forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: Orka specijal 1 - Eternaut
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/06/2016 : 15:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Naravno
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 02/06/2016 : 17:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AlenT

Ovaj mi se strip čini jako zanimljiv.
Ima li smisla čitati Eternauta bez da je izdana dvojka?


Ma naravno, ne casi ni casa vise. Proslo je dosta vremena, procitalo
se mnogo stripova od i do tada, ali jos me niti jedan nije tako"pronasao i dotakao" kao Eternaut
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/06/2016 : 21:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
naravno da nema smisla!
lože te žistis i supermark.
sačekaj prvo da izađe dvojka i da bude kompletno,pa onda!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 02/06/2016 : 22:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
ima smisla. nogekako.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 03/06/2016 : 06:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

naravno da nema smisla!
lože te žistis i supermark.
sačekaj prvo da izađe dvojka i da bude kompletno,pa onda!


Tako je, neka niko ne kupuje keca dok Marko ne izda dvojku
Go to Top of Page

AlenT
New Member



Croatia
179 Posts

Member since 19/11/2009

Posted - 03/06/2016 : 09:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis
Ma naravno, ne casi ni casa vise. Proslo je dosta vremena, procitalo
se mnogo stripova od i do tada, ali jos me niti jedan nije tako"pronasao i dotakao" kao Eternaut



Hvala!
Pročitao sam par rečenica o stripu i autoru pa nekako imam dojam da bi to moglo biti za mene.
Nadam se da Fibra ima u planu i nastavak!

P.S.
Imate li možda kakvu preporuku za još neki SF strip koji je izašao u HR, a da..?
... nema: previše akcije, superjunaštva, fantasy elemenata..
... ima: mračnu atmosferu, dobro obrađene likove, kompleksniju radnju..

Edited by - AlenT on 03/06/2016 09:15:39
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/06/2016 : 09:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
sigurno "Savršena budućnost" u izdanju Libellusa
zatim "Inkal" u izdanju Fibre
Go to Top of Page

stripadzija
Junior Member

Slovenia
464 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 03/06/2016 : 09:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

sigurno "Savršena budućnost" u izdanju Libellusa



Šta je "Savršena budućnost" u izdanju Libellusa?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/06/2016 : 10:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ma Priče iz nesavršene budućnosti Alfonso Fonta
Go to Top of Page

AlenT
New Member



Croatia
179 Posts

Member since 19/11/2009

Posted - 03/06/2016 : 11:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

"Inkal" u izdanju Fibre


Naišao sam na Inkal i prije, no odbilo me kad sam vidio nekakav čarobni kristal, vanzemaljce u obliku ptica i sl.
Jesam li na pravom tragu ako kažem da ovaj strip vrvi psihodelijom, kičem, cyberpunkom i elementima fantasy-ja?
Ako jesam, onda to nije za mene, iako vidim da su kritike izvrsne.

quote:
Originally posted by supermark

Priče iz nesavršene budućnosti Alfonso Fonta


E ovo bi moglo biti nešto po mom ukusu, hvala!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/06/2016 : 12:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
U pravu si, takav ti je Inkal.
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1576 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 03/06/2016 : 12:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
quote:



P.S.
Imate li možda kakvu preporuku za još neki SF strip koji je izašao u HR, a da..?
... nema: previše akcije, superjunaštva, fantasy elemenata..
... ima: mračnu atmosferu, dobro obrađene likove, kompleksniju radnju..


Peporučio bih ti Armana i Ilvu, jedino što taj strip nije izašao u albumu, pa ga moraš potražiti u starim Eksovima.
http://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Name=&Heroes=ARM&What=HR&Publisher=All&ITPublisher=All&Author=All&list=off&sort=Publisher%2CNum%2CHero&cnt=20&submit=Tra%9Ei

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

AlenT
New Member



Croatia
179 Posts

Member since 19/11/2009

Posted - 17/06/2016 : 08:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
Kupljen!

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/06/2016 : 09:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
izgreban ti je
Go to Top of Page

AlenT
New Member



Croatia
179 Posts

Member since 19/11/2009

Posted - 17/06/2016 : 10:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

izgreban ti je



ma u celofanu je, nikad otvoren
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37355 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/06/2016 : 10:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

mozda je supermark vidio u buducnost kada je doticni strip dodirnuo onu "hrapavu povrsinu" ispod nogu



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/06/2016 : 11:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ma salim se ja, vidim da je u vrećici

da ne budem oftopic, kupio frendu prije 2 mejseca ETERNATUTa
još ga nije pročitao
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37355 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/06/2016 : 11:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

treba prvo mentalna i fizicka priprema da se citalac pripremi na produhovljeni napredak njegovog zivotnog puta poslije susreta sa Eternautom.


ne salim se ja





:D


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

AlenT
New Member



Croatia
179 Posts

Member since 19/11/2009

Posted - 17/06/2016 : 12:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
spreman sam ja, treba samo vremena :)
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 17/06/2016 : 15:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Vele ljudi da ne kačim dovoljno na stripovi.com, pa evo jedan sveže otključan članak/esej o Osterheldu
http://www.vreme.com/cms/view.php?id=1402470


All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.

