forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 The Walking Dead
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

vice
stripovi.com suradnik

5795 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/07/2019 :  00:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Jako dobar kraj (svakako bolji od prvotnog u Alexandriji kojeg Kirkman navodi u oproštajnom pismu).

SPOILER

Negan i Milton preživljavaju, Rick umire, a sigurna zona doista je sigurna.

Melankolično i dostojanstveno.

300 brojeva bi doista bilo previše. I ovako je trajalo barem 50 brojeva predugo.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 04/07/2019 01:21:29
Go to Top of Page

Markos
Webmaster

Croatia
25345 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/07/2019 :  08:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Dobar kraj. Dobra odluka da je završio. Dobro izvedeno s iznenađenjem.

Trouble will find me
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
5470 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/07/2019 :  09:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Markos - znam da je možda rano za govorit, a što misliš, jel moguće tu sljedeću knjigu dobit za ovogodišnji inteliber ili je to još prerano? A i bit će još ta jedna knjiga, jel da?

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik

Croatia
11430 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 04/07/2019 :  10:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Markos - znam da je možda rano za govorit, a što misliš, jel moguće tu sljedeću knjigu dobit za ovogodišnji inteliber ili je to još prerano? A i bit će još ta jedna knjiga, jel da?

Četvrta knjiga još nije niti objavljena u SAD-u.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Markos
Webmaster

Croatia
25345 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/07/2019 :  13:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nemoguće, jer tek u prosincu izlazi u Americi, a ne možemo objaviti prije njih. Izaći če negdje u prvoj polovici 2020.

Trouble will find me
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2291 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/07/2019 :  14:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Kraj sklepan kako treba, zadovoljan sam :)
Dobar mi je i oprostajni tekst na kraju, isto smatram ovaj kraj puno boljim od prije planiranog. Dobro da se završilo dok je valjalo. Za mene je ovo jedan od najboljih stripova i mislim da bi ga svako trebao makar i procitat ako ga vec ne moze ili ne zeli kupit.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
5470 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/07/2019 :  19:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala @Bushido i @Markos, ja sam pomislio da je vec izaslo kod njih na osnovu komentara u ovoj temi, posto vidim da su neki forumasi vec procitali. Ali svakako lijepa vijest da ovo nece ici unedogled i da cemo iduce godine imati kompletiran serijal :)

Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2291 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/07/2019 :  20:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Hvala @Bushido i @Markos, ja sam pomislio da je vec izaslo kod njih na osnovu komentara u ovoj temi, posto vidim da su neki forumasi vec procitali. Ali svakako lijepa vijest da ovo nece ici unedogled i da cemo iduce godine imati kompletiran serijal :)

Čitali smo sken, pa taj zadnji broj je jučer izašao u USA
Ja imam omnibuse, ali lupam po skenoveima jer nemogu dočekat, ipak je TWD jako dobra droga

Edited by - DiSkAcH on 04/07/2019 20:17:46
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
5470 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/07/2019 :  21:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Aha, skužio sam kasnije sporo palim ali drago mi da ti se svidio kraj, a i ostalima

Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
13124 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/07/2019 :  21:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ufff,tek sad videh ove prelepe vesti - jedan mi od dražih serijala se (hvala Bogu) završio, kraj je dobar,dobićemo i Fibrino izdanje relativno uskoro - sjajno,sjajno!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

20320 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/07/2019 :  08:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Da, još neka i tv seriju privedu kraju.
Slažem se da je strip trebalo okončati pedesetak brojeva ranije.
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
5470 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/07/2019 :  12:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Članak by DeeCay: https://www.stripovi.com/magazin/walking-dead-ends/389/

Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2291 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/07/2019 :  13:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Da, još neka i tv seriju privedu kraju.
Slažem se da je strip trebalo okončati pedesetak brojeva ranije.

Ajma ta serija...u što se pretvorila...ja sam stao gledat pred koju sezonu jer je postalo jako loše i rastegnuto.
Ali baš ta serija me navela da kupim svoje prve HC stripove (ili među prvima, ne sjećam se da li su to Mrtvaci ili Jeremiah, ali mislim da su Mrtvaci)

Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000