forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 KAPETAN MIKI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 25

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 04/02/2008 : 20:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
I ja mislim isto... Ja kad sam bio mali, skoro svi smo citali stripove... A stariji od mene pogotovo...
Go to Top of Page

tomislav.baretic
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 12/12/2007

Posted - 05/02/2008 : 21:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tomislav.baretic a Private Message  Reply with Quote
To zna i moja žena,a ne čita romane, a i mlađa je od 25

volim grad koji tece...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/02/2008 : 09:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Nekad je Miki bio slavniji od Bruce Leeja, da, da...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 22/05/2009 : 16:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

zagorovac
Junior Member

Germany
318 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 22/05/2009 : 16:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovac a Private Message  Reply with Quote
Nemam nista protiv Mikija,ali ta naivnost me ubija,kida mi zivce.
Neko dijete,oko 16 godina da bude najbrzi strijelac na divljem zapadu,sve gada 100%,bez promasaja,iako je meta na kilometre,i to isto dok jase na konju,gada u srce 10 revolverasa u sekundi,da se ovi niti ne pomaknu...
Onda taj mali patuljcic,sorry Miki,baca protivike po zraku koji su preko 100 kila ono ko od sale.
Onda te njihove ideje,naivne,gdje bi normalno i novo rodeno dijete skuzilo da se nesto kuha...
Go to Top of Page

zagorovac
Junior Member

Germany
318 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 22/05/2009 : 16:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovac a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim da bi Miki bez problema u borbi pobijedio Zagora i Bleka,je kod Mikija naivnosti nema granica...
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 22/05/2009 : 17:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
Sladjana Milosevic - Miki, Miki

Zbog njega ne mogu da idem sa slabicima,
poljubi me, zastiti me svojim misicima,
jer on, on je tako jak, on je tako opasan.
Ne druge ruke nisu snazne kao njegove,
najsretniji je kad je sam i dize tegove,
jer on, on je tako jak, on je tako ogroman

Miki, Miki veliki
Miki, Miki ludi
Miki, Miki veliki
drzi me za ruku
stegni me u struku


Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 22/05/2009 : 20:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Da ali Mikija smo citali sa 5 godina i vezani smo za njega mnogim uspomenama,da nije bilo njega nikada ne bi upoznali Zagora Dilana Doga Kena Parkera,jer da smo citali Kena u tom uzrastu strip nam nikada nebi bio zanimljiv.
Hvala mu zato!
Po nekoj logici nekih Paja Patak Miki Maus Talicni i siledzija i nepobedivi Asterix nebi trebalo da postoje.
Klinci odmah u ruke Kena Misteriju i Dilana Doga pa ako ih ne ukapirate stripove u vatru.
Sa stripovima se raste i razvija pa je logicno da i Miki ima svoje mesto u svetu stripa.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Laza1997
Starting Member



Serbia
42 Posts

Member since 03/05/2009

Posted - 22/05/2009 : 20:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Laza1997 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by REJS

Da ali Mikija smo citali sa 5 godina i vezani smo za njega mnogim uspomenama,da nije bilo njega nikada ne bi upoznali Zagora Dilana Doga Kena Parkera,jer da smo citali Kena u tom uzrastu strip nam nikada nebi bio zanimljiv.
Hvala mu zato!
Po nekoj logici nekih Paja Patak Miki Maus Talicni i siledzija i nepobedivi Asterix nebi trebalo da postoje.
Klinci odmah u ruke Kena Misteriju i Dilana Doga pa ako ih ne ukapirate stripove u vatru.
Sa stripovima se raste i razvija pa je logicno da i Miki ima svoje mesto u svetu stripa.



