forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Ultimate Spider-man
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 01/03/2008 : 08:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
Broj 119, još uvijek jako dobro napisano i nacrtano. Možda je tek sada vrhunac serijala.

Onaj koji ga čita polako u domaćem izdanju, trebao bi još godinama uživati u vrhunskom stripu.

www.stripgen.com

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/03/2008 : 08:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
To mi je drago čuti...
Ovakav Spiderman pričom i crtežom mi je odličan!
Imam dosta skeniranih unaprijed,ali do sad nisam otvorio niti jedan,lagano čitam jer mi mjesečni ritam Ultimatea sasvim odgovara.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/03/2008 : 10:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Meni je to katastrofalno nacrtano. Ne mogu se naviknuti na ovog mangoidnog punoglavca kojeg zovu spidermanom. Romita i Ditko, to je Spiderman, bar sto se mene tice.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 01/03/2008 : 12:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
Licno sam vrlo zadovoljan Ultimate serijalom u celini.
Spiderman je vesto balansirana prica izmedju klasicne akcije i dobre psihicke podloge tinejdzera sa gomilom problema.
Crtez solidan, sto je bitno ne varira iz broja u broj.
Neka ovako nastave i ko sto hammer rece, imacemo godine i godine uzivanja uz Spaydija!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6855 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 01/03/2008 : 12:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Mark Bagley - najlošiji crtač današnjice.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/03/2008 : 13:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ali je brz a to igra kod amera.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 01/03/2008 : 15:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Broj 119, još uvijek jako dobro napisano i nacrtano.

To je, kaj, obrada 20. izvorne epizode?

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 01/03/2008 : 15:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>Broj 119, još uvijek jako dobro napisano i nacrtano.

To je, kaj, obrada 20. izvorne epizode?

mcn



Ne, za divno čudo, prilično originalna pričica, koja, koliko znam, nema ni približan pandan u regularnom (616?:) universeu.

Paradoksalno, jedan od rijetkih Marvelovih naslova koji nema taj "been there, done that" feeling. Prava stvar za stare konje od preko 40, triba bi pročitat:)



www.stripgen.com
Go to Top of Page

Death
Senior Member



Croatia
1208 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 02/03/2008 : 14:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Death a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Meni je to katastrofalno nacrtano. Ne mogu se naviknuti na ovog mangoidnog punoglavca kojeg zovu spidermanom. Romita i Ditko, to je Spiderman, bar sto se mene tice.


Potpuno se slažem .
Taj novi Spiderman izgleda kao neka žaba.Velika glava i žgoljave,zakržljale ruke.Pitam se kako s tim rukama može brebiti onakve snagatore.A i sve je nacrtano loše.Svi muškarci izgledaju kao metroseksualci.
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 02/03/2008 : 20:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovaj spiderman super što se tiče priče, ali crtež mi je nepodnošljiv. Ja čitam samo x-mane a spidya samo kada mi je dosadno. Jeste li pročitali naš "the amaizing spiderman"? E to je meni hit! Crtež genijalan, priča genijalna, tekst genijalan. Doslovno nisam mogao disati od smijeha na neke fore(npr. kada Morlun nabije spidya u onaj lokal pa spidy pita krčmara "imaš li konzervu špinata" ovaj kaže "što" a spidy "nema veze, niko više ne čita popaja")
Go to Top of Page

boris.predic
New Member



Bosnia and Herzegovina
161 Posts

Member since 26/12/2004

Posted - 04/03/2008 : 13:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send boris.predic a Private Message  Reply with Quote
ultimate spiderman kicks serius ass
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 04/03/2008 : 20:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mali od palube

Meni je ovaj spiderman super što se tiče priče, ali crtež mi je nepodnošljiv. Ja čitam samo x-mane a spidya samo kada mi je dosadno. Jeste li pročitali naš "the amaizing spiderman"? E to je meni hit! Crtež genijalan, priča genijalna, tekst genijalan. Doslovno nisam mogao disati od smijeha na neke fore(npr. kada Morlun nabije spidya u onaj lokal pa spidy pita krčmara "imaš li konzervu špinata" ovaj kaže "što" a spidy "nema veze, niko više ne čita popaja")


Cito sam prvi broj, i prica ima vrhunski zaplet, a crtez je posebna prica...
Najjace je od svega sto strip nema apsolutno nikakvih oscilacija kroz vrlo dug vremenski period...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4547 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 27/03/2010 : 09:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Pitanje:
Prvi Ultimate Spider-man arc u US je 1-7, drugi od 8-13, treci 14-21
Prvi Ultimate X-Men arc u US je 1-6, a drugi od 7-12, treci (Sa Esadovom pricom, World Tour i Different world) od 13-20.
E sad, planiram da nabavljam LMI/Bookglobe izdanja, a cuo sam da su oni nesto mesali, te sirili prvi broj po originalu u dva broja u domacem izdanju. Da li je to istina?
U tom slucaju bi prvi story arc za Spajdija kod nas bio 1-8, drugi 9-14, treci 15-22... , a kod X-Mena 1-7, 8-13, 14-21 itd.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 27/03/2010 : 11:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

U tom slucaju bi prvi story arc za Spajdija kod nas bio 1-8, drugi 9-14, treci 15-22... , a kod X-Mena 1-7, 8-13, 14-21 itd.


