forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Novi odjel na sajtu - američki strip!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

TinK2
Junior Member

Croatia
321 Posts

Member since 31/12/2007

Posted - 02/02/2008 : 14:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send TinK2 a Private Message  Reply with Quote
Evo moje ideje, o velika administracijo!
Vidim da u okviru svojeg sajta baš i ne pridajete veliku pozornost američkom stripu. Isto tako vidim da je isti svakim danom sve popularniji. Kad bi postojao odjel za američki strip na Stripovi.com, siguran sam da biste imali znatno više posjetitelja. Stoga predlažem da se otvori jedan takav odjel, ako je tehnički ikako moguće. Glavni urednik i dizajner mogu biti i sam, s tim da bi mi dobro došla pomoć nekog iskusnijeg. Funkcija bi bila promocija i informiranje o američkom stripu u USA, ali i u nas. Izgled ću osmisliti ja, s tim da mislim da ovaj statični dio stranice sa glavnim izbornikom može ostati kao i na svim drugim odjeljcima sajta. Što mislite? Molim da razmislite i, naravno, odgovorite potvrdno.

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/02/2008 : 14:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Pa ti slobodno piši o američkom stripu, pošalji tekstove i oni će da osvanu u sekciji "magazin"... čemu sada posebna sekcija?
Go to Top of Page

TinK2
Junior Member

Croatia
321 Posts

Member since 31/12/2007

Posted - 02/02/2008 : 14:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Send TinK2 a Private Message  Reply with Quote
Zato jer imam ideju i imam volju. Ja time nikome ne štetim, osim ako nije u pitanju otkup prostora. Kažem, ja većinu mogu sam.
Go to Top of Page

TinK2
Junior Member

Croatia
321 Posts

Member since 31/12/2007

Posted - 02/02/2008 : 14:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send TinK2 a Private Message  Reply with Quote
Osim toga, ne radi se samo o tekstovima i recenzijama, već o slikama, izgledu i jačanju popularnosti.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/02/2008 : 15:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
S tim "o velika administracijo" ces sigurno pobrati sve simpatije.
"Americki strip" sekcija postoji vec odavno. Ako zelis nesto pisati, slobodno napisi i posalji pa cemo, ako bude dobro, objaviti. Simple as that.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 02/02/2008 : 15:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
Eto, ja bi volio (kad već imaš volje) da napišeš jedan zaokružen overview o američkom stripu za sve one poput mene koji su po tom pitanju tudumi (a inaće smo pametni:))). Volio bih naći na jednom mjestu sve o povijesti stripa američke škole (superheroji i ostali), o izdavaštvu, o pojedinim popularnim stripovima i povijesti izdavanja istih, o preporukama... I slike su poželjne.

Ali, dozvoli da izrazim stanovitu skepsu glede tvoje kompetentosti za ovaj projektić... jer, kako da kažem... imaš samo 14 godina. Možemo li se pouzdati u tvoj "nedovoljno razvijeni" svjetonazor?

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/02/2008 : 16:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
dobra ideja tink2,
ovakvi pokusaji su uvijek dobrodosli

Go to Top of Page

TinK2
Junior Member

Croatia
321 Posts

Member since 31/12/2007

Posted - 02/02/2008 : 20:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send TinK2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

Eto, ja bi volio (kad već imaš volje) da napišeš jedan zaokružen overview o američkom stripu za sve one poput mene koji su po tom pitanju tudumi (a inaće smo pametni:))). Volio bih naći na jednom mjestu sve o povijesti stripa američke škole (superheroji i ostali), o izdavaštvu, o pojedinim popularnim stripovima i povijesti izdavanja istih, o preporukama... I slike su poželjne.

Ali, dozvoli da izrazim stanovitu skepsu glede tvoje kompetentosti za ovaj projektić... jer, kako da kažem... imaš samo 14 godina. Možemo li se pouzdati u tvoj "nedovoljno razvijeni" svjetonazor?



