forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 ULTIMATIVNI POLITIČKI TOPIC!!!!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 31/01/2008 : 22:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Al' i dalji mi ( TAJ ) tvoj post ostaje u top ten kolekciji za 2008. Doduše, osma je tek počela


IH!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 31/01/2008 : 22:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Evo par potencijalnih tema, zagarantiran "dernek"

1. Tko je kriv za rat?
2. Piranski zaljev,
3. Tko su najbolji navijači (Torcida, BBB, Grobari, Delije...)


www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39995 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 31/01/2008 : 22:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Totalno si u pravu...
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 31/01/2008 : 22:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

ma ja bih da se napravi još jedna soba za politiku pa neka se tamo radi što se hoće...napisati da je ulaz na vlastitu odgovornost i da to moderatori uopće ne gledaju pa neka se krkaju unutra



-odličan predlog!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7789 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 31/01/2008 : 23:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
dobar topic.
svakako maksimalno postrožiti kazne za bilo kakva prepiranja oko politike i sličnih pizdarija
i nikako ne otvarati podforum za politiku. što će nam to? pa to bi bilo kao da Markos krši svoja vlastita pravila.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39995 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 01/02/2008 : 00:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Mislim da nisi u pravu... Kad bi bio takav topic, ostali deo foruma bi se dosta rasteretio od takvih budalestina... Cim neko spomene, neko drugi moze da mu kaze, vidimo se na onom politickom... Tu neka se svadja ko sa kim hoce...
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 01/02/2008 : 00:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Ako je bas do naglabanja o politici,vjerovatno postoji nekih politickih foruma na netu gdje bi se covjek mogao uclaniti i lagano razradjivati strategiju.
Ovdje je ipak bolje da se koncetrisemo na ljepse stvari u zivotu.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/02/2008 : 13:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
a da drugi moderator bude netko iz ergele dinamovaca

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 01/02/2008 : 14:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Evo par potencijalnih tema, zagarantiran "dernek"

1. Tko je kriv za rat?
2. Piranski zaljev,
3. Tko su najbolji navijači (Torcida, BBB, Grobari, Delije...)




I šta bi se dobilo, svako bi terao po svome, svako bi drugog okrivljivao za rat, svako bi hvalio i govorio da su njegovi navijači najbolji, pa mi ne možemo sami među sobom, mislim grobari i delije da se podnesemo, a kamoli sa ostalim navijačima, mislim da bi bilo još veće mržnje i vređanja na forumu ako bi se otvorio politički forum, prava prilika za bolesne umove i nacionaliste svih vrsta, a zna se da je Balkan "bure baruta", zato NEEEEEEEE, bez politike, molio bih lepo?Bio bi to kraj jednog lepog druženja i kraj foruma?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 01/02/2008 14:03:56
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 01/02/2008 : 17:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam onomad jednu emisiju o jednoj vrsti majmuna, koji žive uz rijeku Kongo.
Jedna grupa živi na jednoj strani obale u patriarhatu. Klasicno diktatorstvo. Do polozaja dolazi potencialni kandidat, tako da makne vodju i on preuzima sve komande. Guzi ženke i bori se sa disidentima a ovi njegovi lizu mu dupe i beru njegove vaši i čekaju priliku. Obično vladavina kratko traje dok ga ne skinu. I opett sve u krug.

Dok na drugoj strani rijeke, ta ista vrsta majmuna živi u matriarhatu. Kod njih ženke kolo vode u slozi i sve štima. Mužjaci imaju samo jedan zadatak, da prave djecu i ništa više, ako se koji pobuni brzo ga izbace iz društva.

A pošto su nam rodjaci mogli bi se malo ugledat u ove sa druge strane.
Odsad glasam samo za žene!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/02/2008 : 17:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Evo par potencijalnih tema, zagarantiran "dernek"

1. Tko je kriv za rat?
2. Piranski zaljev,
3. Tko su najbolji navijači (Torcida, BBB, Grobari, Delije...)




Ja najviše krivim Hitlera...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/02/2008 : 18:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
A ja Buša...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 01/02/2008 : 19:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by flamboyant soul

quote:
Originally posted by alanmaras

ma ja bih da se napravi još jedna soba za politiku pa neka se tamo radi što se hoće...napisati da je ulaz na vlastitu odgovornost i da to moderatori uopće ne gledaju pa neka se krkaju unutra

Ma da! Još fali samo da se tim smradovima počne i podilaziti! Šta je ovo, stranica o stripovima ili o psihijatrijskim slučajevima?

Nek im se otvori posebna soba što se mene tiče, ali na www.šupčine.com, pa nek se tamo vesele i liječe svoje komplekse, a odavdje nek odjebu po kratkom postupku (ili što bi narod rek'o - u kratkim zaveslajima).





aposlutno se slažem, forum bi onda otišao u qrac. ovdje ljudi treba da se opuste, druže, zabave, razmijenjuju mišljenja o stripovima, a ne o politici. eno ima mali milion foruma sa političkim odjelima, pa kome to fali nek se tamo registrira. ako bi se to uvelo na ovaj forum, sigurno više nikad ne bih dolazio ovdje. a vjerujem da bi i mnogi drugi slijedili moj primjer. ne treba ljudima dirati "bolne tačke", mnogi ovdje nisu osjetili ni "r" od rata za razliku od drugih i onda bi pametovali o istom. ma dajte, molim vas.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 01/02/2008 : 19:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message  Reply with Quote
jebla vas politika....

