forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: Orka specijal 1 - Eternaut
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 20/03/2008 : 23:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
eternaut nije izaso?

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/03/2008 : 23:12:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Je, sve je izaslo!

Trouble will find me
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 21/03/2008 : 00:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
o, pa bogamu poljubim, zasto nema dzambo plakata po gradu da me obavijeste!!! : )
sutra se vracam kuci iz grada natovaren ko magare!!! : P

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 21/03/2008 : 08:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Je, sve je izaslo!


Da li je i Eternaut u pošiljci za Beograd?

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/03/2008 : 08:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzuka

o, pa bogamu poljubim, zasto nema dzambo plakata po gradu da me obavijeste!!! : )
sutra se vracam kuci iz grada natovaren ko magare!!! : P


Ima naslovnica na houmpejđu:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/03/2008 : 08:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

quote:
Originally posted by Markos

Je, sve je izaslo!


Da li je i Eternaut u pošiljci za Beograd?


Da, danas/sutra/ponedjeljak u Darkwoodu i Alan Fordu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 21/03/2008 : 12:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
izvrsno, baš sam razmišljao da bi mi dobro došao preko blagdana, prije zalaska sunca sam u dućanu

Till I Collapse
Go to Top of Page

BO
Junior Member

Croatia
351 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/03/2008 : 19:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send BO a Private Message  Reply with Quote
Ne sjecam se kada me neki strip ovako ugodno iznenadio!
Apsolutna preporuka!!!Favorit za najbolje izdanje 2008!!!!!
P.S.Marko jesi citao nove brojeve koje je Lopez radio?
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 21/03/2008 : 19:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Pitanje za Markosa. Od toliko sjajnih stripova koje si objavio za koji smatraš da je najbolji? Već se skupila dobra kolekcija. Ima li neki kojeg bi ipak malo izdvojio?

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 21/03/2008 : 19:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
> Ima li neki kojeg bi ipak malo izdvojio?

Sad navedi onog koji se najslabije prodaje, Marko!

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 21/03/2008 : 19:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Onog Milacovog.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/03/2008 : 23:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BO

Ne sjecam se kada me neki strip ovako ugodno iznenadio!
Apsolutna preporuka!!!Favorit za najbolje izdanje 2008!!!!!
P.S.Marko jesi citao nove brojeve koje je Lopez radio?


Vec si ga procitao?! Bravo. Jesam, citao sam, nije to to. Nema Oesterhelda. Druga epizoda, koju je Oesterheld pisao iz skrovista, je jos ok, mada ne toliko jaka kao prva epizoda, ali sve ostalo, nazalost, nije dobro.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/03/2008 : 23:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Pitanje za Markosa. Od toliko sjajnih stripova koje si objavio za koji smatraš da je najbolji? Već se skupila dobra kolekcija. Ima li neki kojeg bi ipak malo izdvojio?


Svaki je poseban na svoj nacin, ali... kad bih morao birati ... Svagdanja borba ili Adah/Lily/Štrajk.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 22/03/2008 : 07:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Hoce li Strajk biti u ovoj turi?

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/03/2008 : 08:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa zar je tesko izracunati? 48+8 = 56, a Štrajk je 58.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 22/03/2008 : 08:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Lako je tebi da izračunaš kad znaš. A šta ćemo mi koji ne znamo.
Znaš, Marko, možda će nekom to biti i smešno, ali ja sam i tablicu množenja zaboravio. Žena mi pravi zajebanciju kad me pita, recimo koliko je 8x7, a ja ne znam.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 23/03/2008 : 09:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message  Reply with Quote
nemojmo se sad ovdje omalovažavati :)

Eternauta sam počeo čitati sinoć oko 11... Došao sam do pola i ta prva polovica mi je odlična. Jedno 70% toga mi je odlično, pogotovo prvi dio pročitanog... ta histerija oko svega, tih nekoliko likova u beznađu... kasnije mi to malo opada... Idem sad dalje pa ću vidjeti kako će završiti. Prvi dio je odličan. Totalno je filmično...
Preporuka...

Sad me zanima kakvi su ti sljedeći dijelovi... možda bi se i to moglo ?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/03/2008 : 09:30:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Kazem, drugi dio je jos dobar, to jos mozda i objavim, a sve poslije nije vrijedno spomena.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 24/03/2008 : 15:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Stalno hocu da javim pa smetnem,na www.fibra.hr eternaut je oznacen sa br 6 ,pa reko kad stignes da prepravis.
Na prvoj stranici kod najave izdanja sto su u planu.
Takodje 7-ca ce vjerovatno biti 6-ca.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/03/2008 : 18:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Dobro, to cu ionako uskoro izbrisati, nije toliko bitno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 24/03/2008 : 21:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Kako je Markos napisao u uvodniku - crtani roman, a ne strip. Prvi, pravi crtani roman - fenomenalno! Pojma nisam imao da sam toliki mazohist. Kolika kolicina teksta, informacija, vidi se da je pisano u nastavcima za tjednik. Sat vremena citanja za vjerovali ili ne - 20 stranica (to mi je otprilike bio prosjek), a ne mozes stati osim kada me oci zabole, pa se moram odmoriti.Prica je toliko realna, zanimljiva, da kada gledam americke glupane tipa filma "Ja sam legenda" i slicne teme s prezivljavanjem u napustenom svijetu mogu se samo nasmijati. A ETERNAUT je nastao prije 50 godina!! Kada ovo remek-djelo citam, pitam se odmah sto bih ja napravio u istoj situaciji. Jedino - ovo definitivno nije za ljude s malo strpljenja, slabim ocima i umornim mozgom.Bravo, Markos!

---

<b></b>
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/03/2008 : 22:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
dragoi mi je da ti se svidio.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 24/03/2008 : 22:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Kako je Markos napisao u uvodniku - crtani roman, a ne strip. Prvi, pravi crtani roman - fenomenalno! Pojma nisam imao da sam toliki mazohist. Kolika kolicina teksta, informacija, vidi se da je pisano u nastavcima za tjednik. Sat vremena citanja za vjerovali ili ne - 20 stranica (to mi je otprilike bio prosjek), a ne mozes stati osim kada me oci zabole, pa se moram odmoriti.Prica je toliko realna, zanimljiva, da kada gledam americke glupane tipa filma "Ja sam legenda" i slicne teme s prezivljavanjem u napustenom svijetu mogu se samo nasmijati. A ETERNAUT je nastao prije 50 godina!! Kada ovo remek-djelo citam, pitam se odmah sto bih ja napravio u istoj situaciji. Jedino - ovo definitivno nije za ljude s malo strpljenja, slabim ocima i umornim mozgom.Bravo, Markos!



Ovo mi je jos samo jedna potvrda na sta cu prvo potrositi lovu kad dodjem u Zg.

P.S. Markose kakve su sanse da se u skorijoj buducnosti tvoja izdanja mognu kupiti u Sa?

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/03/2008 : 23:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, neki kontakti postoje, vidjet cemo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 24/03/2008 : 23:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne znam, neki kontakti postoje, vidjet cemo.



Drzim fige...

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000