Koj ti taj Ken Misterija?
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7611 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 22/05/2009 : 22:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
čovjek zaboravio staviti zarez.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4982 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 22/05/2009 : 23:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Miki svakako ima mjesto u svijetu stripa..No, dobro se sjećam, u doba opće popularnosti stripa, o Mikiju su kolege iz razreda imali krajnje podijeljene stavove, mnogima je totalno išao na živce (kao i meni tada /kao i danas/), sjećam se da je mnoge živcirao zbog onog "NASTAVLJA SE..." na kraju.. Ostali stripovi (ZS, LMS) bili su podjednako popularni, ali taj Miki nije baš.. utapao se u ogromne naklade pa je izlazio.. vidio bih ja danas nakladu i popularnost, propao bi kao Diabolik, Kriminal, Satanik i ostali iako su navedeni, po mišljenju mnogih, odlično nacrtani stripovi koje je pojeo zub vremena

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4982 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 22/05/2009 : 23:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
... a o naivnosti priča neću pričat.. samo sam dodao NASTAVLJA SE.. naivnosti nikada dovoljno

u cijelu kolekciju (Džudas, ...) možemo dodati i ĐILA ! Pa kako se nitko nije sjetio????

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 23/05/2009 : 01:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Zub vremena ce pojesti ovo sve sto i vi ja skupljamo,vestern zanr je zombi koji hoda jos malo.Miki,Blek,Mark DZudas,prva polovina Teksovih prica je materijal koji je u penziji.Sta mislite koliko je ostalo Zagorovom Ajahhh,lijanama neprekidnim ranjavanjima u slepoocnicu neprekidnim oslobadnjima iz bezizlanih situacija i cuvenom povratku onih neprijatelja koji su padali u provalije dobijali harpune u srce umirali u zapaljenim zamkama,verujte malo.
Generacije novijih klinaca sve se manje interesuju za ove Americke partizane 60 godina.
Prema tome nemojmo da pricamo koliko je koji junak naivan jer su vise manje svi na nivou osnovne skole.
Samo nas nostalgija vezuje za njih.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

bristova
New Member



264 Posts

Member since 17/01/2002

Posted - 06/10/2010 : 00:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bristova a Private Message  Reply with Quote
Potpisujem Rejs!

Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7611 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 06/10/2010 : 13:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
uvijek sam govorio da bi bilo lijepo vidjeti mikija na kioscima...
ako može diabolik extra ići u izdanju ludensa,doduše jednom godišnje,mogao bi i miki,a i cijena bi mu bila ista kao kod diabolika,oko 25 kuna.
ne vjerujem da je diabolik baš popularniji od mikija..
isto tako ne bi bilo loše vidjeti izdanja PSDZ i tima i dastija i još par ostalih junaka koji u paketu izlaze zajedno u jednoj seriji u izdanju if edizioni.
i tu imamo nekih 60 - 70 brojeva zasad...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/10/2010 : 14:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

uvijek sam govorio da bi bilo lijepo vidjeti mikija na kioscima...
ako može diabolik extra ići u izdanju ludensa,doduše jednom godišnje,mogao bi i miki,a i cijena bi mu bila ista kao kod diabolika,oko 25 kuna.
ne vjerujem da je diabolik baš popularniji od mikija..
isto tako ne bi bilo loše vidjeti izdanja PSDZ i tima i dastija i još par ostalih junaka koji u paketu izlaze zajedno u jednoj seriji u izdanju if edizioni.
i tu imamo nekih 60 - 70 brojeva zasad...



eto ja mislim kako bi PSDZ bilo pravo rješenje!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/10/2010 : 19:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sta je PSDZ? U piz.. strininu !!!
Ja sam vec pisao za kap.Mikija,ali u boji kao u Mercuriju u Italiji i to sa originalnim naslovnim, a ne onaj sta radi sad Bleka sa crvenim nosem kao da je iz kafica izasao na staru godinu da se olaksa u jarku.
Valjda ce biti jednog dana...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 06/10/2010 19:20:28
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/10/2010 : 21:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Sta je PSDZ? U piz.. strininu !!!
Ja sam vec pisao za kap.Mikija,ali u boji kao u Mercuriju u Italiji i to sa originalnim naslovnim, a ne onaj sta radi sad Bleka sa crvenim nosem kao da je iz kafica izasao na staru godinu da se olaksa u jarku.
Valjda ce biti jednog dana...



