forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 StižuJeremiah integrali?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

jaki
Advanced Member



Croatia
25901 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/02/2008 : 14:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ne voliš mister noa ili luna kralja ponoći?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25901 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/02/2008 : 14:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
inače u fr,jeremiah integrali imaju po 4 albumaa sad će opet neki skočitione prve epizode su mi bolje u c/b nego u boji.samo ove zadnje dobro izgledaju u boji,uostalom tako su i rađene.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/02/2008 : 14:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
zajebajes, a?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/02/2008 : 14:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

inače u fr,jeremiah integrali imaju po 4 albumaa sad će opet neki skočitione prve epizode su mi bolje u c/b nego u boji.samo ove zadnje dobro izgledaju u boji,uostalom tako su i rađene.


Hermannovi radovi su najbolji dok ih je radija perom. Kad je priša na rapidografe puno je izgubija na kvaliteti iako je i takvim stilom pojava Tornjeva izazvala pomamu na tržištu.
Comancha mi je super c/b do rapidografa, Bernard gotovo kompletan jer je samo zadnju epizodu radija rapidografima.
Jeremiaha nisan nikad čita c/b prve epizode a kad je SA izbacija boju, Hermann je priša na rapidografe. No analogno gore rečenom, mislim da bi mi se svidija i Jeremiah c/b ali obožavan onaj kolor iz prvih epizoda, mislim da je radila Petra a kasnije čak i Pahek.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/02/2008 : 14:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Berni ce raditi vjerojatno po 5 albuma u integralu. Tako i treba, to je prava mjera.
Inace, dobar mi je Jeremiah i u c/b. Vidio sam jedno lijepo integralno izdanje, crno bijelo, meke korice, cak je i format smanjem, ali bas dobro izgleda... No, mislim da nema smisla raditi crno bijelo dok nemam postenu kolekciju u boji. Neka Berni lijepo izda prvih 20 albuma u 4 integrala, a poslije cemo lako.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/02/2008 : 14:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
I da, i ja obozavam Hermanov crtez u Bernard Princu i na pocetku Comanche, poslije mi to vise nije bas toliko dobro. Pogotovo ova zadnja faza direktnog kolora.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 15/02/2008 : 15:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
meni se svidja bernard prince i taj bi mi dosao inegral dobro
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/02/2008 : 15:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ne sumnjam da će se pojaviti i BP.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 15/02/2008 : 15:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Renky

@ Marko
Ono je bilo pomalo cinično, za Vancea... sa ove vremenske distance. Ipak moran priznati da mi je drag iz prve faze BB. Ne znam jesi li čita te prve epizode ali su odlične, uz puno detalja koji ipak ne guše crtež. Mora se priznati da mu je i XIII-ica lipo odrađena. Je to sve pomalo kruto i kockasto ali ima svoj stil i nemam nekih prevelikih zamjerki ( za razliku od rada na Bobu Moranu ).



Ma dobro, malcice pretjerujem. Wance je ok, ono, vjest zanatlija, skolovan crtez, sve to stoji i nema tu puno gresaka i za komercijalan strip je dusu dao... Ali meni je to nekako ukoceno, hladno, sterilno, bezivotno, ta linija bez imalo duha... I ti jebeni sijedi zalisci:)



meni je Vance maestro... jedino sto malo previse mu crtez statican...mislim da kad bi poradio [sad je kasno za XIII] na emociji lica sto je valjda najteze i malo rukama itd karaktera da bi bilo zivnije ali ipak je dobar.

Ipak meni je jedan od najboljih ikad crtaca bio Frank Robbins na Johnny Hazard [nedjeljne velike stranice, dnevne se ne sjecam ali mora da su i one dobre] ...narocito njegove naracije kao film.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/02/2008 : 15:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ne sumnjam da će se pojaviti i BP.


Jednog dana, da, sigurno. Ali to je jedini Hermannov serijal koji cu sigurno imati i u koloru i c/b, tu necu prodavati Marketprintove albume.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/02/2008 : 16:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Taj dan bi moga biti jako brzo, bila je priča da će Hermann raditi nove naslovnice za integrale pa bi se onda krenulo u realizaciju.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25901 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/02/2008 : 16:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

I da, i ja obozavam Hermanov crtez u Bernard Princu i na pocetku Comanche, poslije mi to vise nije bas toliko dobro. Pogotovo ova zadnja faza direktnog kolora.


