forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 NOC BEZ KRAJA & CHICANOS - Biblioteka Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 13/11/2007 : 22:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Markos

Stari, dobri, zlobni Marlowe.


Za razliku od tebe marlowe je barem napisao da ga podsjeća na nešto
a ti ćutiš

mudro ili ne,ne bih znao....može pomoć?



ajde brate, pretjerujes...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 23:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

nego tko je do vraga to lektorirao????


Darko nije vidio naslovnicu do danas.
Ali sto god mi napisali ili rekli Vol.1 uz CHICANOS pase... barem meni.
Da je to neki HR naslov, OK mozda nebi bas islo...
Ovako Vol u glavi Vol na naslovnici a bogme i na raznju.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 14/11/2007 : 02:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
pa valjda je jasno da se zezam (i s ozenjenima i svime volovskim) i da znam tko je to lektorirao, da i nisam dosad znao, pise detaljno u najavi, puno detaljnije nego kod nekih drugih izdanja...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 14/11/2007 : 08:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Tandem Trillo-Mandrafina je na Spaghetti bros. pokazao o kakvim se majstorima radi,tako da svaki njihov projekat očekujem sa nestrpljenjem.

A Risso je ionako bog i od njega treba objavljivati što više(po mogućnosti crno-bijelo)!Možda još Boy Vampire itd.

A što se SAF-ove produkcije tiče,idealno bi legao npr. Alfonso Font sa "Zarobljenikom zvijezda".

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

branimir
New Member

Bosnia and Herzegovina
144 Posts

Member since 11/08/2003

Posted - 14/11/2007 : 13:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send branimir a Private Message  Reply with Quote
Kupio sam većinu Libellusovih izdanja pa su mi i ova zanimljiva. Ipak zanime o kakvim se stripovima radi, kakva im je forma, kojem žanru pripadaju itd.
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
573 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 14/11/2007 : 14:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
E to je prava ideja, cekam godinama da se neko sjeti izdati integralnog Zarobljenika zvijezda od Alfonsa Fonta
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/11/2007 : 14:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Noc bez kraja je genijalan strip, meni je bolji i od Spaghetti Brothersa. Najveca pohvala koju mu mogu dati je da sam ga bio predvidio za Orku, ali me Dado preduhitrio.
Za "Zarobljenika zvijezda" trenutno traju pregovori sa SAF-om. Nadam se da cu ga uspjeti dobiti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 14/11/2007 : 14:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message  Reply with Quote
Da, a izgleda da je ovim izdanjima započeo i biblioteku sličnu Fibrinoj Orci. Baš je pirat!:)

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 14/11/2007 : 15:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Za "Zarobljenika zvijezda" trenutno traju pregovori sa SAF-om. Nadam se da cu ga uspjeti dobiti.


Nemoj se nadati nego prioni na posa, ovo mi je jedan od dražih stripova.

A isto, nebi se bunija ni na "Priče iz..." i "C&C"

Font je zakon!!!!!!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/11/2007 : 19:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vega

Da, a izgleda da je ovim izdanjima započeo i biblioteku sličnu Fibrinoj Orci. Baš je pirat!:)


Biblioteka Libellus je po ideji jedne njemacke biblioteke (izvorno talijanske,
ali sam je prvi put vidio kod Ehapa Verlag-a) i kao ideja jako nam se svidja.
S druge strane puno je razloga zasto treba ovakva i slicna izdanja drzati pod jednom bibliotekom.
Biblioteka Orka je isto sjajna zamisao... jedino sto nisam pristalica da se cijelokupno
izdanje izda u jednoj knjizi ako je jako puno stranica.
Primjerice From Hell na 600 stranica je meni osobno malo previse, mada zgodno pristaje uz moj izgled.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/11/2007 : 19:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Markos
Za "Zarobljenika zvijezda" trenutno traju pregovori sa SAF-om. Nadam se da cu ga uspjeti dobiti.


Nemoj se nadati nego prioni na posa, ovo mi je jedan od dražih stripova.