Vidim da mi dajete šansu da se dokažem, pa ću se stoga i potruditi dati sve od sebe.
Ah, ah, ah. Pa je li dob uvijek bitna? Dajte šansu i nama običnim smrtnicima tinejđerima da pokažemo da nismo svi razmaženi delikventi i da neki od nas imaju nešto soli u glavi (iako poznajem ljude svoje dobi koji skroz pobijaju ovaj argument ). Pa uostalom, bio ti skeptičan ili ne, samo imaj na umu da već proizvodim amaterske artističke filmove.
Go to Top of Page

TinK2
Junior Member

Croatia
321 Posts

Member since 31/12/2007

Posted - 02/02/2008 : 20:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send TinK2 a Private Message  Reply with Quote
Znate, ja sam neshvaćen u ovome okrutnom svijetu. Ali vi ljudi, vi ste još više, vjerujte mi. Moja isprika da volim strip je da sam još "tinejdžer nerazvijenog svjetonazora", ali koja je vaša? Ili sam možda u krivu? Što čini pravog ljubitelja stripa? Tko od vas dovoljno "velikih stričeka" ima odgovor na to filozofsko-spekulativno pitanje? Naravno, svatko ima svoju verziju priče, ovisno o svjetonazoru. Možemo li onda stvarno u pitanje dovoditi moj svjetonazor ili bismo trebali šutjeti o tome i radovati se stripu kao pojmu zabave?
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 02/02/2008 : 22:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
Mislim... samo naprijed. Mene si uvjerio. Rečenične konstrukcije su ti na razini 24-godišnjaka, a ne 14-godišnjaka!

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 04/02/2008 : 10:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TinK2

quote:
Originally posted by Inferno

Eto, ja bi volio (kad već imaš volje) da napišeš jedan zaokružen overview o američkom stripu za sve one poput mene koji su po tom pitanju tudumi (a inaće smo pametni:))). Volio bih naći na jednom mjestu sve o povijesti stripa američke škole (superheroji i ostali), o izdavaštvu, o pojedinim popularnim stripovima i povijesti izdavanja istih, o preporukama... I slike su poželjne.

Ali, dozvoli da izrazim stanovitu skepsu glede tvoje kompetentosti za ovaj projektić... jer, kako da kažem... imaš samo 14 godina. Možemo li se pouzdati u tvoj "nedovoljno razvijeni" svjetonazor?



Vidim da mi dajete šansu da se dokažem, pa ću se stoga i potruditi dati sve od sebe.
Ah, ah, ah. Pa je li dob uvijek bitna? Dajte šansu i nama običnim smrtnicima tinejđerima da pokažemo da nismo svi razmaženi delikventi i da neki od nas imaju nešto soli u glavi (iako poznajem ljude svoje dobi koji skroz pobijaju ovaj argument ). Pa uostalom, bio ti skeptičan ili ne, samo imaj na umu da već proizvodim amaterske artističke filmove.



Ma samo ti navali, ranije sam nešto slabije pratio amere ali u zadnjih godinu-dvije mi je ta produkcija sve draža, od superjunaka do ostalih. Dobro bi došla sistematizacija "gradiva" za koju nemam ni živaca ni vremena tako da je ovo sasvim dobra ideja.

...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/02/2008 : 13:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Young Stinky
Samo piči! Evo ja sam stariji striček i o am. stripu malo znam, pogotovo novijem. Meni će za početak dovoljni biti i tekstovi četrnaestogodišnjaka

PS
Tinejerima

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/02/2008 : 14:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Nek riječi i djela govore o tebi...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 05/02/2008 : 17:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TinK2

...
Što čini pravog ljubitelja stripa? ...
kako ovo previdih. sad cu ti Ja sve objasniti. ljubitelja stripa cine godine. ako budes zagrijan za stripove i u dubokoj starosti, onda si pravi ljubitelj stripa.
u tvojim godinama je zs/lms/af redovno citalo 1765389 "klinaca" a vidi sto nas je ostalo. 50-60, a i Ja se ne osjecam bas najbolje.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 10/02/2008 : 12:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel01

quote:
Originally posted by TinK2

...
Što čini pravog ljubitelja stripa? ...
kako ovo previdih. sad cu ti Ja sve objasniti. ljubitelja stripa cine godine. ako budes zagrijan za stripove i u dubokoj starosti, onda si pravi ljubitelj stripa.
u tvojim godinama je zs/lms/af redovno citalo 1765389 "klinaca" a vidi sto nas je ostalo. 50-60, a i Ja se ne osjecam bas najbolje.



to je malo diskriminirajuće, šta ne?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000