PSDZ-priče sa divljeg zapada

inače podržavam prijedlog za kapetana mikija u BOJI!!!!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

bristova
New Member



264 Posts

Member since 17/01/2002

Posted - 06/10/2010 : 22:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bristova a Private Message  Reply with Quote
Kupio bi Mikija, (kao ) za svog sina kojemu je sad deset i stripovi ga, osim Marka (!) i nešto malo Spidermana, ne zanimaju puno. Apsolutno druga generacija bar što se stripova tiče..

Edited by - bristova on 06/10/2010 22:37:51
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 06/10/2010 : 22:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Citam ja sinoc Zagora OP10,kad dolazi moj cale i pita me sta citam,ja mu kazem kad on meni bolje uzmi Kapetana Mikija to je bio pravi strip

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/10/2010 : 23:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Imam cijela 2 stripa Kapetana Mikija, jedan ZS i jedan Porin, dakle nisam neki fan, ali volio bi da izlazi, naravno...
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 06/10/2010 : 23:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
Miki mi je zelja broj 1

Ako brzo ne izadje probat cu naci ZS izdanja i ukoriciti

Nemam potpis...
Go to Top of Page

boris84
Starting Member



90 Posts

Member since 11/09/2010

Posted - 07/10/2010 : 01:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send boris84 a Private Message  Reply with Quote
Kapetan Miki je bio i ostalo simbol mog djetinjstva. Iskreno... više sam bio vezan za njegov album sa samoljepljivim sličicama, mada sam ga manje-više redovno kupovao. Volio bih da zažive njegovi reprinti... čitao bih iz dva razloga:

1. Oživio bi neke davno zaboravljene fragmente djetinjstva
2. Maximalno bi se relaksirao (Ništa on meni nije nerealniji od npr. Bleka, koji sam savlada garnizon crvenih mundira, roni sa topom na ledjima, hoda 200 i kusur kilometara u cugu bez hrane u kožnom kožunu na +40 stepeni Celzijusa...)

Ima li naznaka da bi neka izdavačka kuća mogla da se upusti u ovu vrstu avanture?
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7611 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 07/10/2010 : 14:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magico_Vento

Miki mi je zelja broj 1

Ako brzo ne izadje probat cu naci ZS izdanja i ukoriciti


meni fale još 3 broja od ZS prvih 76 epizoda...
ali onda treba naći i one horuse,porine i ostale da bi imao potpunu kolekciju mikija,ako je i to sve,ali sumnjam...
i ja sam nešto slično kontao,i uzeti ove naslovnice koje su na if edizioni,ali trebaju mi veće slike...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/10/2010 : 14:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by Magico_Vento

Miki mi je zelja broj 1

Ako brzo ne izadje probat cu naci ZS izdanja i ukoriciti


meni fale još 3 broja od ZS prvih 76 epizoda...
ali onda treba naći i one horuse,porine i ostale da bi imao potpunu kolekciju mikija,ako je i to sve,ali sumnjam...
i ja sam nešto slično kontao,i uzeti ove naslovnice koje su na if edizioni,ali trebaju mi veće slike...



meni fali oko 10 onih od 76 (kasnije su ionako reprinti).
Inače ako češ sakupiti Horus i Horus extra onda ti ne treba porin jer je to isto tako reprint Horusa.
Koliko ja znam ako bi se htjelo imati sve od kapetana mikija šta je izašlo na ovim prostorima (bez reprinata)
onda se treb aimati:

ZS 462-800 (76 brojeva)
Horus 1-3
Horus Extra 1-8
Bucik broj 9 (Rum i Konji) -iako za taj ne znam da li se radi o reprintu ili ne,ali negdje sam pročitao d ase ne radi o reprintu inače taj strip je u Slovenščini.

Ja sam spreman zamjeniti svoje Horus 1-3 i Horus extra 1-8 uza neke koje meni fale do broja 800
Go to Top of Page
Page: of 25 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000