A isto, nebi se bunija ni na "Priče iz..." i "C&C"

Font je zakon!!!!!!



zaboravija si Taxi!
http://www.bedetheque.com/serie-2862-BD-Prisonnier-des-etoiles-(Le).html

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 14/11/2007 : 20:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Vega

Da, a izgleda da je ovim izdanjima započeo i biblioteku sličnu Fibrinoj Orci. Baš je pirat!:)


Biblioteka Libellus je po ideji jedne njemacke biblioteke (izvorno talijanske,
ali sam je prvi put vidio kod Ehapa Verlag-a) i kao ideja jako nam se svidja.
S druge strane puno je razloga zasto treba ovakva i slicna izdanja drzati pod jednom bibliotekom.
Biblioteka Orka je isto sjajna zamisao... jedino sto nisam pristalica da se cijelokupno
izdanje izda u jednoj knjizi ako je jako puno stranica.
Primjerice From Hell na 600 stranica je meni osobno malo previse, mada zgodno pristaje uz moj izgled.



naziv ili 600 stranica??

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/11/2007 : 20:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
I jedno i drugo!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 14/11/2007 : 21:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
@jaki
Pa i nisan nešto oduševljen... Mislim da on ima još jedan detektivski, a nikad objavljeni, serijal pa bi rađe to iako bi bija zadovoljan i sa Zarobljenikom...

Nego... uradi li on ikad nastavak? Prvi dio je iz Strip Arta ( 100 i kusur stranica ), drugi iz Stripoteke ( album ). Nekako je radnja nedovršena tj. nudi mogućnost nastavka pa...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 14/11/2007 : 21:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
> drugi iz Stripoteke ( album )

Drugi je svetogrđe. :)

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 14/11/2007 : 21:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 15/11/2007 : 00:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>

Prvi je završen, kompletan, prekrasan, ne treba nissta visse dodati, slovo bi ga jedno pokvarilo. Drugi je holivudijada s naglaskom na jada. Bolje da ga nema.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 15/11/2007 : 01:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>

Prvi je završen, kompletan, prekrasan, ne treba nissta visse dodati, slovo bi ga jedno pokvarilo. Drugi je holivudijada s naglaskom na jada. Bolje da ga nema.

mcn




slazem se!

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 15/11/2007 : 01:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Noc bez kraja je genijalan strip, meni je bolji i od Spaghetti Brothersa. Najveca pohvala koju mu mogu dati je da sam ga bio predvidio za Orku, ali me Dado preduhitrio.



najbolja preporuka ikad! u cijelom svemiru!

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 15/11/2007 : 01:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos


Za "Zarobljenika zvijezda" trenutno traju pregovori sa SAF-om. Nadam se da cu ga uspjeti dobiti.



drzim fige!

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/11/2007 : 01:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>

Prvi je završen, kompletan, prekrasan, ne treba nissta visse dodati, slovo bi ga jedno pokvarilo. Drugi je holivudijada s naglaskom na jada. Bolje da ga nema.

mcn




Ah to! Da, odličan ( što smo već konstatirali ) i zaista završava super scenom... scenaristički i crtački pa razumim tvoju razočaranost nastavkom.

Jbga kad mi je Font predrag... ja bi ipak sve u jednoj knjizi. Moji kriteriji su ipak niži.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 15/11/2007 : 01:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Jel ima negde neki preview?

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/11/2007 : 10:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzuka

[quote]Originally posted by Markos


Za "Zarobljenika zvijezda" trenutno traju pregovori sa SAF-om. Nadam se da cu ga uspjeti dobiti.




Mogu da se opkladim da ce "pregovori" sa SAF-om biti uspesni.

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/11/2007 : 12:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nitko sretniji od mene da moram platiti tu opkladu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/11/2007 : 18:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Markos
Za "Zarobljenika zvijezda" trenutno traju pregovori sa SAF-om. Nadam se da cu ga uspjeti dobiti.


Nemoj se nadati nego prioni na posa, ovo mi je jedan od dražih stripova.
Font je zakon!!!!!!



Potpisujem!
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000