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 01/02/2008 : 20:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

a da drugi moderator bude netko iz ergele dinamovaca


pa da cmizdrite da vam i sajt uzimamo ...jok, mi smo u opoziciji

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 01/02/2008 : 20:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sed1

jebla vas politika....



Tako je, politika nikome nije donijela ništa dobra!!!
Mislim da ima dovoljno drugih sajtova gdje se može razgovarat o tim stvarima. Meni je jedino mjerilo il si dobar čovik il loš. Jesi crn, bijel, žut, crven, il livi, desni, centralni, gornji, donji i neznam kakav sve ne svejedno mi je.
Tako da.. jebala vas politika i moje odlučno ne toj temi na ovom sajtu...
valjda će moderatori vodit računa o svačijem mišljenju...

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39995 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 01/02/2008 : 20:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sed1

jebla vas politika....


Care!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39995 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 01/02/2008 : 20:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by sed1

jebla vas politika....



Tako je, politika nikome nije donijela ništa dobra!!!
Mislim da ima dovoljno drugih sajtova gdje se može razgovarat o tim stvarima. Meni je jedino mjerilo il si dobar čovik il loš. Jesi crn, bijel, žut, crven, il livi, desni, centralni, gornji, donji i neznam kakav sve ne svejedno mi je.
Tako da.. jebala vas politika i moje odlučno ne toj temi na ovom sajtu...
valjda će moderatori vodit računa o svačijem mišljenju...


Ovo je i moje misljenje od prilike... A ja sam zagovornik ovog topica o politici iz razloga sto se svaki topic zasere tim sranjima... Boli me frula ko je sta radio pre, i sta je ciji otac, deda ili ostali bili... Ko je pravoslavac, ko katolik a ko islamske veroispovesti... Ne interesuje me jesu li ljudi crni ili beli, ili zuti... Volim da se druzim... Man of steel je rekao da se ovde oseca kao kod kuce, i ja isto... Jedinu neprijatnost sam imao pri prvom postu jer je neko isto poceo sa politikom, ne secam se vise... A topic nije bio uopste o tome... Zato mislim da bi ga trebalo otvoriti, da se ljudi koji ne mogu da se suzdrze tamo svadjaju... I da to nije topic samo o politici vec o svadjanju... I posle da se strasti smire pa da se svi zajebavamo kao i obicno... Evo ja na primer planiram da idem negde u inostranstvo da pocnem novi zivot, i pomazu mi ljudi sa svih strana a koji nisu moje veroispovesti i nacionalnosti... Ja bih najvise voleo da nikom ne padne na pamet politika, ali uvek ima neko ko ce spomenuti... Ako treba nek se otvori topic, a ako ne onda neka se uvede najstrozi ban za onoga koji pocne tako nesto... Naravno ne treba banovati bez upozorenja... Po meni javno upozorenje i poziv za izvinjenje ce biti sasvim OK, ako se to ne ispuni onda ban... Mislim da su te dve opcije jedine moguce...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/02/2008 : 21:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by globinjo

a da drugi moderator bude netko iz ergele dinamovaca


pa da cmizdrite da vam i sajt uzimamo ...jok, mi smo u opoziciji


tu bute i ostali zauvijekmoderator mora bit naš!!

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/02/2008 : 22:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
tako je!!!!!!!! NAPRID BILI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39995 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/02/2008 : 02:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
I kad ce biti donesena odluka o ovom problemu???
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/02/2008 : 10:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
protiv crnog podforuma!
lako samo za taj dio foruma, ali svade bi se prosirile i na ostatak
ne mozes s nekim normalno razgovarati u podforumu stripovi ako ti jebe ---- u drugom podforumu
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30678 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 02/02/2008 : 10:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Kao što kaže "Hladno Pivo":
Politika me u životu uvijek pratila u stopu...
...trudio sam se iz petnih žila da nađem mjesto gdje još nije bila, i našo ga usred njena kreveta...

Mene iskreno politika ne zanima nimalo a moram se nažalost naslušat o njoj kao što kaže pjesma


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 02/02/2008 : 22:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
Moram reci da vas zaista ne razumem?
Ispada da bi ovi ISTI ljudi koji ucestvuju na strip-forumu bez nekakvih vecih svadja i razmirica ubacivanjem(odobravanjem) politickog pod-foruma odjadamput krenuli u medjusobne svadje i krvave obracune...???

Pa jebo te radi se o VAMA...to ste vi! Pogledajte sebi u oci i zapitajte se da li zivite u 21 veku i imate li svoje misljenje!?

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 02/02/2008 : 22:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Zna se da je Balkan plodno tlo za bratoubilačke ratove, zato sam protiv, jer bi se pokrenule ko zna koje teme, vratili bi se odmah u prošlost od samog osnivanja Kraljevine SHS, pa preko Drugog svetskog rata bi došli do najnovijih zbivanja u bliskoj prošlosti i onda tu ne bi bilo ni tolerancije, ni razumevanja, samo bi se zakrvili bespotrebno, zato sam apsolutno PROTIV političkih topica na stripovi.com!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000