Edited by - karven on 17/06/2016 15:18:00
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 18/06/2016 : 00:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karven

Vele ljudi da ne kačim dovoljno na stripovi.com, pa evo jedan sveže otključan članak/esej o Osterheldu
http://www.vreme.com/cms/view.php?id=1402470




Karvene hvala za ovaj divni esej velikom majstoru Osterheldu i odu ovom remek delu u svetu stripa.Ovaj strip je jednostavno "van( za sva) vremena ", pravi putnik kroz vreme kao sto mu samo ime govori.Uvek cu mu se vracati
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 19/06/2016 : 14:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Hvala tebi, drago mi je da ti se dopada

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1195 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 19/06/2016 : 17:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Pročitao deo previewa. Nabavljam odmah prvom prilikom.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 18/07/2016 : 09:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Samo da se pridružim ovim koji govore da strip nije izgubio nakvaliteti i da ga vrijeme nije pojelo. Eternaut scenaristički zaista izgleda kao da je pisan "ove" godine a ne prije pola stoljećai da nema "naivno" crtanih svemirskih brodova i vanzemaljaca svi bi ga gutali kao Walking dead ili koješta danas.

Mogu samo zamisliti kako je to izgledalo onda kada je izlazilo u nastavcima....ja bi vjerojatno čekao u redu svaku nedjelju za sljedećom tablom. Strip je rađen tako da mu niti završetak svih današnjih USA serija nije niti blizu po napetosti i onom moram pročitati još samo ovo i onda dosta efektu ne mogu paririati. Čak mi je malo i žao što možda nije negdje tako izlazilo i kod nas.....(Marko sve upropastio s ovom knjigom :) ).

Uglavnom od mene 9,5/10
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/12/2016 : 09:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo i ja sam ga procitao, i ostao odusevljen!
Da se razumijemo, nije to sad meni najbolji strip koji sam procitao ili tako nesto, ali je jako JAKO dobar, tj odlican.

Vidim neki govore da je crtez staromodan, ovakav-onakav, neznam, meni se crtez bas svidja (nekako me podsjeca na bonellije koje sam citao kao klinac i koje volim i dan danas).
Jedino bi volio da su slicice mrvu vece kao u npr USA izdanju, pa da se vidi vise detalja.
A tekst tj prica mi je apsolutni vrh, krenem citat i nemogu stat, samo jos ovaj red, pa kad sam vec tu da dovrsim stranicu, pa mogao bi i sljedecu....pa prodje 1-2h za 15min :D
Bas mi je bio napet, i svidja mi se kako junak sve fino opisuje, vise kao u knjizi nego u stripu. Ovako sam dosada jos jedino ''progutao'' Inkala (cijelu trilogiju), bas ga nisam mogao ispusti iz ruku i jako mi je drago sto sam ovaj strip ubacio u kolekciju.
Sad vec razmisljam da si uzmem i Mort Cindera posto je od istog autora, ali cu prvo zaviriti malo u privju ;)

Neznam koliko pratite serije, ali ako je netko gledao Falling Skies (ako niste, ni NEMOJTE :D ), ali izgleda da su autori bili jako inspirirani ovim stripom, prica je jako slicna, ali nije identicna. Obozavam SF, pa gutam sve vezano uz tematiku, tako su mi prve dvije sezone serije bile dosta dobre, ali poslje kvaliteta na skoro negledljivo, ali sam se prisilio odgledat svih 5 sezona samo da saznam kraj, koji btw ocajan. Ugl. seriju preskocite ako vec niste potrosili par sati zivota kao ja...

Ne dajem ocijene ni igrama, ni filmovima, knjigama, stripovima...tako da necu ni ovdje.

Ali cu dat jednu OGROMNU preporuku za ovaj strip svima koji vole stripove, a i koji ne vole ;)

Hvala svima na preporuci za ovaj strip ;)

Jel ima netko kakav prijedlog za nesto slicno (kao sto sam vec napisao Mort Cinder je usao u razmatranje)?

EDIT: Nego, jel jos nekog osim mene Ruka podjetio na Dragon Ball likove (neznam imena jer mi anime nije napet pa nisam gledao)?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 18/12/2016 09:42:49
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000