A meni su ludilo njegovi zadnji radovi,pogotovo tornjevi 11,12,vlad nabijač,caatinga,tko je ubio divljeg billa...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/02/2008 : 16:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Pa osim Vlada... sve ostalo je bar korektno ili i bolje, Caatinga, Manhattan, Afrika, Bill, ali opet... draži mi je iz rane faze.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/02/2008 : 17:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Renky

A vidi tko ti bida Jeremiahe... nemoj da vas Obi otkrije





Gotovo je sa otkrivanjem. Otkrio, dokazao, ispao budaletina i negativac na kraju... Od sada držim jezik za zubima čak i ako otkrijem trgovinu drogom na aukcijama...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 15/02/2008 : 18:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Berni ce raditi vjerojatno po 5 albuma u integralu.

Jebali vas integrali.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 15/02/2008 : 19:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>Berni ce raditi vjerojatno po 5 albuma u integralu.

Jebali vas integrali.




...i trejdovi, i trejdovi!



**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 15/02/2008 : 19:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Pa osim Vlada... sve ostalo je bar korektno ili i bolje, Caatinga, Manhattan, Afrika, Bill, ali opet... draži mi je iz rane faze.



Slazem se,rana faza mu je znatno bolja,a ovo sto radi sada mi je nekako odbojno,nema vise te leprsavosti,toplih boja,sada sve nekako deluje sivkasto i bezlicno...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/02/2008 : 20:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn
Jebali vas integrali.
mcn



Ako Bernard može izbaciti 4 albuma Jeremiaha u godini, onda nema smisla govoriti o integralima. Uvik sam bija pobornik albuma ali presporo to sve ide... presporo.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/02/2008 : 20:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Renky

A vidi tko ti bida Jeremiahe... nemoj da vas Obi otkrije





Gotovo je sa otkrivanjem. Otkrio, dokazao, ispao budaletina i negativac na kraju... Od sada držim jezik za zubima čak i ako otkrijem trgovinu drogom na aukcijama...



prokletstvo, otkriven sam !

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 15/02/2008 : 20:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by mcn
Jebali vas integrali.
mcn



Ako Bernard može izbaciti 4 albuma Jeremiaha u godini, onda nema smisla govoriti o integralima. Uvik sam bija pobornik albuma ali presporo to sve ide... presporo.



A da ne zanemarimo i finansijsku stranu,ipak su knjige,iako pojedinacno skuplje,jeftinija varijanta od pojedinacnih albuma kod duzih serijala...jedna godisnje sa pet albuma je cool stvar...i svi zadovoljni...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/02/2008 : 20:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine
A da ne zanemarimo i finansijsku stranu,ipak su knjige,iako pojedinacno skuplje,jeftinija varijanta od pojedinacnih albuma kod duzih serijala...jedna godisnje sa pet albuma je cool stvar...i svi zadovoljni...


To je točno.
I nadam se da će se zadržati ritam izlaženja kod ovakvih projekata.
Nije me strah za neke koji imaju malo ili dovoljno albuma za integrale(primjer Bruno Brazil),već za one dugovječnije poput XIII ili Tanguy i Laverdurea.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/02/2008 : 20:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
No ta jedna je, bar, 250 kn odjednom a albumi po 75 kn u pet rata. Malo skuplje ali na dulje staze. Nekome je lakše kupiti pojedinačno. Uvik će biti za i protiv bilo koje od opcija.

Ja sam za opciju da izbaci odmah 4 albuma pa tko hoće može kupiti odma a drugi imaju opciju kupovine jedan po jedan.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/02/2008 : 20:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Ono što još uvijek ne znamo,a saznat ćemo za nekih dva tjedna,su naravno cijene ovih integrala.
I ne radi se o pet albuma,nego o tri albuma po svakom integralu.
Dakle,neće biti 250 kuna.
A onda ćemo razmišljati da li cijena odgovara integralu ili pojedinačnim albumima.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 15/02/2008 : 21:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

Evo u novome Maxmagnusu broj 5 su naslovnice Integrala Ramiro,Bruno Brazil,XIII,Tanguy & Laverdure,Bruce J.Hawker i Gil Jourdan.
Znači,idući mjesec stižu!


Ja odmah kupujem Brunu Brazila. Je li sigurno da izlaze sljedećeg mjeseca?

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/02/2008 : 21:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by kico

Evo u novome Maxmagnusu broj 5 su naslovnice Integrala Ramiro,Bruno Brazil,XIII,Tanguy & Laverdure,Bruce J.Hawker i Gil Jourdan.
Znači,idući mjesec stižu!


Ja odmah kupujem Brunu Brazila. Je li sigurno da izlaze sljedećeg mjeseca?


Da...dočekali smo ih.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000