forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Tintin ?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 03/11/2008 : 05:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
I dobro,zna li se stogod oko tog izdavanja??Makar okvirno???

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 03/11/2008 : 23:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

I dobro,zna li se stogod oko tog izdavanja??Makar okvirno???



Evo da zamolimo Belog Luka ako nije problem da se raspita...

Ja sam načuo da kreće krajem januara, ali to je čevrti put več da mi drug kaže - pa ne bude ništa...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 23/11/2008 : 01:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
Sto je bre zamrla prica ovde.....zar se bas nista ne zna....

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 23/11/2008 : 01:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da je tako...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 24/11/2008 : 04:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da samo ti i ja uopste obilazimo ovaj topic!!!!!

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 24/11/2008 : 04:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message  Reply with Quote
evo i mene na topicu

Edited by - ozasloscena_sovuljaga on 24/11/2008 04:48:19
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 24/11/2008 : 08:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Ja obilazim, ali ima li svrha da ista pisem....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 24/11/2008 : 14:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
pa ne secam se bas dobro,sad mi je sve nesto kroz maglu,ali zar nije neko postavio link gde pise da je IPS odustao od tintina iz blabla razloga ali da se ec zna da je neka druga kuca otkupila prava....ili sam ja pobrkao nekoliko poruka....????

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 25/11/2008 : 01:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

pa ne secam se bas dobro,sad mi je sve nesto kroz maglu,ali zar nije neko postavio link gde pise da je IPS odustao od tintina iz blabla razloga ali da se ec zna da je neka druga kuca otkupila prava....ili sam ja pobrkao nekoliko poruka....????



O'kle ti to??? Beli put je odustao od Tintina, bash je danas (ili juche...) Boban to pomenuo na Thorgal topicu...

IPS se, osim zvanichne najave u maju ove godine, koliko ja pratim - a pratim, nije oglashavao. Mozda mi je promaklo, pa ako neko neshto zna, neka nam pomogne, jer oni u IPS-u veze nemaju kad ih pitash to. A toliko puta sam nekog za to gnjavio da ce me izbaciti sl. put.

Obzirom da Tintin kod nas uopshte nije izlazio, osim u Zabavniku (okej - i one dve epizode Dechjih novina), to bi bio pun pogodak za izdavacha, po mom skromnom mishljenju. I chudi me da se bash Politika nije upustila u taj poduhvat, nekako mi je to najlogichnije...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 25/11/2008 : 15:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
HA!!!!!!! Zvao sam IPS,nakon nekih 6 brojeva i 7,8 ljudi koji su me setali unaokolo u nadi da cu odustati uspeo sam da dobijem bar neke informacije. Plan za izdavanje je oko 15 januara(ali ce kasniti mozda zbog praznika...)bice izdate sve epizode,znaci ceo serijal,bice u boji izlazice 3 epizode po knjizi.Ne znam jos da li ce biti SC ili HC,kakav ce biti papir i na koliko ce izlaziti vremenski,ali su mi reklji da bez problema mogu da pozovem u januaru i raspitam se opet...
Konacno lepa vest

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 25/11/2008 : 16:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Aha, znači informacija mog prijatelja iz četvrtog pokušaja je sada kao potvrđena... :))

Svaka čast, Bruce, na strpljenju i borbi za ovu vest! :))

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 25/11/2008 : 18:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Pa jeste, svi pametni pushtaju nova izdanja u prodaju u januaru, kad prodju svi praznici! Pametno, IPS, pametno.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 25/11/2008 : 20:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

HA!!!!!!! Zvao sam IPS,nakon nekih 6 brojeva i 7,8 ljudi koji su me setali unaokolo u nadi da cu odustati uspeo sam da dobijem bar neke informacije. Plan za izdavanje je oko 15 januara(ali ce kasniti mozda zbog praznika...)bice izdate sve epizode,znaci ceo serijal,bice u boji izlazice 3 epizode po knjizi.Ne znam jos da li ce biti SC ili HC,kakav ce biti papir i na koliko ce izlaziti vremenski,ali su mi reklji da bez problema mogu da pozovem u januaru i raspitam se opet...
Konacno lepa vest




Jos samo da mi kazes da su rekli da je format A4, a ne A5....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 25/11/2008 20:11:19
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 26/11/2008 : 00:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
Pa to se valjda podrazumeva!!!!!!

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 26/11/2008 : 00:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad

Aha, znači informacija mog prijatelja iz četvrtog pokušaja je sada kao potvrđena... :))

Svaka čast, Bruce, na strpljenju i borbi za ovu vest! :))


Hvala,hvala.....

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 26/11/2008 : 08:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

Pa to se valjda podrazumeva!!!!!!




Fijuuu! Odahnuo sam!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 05/02/2009 : 00:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
Danas dobio informaciju da Tin Tin krece tek u martu,kao i uvek kod nas odlaganja,odlaganja,odlaganja....ali bar znamo nesto novo!!!

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 10/02/2009 : 01:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Bas su svedi zavrsili sa novim izdanjem Tintina,ukupno 24 albuma,dok je ovaj zadnji satavljen na osnovu materijala koji je ostao poslije smrti Herge-a(1983).
Cekao sam da izdaju sve pa da kupim komplet,ko ce sve stripove vise ganjati jedan po jedan.

Inace Tintin je u Svedskoj prodat u 5,3 miliona primjeraka dok je u svijetu premasio 200 miliona,izdat je u 70 zemalja na 60 razlicitih jezika.
Mislim da je jedino 1.broj crno/bijeli dok su ostali color,evo link ovih izdatih albuma u svedskoj ako koga interesuju naslovnice,ne samo naslovnice ima interesantnih slicica koje su mijenjane u svakom albumu.
http://www.asterion.se/tintinalbum.html

Porter

Edited by - Porter on 10/02/2009 01:52:40
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 05/03/2009 : 16:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

Danas dobio informaciju da Tin Tin krece tek u martu,kao i uvek kod nas odlaganja,odlaganja,odlaganja....ali bar znamo nesto novo!!!



Evo, kako sam čuo danas, zaista bi trebalo do kraja meseca da se pojavi konačno... Možda čak i dva toma istovremeno.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 06/03/2009 : 03:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
uffff,bilo bi super konacno!!!!

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 06/03/2009 : 22:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
Uh nadam se da je ovo istina...Koliko ce kostati,pretpostavljam da ce biti HC?Kako shta,dajte mi detalje :)

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 06/03/2009 : 22:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
pogledaj malo gore na ovoj stranici..napisao sam otprilike sto sam znao kako ce izgledati

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 06/03/2009 : 23:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

pogledaj malo gore na ovoj stranici..napisao sam otprilike sto sam znao kako ce izgledati


Ma to mi je bre malo

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 07/03/2009 : 22:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weljko94

quote:
Originally posted by Bruce Wayne

pogledaj malo gore na ovoj stranici..napisao sam otprilike sto sam znao kako ce izgledati


Ma to mi je bre malo


E onda ces morati da cekas strip da izadje ...za nesto vishee

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 07/03/2009 : 22:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Hm...ja chuo neke (zle) glasine da nema nishta od ovog Tintina, te da se IPS fokusira na knjizhevno izdavashtvo.

(Shto mi je takodje ok, poshto izdashe kolekciju omiljenih palp pricha po izboru Harlana Elisona koju vec neko vreme shacujem na Amazonu)
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000