forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 MAGICNI VJETAR - Knjige 9-12
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 23:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
jos malo dusice, jos malo, tiskoseratori su problem po obicaju jer odredjuju cijenu, a najava bez nje je prilicno blesava...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 18/04/2008 : 23:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
U iscekivanju novih naslovnica i uzbudljivih prica,kuziram prvih 12 naslovnica od Parlova i ova mi se najmanje svidja,djeluje mi precrno i depresivno.
Doduse MV sa babom pozira ali mi nije legla.



Dok mi je ova favorit



Edited by - Porter on 18/04/2008 23:55:32
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 19/04/2008 : 00:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
Meni je šestica najbolja...zasad.

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-

Edited by - npetros2@htnet-dsl on 19/04/2008 00:13:18
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/04/2008 : 00:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Vjeruj mi, ne stajemo po cijele dane. Samo malo strpljenja, pliz.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 19/04/2008 : 00:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
Eh, editira sam, jebiga..

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/04/2008 : 00:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Eh, editira sam, jebiga..



Reeditiraj. Uglavnom, odgovor znas.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 19/04/2008 : 00:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter



a meni je naslovnica na jedinici najbolja....te boje su predivne! zamisli.. rozo lišće

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 19/04/2008 : 00:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ako vam išta znači moje mišljenje... i među novim naslovnicama ima top favorita. Nećete biti razočarani + natural color

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/04/2008 : 00:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ako vam išta znači moje mišljenje... i među novim naslovnicama ima top favorita. Nećete biti razočarani + natural color



je, i trovremenski taft i zato su svi muskarci u nikinom redu

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 19/04/2008 : 00:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nika331

quote:
Originally posted by Porter



a meni je naslovnica na jedinici najbolja....te boje su predivne! zamisli.. rozo lišće





Jeste pravo lijepa,uskladjenost boja je maximalna.
Interesantno kod prve serije naslovnica boje su bile sklone prirodi,jesenje.
Onda je krenuo serijal svijetlih,misticnih sto se meni svidjeo.
Zavrsni serijal previse crnila,da li je ovo sve sa namjerom ili trenutno raspolozenje crtaca.
Vidjecemo da li ce u novim prevladavati plava boja.
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 19/04/2008 : 00:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Renky

Ako vam išta znači moje mišljenje... i među novim naslovnicama ima top favorita. Nećete biti razočarani + natural color



je, i trovremenski taft i zato su svi muskarci u nikinom redu



e da mi još poklone koji strip ....
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/04/2008 : 00:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nika331

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Renky

Ako vam išta znači moje mišljenje... i među novim naslovnicama ima top favorita. Nećete biti razočarani + natural color



je, i trovremenski taft i zato su svi muskarci u nikinom redu



e da mi još poklone koji strip ....



dodjes li na mafest ja cu ti darovati jedan od novih MV po izboru. casna pionirska! vecina tih cudaka ionako vole strogo muska okupljanja. drz se ti mene.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

MaTex
Average Member



Croatia
567 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 19/04/2008 : 00:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send MaTex a Private Message  Reply with Quote
Strip?...I striptiz,ako treba.
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 19/04/2008 : 01:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
ajme...morat ću pošteno razmislit o ovome
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10847 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/04/2008 : 10:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da ce sve naslovnice odgovarati nekoj od prica unutra. Nije mi jasno zbog cega se nekada promasi sa time (knjige 7 i 12).
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 19/04/2008 : 15:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
12 nije promašena, napravljena je za priču iz 11.knjige.
Hogan i društvo su ipak važniji od kradljivca bizona, pa je prebačena na 12.knjigu... Nagađam samo.

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/04/2008 : 21:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Nema promasenih naslovnica... mogu vam citirati sto je Manfredi rekao na tu temu, ako vas zanima...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 19/04/2008 : 21:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Nema promasenih naslovnica... mogu vam citirati sto je Manfredi rekao na tu temu, ako vas zanima...



Zanima

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/04/2008 : 22:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Redakcijsko pravilo da na naslovnici obično mora biti neka scena iz epizode nije uvijek dobro rješenje, jer scena iz epizode nije dovoljna sama za sebe: vrednuje ju se u kontekstu priče, dok je naslovnica autonoman crtež, kojemu bi se trebalo pristupiti više s mentalitetom "ilustratora" nego "crtača".

Ostatak cete saznati za Mafest...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/04/2008 : 22:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Redakcijsko pravilo da na naslovnici obično mora biti neka scena iz epizode nije uvijek dobro rješenje, jer scena iz epizode nije dovoljna sama za sebe: vrednuje ju se u kontekstu priče, dok je naslovnica autonoman crtež, kojemu bi se trebalo pristupiti više s mentalitetom "ilustratora" nego "crtača".

Ostatak cete saznati za Mafest...



zar je i ovo podebljano tvoje?
ako jest, lektor ti vise ni ne treba
doduse, za Mafest => na Mafestu i 1 zarez viška

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 20/04/2008 : 01:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Pošto su mi iz DARKVUDA stigle prvih deset knjiga Magičnog, čitajući ih zabeležio sam nešto od svojih utisaka na recenzijama. Izvolite pogledati, valja li to čemu.
Svim epizodama sam dao same desetke pa nek puknu dušmani.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

BO
Junior Member

Croatia
351 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/04/2008 : 14:10:16  Show Profile Show Extended Profile  Send BO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Redakcijsko pravilo da na naslovnici obično mora biti neka scena iz epizode nije uvijek dobro rješenje, jer scena iz epizode nije dovoljna sama za sebe: vrednuje ju se u kontekstu priče, dok je naslovnica autonoman crtež, kojemu bi se trebalo pristupiti više s mentalitetom "ilustratora" nego "crtača".

Ostatak cete saznati za Mafest...




Bilo bi lijepo da jedna od novih naslovnica zavrsi na humanitarnim aukcijama na MAFESTU?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/04/2008 : 14:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Ako jednom Goran Parlov bude zelio biti medju glavnim gostima koji ce imati i tribine,
vjerojatno ce tada biti i neka njegova ilustracija/naslovnica na aukcijama.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/04/2008 : 18:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Pošto su mi iz DARKVUDA stigle prvih deset knjiga Magičnog, čitajući ih zabeležio sam nešto od svojih utisaka na recenzijama. Izvolite pogledati, valja li to čemu.
Svim epizodama sam dao same desetke pa nek puknu dušmani.




ovo me podsjeca na jednu lokalnu anegdotu iz 1930-tih godina u bivsoj kraljevini s opcinskih izbora u mome mjestu... naravno, bijahu namjesteni potpuno, a onda se nacelnik sjeti: ''daj matere ti, ovo ce bit malo sumnjivo. ajde jedan listic prebaci i u opozicijsku kutiju.''

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 20/04/2008 : 18:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Raspucin

Pošto su mi iz DARKVUDA stigle prvih deset knjiga Magičnog, čitajući ih zabeležio sam nešto od svojih utisaka na recenzijama. Izvolite pogledati, valja li to čemu.
Svim epizodama sam dao same desetke pa nek puknu dušmani.




ovo me podsjeca na jednu lokalnu anegdotu iz 1930-tih godina u bivsoj kraljevini s opcinskih izbora u mome mjestu... naravno, bijahu namjesteni potpuno, a onda se nacelnik sjeti: ''daj matere ti, ovo ce bit malo sumnjivo. ajde jedan listic prebaci i u opozicijsku kutiju.''




Prvi put da iskoristim smajlija. Htedoh da dodam i da je stiglo poštom, ali kažem da ne bude mnogo...

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000