Bez prethodne provjere, da, to bi bila razlika, s tim što tamo negdje poslije 25tog broja umjesto Ultimate X-Mena ide Ultimate War tie-in, tako da dolazi do još dodatne promjene u odnosu na originalnu numeraciju.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/04/2011 : 23:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Nisam znao gdje da ovo pitam, valjda će ovdje netko znati odgovoriti. Nisam prije čitao Spiderman-a, prije svega me počeo zanimati zbog filmova, a u zadnje vrijeme viđam po kioscima u Mostaru neka izdanja.

Ovdje na stranici sam malo gledao, po slikama naslovnica mi se čini da su to izdanja ili od Bookglobea ili od LMI-ja (valjda sam vam točno napisao, rekao sam da uopće nisam upoznat ni sa čim u vezi tog stripa).

Može li netko tko poznaje ili jedna ili druga izdanja pojasniti što je to točno? Zanima me osnovno - jesu li crno-bijeli ili u boji, je li u jednom broju samo jedna priča ili dolaze u nastavcima...??? Naravno, može i neka vaša ukupna ocjena, da znam je li vrijedno uzimanja.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 18/04/2011 23:39:41
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/04/2011 : 23:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
U boji su. Postoji ti par verzija od kojih će ti vjerojatno bit najzanimljiviji Ultimate Spider-Man / X-Men i Amazing Spider-Man.
Ultimate Spiderman / X-Men sadrži po jedan broj Ultimate Spider-Mana i jedan broj Ultimate X-Mena.
Amazing Spider-Man sadrži po tri broja istoimenog stripa.
Mislin da oba izdanja koštaju po 25 kn. Meni se Amazing Spider-Man strašno sviđa i dosta su zanimljive priče. Do sada je izašlo 14 brojeva i to ti preporučam. Ultimate Spider-Mana nisam baš čita :/

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/04/2011 : 23:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
E da, zaboravih napomenuti da ako ćeš čitati Amazing Spider-Mana, triba bi krenit ispočetka, tj od broja jedan pošto prvih 12 brojeva čini jednu veliku priču. U svakom slučaju, ti stripovi dosta sporo izlaze i mislin da je do sada izašlo samo 14 komada.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 19/04/2011 : 16:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ću se danas zaletit da uzmem štogod, viđao sam ih u remitendi, tri epizode za 6 KM, to ti je oko 25 kn. Hvala ti puno!!!

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 19/04/2011 : 16:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Ja bih ti čak preporučio da prvo kreneš čitati Ultimate Spider-Mana, pa tek onda Amazing Spider-Mana. Em je strip odličan, em ti dođe kao bolji uvod i upoznavanje sa tim svijetom, radnjom i likovima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 19/04/2011 : 16:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Taman krećem u grad, stvarno ne znam koja sam izdanja uopće vidio, sad ću malo prošvrljati. Uglavnom, mislim da će mi promjena s Bonellija dobro doći.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 19/04/2011 : 16:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Nemoj me krivo shvatiti, i Amazing Spider-Man je dobar, ali mislim da ti je ovaj možda bolji za prve korake.

Također, možda bi bilo dobro napomenuti da im je ton ponešto drugačiji. USM je više srednjoškolska drama pomiješana sa superherojštinom, dok je ASM kombinacija superherojske drame i akcije.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

Edited by - Mr. Bushido on 19/04/2011 16:35:13
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 19/04/2011 : 17:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ja iman doma prvih 24 broja Ultimate Spider-Man / X-Men i nikako da Spider-Mana pročitan. X-Men mi je stvarno odličan, a ovo nikako da uvatin. S druge strane, Amazing mi je super skroz, priča mi se strašno svidila.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 19/04/2011 : 18:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ja iman doma prvih 24 broja Ultimate Spider-Man / X-Men i nikako da Spider-Mana pročitan. X-Men mi je stvarno odličan, a ovo nikako da uvatin.

Što ti se ne sviđa?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 19/04/2011 : 18:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Krivo si shvatija Nisan još uopće niti počea čitat.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 19/04/2011 : 18:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Uzeo sam u remitendi 6 brojeva Amazing Spiderman-a, taj Ultimate nisam ni vidio nigdje. Pošto mu je cijena 25 kn po broju, ostao sam dobar oko 25 KM, ili stotinjak kuna. Eto, sad ću se baciti na čitanje, hvala puno na savjetima.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 19/04/2011 : 18:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Prvih 6 brojeva pretpostavljan? Zabavi se i javi dojmove

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000