forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 L' Archer Blanc / Beli strelac
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 04/03/2008 : 23:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
Dali se netko sjeća ovog stripa?

Sjećam se samo da je izlazio u Politikinom Zabavniku, i da je crtež bio dosta dobar, priče se više stvarno ne sjećam. Scenarij potpisuje Francois Corteggiani a crtež Jean-Yves Mitton (a dobar crtež, ej!;)), i to je sve što sam uspio saznati na netu.

Pa me interesira:
1) U kojim se brojevima PZ-a nalazi ovo čudo? (Koja je to godina?)
2) Dali je u kojoj drugoj reviji izlazio (na ovim prostorima)?
3) Onako (donekle) objektivno - Dali to (po vama) vrijedi šta?
4) Dali ga se isplati isplati nabavljati?

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/03/2008 : 23:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Mitton ne može biti loš

Vidi, prelistaj onaj topic sa linkovima na skenirane stripove, ima tamo... Nedavno sam iz dosade privrnija svih 30 i kusur stranica i znam da je u jednom postu bilo više epizoda ( linkova ). Skini jednu epizodu pa vidi pa da i skenirani stripovi budu od koristi

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2323 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 05/03/2008 : 00:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
Još su na mom nalogu:

hxxp://rapidshare.com/files/86445273/01_-_Le_retour_de_l_archer.cbr
hxxp://rapidshare.com/files/86471104/02_-_L_arc_magique.cbr


Da ne juriš po topiku;)

Piši propalo!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 05/03/2008 : 07:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by flamboyant soul

Dali se netko sjeća ovog stripa?


A di si se toga sitio?!
Izlazilo u P.Zabavniku uz kratke priče Taličnog Toma oko 1987.godine(il beše 1988.)...imam negdje isjećeno sve to(radi Taličnog)pa ću vidit....
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 05/03/2008 : 09:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Dali se netko sjeća ovog stripa?

Ne, nego svake godine u proljeche netko postavi isto pitanje ... A onda se ljudi prisjete i Dzzepne Armije i Samijeve tajne druzzine ...

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 05/03/2008 : 09:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Mitton ne može biti loš

Naravno da ne može...

quote:
Originally posted by ned_lynx

Još su na mom nalogu:

hxxp://rapidshare.com/files/86445273/01_-_Le_retour_de_l_archer.cbr
hxxp://rapidshare.com/files/86471104/02_-_L_arc_magique.cbr


Da ne juriš po topiku;)


Hvala! Samo je na francuskom, jezik koji znam ti-ti (very little). Valjda ću nešto skužit.

quote:
Originally posted by kico

A di si se toga sitio?!
Izlazilo u P.Zabavniku uz kratke priče Taličnog Toma oko 1987.godine(il beše 1988.)...imam negdje isjećeno sve to(radi Taličnog)pa ću vidit....

Hehe, netko ga je negdje spomenuo i stavio mi bubu u uho. Šteta da se o njemu ne može praktički ništa naći na netu, samo piše tko su scenarist i crtač, i da su 2 toma izašla 1998. godine. Ako je u PZ-u izlazio tamo negdje krajem osamdesetih, znači da je sigurno koju godinu prije izašao u Francuskoj ili Belgiji (vjerojatno isto u nastavcima). Nažalost, ako nitko nije nigdje ništa o njemu napisao, znači da vjerojatno ne vrijedi jack shit. Ipak, kao klinac sam to čitao, i nostalgija čini čuda, pa daj ako budeš imao vremena pogledaj koji su to točno brojevi.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 05/03/2008 : 09:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Imaš to u popisu Zabavnika, valjda za to i služi popis da se pogleda kad te nešto tako interesuje, pa search. A koliko ja znam, sve je to skenirano, ima 10 epizoda. Ja imam nekoliko tih Zabavnika, pa sam pročitao samo 3 epizode. Skenirane sam zaboravio da tražim, ali sad si me podsjetio.
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 05/03/2008 : 09:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

Ne, nego svake godine u proljeche netko postavi isto pitanje ... A onda se ljudi prisjete i Dzzepne Armije i Samijeve tajne druzzine ...

mcn

A Michel Vaillant? Ništa?

fs

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 06/03/2008 : 00:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Imaš to u popisu Zabavnika, valjda za to i služi popis da se pogleda kad te nešto tako interesuje, pa search. A koliko ja znam, sve je to skenirano, ima 10 epizoda. Ja imam nekoliko tih Zabavnika, pa sam pročitao samo 3 epizode. Skenirane sam zaboravio da tražim, ali sad si me podsjetio.

Pronašao sam, hvala!

Jebiga, nisam prije tamo ni gledao kad je popis ogroman, pa čovjek brzo izgubi volju onuda kopati...

Uglavnom - BS je u PZ-u izlazio od 1993. na dalje, to me konkretno interesiralo, ali svaka dodatna informacija o originalnom/prvom izdanju (na francuskom), ili drugim lokalnim izdanjima je dakako dobrodošla.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 06/03/2008 00:12:30
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 06/03/2008 : 10:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Samo klikneš find ili serach, i ukucaš Beli strelac. Nije nigdje drugo objavljivan kod nas nego u Politikinom Zabavniku.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 22/04/2008 : 22:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
imam jednu epizodu iz Politikinog Zabavnika...podseca me na Thief Garretta...strele raznih namena...prica mi se ne svidja,a ni crtez,osim samog Strelca...

Edited by - Sneaksie Thiefsie on 22/04/2008 22:23:13
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000