sam ostao budan (nakon radnog dana)
P.S.Definitivno preporucujem za one koji su u dvojbama
P.S.2.Za sve uzraste(ukljucuujuci i rizba
)

Edited by - BO on 15/12/2007 20:36:05
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000